انتشار بازی ورزشی Riders Republic تاخیر خورد

تاخیر بازی Riders Republic

بعد از انتشار خبر تاخیر بازی Rainbow Six Extraction، اینبار نوبت بازی ورزشی Riders Republic رسیده که تا اکتبر تاخیر بخورد.

در جریان هستید که تریلر گیم پلی بازی Riders Republic در رویداد E3 2021 به نمایش درآمد. این بازی قرار بود در تاریخ ۲ سپتامبر مصادف با ۱۱ شهریور منتشر شود. اما طبق اعلام اخیر یوبیسافت، این بازی نیز تا ۲۸ اکتبر مصادف با ۶ آبان تاخیر خورده.

این خبر در بیانیه‌ای در وب سایت Ubisoft اعلام شده است. در این ذکر شده که تیم توسعه دهنده بازی برای اطمینان از ارائه بهترین بازی برای همه گیمرها، تصمیم گرفته است که عرضه بازی را از ۲ سپتامبر تا ۲۸ اکتبر به تعویق بیاندازد.

این کمپانی همچنین به هیجان تیم سازنده برای ارائه بتا بازی Riders Republic به بازیکنان اشاره کرده است. به گفته یوبیسافت به زودی اطلاعاتی در خصوص بازی منتشر می‌شود که احتمالا محتواهای نسخه‌ بتا نیز با این اطلاعات اعلام می‌شود.

با این تاخیر، برای دومین بار است که انتشار Riders Republic عقب می‌افتد. چرا که در ابتدا قرار بود این بازی در فوریه سال ۲۰۲۱ میلادی به دست طرفداران خود برسد.

با وجود اینکه این موضوع صراحتاً توسط یوبیسافت اعلام نشده است،  اما به نظر می‌رسد شدت دوباره پاندمی ویروس COVID-19 دلیل این تاخیر باشد.

به هر حال این موضوع که Riders Republic همچنان در سال جاری میلادی عرضه می‌شود، جای خوشحالی دارد. این بازی در تاریخ ۲۸ اکتبر مصادف با ۶ آبان برای پلتفرم‌های  پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، پی‌سی و استیدیا منتشر خواهد شد.

با گیم پاس همراه باشید تا در آینده اخبار بیشتری در این خصوص در اختیارتان قرار دهیم. همچنین می‌توانید نظرات خود را در مورد این بازی و تاخیر آن با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “انتشار بازی ورزشی Riders Republic تاخیر خورد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.