معرفی اسپشیالیست های Battlefield 2042 در تریلر گیم پلی این بازی

تریلر معرفی اسپشیالیست جدید بازی Battlefield 2042

استودیو DICE با انتشار تریلر جدیدی از گیم پلی Battlefield 2042 به معرفی اسپشیالیست های این بازی و قابلیت‌های آن‌ها پرداخت.

این تریلر که در اکانت توییتری بتلفیلد منتشر شد و در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید، جزئیات ویژگی‌های هر کدام از این کاراکترها را در هنگام جنگیدن نمایش می‌دهد.

تریلر گیم پلی اسپشالیست های بازی Battlefield 2042

Webster Mackay اولین کاراکتر بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ است که در تریلر معرفی شد. او اسپشالیست کلاس اسالت با یک Grappling Hook است که به او برای رفتن به ارتفاعات و غافل‌گیری دشمنان کمک می‌کند. همچنین او دارای ویژگی Nimble است که چالاکی و چابکی او را هنگام استفاده از زیپلاین‌های بازی افزایش می‌دهد.

بعد از آن Maria Falck اسپشالیست کلاس ساپورت معرفی شد. این کاراکتر با استفاده از پیستول S21 Syrette نوار سلامت خود و هم‌تیمی‌هایش را بازیابی می‌‌کند و با ویژگی Combat Surgeon هم‌تیمی‌های کشته شده را زنده می‌نماید.

اسپشالیست کلاس Engineer با نام Pyotr “Boris” Guskovsky از یک Turret به نام SG-36 بهره می‌برد که به صورت خودکار دشمنان را شناسایی و به آن‌ها شلیک می‌کند.

در نهایت نیز Wikus “Casper” van Daele را می‌بینیم. او اسپشالیست کلاس Recon است و به کمک پهپاد OV-P قادر است محل قرارگیری دشمنان را شناسایی کند و تجهیزات الکترونیکی را نیز مختل کند. سنسور حرکتی یا Movement Sensor به او اجازه می‌دهد متوجه خطر شود و به سرعت عکس العمل نشان دهد.

  Last of Us 2 رکورد The Witcher 3 را در تعداد جوایز بهترین بازی سال شکست

بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۲۲ اکتبر مصادف با ۳۰ مهر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس و  PC منتشر می‌شود.

نظر خود را در خصوص این بازی و تریلر جدید آن با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “معرفی اسپشیالیست های Battlefield 2042 در تریلر گیم پلی این بازی” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.