احتمال عرضه Mass Effect: Legendary Edition روی ایکس باکس گیم پس

احتمال عرضه Mass Effect روی گیم پس

بر اساس اطلاعات منتشر شده در صفحه Mass Effect: Legendary Edition در ایکس باکس استور، احتمال عرضه این بازی بر روی ایکس باکس گیم پس وجود دارد.

همانطور که احتمالا مطلع هستید، استودیو بایوویر در اوایل سال جازی بازی Mass Effect: Legendary Edition را منتشر کرد. با عرضه این بازی به علاقمندان این RPG عملی تخیلی شانس دوباره‌ای برای تجربه بازی مورد علاقه خود داد.

این عنوان که در واقع ریمستر سه گانه Mass Effect است، توانست با وجود انتقادهایی که به آن شد مورد توجه بازیکنان قرار گیرد. با توجه به اخبار جدیدی که به تازگی منتشر شده است، احتمال عرضه Mass Effect روی گیم پس وجود دارد.

موضوع از این قرار است که وب سایت لهستانی XGP اخیرا متوجه آپدیت صفحه این بازی بر روی فروشگاه ایکس باکس شده است. در اطلاعات این صفحه آمده است که بازی Mass Effect: Legendary Edition بر روی سرویس Xbox Game Pass در دسترس قرار دارد.

البته این موضوع پس از درز در فضای مجازی، توسط مایکروسافت از روی صفحه بازی در وب سایت Xbox Store حذف شد.

همانطور که می‌دانید الکترونیک آرتز معمولا بازی‌های خود را چند ماه پس از عرضه، بر روی سرویس EA Play در دسترس قرار می‌دهد. از آنجا که این سرویس زیرمجموعه سرویس ایکس باکس گیم پس آلتیمیت است، بنابراین مشترکین سرویس آلتیمیت نیز قادر خواهند بود سه گانه Mass Effect را تجربه کنند.

  قیمت و تاریخ عرضه پلی استیشن 5 رسماً اعلام شد – اخبار PlayStation 5 Showcase

شاید شما هم یکی از این دسته افراد باشید. در اینصورت به ما بگویید در صورت صحت این خبر، از دسترسی رایگان به بازی Mass Effect: Legendary Edition تا چه حد هیجان زده هستید.

اولین کسی باشید که برای “احتمال عرضه Mass Effect: Legendary Edition روی ایکس باکس گیم پس” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.