تریلر گیم پلی بخش Portal بازی Battlefield 2042 منتشر شد

تریلر گیم پلی بخش Portal بازی Battlefield 2042

در جدیدترین تریلر گیم پلی بازی Battlefield 2042، نبردهای مدرن و کلاسیک بخش آنلاین این بازی با نام Portal به نمایش درآمد.

همانطور که قبلا نیز در گیم پاس خواندید، در جریان برگزاری رویداد EA Play Live 2021 حالت آنلاین بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ با نام Portal معرفی شد. پورتال به بازیکنان اجازه می‌دهد با استفاده از نقشه‌ها، سلاح‌ها و ماشین‌های بتلفیلدهای قبلی از جمله بتلفیلد ۱۹۴۲، Battlefield: Bad Company 2 و بتلفیلد ۳، بازی خود را بسازند.

به تازگی استودیو DICE تریلر گیم پلی این بخش جذاب و هیجان‌انگیز را با تمرکز بر نمایش نبردهای کلاسیک و مدرن منتشر کرده است.

تریلر گیم پلی بخش  Portalبازی Battlefield 2042

در Battlefield Portal بازیکنان قادر خواهند بود علاوه بر تغییر قوانین بازی، حالت‌های بازی سفارشی خود را ایجاد و به اشتراک بگذارند.

بتلفیلد پورتال سامانه‌ای به نام Battlefield Builder در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. یکی از ویژگی‌های بتلفیلد بیلدر این است که می‌توانید با انتخاب نقشه یا تجهیزات بازی‌های قبلی مجموعه، تقابل جهان‌های دو بازی را با سلاح‌های مخصوص به آنها ببینید و این بسیار جذاب است.

در پایان یادآوری می‌کنیم که بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۱۹ نوامبر مصادف با ۲۸ آبان برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، ایکس باکس وان و PC  عرضه خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “تریلر گیم پلی بخش Portal بازی Battlefield 2042 منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.