احتمال حذف دیگو مارادونا از بازی FIFA 22

احتمال حذف مارادونا از FIFA 22

.بر اساس آخرین اخبار، احتمال دارد الکترونیک آرتز مجبور شود طبق حکم دادگاهی در کشور آرژانتین، دیگو مارادونا را از بازی FIFA 22 حذف کند.

همانطور که می‌دانید دیگو مارادونا اسطوره تاریخ فوتبال جهان، که طرفداران متعصب زیادی نیز دارد، در نسخه‌های مختلف مجموعه فیفا از جمله فیفا ۲۲ حضور داشته است. اهمیت حضور مارادونا در مجموعه‌ بازی‌های فیفا مربوط به بخش آلتیمیت تیم است که کارت نمادین این ستاره در این بخش حضور دارد.

طبق اخباری که به تازگی در وب سایت آرژانتینی Infobae منتشر شده است، دادگاهی در این کشور در جریان می‌باشد که ممکن است رأی نهایی آن به احتمال حذف مارادونا از FIFA 22 منجر شود.

حکم دادگاه آرژانتینی منجر به حذف مارادونا از FIFA 22؟

به گزارش این سایت، دفتر وکالت ساتویکا (Sattvica) متعلق به وکیل بلندپایه ماتیاس مورلا (Matías Morla)، شکایتی را علیه الکترونیک آرتز مطرح نموده است. این شکایت در خصوص مالکیت حق ثبت علامت تجاری مارادونا از سوی این دفتر وکالت است.

به نظر می‌رسد الکترونیک آرتز در این خصوص با استفانو سیچی (Stéfano Ceci) دوست و مدیر سابق برنامه‌های مارادونا توافق کرده بود. اما موفق نشد اختیارات قانونی استفانو سیچی در امضای این اسناد را به ثابت برساند.

دیگو مارادونا اسطوره فوتبال در نوامبر سال گذشته و در سن ۶۰ سالگی در اثر سکته قلبی درگذشت. از آگوست همان سال ماتیاس مورلا کنترل برند Maradona را به دست گرفت.

در حال حاضر کارت این فوتبالیست افسانه‌ای هم در فیفا ۲۱ و هم در بازی FIFA 22 موجود می‌باشد. مطمئنا این خبر برای فیفا بازهایی که موفق شدند کارت این بازیکن را به دست بیاورند بسیار ناراحت کننده خواهد بود. با این وجود باید منتظر عکس‌العمل EA و البته حکم نهایی دادگاه بمانیم.

آیا شما از آن دسته فیفا بازهایی هستید که کارت مارادونا را به دست آورده‌اید؟ نظر و دیدگاه خود را در خصوص این اتفاق با گیم پاس و دیگر خوانندگان ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “احتمال حذف دیگو مارادونا از بازی FIFA 22” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.