معرفی اسپشیالیست‌های جدید Battlefield 2042 در تریلر جدید این بازی

تریلر معرفی اسپشیالیست جدید بازی Battlefield 2042

استودیو DICE در تریلر جدید بازی Battlefield 2042 به معرفی پنج اسپشیالیست یا متخصص جدید در این بازی پرداخته است.

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، در جدیدترین تریلر بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ که توسط الکترونیک آرتز و استودیو دایس به نمایش درآمده است، توانایی‌های منحصر به فرد پنج متخصص یا Specialist جدید بازی که در کنار دیگر نیروهای متخصص در زمان عرضه بازی در دسترس بازیکنان خواهند بود، نشان داده شده است.

تریلر معرفی پنج اسپشیالیست جدید بازی Battlefield 2042

همانطور که در تریلر مشاهده نمودید، اولین متخصص یا اسپشیالیست که در کلاس Recon قرار دارد، Navin Rao یا ناوین رائو است. این Specialist متخصص جنگ‌های سایبری، با هک کردن دشمن و کشتن او از محل افراد اطراف او باخبر می‌شود. او همچنین قادر است تجهیزات دشمنان را نیز هک کند.

نفر دوم Santiago “Dozer” Espinoza یا سانتیاگو اسپینوزا ملقب به دوزر است. دوزر در دسته کلاس Assault قرار دارد و قادر است با استفاده از سپر بالستیک خود جلوی گلوگه‌هایی که از جلو می‌آیند را بگیرد. بعلاوه در صورتیکه در یک انفجار آسیب ببیند، زودتر از دیگر اسپشیالیست‌ها احیا می‌شود.

سومین اسپشیالیست که کلاس او هم Assault است، Emma “Sundance” Rosier یا اما روزیه ملقب به ساندنس است. این کاراکتر با کمک لباس بالدار خود می‌تواند مسافتی کوتاهی را پرواز کند.

  تاریخ عرضه بازی Twin Mirror با انتشار تریلری اعلام شد

علاوه بر این ساندنس به یک نارنجک هوشمند مجهز است که بسته به شرایط ماهیت آن از نارنجک الکترومغناطیس یا EMP به نارنجک ضد نفر تغییر می‌کند.

Ji-Soo Paik یا جی سو پایک چهارمین متخصص از کلاس Recon است که در تریلر معرفی شده. پایک به نوعی اسکنر مجهز است که با استفاده از آن قادر است دشمنان را از پشت دیوارها و سایر موانع تشخیص داده و هایلایت کند. علاوه بر این، دشمنانی که به او شلیک کرده‌اند را نیز هایلایت می‌کند.

پنجمین و آخرین اسپشیالیست معرفی شده بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ کاراکتر Constantin “Angel” Anghel یا کنستانتین آنجل ملقب به آنجل در کلاس Support است.

آنجل قادر است درخواست کند جعبه‌ای حاوی سلاح، مهمات و تجهیزات برایش ارسال شود و در محلی که تعیین می‌کند فرود آید. او همچنین قادر است هم تیمی‌های خود را سریعتر احیا کند.

بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۱۹ نوامبر مصادف با ۲۸ آبان برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و PC منتشر در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت. این بازی ۱۰ نیروی متخصص یا اسپشیالیست خواهد داشت که در روز عرضه بازی در دسترس بازیکنان هستند.

اگر از علاقمندان به این بازی هستید می‌توانید نظر خود را در خصوص تریلر جدید و کاراکترهای معرفی شده با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “معرفی اسپشیالیست‌های جدید Battlefield 2042 در تریلر جدید این بازی” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.