رونمایی از سه نقشه جدید Battlefield 2042 در تازه‌ترین تریلر این بازی

تریلر رونمایی از سه نقشه جدید Battlefield 2042

در جدیدترین تریلر گیم پلی بازی Battlefield 2042، از سه نقشه Renewal در مصر، Breakaway در قطب جنوب و Discarded در هند رونمایی شد.

به نظر می‌رسد بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ از نظر محتوا و تنوع، یکی از کامل‌ترین بازی‌های سری Battlefield در زمان عرضه باشد. این بازی که در زمان انتشار با دو مود Hazard Zone و Battlefield Portal عرضه می‌شود، علاوه بر شش نقشه از نسخه‌های قدیمی بازی، هفت نقشه جدید نیز در بخش مولتی پلیر خواهد داشت.

در جدیدترین تریلری که استودیو DICE از این بازی منتشر کرده است، علاوه بر رونمایی از سه نقشه جدید، مختصری از گیم پلی مربوط به آنها نیز به نمایش درآمد.

تریلر رونمایی از سه نقشه جدید بازی Battlefield 2042

 همانطور که مشاهده کردید، در این تریلر سه نقشه Renewal ،Breakaway و Discarded معرفی شدند. Renewal در مصر واقع شده و یک دیوار غول پیکر به منظور ایمن سازی مناطق کشاورزی اطرف آن، در مرکز این نقشه قرار دارد.

نقشه Breakaway در قطب جنوب قرار دارد و بازیکنان را به یک منطقه استراتژیک و مهم استخراج نفت می‌برد. این مکان با یخ احاطه شده است و دارای چندین سیلو، مخزن سوخت و موارد دیگر است.

در نهایت، نقشه Discarded در هند شامل کشتی‌های عظیم به گل نشسته است. بازیکنان می‌توانند در محوطه داخلی و خارجی این کشتی‌ها به ماجراجویی بپردازند و از غارت آنها جلوگیری کنند. هر کدام از این مناطق دینامیک و نقشه آب و هوایی منحصر به فردی دارند که نبرد را برای بازیکنان دشوار می‌کند.

  لانچ تریلر بازی Need for Speed Heat

در پایان یادآور می‌شویم که بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۱۹ نوامبر مصادف با ۲۸ آبان برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد.

می‌توانید نظرات خود را در خصوص این بازی و تریلر جدید آن با ما و دیگر خوانندگان مجله اینترنتی گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “رونمایی از سه نقشه جدید Battlefield 2042 در تازه‌ترین تریلر این بازی” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.