عرضه بازی Battlefield 2042 تا نوامبر تاخیر خورد

تاخیر در عرضه بازی Battlefield 2042 تا نوامبر 2021

الکترونیک آرتز به صورت رسمی اعلام کرد Battlefield 2042 با کمتر از یک ماه تاخیر در ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

در چند هفته اخیر تاریخ عرضه بازی‌های زیادی به تعویق افتاده است. از Dying Light 2 گرفته تا Total War: Warhammer 3 و Horizon Forbidden West. به نظر می‌رسد این فصل همیشه فصل تاخیر در انتشار بازی‌ها بوده است.

حتما شما هم شایعات مربوط به تاخیر بازی Battlefield 2042 که بسیاری انتظار تجربه آن را می‌کشند را شنیده‌اید. اما با خبری که به تازگی به صورت رسمی منتشر شد، مشخص گردید که این اخبار صحیح بوده‌اند.

اخیرا EA و DICE در اکانت رسمی توییتر بتلفیلد اعلام نمودند که جدیدترین عنوان این مجموعه یعنی Battlefield 2042 در تاریخ مقرر عرضه نمی‌شود.

تاخیر در عرضه بازی Battlefield 2042 تا نوامبر 2021

این بازی که قرار بود در تاریخ ۲۲ اکتبر عرضه شود، با کمتر از یکماه تاخیر در ۱۹ نوامبر مصادف با ۲۸ آبان در دسترس طرفداران خود قرار خواهد گرفت.

در بیانیه‌ای که توسط ناشر و توسعه دهنده بتلفیلد ۲۰۴۲ منتشر شده است، آمده که با توجه به چالش‌های زیادی که تحت تاثیر پاندمی ویروس کرونا در مسیر ساخت این بازی قرار گرفت و همچنین گستردگی خود بازی، آنها تصمیم گرفتند که زمان بیشتری را صرف توسعه آن نمایند.

بنابراین بازی مورد انتظار Battlefield 2042 در تاریخ ۱۹ نوامبر مصادف با ۲۸ آبان برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “عرضه بازی Battlefield 2042 تا نوامبر تاخیر خورد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.