تاریخ آغاز بتا عمومی بازی Battlefield 2042 با انتشار یک تریلر اعلام شد

تریلر معرفی اسپشیالیست جدید بازی Battlefield 2042

بالاخره EA به عنوان ناشر و استودیو DICE به عنوان توسعه دهنده Battlefield 2042، تاریخ آغاز بتا عمومی این بازی را با انتشار یک تریلر اعلام کردند.

بتا عمومی این بازی در ابتدا قرار بود در ماه سپتامبر راه‌اندازی شود. اما با توجه به مشکلاتی که پاندمی ویروس کرونا برای سازنده بازی به وجود آورد و متعاقب آن تاخیر در انتشار بازی تا ۱۹ نوامبر، برگزاری بتا عمومی نیز به تاخیر افتاد.

در تریلری که به تازگی در این خصوص منتشر شد، مشخص گردید بتا بتلفیلد ۲۰۴۲ بالاخره هفته آینده برای کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده یا مشترک سرویس EA Play باشند، در دسترس قرار خواهد گرفت.

تریلر  بتا عمومی بازی Battlefield 2042

تست پیش از انتشار یا همان بتا عمومی بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۶ اکتبر مصادف با ۱۴ مهر آغاز می‌شود و تا تاریخ ۹ اکتبر مصادف با ۱۷ مهر ادامه خواهد داشت. Pre-Load بازی نیز یک روز قبل از انتشار نسخه بتا در دسترس خواهد بود.

اگر از آن دسته بازیکنانی باشید که بازی را پیش خرید کرده‌اید و یا عضو سرویس EA Play هستید، از روز اول یعنی ۱۴ مهر به نسخه بتا دسترسی خواهید داشت. در غیراینصورت از تاریخ ۱۶ مهر قادر خواهید بود به تجربه بتا بازی بپردازید.

  قیمت بازی FIFA 22 برای کنسول های نسل نهم 70 دلار خواهد بود

در بتا عمومی Battlefield 2042 هر چهار اسپشیالیست بازی یعنی بوریس، کسپر، فالک و مک‌کی قابل بازی خواهند بود. علاوه بر این، کنسول‌های نسل نهم در مود Conquest بازی از ۱۲۸ بازیکن پشتیبانی می‌کنند. به عبارت دیگر حالت ۱۲۸ نفره بازی تنها بر روی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و سری اس (و البته PC) در دسترس خواهد بود.

اگر موفق به تجربه بتا عمومی بازی Battlefield 2042 شدید، تجربه خود را از تست این بازی با ما و دیگر همراهان گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تاریخ آغاز بتا عمومی بازی Battlefield 2042 با انتشار یک تریلر اعلام شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.