بازی Marvel’s Avengers به زودی به ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شود

اضافه شدن Marvel's Avengers به ایکس باکس گیم پس

طبق آخرین اخبار، بازی Marvel’s Avengers به انضمام تمامی بسته‌های الحاقی و محتوای پس از عرضه به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شود.

بر اساس اعلام مایکروسافت Marvel’s Avengers در تاریخ ۳۰ سپتامبر مصادف با ۸ مهر به Xbox Game Pass می‌آید. این بازی برای نسخه کنسول، PC و کلود گیم پس در دسترس خواهد بود.

به گفته هانتر وولف از استودیو Crystal Dynamics، بازی Marvel’s Avengers به انضمام تمامی محتویات پس از عرضه شامل تمامی مأموریت‌ها و ابرقهرمان‌ها در دسترس مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس خواهد بود. علاوه براین، بخش آنلاین و چند نفره بازی به نام Avengers Initiative نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

دسترسی کاملی که وولف از آن یاد کرده است شامل بسته الحاقی War for Wakanda نیز می‌شود. در این بسته الحاقی Black Panther به عنوان یک شخصیت قابل بازی در اختیار بازیکنان قرار گرفته است.

البته باید اضافه کنیم که DLC جدیدی که در آینده به این بازی اضافه می‌شود و در آن اسپایدر من به این بازی می‌آید شامل ایکس باکس گیم پس نخواهد بود چرا که بسته الحاقی Spider-Man  انحصاری پلی استیشن است.

در پایان یادآور می‌شویم که نسخه Xbox Game Pass بازی Marvel’s Avengers به مناسبت یکسالگی این بازی در اختیار کاربران گیم پس قرار خواهد گرفت و از تاریخ ۳۰ سپتامبر در دسترس خواهد بود.

  احتمال عرضه بازی Starfield در سال 2022 میلادی

اگر کاربر ایکس باکس گیم پس نیستید، می‌توانید با خرید گیفت کارت ایکس باکس اشتراک خود را تهیه کنید و از تجربه این بازی جذاب لذت ببرید.

اولین کسی باشید که برای “بازی Marvel’s Avengers به زودی به ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شود” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.