بازی های ایکس باکس لایو گلد اکتبر ۲۰۲۱ معرفی شدند

Xbox Games With Gold For September 2021

در آستانه ورود به اکتبر ۲۰۲۱، لیست بازی های ایکس باکس لایو گلد که در این ماه به صورت رایگان در اختیار مشترکین قرار خواهد گرفت، از سوی مایکروسافت اعلام شد.

همانطور که در وب سایت ایکس باکس اعلام شده است اولین بازی، عنوان اکشن شوتر Aaero است که در سال ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان عرضه شد. این بازی از ۱ اکتبر تا ۳۱ اکتبر مصادف با ۹ مهر تا ۹ آبان بر روی سرویس ایکس باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت.

عنوان بعدی، بازی Hover است. مشترکین Xbox Live Gold از تاریخ ۱۶ اکتبر تا ۱۵ نوامبر (۲۴ مهر تا ۲۴ آبان) قادر خواهند بود در جهان سه بعدی این بازی به ماجراجویی بپردازند.

سومین بازی، که عنوان Castlevania: Harmony of Despair است به مدت ۱۵ روز از ۱ اکتبر مصادف با ۹ مهر به سرویس گلد اضافه می‌شود. این عنوان یک بازی ساید اسکرولر است که در اصل برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده و از طریق قابلیت Backwards compatibility بر روی کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و سری اس قابل بازی است.

آخرین بازی که از ۱۶ام تا ۳۱ اکتبر مصادف با ۲۴ مهر تا ۹ آبان در اختیار کاربران خواهد بود، عنوان Resident Evil Code: Veronica X خواهد بود.

بازی های ایکس باکس لایو گلد اکتبر ۲۰۲۱

لازم به یادآوری است که مشترکین Xbox Game Pass Ultimate نیز قادر خواهند بود به این بازی‌های دسترسی داشته باشند.

به صورت خلاصه بازی‌هایی که قرار است در ماه آگوست در اختیار مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد قرار گیرد به شرح زیر است:

  • بازی Aaero از ۱ تا ۳۱ اکتبر
  • بازی Hover از ۱۶ اکتبر تا ۱۵ نوامبر
  • بازی Castlevania: Harmony of Despair از ۱ تا ۱۵ اکتبر
  • بازی Resident Evil Code: Veronica X از ۱۶ تا ۳۱ اکتبر

اگر هنوز مشترک این سرویس نشده‌اید، می‌توانید با خرید گیفت کارت ایکس باکس اشتراک Xbox Live Gold خود را تهیه کرده و از تجربه بازی‌هایی که در هر ماه در اختیارتان قرار می‌گیرد، لذت ببرید. در ضمن با ما همراه باشید تا در ابتدای هر ماه از فهرست این عناوین مطلع شوید.

اولین کسی باشید که برای “بازی های ایکس باکس لایو گلد اکتبر ۲۰۲۱ معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.