بازی های اکتبر ۲۰۲۱ سرویس پلی استیشن پلاس معرفی شدند

بازی های نوامبر 2021 پلی استیشن پلاس

طبق آخرین اخبار، بازی‌های ماه اکتبر ۲۰۲۱ سرویس پلی استیشن پلاس معرفی شدند. مثل همیشه، مشترکین این سرویس به یک بازی PS5 و دو بازی PS4 دسترسی خواهند داشت.

همانطور که سونی در بلاگ پلی استیشن اعلام کرد است، در اکتبر سه بازی جذاب و پرطرفدار در دسترس مشترکین PlayStation Plus قرار می‌گیرد.

این عناوین شامل بازی Hell Let Loose بر روی پلی استیشن ۵ و دو بازی Mortal Kombat X (نسخه‌ پایه‌) و PGA Tour 2K21 بر روی کنسول پلی استیشن ۴ خواهد بود. به عبارتی:

  • بازی Hell Let Loose برای PS5
  • نسخه پایه بازی Mortal Kombat X برای PS4
  • بازی PGA Tour 2K21 برای PS4

این بازی‌ها از تاریخ ۵ اکتبر مصادف با ۱۳ مهر تا ۱ نوامبر مصادف با ۱۰ آبان در دسترس مشترکین خواهند بود.

بازی های اکتبر 2021 پلی استیشن پلاس

بازی Hell Let Loose یک بازی شوتر اول شخص است که با وجود استقبال خوبی که از آن شد، اما بخش چند نفره آن مورد توجه بازیکنان زیادی قرار نگرفت. این بازی که پیش از این برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و PC منتشر شده بود، برای اولین بار است که همزمان با پیوستن به سرویس PS Plus برای پلی استیشن منتشر می‌شود.

Mortal Kombat X نیز یک بازی مبارزه‌ای است که در سال ۲۰۱۵ در اختیار طرفداران مورتال کامبت قرار گرفت. PGA Tour 2K21 هم به عنوان یک شبیه ساز بازی گلف تجربه جذابی برای علاقمندان به این رشته ورزشی است

اگر هنوز موفق به تجربه بازی‌های ماه سپتامبر پلی استیشن پلاس نشده‌اید، تا  تا ۴ اکتبر مصادف با ۱۲ مهر فرصت دارید با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس اشتراک این سرویس را تهیه کرده و از زمان باقیمانده نهایت استفاده را ببرید.

اولین کسی باشید که برای “بازی های اکتبر ۲۰۲۱ سرویس پلی استیشن پلاس معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.