بازی های ایکس باکس لایو گلد دسامبر ۲۰۲۱ معرفی شدند

بازی های ایکس باکس لایو گلد دسامبر ۲۰۲۱

بازی های ایکس باکس لایو گلد دسامبر ۲۰۲۱ از سوی مایکروسافت اعلام شد تا بازیکنان در آخرین ماه سال نیز به چهار عنوان جدید به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.

بر اساس آخرین اطلاعاتی که در وب سایت شرکت Microsoft اعلام شده است، اولین بازی که در دسامبر ۲۰۲۱ در سرویس ایکس باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت، بازی The Escapists 2 است. این بازی از اول دسامبر تا ۳۱ دسامبر مصادف با ۱۰ آذر تا ۱۰ دی در دسترس مشترکین خواهد بود.

عنوان بعدی یعنی Tropico 5 – Penultimate Edition از تاریخ ۱۶ دسامبر مصادف با ۲۶ آذر در ایکس باکس لایو گلد قرار می‌گیرد. مشترکین قادر خواهند بود تا تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۲۵ دی این بازی را تجربه نمایند.

سومین بازی که اول دسامبر یعنی ۱۰ آذر بر روی Xbox Live Gold در اختیار مشترکین خواهد بود، !Orcs Must Die است. این بازی به مدت ۱۵ روز بر روی سرویس گلد مایکروسافت باقی خواهد ماند.

در پایان نیز بازی Insanely Twisted Shadow Planet به عنوان حسن ختام بازی‌های ماه دسامبر و سال ۲۰۲۱، از تاریخ ۱۶ دسامبر تا ۳۱ دسامبر مصادف با ۲۵ آذر تا ۱۰ دی قابل دانلود خواهد بود تا مشترکین به تجربه آنها بپردازند.

  سری جدید بازی های سرویس ایکس باکس گیم پس در ژوئن ۲۰۲۱

new games with gold for december 2021 1

به صورت خلاصه، بازی های ایکس باکس لایو گلد دسامبر ۲۰۲۱ به شرح زیر خواهد بود:

  • The Escapists 2 از ۱ تا ۳۰ دسامبر (۱۰ آذر تا ۱۰ دی)
  • Tropico 5 – Penultimate Edition از ۱۶ دسامبر تا ۱۵ ژانویه (۲۵ آذر تا ۲۶ دی)
  • !Orcs Must Die از ۱ تا ۱۵ دسامبر (۱۰ آذر تا ۱۰ دی)
  • Insanely Twisted Shadow Planet از ۱۶ تا ۳۰ دسامبر (۲۵ آذر تا ۲۶ دی)

اگر تمایل دارد به این بازی‌ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشید، می‌توانید با خرید گیفت کارت ایکس باکس اشتراک Xbox Live Gold خود را تهیه کرده به تجربه این عناوین جذاب بپردازید.

لازم به یادآوری است اگر اشتراک سرویس Xbox Game Pass Ultimate را قبلا تهیه کرده‌اید نیز به بازی‌های ایکس باکس لایو گلد دسترسی دارید و می‌توانید این عناوین را به صورت رایگان دانلود کنید.

اولین کسی باشید که برای “بازی های ایکس باکس لایو گلد دسامبر ۲۰۲۱ معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.