تریلر گیم‌ پلی مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Avengers

تریلر گیم‌ پلی مرد عنکبوتی در Marvel’s Avengers

تریلر گیم‌ پلی مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Avengers برای نخستین بار توسط استودیو کریستال داینامیکس و با همکاری وب سایت IGN به نمایش درآمد.

همانگونه که مطلع شده‌اید، مرد عنکبوتی هفته آینده طی یک رویداد قهرمانی جدید به فهرست قهرمانان بازی Marvel’s Avengers می‌پیوندد.

وب سایت IGN به تازگی ویدیویی را به اشتراک گذاشته است که در آن علاوه بر گیم پلی اسپایدرمن در بازی مارول اونجرز، اطلاعاتی از این شخصیت در بازی منتشر کرد.

تریلر گیم‌ پلی مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Avengers

همانطور که در تریلر گیم‌ پلی مرد عنکبوتی نیز دیده می‌شود، این شخصیت هم Heroic Abilitieهای مختص به خود را دارد. Web-Bomb اولین قدرت اسپایدر من در این بازی است. این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا تعداد زیادی از دشمنان خود را همزمان توسط تارهای خود به زمین بچسباند.

قابلیت بعدی یا Spider Drone یک پهباد کوچک برای مرد عنکبوتی فعال می‌کند تا به کمک او آمده و به دشمنانش شلیک کند.

سومین ویژگی این کاراکتر Wrecking Ball است. Wrecking Ball یک توپ بزرگ است که از تارهای به هم تنیده اسپایدرمن ساخته شده است. برخورد این توپ عظیم الجثه با زمین آسیب‌های زیادی به بار می‌آورد. اسپایدر من با استفاده از این توانایی‌های خود با اعضای سازمان AIM مبارزه می‌کند.

لازم به توضیح است که دامنه حرکات و قابلیت‌های شخصیت مرد عنکبوتی در Marvel’s Avengers چندین درجه پایین‌تر از چیزی است که در سری بازی‌های اسپایدرمن استودیو اینسامنیاک گیمز دیده‌ایم. در برخی قسمت‌های مبارزات این کاراکتر، به نظر می‌رسد که او برای جابجایی از یک مکان به مکان دیگر به یک سقف شیشه‌ای چسبیده است.

در پایان یادآور می‌شویم که آپدیت جدید بازی Marvel’s Avengers که شخصیت مرد عنکبوتی را به این بازی می‌آورد، در تاریخ ۳۰ نوامبر مصادف با ۹ آذر عرضه خواهد شد. این بروزرسانی به صورت انحصاری برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

در صورت تمایل می‌توانید نظرات و دیدگاه‌های خود را در خصوص حضور شخصیت مرد عنکبوتی در بازی مارولز اونجرز، با ما و دیگر همران گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تریلر گیم‌ پلی مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Avengers” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.