حذف تیم ملی روسیه و سایر تیم های این کشور از بازی فیفا ۲۲

حذف تیم ملی روسیه از بازی فیفا 22

EA Sports اعلام کرد که در پی حمله روسیه به اوکراین، تیم ملی روسیه و سایر تیم های باشگاهی این کشور را از بازی فیفا ۲۲ حذف می‌کند.

بدون شک فیفا یکی از پرطرفدارترین و قوی‌ترین بازی‌های ژانر ورزشی است. به همین دلیل اخبار مربوط به این عنوان همیشه از اهمیت بیشتری در دنیای بازی‌های ویدیویی برخوردار بوده است. بر همین اساس، EA Sports سازنده مجموعه فیفا یک تصمیم مهم گرفته است.

این کمپانی معروف و صاحب نام تصمیم گرفته به دلیل تهاجم کشور روسیه به اوکراین و ناامنی که به سبب آن در منطقه اروپا و شاید کل دنیا به وجود آمده است، کشور روسیه را تحریم کند.

به دنبال این تصمیم، EA در اکانت توییتر EA SPORTS FIFA اعلام نمود که تیم ملی روسیه و کلیه تیم‌های باشگاهی این کشور را از بازی‌های فیفا حذف می‌نماید. این بازی‌ها شامل فیفا ۲۲، FIFA Mobile و FIFA Online خواهد بود.

در بیانیه‌ای که EA منتشر نموده، آمده است که تصمیم حذف تیم ملی روسیه از بازی فیفا ۲۲ را همسو با شرکای خود یعنی FIFA و UEFA، و در راستای مواضع این کمپانی در حمایت از صلح و پایان دادن به جنگ در کشور اوکراین اتخاذ کرده است.

به نظر می‌رسد EA و فیفا با وجود اختلافاتی که اخیرا داشته‌اند، در این مورد خاص با یکدیگر همسو و هم نظر هستند. در ادامه می‌توانید بیانیه فیفا را ملاحظه کنید.

  زمان آغاز بتای عمومی بازی Battlefield 2042 مشخص شد

حذف تیم ملی روسیه از بازی فیفا 22

منبع: GamingBolt

اولین کسی باشید که برای “حذف تیم ملی روسیه و سایر تیم های این کشور از بازی فیفا ۲۲” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.