نسخه‌ آزمایشی Early Access بازی FIFA 22 در دسترس قرار گرفت

نسخه‌ آزمایشی Early Access بازی FIFA 22

نسخه‌ آزمایشی FIFA 22’s Early Access برای مشترکین سرویس‌های EA Play وXbox Game Pass Ultimate به مدت ۱۰ ساعت در دسترس قرار گرفت.

در حالیکه آخرین نسخه مجموعه محبوب فیفا یعنی FIFA 22 در تاریخ ۱ اکتبر مصادف با ۹ مهر عرضه خواهد شد، نسخه آزمایشی Early Access این بازی امکان دانلود و تجربه زودهنگام فیفا ۲۲ را به مدت ۱۰ ساعت در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

ویژگی نسخه Early Access فیفا ۲۲ این است که تمامی دستاورد‌ها و پیشرفت‌هایی که بازیکنان در مدت این ۱۰ ساعت به دست می‌آورند، ذخیره می‌شود. به این معنی که کاربران بعد از خرید بازی قادر خواهند بود به بازی خود ادامه دهند.

لازم به توضیح است که برای دسترسی به این نسخه، اشتراک سرویس EA Play نیاز است. بنابراین علاوه بر مشترکین سرویس EA Play، دارندگان اشتراک Xbox Game Pass Ultimate نیز که به این سرویس دسترسی دارند، می‌توانند نسخه‌ آزمایشی FIFA 22’s Early Access را دانلود نمایند.

نسخه‌ آزمایشی Early Access بازی FIFA 22

همانطور که احتمالا مطلع هستید، که نسخه نسل نهم FIFA 22 بر روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار است. از آن جمله می‌توان به تکنولوژی جدید هایپرموشن (HyperMotion) اشاره کرد که امکان تجربه واقعی‌تری از بازی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

  لانچ تریلر بازی Need for Speed Heat

علاوه بر این نسخه پلی استیشن این بازی از قابلیت‌های کنترلر دوال سنس پشتیبانی می‌کند؛ ویژگی‌هایی مثل هپتیک فیدبک یا قابلیت بازخورد لمسی و ۳D Audio.

یادآوری می‌کنیم بازی FIFA 22 در تاریخ ۱ اکتبر مصادف با ۹ مهر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴،  ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، PC و استیدیا منتشر خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “نسخه‌ آزمایشی Early Access بازی FIFA 22 در دسترس قرار گرفت” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.