تریلر گیم پلی بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy منتشر شد

تریلر گیم پلی بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار Marvel’s Guardians of the Galaxy، تریلر گیم پلی این بازی با محوریت نمایش مبارزات آن منتشر شد.

همانطور که قبلا در گیم پاس خواندید، معرفی بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy با نمایش یک تریلر در رویداد Square Enix Showcase کنفرانس E3 2021 انجام شد. تاکنون نیز به لطف تصاویر و فوتیج‌هایی زیادی که از این بازی منتشر شده است، طرفداران اطلاعات زیادی از آن دارند.

به تازگی نیز یک تریلر ده دقیقه‌ای از گیم پلی این بازی منتشر شد که در آن نمایش جذابی از مبارزات بازی را می‌بینید.

تریلر گیم پلی بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy

در تریلر منتشر شده علاوه بر گیم پلی و مبارزات بازی، Milano که در واقع خانه Guardianها است و نقش انتخاب بازیکنان را در اتفاقات بازی می‌بینیم.

در Marvel’s Guardians of the Galaxy، بازیکنان در نقش Peter Quill موسوم به Star-Lord در کنار Guardianها یا محافظین از جمله Groot و Rocket، علیه دشمنان مبارزه می‌کنند.

به گفته استودیو Eidos Montreal، انتخاب‌های بازیکن نقش زیادی در داستان بازی خواهد داشت و بازیکن به عنوان رهبر اصلی باید تصمیماتی بگیرید که روی داستان تاثیراتی مثبتی داشته باشد. علاوه بر این وی می‌تواند از توانایی‌های اعضای مختلف تیم نیز استفاده کند.

Guardians of The Galaxy در تاریخ ۲۶ اکتبر مصادف با ۵ آبان برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن ۴، پلی اسیتشن ۵ و PC در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین دارندگان نینتندو سوییچ نیز از طریق پلتفرم کلاود کنسول خود می‌توانند این عنوان جذاب را تجربه کنند.

اولین کسی باشید که برای “تریلر گیم پلی بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.