انتشار بازی Final Fantasy 16 تاخیر خورد

تاخیر در انتشار بازی Final Fantasy 16

 تهیه کننده Final Fantasy، در پستی که اخیرا در اکانت توییتر این بازی منتشر شد، از تاخیر در انتشار بازی Final Fantasy 16 خبر داد.

ناوکی یوشیدا (Naoki Yoshida) تهیه کننده این بازی، در پستی که اخیرا در اکانت توییتر Final Fantasy 16 منتشر شد، خبر از تاخیر شش ماهه این بازی داد.

اطلاعیه تاخیر بازی Final Fantasy 16

یوشیدا علت این تاخیر را مشکلاتی اعلام کرد که پاندمی ویروس کرونا برای تیم سازنده به وجود آورده است. به گفته او قرار بود در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ اطلاعات بیشتری در خصوص فاینال فانتزی ۱۶ در اختیار طرفداران قرار دهد. اما با توجه به تاخیر بازی و مشکلات پیش آمده نمی‌تواند به قول خود عمل کند.

در اطلاعیه یوشیدا در خصوص تاخیر در انتشار بازی Final Fantasy 16 آمده است:

من قول داده بودم که جزئیات جالبی از Final Fantasy XVI برایتان آشکار کنم. اما متاسفانه نمی‌توانم به قول خود پایبند باشم. با توجه به اینکه عوارض و مشکلات ناشی از همه‌گیری ویروس COVID-19 همچنان ادامه دارد، انتشار بازی تقریبا شش ماه به تعویق افتاده است.

این تهیه کننده همچنین توضیح داد که تیم توسعه دهنده بازی به صورت دورکاری و از منزل روی ساخت بازی کار کرده است. که البته همین موضوع مشکلات زیادی را در راه توسعه این عنوان ایجاد کرده است.

او در ادامه صحبت‌هایش به تلاش تیم خود برای ارائه بهترین بازی اشاره کرد و افزود که آنها در تمام طول سال ۲۰۲۱ بر روی این امر تمرکز داشته‌اند. در ضمن ناوکی یوشیدا اعلام کرد که در بهار ۲۰۲۲ اخبار و اطلاعات بیشتری از این عنوان در اختیار طرفداران قرار خواهد داد.

در پایان یادآور می‌شویم که بازی Final Fantasy 16 به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۵ در تاریخ نامشخصی عرضه خواهد شد. می‌توانید دیدگاه خود را در خصوص این عنوان با ما و دیگر همراهان گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “انتشار بازی Final Fantasy 16 تاخیر خورد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.