اشاره به تاریخ عرضه Final Fantasy 16 در رویداد اخیر پلی استیشن

اشاره به تاریخ عرضه Final Fantasy 16 در رویداد پلی استیشن

بسیاری از طرفداران بازی Final Fantasy 16 معتقدند در تیزر ابتدایی رویداد PlayStation Showcase به تاریخ عرضه این بازی اشاره شده است.

این طرفداران معتقدند با وجود اینکه عناوین زیادی در رویداد سونی معرفی شدند و تریلرهای جذابی به نمایش درآمد، اما جای فاینال فانتزی شدیدا خالی بود.

با همه اینها، بسیاری مدعی شده‌اند که این بازی در پلی استیشن شوکیس حضور داشت و تاریخ عرضه آن در این مراسم اعلام شد. از آنجا که Final Fantasy 16 به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد، این ادعا خیلی هم دور از ذهن نیست.

این افراد تیزبین می‌گویند که در تیزر ابتدایی رویداد PlayStation Showcase تابلویی را در یک ایستگاه مترو مشاهده کرده‌اند که بر روی آن عبارت “Valisthea 06.16” نوشته شده است. این عبارت بین ثانیه ۵۰ تا ۵۳ این ویدیو چند بار دیده می‌شود.

اشاره به تاریخ عرضه Final Fantasy 16 در رویداد پلی استیشن

به گفته طرفداران بازی، از آنجا که داستان Final Fantasy XVI در Valisthea جریان دارد، عبارتی که به آن اشاره شد نشان دهنده این است که این بازی در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۲ مصادف با ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد.

با توجه به اینکه بازی‌ها معمولا روزهای سه‌شنبه یا جمعه منتشر می‌شوند، ممکن است ۱۶ ژوئن ۲۰۲۲ که روز پنجشنبه است تاریخ عرضه بازی نباشد. البته ناگفته نماند که استثنا نیز وجود دارد و بازی‌هایی نیز بوده‌اند که در روزی غیر از سه‌شنبه و جمعه روانه بازار شده‌اند.

  10 بازی ساز برتر صنعت گیم - قسمت دوم

اگر این حدس و گمان درست باشد، به زودی اطلاعات بیشتری از این بازی اعلام می‌شود و اخبار موثق در اختیار طرفداران مشتاق این بازی قرار می‌گیرد.

اگر شما هم انتظار تجربه این بازی را می‌کشید، نظر خود را در خصوص این تصویر و اخبار مربوط به آن با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “اشاره به تاریخ عرضه Final Fantasy 16 در رویداد اخیر پلی استیشن” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.