پشتیبانی نسخه PS5 بازی FIFA 22 از ویژگی های کنترلر دوال سنس

نسخه‌ آزمایشی Early Access بازی FIFA 22

طبق جدیدترین اطلاعاتی که توسط EA منتشر شده است، نسخه PS5 بازی FIFA 22 از ویژگی های کنترلر دوال سنس پشتیبانی می‌کند.

اگر اخبار مربوط به فیفا ۲۲ را دنبال کرده باشید، حتما اطلاع دارید که نسخه نسل نهم این بازی بر روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار است. از آن جمله می‌توان به تکنولوژی جدید هایپرموشن (HyperMotion) اشاره کرد که امکان تجربه واقعی‌تری از بازی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

به تازگی EA Sports در مطلب جدیدی که در بلاگ پلی استیشن منتشر نموده، به ویژگی‌های دیگری که نسخه نسل نهم FIFA 22 از آنها بهره می‌برد اشاره کرده است. ویژگی‌های منحصر به فرد کنترلر DualSense برجسته‌ترین قابلیتی است که کاربران کنسول PS5 این بازی قادر خواهند بود از تجربه آن لذت ببرند.

پشتیبانی نسخه PS5 بازی FIFA 22 از ویژگی های دوال سنس

ویژگی هپتیک فیدبک یا قابلیت بازخورد لمسی دوال سنس، در نسخه نسل نهم فیفا ۲۱ نیز پشتیبانی می‌شد. اما مسلما در فیفا ۲۲ این قابلیت پیشرفت درخور توجهی داشته است. به خصوص در زمان انجام حرکاتی مثل سانترها و تکل‌ها.

علاوه بر این، ۳D Audio نیز آپشن خاص فیفا ۲۲ است که تجربه صوتی فوق‌العاده‌ای در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. به گفته EA این ویژگی به بازیکنان این امکان را می‌دهد که صدای هم تیمی‌های خود را در میان سروصدای استادیوم تشخیص دهند.

  نگاهی به دمو FIFA 20

در  ۳D Audio حجم و وضوح صدا با زاویه دید دوربین تغییر می‌کند. به طور مثال وقتی دوربین به سکو هواداران نزدیک می‌شود، صدای آنها بیشتر شنیده می‌شود. در لیگ‌های خاص نیز صدای طبل و سوت و بوق‌های کرکننده‌ تماشاچیان شنیده می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود بازیکنان بازی را در شرایط واقعی استادیوم تجربه کنند.

بازی FIFA 22 در تاریخ ۱ اکتبر مصادف با ۹ مهر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴،  ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، PC و استیدیا منتشر خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “پشتیبانی نسخه PS5 بازی FIFA 22 از ویژگی های کنترلر دوال سنس” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.