احتمال عرضه نسخه ریمستر بازی Alan Wake برای نینتندو سوییچ

احتمال عرضه نسخه ریمستر Alan Wake برای نینتندو سوییچ

با توجه به رده بندی سنی نسخه ریمستر بازی Alan Wake برای نینتندو سوییچ در برزیل، احتمال انتشار آن برای این کنسول پرطرفدار وجود دارد.

همانطور که قبلا نیز در گیم پاس خواندید، در جریان برگزاری رویداد PlayStation Showcase 2021 بازی Alan Wake Remastered به صورت رسمی معرفی شد.

همچنین استودیو رمدی اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۵ اکتبر مصادف با ۱۳ مهر برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم پلی استیشن و ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد.

اما با توجه به جدیدترین خبرها، به نظر می‌رسد این عنوان که نسخه ریمستر شده بازی محبوب Alan Wake سال ۲۰۱۰ است، در اختیار کاربران کنسول سوییچ نیز قرار خواهد گرفت.

چرا که Alan Wake Remastered اخیرا در کشور برزیل برای سوییچ رده بندی سنی شده است. تصویری از این رده بندی که البته تاکنون حذف شده، توسط وب سایت VGC منتشر شده است.

احتمال عرضه نسخه ریمستر Alan Wake برای نینتندو سوییچ

با توجه به اینکه انتشار نسخه سوییچ ریمستر بازی الن ویک هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، باید منتظر باشیم تا Remedy Entertainment یا نینتندو این خبر را تأیید کنند.

در پایان یادآور می‌شویم که بازی Alan wake Remastered در تاریخ ۵ اکتبر مصادف با ۱۳ مهر برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC عرضه می‌گردد.

اولین کسی باشید که برای “احتمال عرضه نسخه ریمستر بازی Alan Wake برای نینتندو سوییچ” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.