تعداد کاربران بازی Control از ۱۰ میلیون نفر گذشت

تعداد کاربران Control از 10 میلیون نفر گذشت

استودیو رمدی در آخرین گزارش مالی خود تعداد کاربران بازی Control را بیش از ۱۰ میلیون نفر اعلام کرد.

Control مطمئنا یکی از بهترین بازی‌هایی است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. این عنوان اکشن ماجراجویی با موفقیتی که به دست آورد سود تجاری زیادی را برای توسعه دهنده خود Remedy Entertainment به ارمغان آورد.

استودیو رمدی در گزارش مالی اخیر خود تعداد کاربران این بازی را اعلام کرد. بر اساس این گزارش، بازی کنترل از زمان عرضه تاکنون بیش از ۱۰ میلیون کاربر را به‌ خود جذب کرده است. البته در اطلاعات منتشر شده، آمار دقیقی از میزان فروش این بازی عنوان نشده است. تنها می‌دانیم که تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی ۲ میلیون نسخه از بازی Control به فروش رفته است.

با توجه به موفقیت مالی این بازی، جای تعجب نیست که استودیو فنلاندی رمدی بعنوان توسعه دهنده کنترل، به لطف مشارکت مستمر با ناشر آن یعنی ۵۰۵Games، سرمایه گذاری بزرگی روی IP آن انجام دهد.

بر همین اساس، پیش از این اعلام شده بود که یک بازی co-op و PvE به نام Condor به عنوان اسپین آف بازی Control در دست ساخت قرار دارد. علاوه بر این Remedy چندین بار موضوع ساخت نسخه دیگری از کنترل با بودجه‌ بسیار بیشتر را تأیید کرده است. این بازی احتمالا دنباله‌ای از عنوان اصلی به شمار می‌‎آید.

  احتمال عرضه نسخه ریمستر بازی Alan Wake برای نینتندو سوییچ

طبق اطلاعاتی که تاکنون در اختیار طرفداران قرار گرفته است، این بازی در مراحل اولیه ساخت یا به قول سازندگان “فاز اولیه ایده‌پردازی و شکل‌گیری”، قرار دارد.

یادآور می‌شویم که بازی Control هم اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، ایکس باکس وان، پی سی و استادیا در دسترس علاقمندان قرار دارد.

اگر شما هم یکی از ۱۰ میلیون کاربر این بازی جذاب هستید، تجربیات خود را با ما و دیگر همران گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تعداد کاربران بازی Control از ۱۰ میلیون نفر گذشت” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.