آیا جدیدترین ویدیو Call of Duty 2021 Vanguard مهر تاییدی است بر شایعات قبلی؟

ویدیو چهار ثانیه ای Call of Duty 2021 Vanguard

به نظر می‌رسد ویدیو چهار ثانیه ای که از Call of Duty 2021 Vanguard به عنوان جدیدترین تیزر این بازی منتشر شده، شایعات قبلی را تایید می‌کند.

اخیرا اکتیویژن یک ویدیو کوتاه از بازی کال آف دیوتی ۲۰۲۱ که به احتمال زیاد کال آف دیوتی ونگارد نام خواهد داشت در اکانت توییتر این بازی منتشر کرد.

این تیزر چهار ثانیه‌ای به قدری کوتاه است که اطلاعات خاصی از آن به دست نمی‌آید. با این حال چشم اندازی از یک شهر جنگ زده و دودآلود را نشان می‌دهند که آسمانش با بمب افکن‌های بیشمار و کلمات “شایعه” و “لیک” پر شده است. این تصاویر دقیقا همان چیزی است که هندرسون قبلا از این بازی توصیف کرده بود، شهری ویران و حضور بمب‌افکن‌ها در افق دوردست.

احتمالا منظور اکتیویژن از انتشار ویدیو مذکور که تصویر آن را نیز در ادامه می‌بینید، این است که Vanguard از ابتدا نیز یک راز سر به مهر نبوده است. و شاید در واقع ادعای تام هندرسون را تأیید می‌کند.

ویدیو چهار ثانیه ای Call of Duty 2021 Vanguard

از طرف دیگر یکی از کاربران توییتر به نام MrDalekJD که یوتیوبر معروفی هم هست، ویدیوی دیگری را با عبارت Western Front یا جبهه غربی به اشتراک گذاشت. این ویدیو که طبق اظهارات منتشر کننده توسط اکتیویژن برای او ارسال شده است، به جنگ جهانی دوم اشاره دارد. همانطور که می‌دانید پیش از این اعلام شده بود که Call of Duty 2021 Vanguard در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد.

  شایعاتی مبنی بر ساخت Call of Duty 2021 منتشر شد

به نظر می‌رسد تا زمانی که این بازی به صورت رسمی معرفی نشود، اخبار و شایعات پیرامون آن تمامی ندارد و هر روز شاهد انتشار خبر جدیدی خواهیم بود.

اولین کسی باشید که برای “آیا جدیدترین ویدیو Call of Duty 2021 Vanguard مهر تاییدی است بر شایعات قبلی؟” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.