پشتیبانی نسخه PS5 بازی Call of Duty: Vanguard از نرخ ۱۲۰ هرتز

پشتیبانی نسخه PS5 بازی Vanguard از ۱۲۰ هرتز

طبق اطلاعات منو نسخه آلفا بازی Call of Duty: Vanguard، نسخه PS5 این بازی احتمالا از نرخ ۱۲۰ هرتز در پلی استیشن ۵ پشتیبانی خواهد کرد.

همانطور که می‌دانید نسخه آلفای Call of Duty: Vanguard از ۲۷ آگوست مصادف با ۵ شهریور برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ آغاز می‌شود.

تصویری که از تنظیمات بازی در توییتر منتشر شده است، نشان می‌دهد که Vanguard بر روی پلی استیشن ۵ از ریفرش ریت ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می‌کند. این تصویر که توسط یک کاربر به نام CharlieIntel در توییتر منتشر شده است، جزئیات دیگری را نیز نشان می‌دهد.

پشتیبانی نسخه PS5 بازی Vanguard از ۱۲۰ هرتز

در تنظیمات منو Vanguard دیده می‌شود که بازی در کنسول‌های PS5 از نوار لغزنده میدان دید پشتیبانی نمی‌کند. همچنین قابلیت Tactical Sprint یک بار دیگر به این فرانچایز برمی‌گردد.

با توجه که تنظیمات یاد شده، در نسخه آلفا بازی مشاهده شده است احتمال اینکه بازی نهایی از آنها پشتیبانی نکند، وجود دارد. همچنین این ویژگی‌ها برای نسخه پلی استیشن ۵ بازی عنوان شده است، بنابراین نسخه ایکس باکس سری ایکس بازی Call of Duty: Vanguard نیز ممکن است از این تنظیمات بهره برده باشد.

برای اطمینان از این موضوع باید منتظر اعلام جزئیات جدیدی از Vanguard بمانیم. یادآور می‌شویم که کال آف دیوتی ونگارد در تاریخ ۱۴ آبان برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس و PC عرضه خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “پشتیبانی نسخه PS5 بازی Call of Duty: Vanguard از نرخ ۱۲۰ هرتز” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.