رونمایی از محتوای انحصاری Call of Duty: Vanguard برای پلی استیشن

محتوای انحصاری Call of Duty: Vanguard برای پلی استیشن

در تریلر جدید بازی Call of Duty: Vanguard از محتوای انحصاری این بازی برای پلی استیشن رونمایی شد.

گرچه جدیدترین نسخه کال آف دیوتی یعنی Vanguard به اندازه نسخه‌های قبلی این فرنچایز محتوای انحصاری برای پلی استیشن ندارد، اما هنوز هم ویژگی‌های قابل توجهی برای این کنسول محبوب دارد.

بر همین اساس به تازگی تریلر جدیدی از بازی Call of Duty: Vanguard با محوریت رونمایی از محتوای انحصاری PlayStation این بازی منتشر شد. طبق اطلاعات این ویدیو، بازیکنان هر دو بازی Call of Duty: Vanguard و Call of Duty: Warzone از مزایای بازی با کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ برخوردار خواهند شد. زیرا لوگو و گیم پلی هر دو این عناوین در تریلر به نمایش درآمده‌اند.

تریلر رونمایی از محتوای انحصاری Call of Duty: Vanguard برای پلی استیشن

همانطور که مشاهده کردید، اولین مزیتی که برای کاربران پلی استیشن به آن اشاره شد، بهره بردن از ۲۵ درصد Party Bonus است.

به این ترتیب آن دسته از گیمرهایی که با PS4 یا  PS5به تجربه Call of Duty: Vanguard بپردازند یا در پارتی خود با چنین گیمری همراه باشند، ۲۵٪ XP بیشتر برای سلاح‌هایشان دریافت می‌کنند. همچنین با بهره‌مندی از دو اسلات بیشتر برای لوداوت‌ها، امکان شخصی‌سازی بیشتری خواهند داشت.

علاوه بر این، رویدادهای ماهانه‌ای با دو برابر XP بیشتر نیز برای این بازیکنان وجود خواهد داشت. این ویژگی‌ها باعث خواهد شد که کاربران پلی استیشن سریعتر از کاربران دیگر پلتفرم‌ها در بازی پیشرفت کرده و لول آپ شوند.

به غیر از مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم، اکتیویژن به عنوان بخش دیگری از محتوای انحصاری Call of Duty: Vanguard برای پلی استیشن، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از ۵ سطح بتل پس پرش کنند. همچنین یک پک فصلی هم برای آنها در نظر گرفته است که در این Combat Packs تعدادی اسکین در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد.

همانطور که احتمالا در جریان هستید، از تاریخ ۹ دسامبر مصادف با ۱۸ آذر نقشه Pacific Caldera همراه با فصل اول کال آف دیوتی Vanguard و وارزون در اختیار بازیکنان قرار گرفت.

بازی Call of Duty Vanguard در حال حاضر در اختیار بازیکنان پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و  PCقرار دارد.

اولین کسی باشید که برای “رونمایی از محتوای انحصاری Call of Duty: Vanguard برای پلی استیشن” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.