رونمایی ازبخش چند نفره بازی Call of Duty: Vanguard با انتشار یک تریلر

تریلر بخش چند نفره بازی Call of Duty: Vanguard

استودیو Sledgehammer Games بالاخره با انتشار یک تریلر از بخش چند نفره یا مولتی پلیر بازی بازی Call of Duty: Vanguard رونمایی کرد.

این تریلر سلاح‌های متفاوت، نبردهای پرسرعت، تخریب‌های تاکتیکی و جزئیات دیگری از این بخش جذاب و پرطرفدار بازی را نمایش می‌دهد.

تریلر بخش مولتی پلیر بازی Call of Duty: Vanguard

همانطور که مشاهده کردید، ونگارد شامل ۲۰ نقشه خواهد بود و بخش شخصی‌سازی سلاح به نام The Gunsmith در این بازی با امکانات بیشتری در اختیار بازیکنان می‌باشد.

علاوه بر این، جدا از تجهیزات جدید، Perk ها و Killstreakهای جدیدی نیز به بازی اضافه شده‌اند تا تجربه هیجان‌انگیزتری در اختیار طرفداران قرار دهند.

همانطور که قبلا نیز در گیم پاس خوانده‌اید، بازی Call of Duty Vanguard در تاریخ ۵ نوامبر مصادف با ۱۴ آبان برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و PC منتشر می‌شود.

در خصوص نسخه بتا این بازی نیز آن دسته از بازیکنانی که نسخه PS4 و PS5 این بازی را پیش خرید کرده باشند، می‌توانند از ۱۰ تا ۱۳ سپتامبر مصادف با ۱۹ تا ۲۲ شهریور به تجربه نسخه بتا این بازی بپردازند.

کاربران دیگر پلتفرم‌ها نیز در روزهای ۱۶ و ۱۷ سپتامبر یعنی ۲۵ و ۲۶ شهریور به بتا کال آف دیوتی ونگارد دسترسی خواهند داشت. لازم به ذکر است که در این تاریخ، تجربه بتا برای همه بازیکنان کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ رایگان است.

  ثبت رکورد 50 میلیون بازیکن و بازگشت حالت سه نفره به Call of Duty: Warzone

از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ سپتامبر مصادف با ۲۷ تا ۲۹ شهریور دسترسی به نسخه بتا بازی Call of Duty Vanguard برای همه کاربران، بر روی همه پلتفرم‌ها رایگان خواهد بود.

اولین کسی باشید که برای “رونمایی ازبخش چند نفره بازی Call of Duty: Vanguard با انتشار یک تریلر” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.