نسخه‌ آلفا بازی Call of Duty: Vanguard با انتشار یک تریلر معرفی شد

تریلر معرفی نسخه‌ آلفا Call of Duty: Vanguard

اکتیویژن با انتشار یک تریلر نسخه آلفا بازی Call of Duty: Vanguard را که در اختیار کاربران PS4 و PS5 قرار خواهد گرفت، معرفی کرد.

طبق اطلاعات تریلر منتشر شده، نسخه آلفا بازی ونگارد در روز ۲۷ آگوست مصادف با ۵ شهریور از ساعت ۹:۳۰ دقیقه شب به وقت ایران در دسترس قرار خواهد گرفت. علاقمندان قادر خواهند بود تا یکشنبه هفت شهریور ساعت ۹:۳۰ شب به تجربه نسخه آلفا Call of Duty: Vanguard بپردازند.

تریلر معرفی نسخه‌ آلفا بازی Call of Duty: Vanguard

لازم به توضیح است که نسخه آلفا Call of Duty: Vanguard شامل حالت چند نفره‌ Champion Hill خواهد بود و در آن گروه‌های ۲ در مقابل ۲، سه در برابر سه و چهار برابر چهار به رقابت می‌پردازند تا دشمنان خود را از میان ببرند. علاوه بر این، آلفا شامل چهار نقشه خواهد بود: Airstrip، Courtyard، Trainyard و Market.

کاربران Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Modern Warfare می‌توانند ازطریق منوی باز خود نسخه آلفا را اجرا کنند. شرکت کنندگان در این نسخه آزمایشی یک Calling Card و یک Emblem دریافت می‌کنند.

بعد از اینکه نسخه آلفا بازی ونگارد روی کنسول‌های PS4 و PS5 به پایان رسید، یک نسخه بتا بازی نیز از تاریخ ۱۰ سپتامبر به مدت سه روز در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.

اولین کسی باشید که برای “نسخه‌ آلفا بازی Call of Duty: Vanguard با انتشار یک تریلر معرفی شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.