تریلر جدید از گیم پلی بازی Rainbow Six Extraction منتشر شد

تریلر گیم پلی بازی Rainbow Six Extraction

یوبیسافت با انتشار یک تریلر از گیم پلی بازی Rainbow Six Extraction، اطلاعات جدید و جالبی از این بازی در اختیار طرفداران قرار داد.

با وجود تأخیر در عرضه این بازی، یوبیسافت تاکنون اطلاعات مختلفی در اختیار طرفداران مجموعه رینبو سیکس قرار داده است. اخیرا نیز با انتشار یک تریلر جدید از گیم پلی Rainbow Six Extraction جزئیات تازه‌ای را منتشر نمود.

تریلر گیم پلی بازی Rainbow Six Extraction

همانطور که در تریلر نیز دیده می‌شود، این بازی شوتر کووآپ قرار است با ۱۸ اپراتور قابل بازی عرضه شود. این اپراتورها که در Rainbow Six Sege نیز حضور داشتند، با تغییراتی که در این آن‌ها ایجاد شده است با سبک جدید گیم پلی بازی متعادل شده‌اند. بعلاوه، این بازی ۱۲ نقشه‌ دارد که مکان‌ها و محیط‌های مختلف آنها همیشه در حال تغییر و تحول خواهند بود.

Rainbow Six Extraction دارای ۱۳ مأموریت مختلف نیز هست. در کنار همه این موارد، ۲۵ ابزار منحصر‌به‌فرد، ۶۹ سلاح مختلف، ۱۳ نوع دشمن مختلف و محتویاتی دیگری نیز در بازی وجود دارد.

یادآور می‌شویم که Rainbow Six Extraction قرار است در ژانویه سال ۲۰۲۲ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، ایکس باکس وان، گوگل استادیا و PC عرضه شود. این بازی همچنین از قابلیت کراس پلی و سیو بین پلتفرمی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

اولین کسی باشید که برای “تریلر جدید از گیم پلی بازی Rainbow Six Extraction منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.