بازی Call of Duty: Vanguard به صورت رسمی معرفی شد

تریلر معرفی رسمی Call of Duty: Vanguard

بازی Call of Duty: Vanguard بالاخره توسط اکتیویژن، با انتشار یک تریلر به صورت رسمی معرفی شد.

این بازی مورد انتظار که مدتها اخبار و شایعات زیادی پیرامون آن بر سر زبان‌ها بود، بالاخره به صورت رسمی رونمایی شد. Call of Duty: Vanguard که جدیدترین عنوان از سری کال آف دیوتی است و نسخه سال ۲۰۲۱ آن محسوب می‌شود، در تاریخ ۵ نوامبر مصادف با ۱۴ آبان برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس و PC عرضه خواهد شد.

تریلر معرفی بازی Call of Duty: Vanguard

کال آف دیوتی ونگارد که توسط استودیو Sledgehammer توسعه یافته است، یکبار دیگر بازیکنان را به وقایع جنگ جهانی دوم می‌برد؛ اما اینبار با داستانی جدید و به همراه یک تیم ویژه متشکل از اعضای متفقین.

همانطور که در تریلر معرفی رسمی بازی نیز دیده می‌شود، Vanguard بر روی چهار جناح جنگی “جبهه شرقی”، “جبهه غربی”، “شمال آفریقا” و “اقیانوس آرام” تمرکز خواهد داشت. و بازیکنان در هر چهار جبهه به ماجراجویی می‌پردازند.

این بازی دارای یک حالت زامبی جدید خواهد بود که توسط استودیو Treyarch توسعه یافته است. علاوه بر این، Call of Duty: Vanguard در زمان انتشار ۲۰ نقشه خواهد داشت. ۱۶ نقشه ۶v6 خواهد بود و ۴ نقشه مربوط به حالت دو نفره بازی با نام Champion Hil می‌باشد.

بازی Call of Duty: Vanguard حول محور چهار شخصیت اصلی روایت می‌شود. نفر اول، گروهبان آرتور کینگزلی از جبهه غربی است. کینگزلی یکی از اعضای گردان ۹ چترباز ارتش انگلستان است. این کاراکتر بر اساس شخصیتی به نام سیدنی کرنل طراحی شده است. او یکی از چتربازان عملیات تونگا بود و به خاطر اقدامات شجاعانه‌اش در عملیات نرماندی (Normandy) مدال شجاعت دریافت کرد.

تریلر معرفی رسمی Call of Duty: Vanguard

نفر دوم، کاپیتان وید جکسون از جبهه اقیانوس آرام است. او خلبان نیروی دریایی ایالات متحده است و با الهام از شخصیت ورنون مایکل ساخته شده. مایکل در نبرد میدوی (Midway) که بزرگترین نبرد دریایی اقیانوس آرام در جنگ جهانی دوم بود، حضور موثری داشت.

تریلر معرفی رسمی Call of Duty: Vanguard

نفر سوم که یک پیاده نظام استرالیایی در شمال آفریقا است، ستوان دوم لوکاس ریگز نام دارد و یکی از سربازهای Rats of Tobruk است. نام اصلی این شخصیت در جنگ جهانی دوم چارلز آپهام بوده است.

تریلر معرفی رسمی Call of Duty: Vanguard

چهارمین و آخرین نفر ستوان پولینا پترووا از جبهه شرقی می‌باشد و عضو لشکر ۱۳۸ اتحاد جماهیر شوروی است. کاراکتر پترووا از روی شخصیت لیودمیلا پاولیچنکو ساخته شده است. او در جنگ جهانی دوم تک تیرانداز بود و با رکورد ۳۰۹ شلیک موفق به نام بانوی مرگ شهرت داشت.

تریلر معرفی رسمی Call of Duty: Vanguard

اولین کسی باشید که برای “بازی Call of Duty: Vanguard به صورت رسمی معرفی شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.