با چهار اپراتور جدید بازی Call of Duty: Vanguard آشنا شوید

تریلر معرفی چهار اپراتور جدید Call of Duty: Vanguard

پولینا پتروا، دنیل تیک یاتسو، آرتور کینگزلی و پادماواتی بالان، چهار اپراتور از ۱۲ اپراتوری که در زمان عرضه Call of Duty: Vanguard در دسترس خواهند بود، معرفی شدند.

استودیو Sledgehammer چهار تریلر جدید برای معرفی اپراتورهای بازی کال آف دیوتی ونگارد منتشر کرد. برخی از این چهار اپراتور تنها در بخش مولتی پلیر قابل بازی هستند و برخی از آنها نیز فقط در بخش کمپین تک نفره بازی.

یکی از اپراتورهایی که در این تریلرها معرفی شدند پولینا پتروا (Polina Petrova) است. پرستاری که پس از نبرد استالینگراد به یکی از برجسته‌ترین و ماهرترین تک‌تیراندازهای تاریخ تبدیل شد.

آرتور کینگزلی (Arthur Kingsley) اپراتور دیگری است که تریلر معرفی او توسط Sledgehammer منتشر شد. او رهبر گروه Task Force One است. بازیکنان در در بخش کمپین و مولتی پلیر قادر خواهند بود در نقش پولینا و آرتور به بازی بپردازند.

دنیل تیک یاتسو (Daniel Take Yatsu) و پادماواتی بالان (Padmavati Balan) تنها در بخش مولتی پلیر قابل بازی خواهند بود. اولی تیرانداز قابلی است که در صدد محافظت از متحدانش است، در حالی که دومی یک غیرنظامی به ظاهر صلح‌جو است که نازی‌ها را وحشیانه به قتل می‌رساند.

در پایان یادآور می‌شویم که بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ ۵ نوامبر مصادف با ۱۴ آبان برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و PC در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

  بازگشت Ghost و نقشه Rust در فصل دوم Call of Duty: Modern Warfare

اگر شما هم از طرفداران این بازی و منتظر انتشار آن هستید، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. در ادامه با چهار اپراتور جدید بازی ونگارد بیشتر آشنا شوید.

تریلر معرفی اپراتور Polina Petrova در بازی Call of Duty: Vanguard

تریلر معرفی اپراتور Daniel Take Yatsu در بازی Call of Duty: Vanguard

تریلر معرفی اپراتور Arthur Kingsley در بازی Call of Duty: Vanguard

تریلر معرفی اپراتور Padmavati Balan در بازی Call of Duty: Vanguard

اولین کسی باشید که برای “با چهار اپراتور جدید بازی Call of Duty: Vanguard آشنا شوید” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.