تریلر نمایش نقشه Pacific Caldera؛ نقشه جنگلی بازی Call of Duty: Warzone

تریلر نقشه Pacific Caldera بازی Warzone

تریلر نقشه Pacific Caldera بازی Warzone مبارزات نفس گیری که در این جزیره جنگلی در انتظار بازیکنان است را نمایش می‌دهد.

نقشه جدید وارزون که Pacific Caldera نام دارد پس از یک تاخیر کوتاه به همراه فصل اول بازی Call of Duty: Vanguard، در تاریخ ۹ دسامبر مصادف با ۱۸ آذر منتشر می‌شود.

Caldera بازیکنان را به یک جزیره زیبای استوایی در اقیانوس آرام می‌برد. این جزیره با جنگل‌های انبوه پوشیده شده و پر از مکان‌های متنوع و وسایل نقیله مختلف است.

تریلر نقشه Pacific Caldera بازی Call of Duty: Warzone

همانطور که در تریلر نقشه Pacific Caldera نیز مشاهده کردید، در این جزیره بازیکنان مبارزات متنوع و هیجان‌انگیزی را در پیش خواهند داشت. این مبارزات شامل درگیری با نیروهای دشمن در سنگرهایی زیرزمینی و روبرو شدن با هواپیماهای جنگ‌ جهانی دوم است.

بازیکنان حتی در زمان جابجایی توسط قایق‌ها و کشتی‌هایی که در این جزیره در اختیار خواهند داشت نیز در امان نیستند. در هر مکانی امکان اینکه مورد هدف نیروهای تک تیرانداز دشمن قرار بگیرند، وجود دارد.

آن دسته از بازیکنانی که Call of Duty: Vanguard را خریداری کرده‌اند، می‌توانند ۲۴ ساعت زودتر از بقیه بازیکنان به نقشه Pacific Caldera وارزون دسترسی داشته باشند. بدین معنا که این افراد از تاریخ ۸ دسامبر مصادف با ۱۷ آذر قادر به تجربه ماجراجویی در این جزیره زیبا خواهند بود.

علاوه بر این، یک بتل پس جدید با ۱۰۰ سطح یا Tier به همراه فصل جدید به Warzone می‌آید. برخی از آیتم‌های این بتل پس رایگان هستند و برخی به صورت پولی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.

در پایان یادآوری می‌کنیم که دو بازی Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Vanguard در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴،. ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و PC در اختیار کاربران قرار دارد. نقشه Pacific Caldera وارزون نیز در تاریخ ۹ دسامبر مصادف با ۱۸ آذر منتشر می‌شود.

اولین کسی باشید که برای “تریلر نمایش نقشه Pacific Caldera؛ نقشه جنگلی بازی Call of Duty: Warzone” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.