ساخت ریمستر بازی Alan Wake به صورت رسمی تأیید شد

تأیید رسمی ساخت ریمستر بازی Alan Wake

استودیو Remedy Entertainment ساخت نسخه ریمستر Alan Wake را به صورت رسمی تأیید و اعلام کرد این بازی در پاییز عرضه خواهد شد.

به گفته این استودیو نسخه ریمستر Alan Wake در پاییز سال جاری به صورت میان نسلی منتشر خواهد شد. این بازی برای پلتفرم‌های پلی استیشن، ایکس باکس و PC در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

سم لیک (Sam Lake ) در سایت طرفداری Alan Wake ضمن اشاره به اینکه این بازی به خاطر عشق طرفداران به این بازی ساخته شده، در این خصوص گفت:” این ریمستر همان تجربه‌ای است که سالها پیش عاشقش شدید. ما در نظر نداشتیم شکل اصلی بازی را تغییر دهیم. اما جلوه‌های بصری از جمله مدل خود شخصیت الن ویک بهبود یافته و آپدیت شده است. علاوه بر این بازی شامل بروزرسانی‌هایی برای نسل جدید هم شده است.”

به نظر می‌رسد بازی Alan Wake Remastered شامل بازی اصلی و همه بسته‌های الحاقی آن خواهد بود و از رزولوشن ۴K پشتیبانی خواهد کرد. همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم این عنوان در پاییز سال جاری برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود.

از آنجا که تاریخ دقیق عرضه Alan Wake Remastered مشخص نیست، باید منتظر اخبار بیشتر از این بازی باشیم. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر، مثل همیشه با گیم پاس همراه باشید.

اولین کسی باشید که برای “ساخت ریمستر بازی Alan Wake به صورت رسمی تأیید شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.