نمایش بهبودهای گرافیکی بازی Alan Wake Remastered

نمایش بهبودهای گرافیکی بازی Alan Wake Remastered

کانال یوتیوب ایکس باکس با انتشار یک تریلر مقایسه‌ای، به نمایش بهبودهای گرافیکی بازی Alan Wake Remastered پرداخته است.

بیش از یک دهه از انتشار بازی محبوب و پرطرفدار Alan Wake بر روی کنسول Xbox 360 می‌گذرد. حالا با معرفی Alan Wake Remastered و انتشار این بازی در تاریخ ۵ اکتبر مصادف با ۱۳ مهر، نسل جدید بازیکنان قادر خواهند بود داستان نویسنده معروف آلن ویک و نبرد او با تاریکی را به صورت بازسازی شده و با گرافیک بهبوده یافته، تجربه کند.

اخیرا کانال یوتیوب ایکس باکس برای درک بهتر تفاوت‌های گرافیکی نسخه ریمستر Alan Wake با نسخه ایکس باکس ۳۶۰ این بازی، تریلری را منتشر کرده و در آن به مقایسه این دو نسخه پرداخته است.

تریلر مقایسه‌ای بازی Alan Wake Remastered

همانطور که مشاهده کردید، این تریلر که از روی نسخه ایکس باکس سری ایکس بازی ساخته شده است، تفاوت‌ها و بهبودهای بازی در زمینه گرافیک بصری نسبت به نسخه‌ اصلی خود را به خوبی نمایش می‌دهد.

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، بازی Alan Wake Remastered در تاریخ ۵ اکتبر مصادف با ۱۳ مهر برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و PC عرضه خواهد شد.

  نسخه مستقل بازی Spider-Man Remastered در پلی استیشن استور قرار می‌گیرد

اگر شما از آن دسته بازیکنانی هستید که پیش از این Alan Wake را روی کنسول ایکس باکس بازی کرده‌اید، تجربه خود را با ما و دیگر همراهان گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “نمایش بهبودهای گرافیکی بازی Alan Wake Remastered” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.