احتمال ساخت ریسمتر سه نسخه از مجموعه بازی های GTA

احتمال ساخت ریسمتر سه نسخه از مجموعه GTA

طبق آخرین اخبار منتشر شده، احتمال ساخت ریسمتر سه گانه GTA 3 ،Vice City و San Andreas از مجموعه GTA توسط راک استار وجود دارد.

شایعه ساخت ریمستر نسخه‌های کلاسیک GTA ابتدا از اوایل تابستان منتشر شد و روز به روز قوت بیشتری گرفت. تا جایی که وقتی تیک تو اعلام کرد سه بازی معرفی نشده از عناوین ساخته شده قبلی در دست ساخت دارد، شایعات گذشته شکلی جدی و نزدیک به واقعیت به خود گرفتند.

گزارش اخیر وب سایت کوتاکو جزئیات بیشتری را در این خصوص آشکار کرده است. به گزارش این وب سایت راک استار گیمز در حال بازسازی یا ریمستر سه بازی Grand Theft Auto 3 ، Vice City و San Andreas از مجموعه GTA می‌باشد.

کوتاکو ادعا می‌کند که منابع آن‌ها در ارائه این اخبار کاملا موثق و دارای سابقه اثبات شده‌ای در ارائه اطلاعات دقیق در مورد GTA Online و Red Dead Online هستند.

در گزارش منتشر شده آمده است که ساخت ریمستر بازی‌های ذکر شده بر عهده استودیو Rockstar Dundee می‌باشد و برای توسعه از موتور گرافیکی آنریل استفاده می‌شود. گیم پلی این بازی‌ها با وجود گرافیک کاملا بهبودیافته، نسبت به نسخه پلی استیشن ۲ خود وفادار خواهد بود و تغییر خاصی نخواهد داشت.

احتمال ساخت ریسمتر سه نسخه از مجموعه GTA

در انتهای مطلب کوتاکو به این موضوع اشاره شده است که ریمستر سه گانه GTA ابتدا قرار بود به عنوان پاداش در اختیار خریداران نسخه نسل نهمی بازی GTA 5 و GTA Online قرار گیرد.

  تیم دوم رویداد Road to the Final معرفی شد

اما با تجدید نظر در این تصمیمT قرار شد این سه نسخه بازسازی شده در قالب یک باندل و به صورت کاملا دیجیتال برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، نینتندو سوییچ، موبایل و PC عرضه گردد.

این باندل اواخر پاییز سال جاری راهی بازار خواهد شد، البته احتمال تاخیر در انتشار پورت‌های پی‌سی و موبایل تا اوایل ۲۰۲۲ وجود دارد.

اولین کسی باشید که برای “احتمال ساخت ریسمتر سه نسخه از مجموعه بازی های GTA” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.