فروش بازی GTA V از مرز ۱۵۰ میلیون نسخه عبور کرد

فروش GTA V از مرز 150 میلیون نسخه عبور کرد

طبق اعلام تیک تو شرکت مادر راک استارز، GTA V همچنان در مسیر موفقیت بسر می‌برد و فروش این بازی از مرز ۱۵۰ میلیون نسخه عبور کرد.

تقریباً سه ماه پیش بود که خبر فروش ۱۴۰ میلیون نسخه‌ای بازی GTA V منتشر شد. همانطور که همه می‌دانیم، این بازی همچنان از محبوبیت بی‌نظیری در بین بازیکنان برخوردار است. در همین راستا، اخیراً Take-Two از افزایش فروش این بازی خبر داد و اعلام کرد بیش از ۱۵۰ میلیون نفر نسبت به خرید بازی GTA V اقدام کرده‌اند.

علاوه بر فروش موفق این بازی، بخش GTA Online آن هم روند صعودی داشته است. مقامات تیک تو در این خصوص معتقدند که  انتشار آپدیت Los Santos Tuners در جذب بازیکنان جدید نقش مهمی ایفا کرده است.

فروش GTA V از مرز 150 میلیون نسخه عبور کرد

علاوه بر این، در آمار ارائه شده توسط تیک تو، فروش کلیه بازی‌های مجموعه  GTA بیش از ۳۵۰ میلیون نسخه اعلام شد. با رسیدن به این عدد آمار فروش این مجموعه بسیار پرطرفدار، اکنون بیش ‌از پیش به رکورد ۴۰۰ میلیونی Call of Duty نزدیک شده است.

آخرین اثر استودیو راک استار یعنی بازی Red Dead Redemption II نیز همچنان موفق عمل می‌کند. این بازی هم اکنون بیش ۳۵ میلیون نسخه فروش داشته است و آمار فروش کلی مجموعه Red Dead Redemption را به حدود ۶۰ میلیون نسخه رسانده است.

بازی GTA 5 برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ برای پلی استیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰ و پی سی منتشر شد. اما استقبال بی‌نظیری که از این عنوان شد، راک‌استار را به ادامه پشتیبانی از آن ترغیب کرد. تاجاییکه نسخه نسل نهم این عنوان نیز به همراه بازی مستقل GTA Online در ماه نوامبر منتشر می‌شود. لازم به یادآوری است که GTA Online در زمان انتشار برای PS5 رایگان خواهد بود.

اولین کسی باشید که برای “فروش بازی GTA V از مرز ۱۵۰ میلیون نسخه عبور کرد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.