احتمال ساخت ریمستر بازی Red Dead Redemption

احتمال ساخت ریمستر بازی Red Dead Redemption

بر اساس اطلاعاتی که در گزارش وب سایت کوتاکو منتشر شده است، احتمال ساخت ریمستر بازی Red Dead Redemption توسط راک استار گیمز وجود دارد.

همانطور که قبلا نیز در گیم پاس به اطلاع شما رساندیم، اخیرا وب سایت کوتاکو گزارش جدیدی را منتشر کرده است و در آن مدعی شده راک استار قصد دارد چند بازی کلاسیک خود را بازسازی کند.

طبق این گزارش، اولین بازی‌‌هایی که ساخت مجدد آنها در دستور کار راک استار قرار دارد، ریمستر سه گانه از مجموعه GTA شامل Vice City ،GTA 3 و GTA San Andreas می‌باشد.

علاوه بر این، در مقاله مذکور به صورت مختصر اشاره شده است که راک استار گیمز آماده احیای مجدد Red Dead Redemption نیز هست. اما اینکار منوط به موفقیت تجاری ریمستر سه بازی GTA است. بنابراین در صورت سودآور بودن بازار فروش بازی‌های بازسازی شده، نسبت به ساخت Red Dead Redemption Remaster نیز اقدام می‌کند.

طرفداران رد دد که اتفاقا تعداد آنها بسیار زیاد است، چه قبل از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 چه بعد از آن، همیشه خواستار ساخت ریمستر بازی Red Dead Redemption بوده‌اند. همانطور که می‌دانید این بازی در سال ۲۰۱۰ (در عین ناباوری ۲۱ سال پیش!!) برای کنسول پلی استیشن ۳ منتشر شد.

  رویداد Gamescom 2020 به صورت آنلاین برگزار می‌شود

به نظر می‌رسد با توجه به محبوبیت زیاد این بازی و تقاضای طرفداران برای تجربه مجدد بازی رد دد، ساخت نسخه بازسازی شده دور از ذهن نیست و اگر راک استار به اهداف مالی خود دست پیدا کند، حتما این کار را انجام خواهد داد.

اگر شما نیز مایل هستید این بازی جذاب را با گرافیک بهبودیافته تجربه کنید، نظرات خود را با ما به اشتراگ بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “احتمال ساخت ریمستر بازی Red Dead Redemption” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.