کشف یک سرنخ بزرگ از بازی GTA 6 در Red Dead Redemption 2

کشف سرنخ بازی GTA 6 در Red Dead Redemption 2

یکی از هواداران بازی Red Dead Redemption 2 ادعا کرد یک سرنخ بزرگ از بازی GTA ۶ در این عنوان کشف کرده است.

ساخت بازی Grand Theft Auto 6 هنوز به صورت رسمی توسط راک استار گیمز تأیید نشده است. اما به نظر می‌رسد ساخت و عرضه این بازی اجتناب ناپذیر است. چرا که Grand Theft Auto 5 یا GTA V به قدری موفق عمل کرد و درآمد خوبی برای راک استار کسب کرد که بعید است این استودیو بازی سازی خود را از عواید نسخه بعدی آن محروم کند.

در حالیکه تاکنون هیچ خبری در خصوص GTA 6 در اختیار طرفداران بیشمار این بازی قرار نگرفته است، بازار شایعات در این خصوص داغ است و انواع و اقسام اخبار در خصوص این بازی به بیرون درز کرده است. علاوه بر این طرفداران آثار راک استار گیمز همیشه در جستجوی سرنخ‌هایی از این بازی بوده‌اند.

بر همین اساس، اخیرا Strange Man یکی از کاربران یوتیوب یک سرنخ مخفی از جی تی ای ۶ در بازی رد دد ۲ کشف کرده است. این نشانه چیزی نیست جز یک اسکلت که در جنوبغربی Gaptooth Breach و شرق دریای Coronado پیدا شده است.

کشف سرنخ بازی GTA 6 در Red Dead Redemption 2

بازیکنان در بررسی این اسکلت یک نامه پیدا می‌کنند که از طرف کاردینال Blanco به برادر Rodolfo نوشته شده است. در صورتیکه تحلیل Strange Man صحیح باشد، این نامه نشانه یا سرنخی از بازی Grand Theft Auto 6 است که در Red Dead Redemption 2 مخفی شده است.

  باشگاه رئال بتیس بازیکن جدید خود را به سبک بازی GTA 4 معرفی کرد

این یوتیوبر در ویدیوی خود که در خصوص این نامه منتشر نموده، تحلیل کرده است که نویسنده نامه یعنی کاردینال Blanco نماینده نویسنده سابق راک استاز گیمز یعنی دن هوزر (Dan Houser) است. از سوی دیگر برادر Rodolfo نیز همان سم هوزر (Sam Houser) است.

در این نامه کاردینال بلانکو سعی دارد در مورد سفر به “شرق” با برادر رودولفو صحبت می‌کند و از او بخواهد در کالیفرنیا بماند. به گفته او این موضوع به بخش Los Santos بازی GTA 5 که در کالیفرنیا می‌گذرد، اشاره دارد. در حالیکه کلمه “شرق” نمایانگر GTA 6 است که گفته می‌شود در شهر میامی جریان خواهد داشت.

بنابراین، همانطور که توسط استرنج من توضیح داده شده، متن نامه مورد نظر به سم هوزر اشاره می‌کند که می‌خواهد از جی تی ای ۵ حرکت کند و بر روی پروژه جدیدی کار کند، حتی اگر این خلاف میل شرکت مادر راک استار یعنی Take-Two باشد. چرا که به نظر می‌رسد تیک تو با توجه به اینکه GTA 5 همچنان درآمدزا است، بیشتر به ارائه محتوای جدید برای این بازی علاقمند است تا ساخت نسخه جدیدی از آن.

Strange Man اشاره‌ای هم به نام کاردینال Blanco دارد. به عقیده او این نام به Griselda Blanco که یک قاچاقچی کلمبیایی است، اشاره دارد. اگر چنین باشد، شایعه حضور دو پرتاگونیست زن و مرد در بازی GTA 6 احتمالا صحیح است. همچنین چندی پیش خبری مبنی بر کلمبیایی بودن قهرمانان این بازی منتشر شده بود.

  فروش بازی GTA V از مرز 150 میلیون نسخه عبور کرد

حتما به خاطر دارید که پیش از این نیز راک استار نشانه‌هایی از بازی Red Dead Redemption 2 در بازی Grand Theft Auto 5 گنجانده بود و قبل از آن نیز سرنخ‌هایی از GTA V در Red Dead Redemption پیدا شده بود.

در واقع از آنجایی که این استودیو سابقه پنهان کردن ردپای بازی‌های آینده خود را دارد، شواهد ارائه شده توسط این یوتیوبر به اندازه کافی قانع کننده است و نشان می‌دهد این اسکلت و نامه پنهان شده در لباس آن، احتمالا سرنخ‌هایی از GTA 6 است. بازی‌ای که مدتها است شایعه در دست ساخت بودن آن یکی از جذاب‌ترین خبرها برای بازیکنان است.

نظر شما در این مورد چیست؟ شما هم مثل Strange Man معتقدید نشانه‌ای از بازی مورد انتظار جی تی ای ۶ کشف شده است؟

اولین کسی باشید که برای “کشف یک سرنخ بزرگ از بازی GTA 6 در Red Dead Redemption 2” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.