فروش یک نسخه از بازی Super Mario Bros به قیمت ۲ میلیون دلار

فروش Super Mario Bros به قیمت 2 میلیون دلار

یک نسخه پلمپ بازی Super Mario Bros کنسول NES به قیمت ۲ میلیون دلار به فروش رفت و این بازی یکبار دیگر رکورد گران ترین بازی تاریخ را شکست.

اگر اخبار گیم پاس را دنبال کرده باشید حتما اطلاع دارد که چندی پیش یک نسخه NES بازی The Legend of Zelda به قیمت ۸۷۰.۰۰ دلار در یک حراجی به فروش رفت و رکورد قبلی گران‌ترین بازی که در دست Super Mario Bros به قیمت ۶۶۰.۰۰۰ دلار بود را شکست.

حالا این رکورد یکبار دیگر توسط بازی محبوب Super Mario Bros شکسته شد. این نسخه از بازی که هیچوقت باز نشده، با برچسب limited-run و پلمپ کارخانه، مربوط به سال ۱۹۸۵ است و به قیمت باورنکردنی ۲ میلیون دلار توسط وب سایت Rally به فروش رسیده است.

فروش Super Mario Bros به قیمت 2 میلیون دلار

لازم به یادآوری است که وب سایت Rally با حراجی‌های دیگری که به صورت معمول اقدام به فروش اشیا گران قیمت می‌کنند، تفاوت دارد. این وب سایت با قیمت گذاری آیتم‌های کلکسیونی، آنها را به صورت سهام به چند سرمایه گذار واگذار می‌نماید.

این نسخه از  Super Mario Bros به این دلیل با قیمت ۲ میلیون دلار معامله شده است که تعداد بسیار محدودی از آن تولید شده است. نشریه نیویورک تایمز در خصوص این معامله نوشته است که سهام‌داران این بازی ارزشمند کلکسیونی، از سرمایه‌گذاری خود تقریبا ۹۰۰ درصد سود دریافت کرده‌اند.

  نینتندو سوییچ پرفروش ترین کنسول ماه فوریه در آمریکا

به نظر شما بازی بعدی که این رکورد را می‌شکند چه بازی خواهد بود؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “فروش یک نسخه از بازی Super Mario Bros به قیمت ۲ میلیون دلار” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.