گزینه نایت مود به زودی به کنسول های ایکس باکس اضافه می‌شود

اضافه شدن نایت مود به ایکس باکس

بر اساس آخرین اخبار، گزینه نایت مود به زودی به کنسول های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس وان اضافه خواهد شد.

مایکروسافت معمولا در مورد افزودن گزینه‌های شخصی سازی به کنسول‌های خود، چه در نسل هشتم و چه نسل نهم، خوب عمل کرده است. در همین راستا این کنسول‌ها قرار است یک ویژگی جذاب دیگر دریافت کنند.

هم اکنون آن دسته از کاربرانی که زبان رابط کاربری کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس خود را بر روی زبان انگلیسی تنظیم کرده‌اند و مجوز دانلود و نصب آپدیت‌های آزمایشی را نیز دارند، می‌توانند Night Mode کنسول خود را فعال کنند.

طبق توضیحات وب سایت ایکس باکس، با استفاده از گزینه نایت مود یا حالت شب، همانطور که از نام آن پیداست، کاربران قادر خواهند بود میزان تیرگی تصویر را افزایش دهند. علاوه بر این، در هنگام فعال بودن این گزینه نور LED دسته ایکس باکس و نور چراغ پاور دستگاه نیز کاهش می‌یابد.

همانطور که گفتیم، حالت شب فعلا فقط برای کاربران انگلیسی زبان در دسترس است. اما انتظار می‌رود به زودی برای همه کاربران کنسول ایکس باکس فعال شود.

در ادمه می‌توانید ویدیویی که تام ورن از از رسانه ورج از Night Mode تهیه کرده و در توییتر خود منتشر نموده است را تماشا کنید.

نایت مود ویژگی جدید ایکس باکس

اگر شما هم کاربر کنسول ایکس باکس هستید، نظر خود را در خصوص این ویژگی جدید با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “گزینه نایت مود به زودی به کنسول های ایکس باکس اضافه می‌شود” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.