سرانجام، PS4 قابلیت تغییر PSN ID را فراهم کرد

لوگو پلی استیشن

در دسامبر ۲۰۱۷ رئیس پلی استیشن، Shawn Laden ابراز امیدواری کرد که قابلیت تغییر PSN ID تا سال ۲۰۱۸ محقق شود، اما این ویژگی ممکن نشد تا به امروز که لیدن در توئیتی از کاربران PS4 عذرخواهی کرد:

Sorry to have kept you waiting. Took more time to sort this out than I thought. ShawnLayden

“برای منتظر گذاشتن شما عذرخواهی میکنم. بیشتر از چیزی که فکر میکردم زمان برد.”

 

 

 

هم اکنون کاربران PS4 در مناطق آمریکای شمالی، اروپا و استرالیا می‌توانند PSN ID خود را تغییر دهند. سونی این قابلیت را فراهم کرده اما هشدار داده که بعضی از بازی‌ها بعد از تغییر آیدی به مشکل بر می‌خورند. اگرچه تعداد این بازی‌ها محدود است اما باید مراقب باشید چون ممکن است به مشکلی جدی بر بخورید. خوشبختانه برخی از بازی‌های پرطرفدار از جمله Fortnite و Destiny2 تست شده‌اند و به نظر می‌رسد نباید مشکل خاصی داشته باشند. سونی لیستی از بازی‌هایی که با تغییر آیدی به مشکل برنمیخورند را منتشر کرده. برای مشاهده این لیست، باید به سایت پلی استیشن رفته و یا بر روی این لینک کلیک کنید.

همچنین شما می‌توانید در ادامه با مشاهده ویدئو راهنمایی در خصوص تغییر نام کاربری خود در PSN مشاهده کنید.

 

  Gran Turismo Sport، تجربه‌ای کاملا جدید با کنترلر PS5

مدیر رسانه‌های اجتماعی سونی، Sid Shuman، اعلام کرد که کاربران می‌توانند از طریق PS4 خود و یا مرورگر اینترنت، ID خود را تغییر دهند. با توجه به این نکته، می‌توان دریافت که کاربران PS3 و PS Vita دارای این قابلیت نخواهند بود.

تغییر نام کاربری در پلی استیشن

اما نکته قابل توجه این است که اولین تغییر آیدی، رایگان خواهد بود اما در تغییرهای بعدی برای PSN ID باید هزینه‌ای معادل ۱۰ دلار بپردازید. البته اگر از کاربران PS Plus باشید، این رقم به ۵ دلار نزول خواهد کرد.

هیچ محدودیتی برای تعداد تغییر ID وجود ندارد. همچنین شما می‌توانید با برقراری تماس با قسمت PlayStation Support به آیدی‌های قبلی خود دسترسی داشته باشید. از طرفی، هیچ کس نمی‌تواند به آیدی‌ های قدیمی شما دسترسی داشته باشد. باید خاطر نشان کرد که آیدی کودکان قابل تغییر نیست.

پلی استیشن در ممکن کردن تغییر Online ID نسبت به رقیب اصلی خود یعنی Xbox، بسیار دیراقدام کرد اما به قولی: دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. طرفداران PS4، آیا منتظر این قابلیت بودید؟ پس تجربه خود را با گیم پاس و خوانندگان آن در قسمت دیدگاه‌ها، پائین همین مطلب به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “سرانجام، PS4 قابلیت تغییر PSN ID را فراهم کرد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.