بازی های فوریه ۲۰۲۲ پلی استیشن پلاس معرفی شدند

بازی های فوریه 2022 پلی استیشن پلاس

بازی های فوریه ۲۰۲۲ پلی استیشن پلاس معرفی شدند تا  مشترکین سرویس PS Plus در این ماه نیز از تجربه عناوین جدیدی لذت ببرند.

بالاخره بعد از هفت ماه این اولین بار است که عناوین فوریه پلی استیشن پلاس از قبل لو نرفته بود و کاربران از شنیدن اسامی بازی‌ها هیجان‌زده شدند.

در جدیدترین بروزرسانی بلاگ پلی استیشن مشخص شد که در فوریه ۲۰۲۲ میلادی، سه عنوان جدید در اختیار مشترکین سرویس پلاس این کمپانی قرار خواهد گرفت. دو بازی از این سه عنوان برای پلی استیشن ۴، و یک عنوان برای پلی استیشن ۵ خواهد بود.

بازی های فوریه 2022 پلی استیشن پلاس

به صورت خلاصه در فوریه ۲۰۲۲ خواهیم داشت:

  • Planet Coaster برای PS5
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure برای PS4
  • EA Sports UFC 4 برای PS4

اولین بازی Planet Coaster است که به گفته سونی فقط نسخه PS5 این بازی در اختیار مشترکین پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرد. بازیکنان در این عنوان جذاب قادر خواهند بود به کمک ابزار و وسایل متنوعی که در اختیار دارند، یک پارک تفریحی مختص خود بسازند.

در Planet Coaster بیش از ۷۰۰  وسیله پیش ساخته بازی در دسترس شما وجود دارد تا با استفاده خلاقانه از آنها، شهربازی رویایی خود را طراحی کنید. در بخش Frontier Workshop نیز می‌توانید ساخته خود را با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارید. علاوه بر این در این بخش قادر خواهید بود بهترین طرح‌ها و سازه‌هایی که توسط دیگران ساخته شده را دانلود کنید.

  آموزش نیترو زدن در بازی Crash Team Racing

در ادامه بازی های فوریه ۲۰۲۲ پلی استیشن پلاس، دو بازی برای کاربران کنسول نسل هشتمی PS4 قابل دسترسی خواهد بود. یکی از این عناوین Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure است. این بازی نسخه مستقلی از بسته Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep بازی Borderlands 2 است که در سال ۲۰۱۳ در اختیار بازیکنان قرار گرفت.

آخرین عنوان که آن هم تنها در اختیار کاربران پلی استیشن ۴ سرویس PS Plus خواهد بود، بازی EA Sports UFC 4 است. در این بازی مبارزه‌ای جذاب،  در کنار یک بخش Career Mode تازه، می‌توانید در دو بخش Blitz Battles و Online World Championships نیز به مبارزه بپردازید و قهرمان جهان شوید.

لازم است یادآوری کنیم که این بازی‌ها از تاریخ ۱ فوریه ۲۰۲۲ مصادف با ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ در اختیار مشترکین قرار گرفته و قابل دانلود خواهند بود. می‌توانید با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس و عضویت در این سرویس، به این عناوین و دیگر بازی‌های PS Plus دسترسی داشته باشید.

اولین کسی باشید که برای “بازی های فوریه ۲۰۲۲ پلی استیشن پلاس معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.