فضای مورد نیاز بازی Gran Turismo 7 بر روی PS5 چقدر است؟

فضای مورد نیاز بازی Gran Turismo 7 بر روی PS5

در جدیدترین اخبار مربوط به Gran Turismo 7، فضای مورد نیاز این بازی مورد انتظار بر روی کنسول نسل نهمی PS5 مشخص شد.

طرفداران گرن توریسمو، مدتها است که منتظر انتشار نسخه جدید این محصول جذاب سونی و Polyphony Digital هستند.

بر اساس اطلاعاتی که تاکنون از گرن توریسمو ۷ منتشر شده، این عنوان انتظارات طرفداران را تا حد زیادی پاسخگو خواهد بود. حتی شاید فراتر از تصور آنها باشد.

احتمالا مطلع هستید که این بازی مورد انتظار در حدود یک ماه دیگر در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. بنابراین، با اعلام فضای مورد نیاز بازی Gran Turismo 7 بر روی PS5، بازیکنان می‌توانند خود را برای یک تجربه فوق‌العاده آماده کنند.

طبق این خبر که اخیراً در صفحه توییتری PlaystationSize@ منتشر شده است، گرن توریسمو ۷ به ۸۹.۴۴۵ گیگابایت فضا بر روی کنسول پلی استیشن ۵ نیاز خواهد داشت.

البته حساب کاربری PlayStation Game Size در توضیح این موضوع افزوده است که این حجم، بدون احتساب پچ روز اول بازی محاسبه شده است. در واقع ۸۹.۴۴۵ گیگابایت فضای مورد نیاز برای پری لود بازی است که از تاریخ ۲۵ فوریه مصادف با ۶ اسفند آغاز می‌شود.

تنها چیزی که باقی می‌ماند و هنوز اطلاعاتی در خصوص آن در اختیار کاربران قرار نگرفته، حجم بازی بر روی کنسول PS4 است. هنوز نمی‌دانیم که GT7 بر روی پلی استیشن ۴ بزرگتر از ۹۰ گیگابایت خواهد بود یا خیر.

  آپدیت ۱.۳.۶ بازی Returnal با هدف رفع مشکل ذخیره بازی منتشر شد

بازی Gran Turismo 7 در تاریخ ۴ مارس مصادف با ۱۳ اسفند برای کنسول های PS4 و PS5 عرضه می‌شود.

شما نیز اگر از طرفداران گرن توریسمو هستید و انتظار تجربه جدیدترین نسخه این مجموعه را می‌کشید، نظرات خود را در خصوص این بازی جذاب با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “فضای مورد نیاز بازی Gran Turismo 7 بر روی PS5 چقدر است؟” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.