آموزش آلتیمیت تیم فیفا ۲۱ – قسمت چهارم

آموزش دریافت کارت‌های Icon Swaps در فیفا 21

چهارمین قسمت از سری مقاله‌های آموزش آلتیمیت تیم فیفا ۲۱ وب سایت گیم پاس، به دریافت کارت‌های بخش اول Icon Swaps اختصاص دارد. کارت‌های رایگانی که دریافت کردن آنها اصلا کار سختی نیست، فقط مقداری نیاز به آموزش و زمان بیشتری دارد. پس با گیم پاس همراه باشید تا با هم نحوه دریافت این کارت‌ها را مرور کنیم.

از نسخه قبل فیفا یعنی فیفا ۲۰ شاهد اضافه شدن قسمتی به بازی بودیم به نام Icon Swap که شما در این قسمت باید ماموریت‌هایی را در بازی انجام دهید که به ازای انجام هر ماموریت بازی بعنوان پاداش یک کارت Icon Swap در اختیار شما قرار می‌دهد. حالا با توجه به تعداد کارت‌های Icon Swap که جمع‌اوری کردید می‌توانید آیکان‌هایی را در بازی به دست آورید. در این قسمت از سری آموزش‌های فیفا قصد داریم دریافت کارت‌های مجموعه اول از سری Icon Swap را به شما آموزش دهیم.

جمعه ۲۱ آذر ماه EA در کنار ارائه پروموی Freeze اقدام به انتشار سری اول Icon Swap کرد. جایزه‌هایی که با دریافت این کارت‌ها می‌توانید کسب کنید را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

از نسخه قبل فیفا یعنی فیفا ۲۰ شاهد اضافه شدن قسمتی به بازی بودیم به نام Icon Swap که شما در این قسمت باید ماموریت‌هایی را در بازی انجام دهید که به ازای انجام هر ماموریت بازی بعنوان پاداش یک کارت Icon Swap در اختیار شما قرار می‌دهد. حالا با توجه به تعداد کارت‌های Icon Swap که جمع‌اوری کردید می‌توانید آیکان‌هایی را در بازی به دست آورید. در این قسمت از سری آموزش‌های فیفا قصد داریم دریافت کارت‌های مجموعه اول از سری Icon Swap را به شما آموزش دهیم.

جمعه ۲۱ آذر ماه EA در کنار ارائه پروموی Freeze اقدام به انتشار سری اول Icon Swap کرد. جایزه‌هایی که با دریافت این کارت‌ها می‌توانید کسب کنید را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

How to get icon swaps cards in fifa 21 ultimate team01

حالا قصد داریم با هم بررسی کنیم تا ببینم چگونه می‌توانیم هر یک از کارت‌های این بخش را به دست بیاوریم و آیکان مورد علاقه خود را بصورت رایگان به تیم اضافه کنیم. در این بخش علاوه بر دریافت آیکان ها می‌توانید پک‌های ارزشمندی هم جمع‌آوری کنیم. در ادامه جوایزی که در این بخش می‌توانید کسب کنید را مشاهده می‌کنید.

 • دو عدد آلتیمیت پک (۲ کارت Swap)
 • پکی که شامل پنج بازیکن با ریت بالای ۸۵ باشد (۳ کارت Swap)
 • پکی که شامل ۲۵ بازیکن با ریت بالای ۸۳ باشد (۵ کارت Swap)
 • کارت بیس (Base) آیکان نمانیا ویدیچ (۷ کارت Swap)
 • پکی که شامل یک بازیکن بیس آیکان باشد (۸ کارت Swap)
 • کارت مید (Mid) آیکان گئورگی هاجی (۹ کارت Swap)
 • پکی که شامل یک بازیکن بیس یا مید آیکان باشد (۱۰ کارت Swap)
 • کارت مید آیکان داور شوکر (۱۱ کارت Swap)
 • پکی که شامل یک بازیکن مید آیکان باشد (۱۲ کارت Swap)
 • کارت پرایم (Prime) آیکان رونالد کومان (۱۳ کارت Swap)
 • کارت پرایم آیکان فرانک لمپارد (۱۴ کارت Swap)
 • پکی که شامل یک بازین مید یا پرایم آیکان باشد (۱۵ کارت Swap)
 • پکی که شامل یک بازیکن مید آیکان با ریت بالای ۸۹ باشد (۱۶ کارت Swap)
 • پلیر پیک از بین بازیکنان بیس آیکان (۱۷ کارت Swap)
 • کارت مید آیکان تیری آنری (۱۷ کارت Swap)

همانطور که مشاهده می‌کنید جوایز این بخش نسبت به سال پیش تغییراتی داشته، که باعث ارزشمندتر شدن این جوایز شده است. حتی اگر وقت کافی برای گرفتن بازیکنان این بخش ندارید می‌توانید با دریافت حداقل سه یا چهار کارت Swap بازیکنانی با ریت بالا بگیرید و از آنها برای انجام SBC ها استفاده کنید.

شوکر و ویدیچ هر دو از آیکان‌هایی هستند که به تازگی در فیفا ۲۱ به بازی اضافه شده‌اند، با توجه به تغییرات بازی شاید خیلی گزینه‌های جذابی برای استفاده در تیم نباشند، مثل هاجی. اینکه فیفا در همین بخش اول پرایم آیکان‌ها هم وارد معامله کرده به جذاب شدن این بخش کمک کرده است. فرانک رایکارد و رونالد کومان دو هلندی هستند که کارت‌های پرایم آنها در این بخش قابل برداشت است که اتفاقا کارت‌های محبوب و خوبی هم هستند. کارت تیری آنری هم که نیازی به تعریف ندارد، شاید در بین آیکان‌ها بهترین نباشد اما دریافت این کارت بصورت رایگان فوق‌العاده خواهد بود.

بنظر شخصی دریافت پک‌ها در این بخش می‌تواند جذاب‌تر باشد چرا که ارزش این پک‌ها خیلی بالا هستند. پک آیکان‌های با ریت +۸۹ از بهترین پک‌های این بخش است که کاملا می‌تواند بازیکنان را راضی کند و به شما فرصت می‌دهد که بهترین آیکان ها را به دست بیاورید.

در ادامه با آموزش دریافت کارت‌های Icon Swaps همراه باشید.

خوشبختانه مثل سال گذشته می‌توانید از طریق بازی در بخش Squad Battle سه تا از کارت‌های Icon Swap را دریافت کنید. پس اگر علاقه دارید این کارت‌ها را دریافت کنید حتما کارت‌هایی که از این طریق به دست خواهن آمد را کسب کنید. برای به دست آوردن این کارت‌ها اقدامات زیر را انجام دهید:

 • بردن ۵ بازی در اسکوآد بتل روی درجه سختی حداقل Word Class در حالی که ۱۱ بازیکن از لیگ هلند (Eredivisie) در ترکیب اولیه تیم باشد.
 • بردن ۵ بازی در اسکوآد بتل روی درجه سختی حداقل Word Class در حالی که ۱۱ بازیکن از لیگ آمریکا (MLS) در ترکیب اولیه تیم باشد.
 • بردن ۵ بازی در اسکوآد بتل روی درجه سختی حداقل Word Class در حالی که ۱۱ بازیکن از لیگ چمپیونشیپ انگلیس (EFL Championship) در ترکیب اولیه تیم باشد.

در این شرایطی که گفتیم می‌توانید بعد از ورود به بازی تعویض‌های خود را بصورت آزادانه انجام دهید و هر بازیکنی از هر لیگی را در بازی وارد تیم خود کنید، در این صورت مشکلی برای انجام این ماموریت‌ها بوجود نمی‌آید.

همانطور که متوجه شدید این سه لیگ‌، همان لیگ‌هایی هستند که بازیکنان آنها از طریق انجام ماموریت‌های Millstone‌ در دسترس است، پس اگر می‌خواهید نتایج بهتری بگیرید، ابتدا این بازیکنان را به دست آورید. شما همچنین می‌توانید بازیکنان این لیگ ها را به راحتی در بخش Transfers خریداری کنید، چرا که لازم نیست بازیکنان برای انجام ماموریت‌های این بخش First Owned باشد.

بازیکنان First Owned بازیکنانی هستند که از سرق پک‌ها یا انجام ماموریت‌ها به دست اوردید، به عبارتی هر بازیکنی که از بخش Transfers خریداری نکرده باشید First Owned  محسوب می‌شود.

اما در بخش Online Friendlies باید از بازیکنان First Owned برای انجام ماموریت‌های کارتهای Icon Swaps استفاده کنید.

 • بردن ۶ بازی در بخش FUT Friendly: One League در حالی که حداقل ۵ بازیکن از لیگ جزیره که First Owned هم باشند در ترکیب اولیه تیم شما حضور داشته باشند.
 • بردن ۶ بازی در بخش FUT Friendly: One League در حالی که حداقل ۵ بازیکن از لیگ سری‌آ ایتالیا که First Owned هم باشند در ترکیب اولیه تیم شما حضور داشته باشند.
 • بردن ۶ بازی در بخش FUT Friendly: One League در حالی که حداقل ۵ بازیکن از لیگ لالیگا اسپانیا که First Owned هم باشند در ترکیب اولیه تیم شما حضور داشته باشند.
 • بردن ۶ بازی در بخش FUT Friendly: One League در حالی که حداقل ۵ بازیکن از لیگ بوندسلیگای آلمان که First Owned هم باشند در ترکیب اولیه تیم شما حضور داشته باشند.
 • بردن ۶ بازی در بخش FUT Friendly: One League در حالی که حداقل ۵ بازیکن از لیگ۱ فرانسه که First Owned هم باشند در ترکیب اولیه تیم شما حضور داشته باشند.

شما برای دریافت این کارت‌ها فقط ۲۰ روز زمان دارید، اما به هر حال گرفتن این کارت‌ها می‌تواند جهش بزرگی در تیم شما ایجاد کند. در این فصل از بازی فقط ۸ کارت Swap منتشر شده است و الباقی این کارت‌ها در فصل بعدی بازی منتشر خواهند شد، این موضوع خیلی تعجب‌آور نیست اما با توجه به بازیکن‌هایی که در این بخش از Icon Swap در اختیار کاربران قرار گرفته است شاید پیش‌بینی می‌شد کارت‌های بیشتر منتشر شود.

همانطور که گفته شد این شروع خوبی برای Icon Swap بود و جمع‌آوری کارت‌های این بخش باعث می‌شود ویکندلیگ های جذاب‌تری را شاهد باشیم.

اولین کسی باشید که برای “آموزش آلتیمیت تیم فیفا ۲۱ – قسمت چهارم” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.