آموزش قدم به قدم اشتراک یا Share بازی‌ها و اکانت پلی استیشن ۴

آموزش Share بازی‌های پلی استیشن 4

حتما همه شما  شنیده‌اید که می‌توانید بازی‌های کنسول PS4 خود را به صورت دیجیتال، اشتراکی یا Share با دوست یا آشنای خود خریداری کنید و هزینه خرید بازی به صورت دیجیتال را برای خود و شخصی که شریک شما می‌شود به حداقل رسانده و هر یک از شما به صورت همزمان بر روی کنسول خود به بازی کردن بپردازید. بله درست است، این قابلیتی است که پلی استیشن برای اشخاصی در نظر گرفته است که به صورت کامل به یکدیگر اعتماد دارند و می‌خواهند بازی‌های خریداری شده یکدیگر را با هم به اشتراک گذاشته تا از بازی کردن با این کنسول دوست داشتنی لذت بیشتری ببرند. امروز در گیم پاس به آموزش قدم به قدم و تصویری اشتراک یا Share اکانت‌های پلی استیشن ۴ می‌پردازیم تا شاید کمی هزینه‌های خرید بازی شما و دوستانتان کاهش پیدا کند.

قبل از اینکه به سراغ آموزش برویم باید به نکاتی توجه کنید که در ادامه مقاله آموزش اشتراک اکانت PS4 یا خرید بازی به صورت اشتراکی، برای شما عنوان می‌کنیم. در درجه اول پیشنهاد کمپانی سونی و تجربه ما این است که اشتراک بازی و یا Share را با اشخاصی انجام دهید که به آن‌ها اعتماد و اطمینان کامل دارید، چرا که در ادامه خواهیم گفت که باید نام کاربری و کلمه عبور اکانت پلی استیشن خود را در اختیار آن شخص قرار دهید و شریک شما (شخصی که می‌خواهید اکانت یا بازی‌ها را یا او به اشتراک بگذارید) نیز می‌بایست همین کار را در مقابل انجام دهد، یعنی نام کاربری و کلمه عبور اکانت پلی استیشن خود را در اختیار شما قرار دهد.

نکته بعدی این است که شما می‌بایست حتما بر روی کنسول خود با اکانت پلی استیشن ورود یا Login کرده باشید. اگر دانش کافی برای ساخت و ورود با اکانت پلی استیشن بر روی کسنول PS4 خود را ندارید، می‌توانید آموزش ساخت اکانت پلی استیشن را در گیم پاس مطالعه کرده و با انجام مرحله به مرحله، به درستی با اکانت پلی استیشن بر روی کنسول خود ورود یا لاگین کنید.

به این نکته هم دقت کنید که با این کار شما می‌توانید تمام محتویات دیجیتالی را که از فروشگاه پلی استیشن خریداری می‌کنید اعم از بازی، قالب یا Theme، آواتار و … را با شریک خود به اشتراک بگذارید. مهمترین نکته به اشتراک گذاری بازی‌هایی می‌باشد که به صورت دیجیتال و قانونی از فروشگاه مجازی و اصلی پلی استیشن خریداری می‌کنید. فرض کنید به طور مثال شما بازی فیفا را با قیمت ۵۹.۹۹ دلار از طرق مختلف که یکی از آن‌ها وارد کردن کد گیفت کارت‌های دلاری می‌باشد می‌خرید، حالا با این کار می‌توانید این مجوز را به دوست و یا شخص مورد نظر خود بدهید که او هم همزمان به بازی فیفایی بپردازد که شما خریداری کردید و در حال بازی هستید، همچنین می‌توانید مبلغ تومانی کل بازی را نیز بین خود و شریکتان تقسیم کنید تا اینگونه هزینه خرید یک بازی را نیز کاهش دهید. باز هم تاکید می‌کنیم که اشتراک اکانت پلی استیشن برای خرید بازی مشترک فقط بر روی بازی‌هایی امکان پذیر است که به صورت دیجیتال و قانونی خریداری می‌شوند و اگر شما و یا شریکتان بازی را با دیسک در حال انجام هستید، امکان اشتراک یا Share آن را با یکدیگر نخواهید داشت.

مرحله اول اشتراک یا Share اکانت پلی استیشن ۴

در مرحله اول شما می‌بایست بعد از انتخاب شریک خود، از او نام کاربری (Username) و کلمه عبور (Password) اکانت پلی استیشنش را بگیرید و به ترتیب طبق تصاویر در ادامه پیش روید.

  ایکس باکس سری اس مانع پیشرفت نسل بعد نخواهد شد

حالا شما می‌بایست پلی استیشن خود را به اینترنت متصل کرده و سپس از همه اکانت‌ها خارج Log Out شوید، سپس با فشار دادن دکمه پلی استیشن بر روی کنترلر خود به جای انتخاب یکی از کاربران یا User های موجود، وارد بخش New User شوید و سپس از گزینه‌های نمایش داده شده گزینه Create a User را انتخاب کنید. بعد از آن باید گزینه Accept و سپس Next را انتخاب کنید تا به مرحله ورود اکانت پلی استیشن برسید.

پذیرفتن قوانین ورود یا لاگین به اکانت پلی استیشن برای اشتراک بازی ها در PS4
شما می‌بایست قوانین را با انتخاب گزینه Accept بپذیرید که به مرحله بعد بروید.
ورود یا لاگین به اکالت شریک خود برای اشتراک یا Share بازی های پلی استیشن 4
در این مرحله با انتخاب گزینه Next به مرحله بعد بروید.

در این مرحله نام کاربری (Username) و کلمه عبور (Password) شریک و فرد مورد اعتماد خود را وارد کنید تا با اکانت وی بر روی کنسول پلی استیشن ۴ خود ورود یا Login کنید.

وارد کردن نام کاربر و کلمه عبور برای وارد شدن به اکانت پلی استیشن برای Share بازی های PS4
در این مرحله نام کاربری و کلمه عبور اکانت پلی استیشن شریک خود را وارد کنید.

پس از ورود به اکانت شریک خود باید اکانت فرد مقابل را به عنوان اکانت اصلی یا Primary بر روی دستکاه کنسول خود تعریف کنید. برای این کار طبق تصاویر زیر اول وارد منوی تنظیمات یا Settings می‌شوید، سپس وارد گزینه Account Management شوید و بعد از آن گزینه Activate as Your Primary PS4 انتخاب کنید.

قرار دادن اکانت پلی استیشن شریک خود به عنوان اکانت اصلی برای اشتراک گذاری بازی های PS4
در صفحه اصلی وارد روی گزینه تنظیمات یا Settings پلی استیشن ۴ خود می‌شوید.
شیر کردن بازی های پلی استیشن 4 با انتخاب اکانت PS4 شریک خود به عنوان اکانت اصلی بر روی کنسول
در منوی تنظیمات وارد گزینه Account Management می‌شوید.
انتخاب اکانت PS4 شریک خود به عنوان اکانت اصلی برای شیر کردن بازی‌های پلی استیشن 4
در منوی Account Management می‌بایست گزینه Activate as Your Primary PS4 را انتخاب کنید.

حالا در این مرحله اگر گزینه Activate روشن یا قابل انتخاب بود و گزینه Deactivate غیر فعال و غیر قابل انتخاب بود، یعنی اینکه این اکانت هنوز بر روی کنسول شما به عنوان اکانت Primary انتخاب نشده است و شما باید گزینه Activate را بزنید تا فرآیند فعالسازی اکانت شریک یا دوست شما به عنوان اکانت اصلی بر روی دستگاه شما انجام شود.

انتخاب گزینه Active برای اصلی کردن اکانت شریک خود به عنوان اکانت اصلی PS4
در صورت روشن بودن گزینه Active آن را انتخاب می‌کنید که اکانت به عنوان اکانت اصلی یا Primary بر روی کنسول PS4 شما شناخته شود.

تا اینجای کار شما توانستید اکانت دوست یا شریک خود را به عنوان اکانت اصلی بر روی کنسول پلی استیشن خود فعال کنید. حال در ادامه همراه گیم پاس باشید تا طبق آموزشات، کار اشتراک و Share دو اکانت پلی استیشن ۴ را به خوبی انجام دهید.

مرحله دوم اشتراک یا Share اکانت پلی استیشن ۴

حالا در این مرحله شما می‌بایست اطلاعات اکانت پلی استیشن خود یعنی نام کاربری (Username) و کلمه عبور (Password) را به دوست یا شریک خود دهید تا او هم با اکانت شما در پلی استیشن خودش طبق مراحل قبلی همین مقاله در بالا ورود یا Login کند.

بعد از اینکه طبق مراحل بالا با اکنت شما در کنسول پلی استیشن ۴ شریک یا دوست خود ورود یا Login کردید، می‌بایست تمامی مراحل بالا را برای انتخاب اکانت خود به عنوان اکانت اصلی در کنسول وی طی کنید.

مرحله سوم اشتراک یا Share اکانت پلی استیشن ۴

حالا دو پلی استیشن آماده دانلود بازی‌های خریداری شده هستند. فقط چند نکته برای اجرای بازی‌ها وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم، اما قبل از آن میخواهیم شیوه دانلود بازی‌ها بر روی دو کنسول به هم معتمد شده را به شما توضیح دهیم.

فرض می‌کنیم که شما با اکانت خود بازی فیفا را از فروشگاه مجازی پلی استیشن بر روی کنسول خود خریداری کردید. حالا می‌خواهید بازی را بر روی کنسول دوست یا شریک خود نیز دانلود کرده تا او نیز بتواند همزمان با شما به بازی بپردازد. در اینجا می‌بایست بر روی کنسول پلی استیشن ۴ شریک یا دوست خود با اکانت خودتان که اطلاعاتش را دادید و به عنوان اکانت اصلی یا Primary بر روی کنسول وی وارد کردید، ورود یا Login کنید و سپس اینترنت کنسول را نیز متصل کنید. حالا باید Application یا برنامه Library را طبق عکس‌های زیر باز کرده و سپس وارد گزینه Games یا بازی‌ها شوید و از لیست بازی‌های به نمایش داده شده بازی فیفا را پیدا کرده و وارد آن شوید سپس گزینه Download را انتخاب کنید.

  قیمت پلی‌استیشن 5 لو رفت - شایعه
رفتن به Library در برای دانلود بازی‌های شیری در پلی استیشن 4
شما باید در صفحه اصلی پلی استیشن ۴ خود Application یا برنامه Library را پیدا کرده و واردش شوید.
پیدا کردن بازی مورد نظر برای شیر کردن در پلی استیشن 4
در اینچا شما می‌توانید وارد بخش Games یا بازی ها شوید که بازی مورد نظر برای دانلود را راحت‌تر پیدا کنید.
اشتراک گذاری یا Share بازی ها پلی استیشن 4
در سمت جپ وارد بازی مورد نظر شده و بر گزینه دانلود را انتخاب کنید تا دانلود دیتای بازی شروع شود.

نکته حائز اهمیت این است که فرآیند دانلود یا ریختن دیتای بازی را حتما لازم نیست با اکانت خودتان بر روی کنسول شریک یا دوست خود انجام دهید، یعنی پس از اضافه شدن بازی به صف دانلود PS4 شریک یا دوستتان، می‌توانید از اکانت خود خارج یا LOG Out شوید و سپس به اکانت شریکتان رفته و ادامه دانلود را انجام دهید، البته برای سرعت بخشیدن به فرآیند دانلود می‌توانید دیتای بازی مورد نظر را دانلود کرده و سپس از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی دیتا را به کنسول پلی استیشن ۴ مورد نظر خود منتقل کنید. اگر با این فرآیند آشنایی ندارید، می‌توانید مقاله آموزش انتقال دیتای بازی PS4 از طریق کامپیوتر را در گیم پاس مطالعه کنید.

حالا فرض می‌کنیم که دوست یا شریک شما با اکانت خود بازی Mortal Kombat را خریداری کرده است و شما نیز می‌خواهید این بازی را با اکانت خود و بر روی کنسول PS4 خود بازی کنید. شما می‌بایست با کنسول خود به اکانت دوست یا شریک خود ورود یا Login کنید و سپس اینترنت دستگاه را نیز فعال نمائید. سپس طبق مراحل گفته شده در بالا Application یا برنامه Library را باز کرده و به قسمت Games بروید، سپس در گزینه‌ها بازی مورد نظر را پیدا کرده و واردش شوید سپس گزینه Download را انتخاب کنید و پس از اتمام فرآیند دانلود بر روی کنسول خود به بازی بپردازید.

نکته‌ مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بین شما دو نفر یا بین دو اکانتی که شما بین یکدیگر رد و بدل کرده‌اید، طبق دو مثال بالا یک اکانت خریدار بازی و اکانت دیگر استفاده کننده است. در درجه اول هر دو اکانت می‌توانند به صورت همزمان و بدون محدودیت بازی را اجرا نموده و چه به صورت آفلاین و چه آنلاین به بازی مورد نظر خود بپردازند. ولی اکانت خریدار (یعنی اکانت یا شخصی که پول بازی را در فروشگاه مجازی پلی استیشن پرداخت کرده و بازی را بر روی آن اکانت تهیه کرده) باید برای اجرای بازی اینترنت خود را متصل نگه دارد، این اتصال اینترنت تنها برای چک کردن لایسنس خریداری شده بازی می‌باشد و هیچ دیتا یا حجمی از شما مصرف نخواهد کرد ولی اکانت مصرف کننده برای اجرای بازی نیازی به متصل بودن به شبکه اینترنت را ندارد. این نکته را نیز دقت داشته باشید شما برای اجرای اولیه بازی نیاز به Connection یا اتصال اینترنت دارید و بعد که بازی اجرا شد تا ۱ ساعت بعد نیازی به اینترنت ندارید و می‌توانید اینترنت کنسول را قطع کرده و به بازی بپردازید. اما بدانید که در بازه زمانی مشخصی کنسول نیاز به چک کردن دوباره لایسنس بازی دارد که اگر اینترنت قطع باشد به شما پیغامی مبنی بر اتصال اینترنت برای چک کردن لایسنس را خواهد داد.

خوب با انجام مراحل بالا شما موفق به Share کردن یا به اشتراک گذاشتن بازی‌های دیجیتالی خریداری شده از فروشگاه رسمی پلی استیشن با دوست یا شخص دیگری شده‌اید و می‌توانید این فرآیند را برای کم کردن هزینه خرید بازی‌هایی انجام دهید که می‌خواهید به صورت دیجیتال تهیه کنید.

امیدواریم مقاله آموزش اشتراک یا Share بازی و اکانت پلی استیشن ۴ برای برای شما کارآمد و مفید بوده باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در فرآیند به اشتراک گذاری اکانتتان آن را در بخش نظرات پائین همین مطلب با گیم پاس مطرح کنید، تا ما هم در کوتاهترین زمان ممکن آن‌ها را بررسی کرده و پاسخ دهیم.

 

5 ستاره

91.76 %
78 دیدگاه

4 ستاره

0 %
0 دیدگاه

3 ستاره

0 %
0 دیدگاه

2 ستاره

0 %
0 دیدگاه

1 ستاره

0 %
0 دیدگاه

0 ستاره

8.24 %
7 دیدگاه

دیدگاه/نظر خود را برای این محصول ثبت بفرمائید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

توسط 78 کاربر

مرتب‌سازی بر اساس

 • تصویر آواتار

  رامین

  با سلام و تشکر از توضیحات خیلی خوبتون فقط چند تا سوال برام پیش اومد من اکانتی که بازیای Ps4 قبلیم روش هست رو وارد Ps5 جدید کردم بازیای هارد رو هم ترنسفر کردم اونجا و اکانت اصلی که هنوز رو Ps4 هست رو تبدیل به Primary کردم و یوزر جدید ساختم و دارم بازیا رو دوباره دانلود میکنم اول اینکه ایا بعد از دانلود باید از حساب اصلی که بازیا روشه log out کنم یا با سوییچ یوزر برم به اکانت جدید ؟ و اینکه ایا امکان انلاین بازی کردن هر دو دستگاه هست یا فقط یکیشون میتونه انلاین بازی کنه ؟ اکانتم پلاس نیست و شنیدم فقط یک نفر میتونه انلاین بازی کنه لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  ۱۴۰۲-۰۲-۰۴

  اشتراک‌گذاری در:

  آیا مفید بود؟

  • گیم پاس | فروشگاه اینترنتی تخصصی بازی‌های ویدیویی

   ۱۴۰۲-۰۲-۰۴

   سلام رامین عزیز:
   در درجه اول سپاسگداریم که مطالب بخش مجله، فروشگاه اینترنتی گیم پاس رو مطالعه می‌فرمائید.
   ببینید شما اگر اکانت مال خودتون هست یعنی اکانت قانونی دارید و هر اکانت قانونی که روش بازی خریداری میشه ۲ تا ظرفیت PS4 داره و یه ظرفیت PS5 که همشون میتونن آنلاین بازی کنند. برای اینکه بازی ها رو هم دانلود کنین نیازی نیست حتما تو اکانت اصلی باشید و از هر اکانتی توی کنسول میتونین بازی ها رو دانلود بفرمائید و میتونین بعد از اینکه به صف دانلود اضافه کردید Log Out بفرمائید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.
   با احترام فراوان

 • تصویر آواتار

  Mohammad

  نه اخه اون از سایت اکانت قانونی خریده بعد اکانتی که خریده هم تو پی اس sign in هس بعد باید اکانت اون شخص اکتیو باشه که بازی تو اک دوستم قفل نشه بعد نمیشه بعد دانلود شدن کامل من از اکانت اون شخص بریزم یا قفل میشه چون باید توی یه پی اس دیگ اکتیو بشه مشکلی پیش نمیاد؟ 😕

  ۱۴۰۱-۰۹-۲۵

  اشتراک‌گذاری در:

  آیا مفید بود؟

 • تصویر آواتار

  Mohammad

  سلام من دوستم از یه اکانت دیگه گرفته فیفا رو داره دان لود میکنه حالا من میتونم از اکانت دو ستم دوباره بگیرم دان کنم؟

  ۱۴۰۱-۰۹-۲۵

  اشتراک‌گذاری در:

  آیا مفید بود؟

  • گیم پاس | فروشگاه اینترنتی تخصصی بازی‌های ویدیویی

   ۱۴۰۱-۰۹-۲۵

   سلام محمد عزیز:
   خیلی خوشحالیم که مطالب بخش مجله فروشگاه اینرتنتی گیم پاس رو مطالعه می‌فرمائید.

   اگر دوستتون به صورت مستقیم و دلاری با گیفت کارت فیفا رو خریده بله در غیر اینصورت خیر نمیتونین.

   با احترام فراوان

 • تصویر آواتار

  پدرام علی‌پور

  با سلام و وقت بخیر .

  ما یک فامیلی رو در خارج از کشور داریم که PS5 داره ؛ منتهی بازی درست و حسابی نداره و از من خواسته که username و password اکانت خودم ( خودم PS4 دارم . ) رو بهش بدم تا به بازی های اکانت من که مورد علاقه اش هستند و خودش اون ها رو نداره ، دسترسی پیدا کنه . یعنی عملاً یک اکانت که در اصل متعلق به منه در دو دستگاه مختلف ( PS4 من و PS5 اون فامیلمون ) و گاهاً به طور همزمان استفاده می‌شه . در ضمن تمام بازی های دیجیتال اکانت من به طور مستقیم از فروشگاه playstation store و با گیفت کارت خریداری شده و هیچ بازی به صورت اکانت ظرفیتی یا … در اکانت من وجود نداره .

  به همین منظور خواستم از شما بپرسم که آیا با این رویه اکانت من ممکنه که یک وقت از سوی سونی بن یا مسدود بشه یا نه ؟ یعنی از لحاظ فنی این کار ( استفاده از یک اکانت و بازی های اون در دو کنسول مختلف ) قانونی محسوب می‌شه یا مشکلی داره ؟؟؟

  با تشکر از شما و وقتی که برای خوندن این سوال و جواب دادن به اون اختصاص دادید .

  ۱۴۰۱-۰۶-۰۷

  اشتراک‌گذاری در:

  آیا مفید بود؟

  • گیم پاس | فروشگاه اینترنتی تخصصی بازی‌های ویدیویی

   ۱۴۰۱-۰۶-۰۸

   سلام پدرام عزیز:
   خیر مشکلی براتون پیش نماید و سونی خودش این کار رو به صورت قانونی برای مشتریان خودش در نظر گرفته اما باید در نظر بگیرید که به طریقه همین آموزش پیش برید یعنی اکانت شما باید در اون کنسول Active as Primary بشه و بعد بازی ها دانلود بشه و بعد اون دوستتون بره و با اکانت خودش بازی ها رو انجام بده شما هم روی کنسول خودتون بتونین روی اکانت خودبتون به صورت همزمان بازی بفرمائید.

   با احترام فراوان

 • تصویر آواتار

  امیرحسین

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  خیلی ممنونم برای آموزش مفیدتون
  ۲ تا سوال داشتم

  اول اینکه آیا میشه یک اکانت در هردو کنسول primary باشه؟
  یعنی اگه اکانت خودم رو در کنسول دوستم primary کنم تو کنسول خودم از این حالت خارج میشه؟
  و چه راه حلی براش دارید

  دوم اینکه آیا در هر کنسول فقط یک اکانت رو میشه primary کرد؟
  مثلا اگه در کنسول خودم اکانت دوستم رو primary کنم اکانت خودم از این حالت خارج میشه؟

  خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

  ۱۴۰۱-۰۶-۰۴

  اشتراک‌گذاری در:

  آیا مفید بود؟

  • گیم پاس | فروشگاه اینترنتی تخصصی بازی‌های ویدیویی

   ۱۴۰۱-۰۶-۰۵

   سلام امیر حسین عزیز:
   ۱- خیر
   ۲- بله

   با احترام فراوان

 • تصویر آواتار

  محمد

  سلام خسته نباشید من و یکی از دوستانم میخوایم اکانت فیفارو شریکی بخریم،میخوام بدونم ک دوستم میتونه اکانت التیمیت منو تو دستگاه خودش اجرا کنه و ادامه بده یا خیر؟چون من وقت برا بازی کردن کم میارم ولی از طرفی میخوام التیمیتو بازی کنم

  ۱۴۰۱-۰۵-۰۴

  اشتراک‌گذاری در:

  آیا مفید بود؟

  • گیم پاس | فروشگاه اینترنتی تخصصی بازی‌های ویدیویی

   ۱۴۰۱-۰۵-۰۴

   سلام محمد عزیز:
   خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه میفرمائید.
   بله ، شما اگر اکانت ها تون رو به اشتراک بگذارید میتونین که با اکانت ها همدیگه بخش اولتیمیت تیم فیفا رو بازی بفمرائید.

   با احترام فراوان

 • تصویر آواتار

  ماهان

  کسی مدونه من چجوری باید برای دوست بازی بفرستم

  ۱۴۰۱-۰۵-۰۲

  اشتراک‌گذاری در:

  آیا مفید بود؟

  • گیم پاس | فروشگاه اینترنتی تخصصی بازی‌های ویدیویی

   ۱۴۰۱-۰۵-۰۲

   ماهان عزیز سلام:
   منظورتون از فرستادن بازی چیه؟
   شما باید طبق همین آموزش اکانت های خودتون رو با یکی از دوستانتون به اشتراک بگذارید که هر بازی که خریداری میکنین به صورت دیجیتال رو بتونین با هم دیگه بازی کنین.

   با احترام فراوان

 • تصویر آواتار

  سینا

  سلام من اگر PS5 بگیرم، میتونم از همین اکانت PS4 ام روی اون هم استفاده کنم؟ چون نمیخوام اطلاعات بازی هایی مثل رینبو سیکس یا جی تی ای و بتلفیلدم بپره! چون یکی از کنسول هام رو میخوام با خودم ببرم شهرستان، میخوام با اکانت قدیمیم رو هر دو کنسول فعال باشم.

  ۱۴۰۱-۰۴-۲۹

  اشتراک‌گذاری در:

  آیا مفید بود؟

  • گیم پاس | فروشگاه اینترنتی تخصصی بازی‌های ویدیویی

   ۱۴۰۱-۰۴-۲۹

   سلام سینا عزیز:
   بله شما میتونین از اکانی که بر روی پلی استیشن ۴ تون داشتید بر روی کنسول PS5 خودتون نیز استفاده بفرمائید.

   با احترام فراوان

 • تصویر آواتار

  حسین

  سلام.
  میخواستم بدونم وقتی شریکم داره دانلود میکنه
  باید در کل فرایند دانلود نت هم من روشن باشه

  شریک من داره فیفا دانلود میکنه و دانلود اولیش ۱۱ گیگه
  باید تا دانلود ۱۱گیگ نتم روشن باشه یا کل دانلود

  ۱۴۰۱-۰۳-۱۰

  اشتراک‌گذاری در:

  آیا مفید بود؟

  • گیم پاس | فروشگاه اینترنتی تخصصی بازی‌های ویدیویی

   ۱۴۰۱-۰۳-۱۰

   سلام حسین عزیز:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه میفرمائید.
   خیر نیازی نیست که نت شما روشن باشه شما حتی دستگاهتون هم میتونین خاموش بفرمائید.

   با احترام

 • تصویر آواتار

  احمد رضا عبدالهی

  سلاممن اکانت فیفا رد زدن روی هر دوتا ستگاه ولی یکی از دستگاه اکتیو میشه
  چی کنم

  ۱۴۰۱-۰۱-۱۷

  اشتراک‌گذاری در:

  آیا مفید بود؟

  • گیم پاس | فروشگاه اینترنتی تخصصی بازی‌های ویدیویی

   ۱۴۰۱-۰۱-۱۷

   سلام احمدرضا عزیز:
   اگر درست مثل آموزش پیش برید مشکلی در اشتراک گذاری بازی ها نخواهید داشت.

   با احترام