آموزشآموزش کنسولپلتفرم‌هاپلی استیشن

آموزش انتقال دیتا به PS4 از طریق نرم افزار PSX Download Helper

آموزش تصویری گام به گام انتقال دیتا به PS4 از طریق نرم افزار PSX Download Helper در کامپیوتر

فروش بازی کارکرده پلی استیشن و ایکس باکس در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

با توجه به اینکه بسیاری از ما به اینترنت‌های مناسب برای کنسول‌های بازی دسترسی نداریم و اگر هم داشته باشیم با مشکل کندی سرعت دانلود آپدیت بازی‌ها در کنسول پلی استیشن ۴ مواجه هستیم، در این مقاله با عنوان آموزش انتقال دیتا به PS4 قصد داریم تا راهکاری بسیار مفید به شما عزیزان آموزش دهیم تا از طریق آن بتوانید بازی‌های نصب شده بر روی کنسول خودتون رو با سرعت بالاتر و همچنین راحت‌تر بروزرسانی کنید. همچنین مطمئنا اطراف شما دوستان و نزدیکانی نیز هستند که از کنسول پلی استیشن ۴ برای لذت بازی استفاده می‌کنند و با این مشکل مواجه هستند، اما شما از طریق این روش می‌توانید بروزرسانی بازی‌های نصب شده بر روی کنسول این عزیزان را نیز انجام دهید، بنابراین در گیم پاس با آموزش انتقال دیتا به PS4 همراه باشید تا نشان دهیم که چطور انتقال دیتا  از طریق کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ خود و با استفاده از نرم افزار PSX Download Helper به PS4 را به راحتی می‌توانید انجام دهید.

قدم اول برای بروزرسانی یا آپدیت بازی‌های نصب شده بر روی پلی استیشن ۴ خود از طریق نرم افزار PSX Download Helper این است که نرم افزار را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود نرم افزار PSX Download Helper

در قدم بعدی نیاز به یک مودم اینترنت (ADSL، TD-LTE، WIMAX) برای اتصال دستگاه پلی استیشن ۴ خود به اینترنت دارید، همچنین در کنار دستگاه کنسول نیاز به یک کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ است.

برای درک بهتر از روند انتقال دیتا به PS4، باید به شما همراهان گیم پاس توضیح بدهیم که تمام بازی‌هایی که بر روی کنسول خود نصب می‌کنید هنگام آپدیت، فایل‌هایی را از سرورهای شرکت سونی برای بروزرسانی دانلود می‌کنند و پس از اتمام دانلود، شروع به نصب آن‌ها بر روی کنسول و جایگزینی فایل‌های بروزرسانی ورژن جدید با فایل‌های بروزرسانی ورژن قبلی بازی می‌کنند. این فایل‌ها را به دو روش می‌توان از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی به کنسول بازی منتقل کرد و برزورسانی بازی‌‌های مورد نظر را انجام داد. در ادامه مقاله آموزش انتقال دیتا به PS4، به این دو روش اشاره خواهیم کرد. اما قبل از آن به این نکته دقت داشته باشید که وقتی بروزرسانی جدید بازی برای دانلود بر روی کنسول شما در دسترس قرار می‌گیرد، دارای ورژن‌های مختلفی است. به طور مثال بازی فیفایی که بر روی کنسول شما است، اگر بروزرسانی جدید آن در دسترس قرار گیرد، در قسمت مرکز پیام‌های دستگاه کنسول پلی استیشن ۴ یا (Notification Center) و قسمت دانلود (Downloads) نمایش داده خواهد شد و بر روی خط دانلود بازی فیفای شما شماره این ورژن بروزرسانی نوشته می‌شود. مثلاً ۱.۰۹ ، که نکته حائز اهمیت و مهم در هنگام دریافت و انتقال فایل آپدیت ورژن بروزرسانی بازی می‌باشد. در ادامه به توضیح روش‌های دریافت فایل‌های آپدیت بازی‌های پلی استیشن می‌پردازیم و سپس طریقه انتقال آن را توضیح خواهیم داد.

روش اول: دانلود فایل‌های بروزرسانی از طریق وب سایت‌های ارائه دهنده

در روش اول انتقال دیتا به PS4، شما می‌توانید فایل‌ها یا دیتای بروزرسانی بازی مورد نظر خود را از سایت‌های معروف ایرانی، جستجو کرده و دانلود کنید. به طور مثال شما به دنبال فایل یا دیتای بروزرسانی ورژن ۱.۰۹ بازی فیفا هستید بنابراین به یکی از این سایت‌های عنوان شده مراجعه کرده و دانلود را از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی خود انجام می‌دهید. یکی از نقاط ضعف این روش برای دانلود دیتای یا فایل آپدیت بازی‌ها این است که معمولا سایت‌ها در زودترین حالت تقریبا یک الی دو روز دیرتر از عرضه آپدیت بازی‌ها توسط کنسول شما آن‌ها را برای دانلود قرار می‌دهند و اگر شما برای بازی کردن به صورت آنلاین عجله داشته باشید، این موضوع می‌تواند یک نکته منفی برای شما محسوب شود. اما نگران نباشید چون در روش دوم که برای شما در ادامه ذکر خواهیم کرد می‌توانید خود شما نیز آدرس دانلود فایل‌های بروزرسانی را بدست آورده و از طریق نرم افزار مدیریت دانلود کامپیوتر یا لپ تاپ مانند Internet Download Manager با سرعت بالا به دانلود فایل‌ها و دیتای آپدیت بازی بپردازید و سپس به کنسول خود منتقل کرده و بازی کنید.

نکته حائز اهمیت و بسیار مهم دیگر در مبحث انتقال دیتا به PS4  این است که هنگام دانلود فایل یا دیتای بروزرسانی بازی‌های کنسول شما از سایت‌های مرجع، بحث ریجن بازی‌های شما بر روی کنسول مطرح می‌باشد. اگر بازی‌ها را به صورت دیسک تهیه و بر روی کنسول خود نصب کردید، با دقت کردن به پشت کاور یا قاب دیسک بازی، متوجه می‌شوید ریجن (Reagion) بازی تهیه شده چه عددی است، چرا که در پشت قاب این گزینه نوشته شده است. اما اگر بازی را به صورت دیجیتال بر روی اکانت خود تهیه کردید دقت داشته باشید که هنگام ساخت اکانت، کشور اکانت خود را کجا قرار داده‌اید. کشور آمریکا ریجن ۱، کشورهای اروپایی ریجن ۲ و ژاپن ریجن ۳ می‌باشد. پس شما نیز باید نسبت به ریجن بازی دیتا یا فایل بروزرسانی، همان ریجن را از سایت‌های ذکر شده دانلود کنید.

روش دوم: بدست آوردن لینک دانلود دیتا یا فایل‌های بروزرسانی از طریق نرم افزار PSX Download Helper

در مبحث آموزش انتقال دیتا به PS4، می‌بایست لینک دانلود دیتا یا فایل بروزرسانی بازی‌‌های مورد نظر خود را از طریق نرم افزار PSX Download Helper بدست آورده و سپس با کپی کردن آدرس این لینک‌ها در داخل نرم افزارهای مدیریت دانلود کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی خود، دانلود آن‌ها را انجام داده و سپس دوباره از طریق نرم افزار PSX Download Helper این فایل ها را به کنسول پلی استیشن ۴ خود منتقل نمائید. لازم به ذکر است حجم اینترنت شما فقط و فقط هنگام دانلود فایل مصرف شده و هنگام انتقال فایل‌ها در واقع از طریق یک شبکه خانگی و بدون مصرف اینترنت آپدیت یا بروزرسانی مورد نظر خود را انجام می‌دهید.

برای شروع به نکاتی اشاره می‌کنیم که رعایت آنها در مبحث انتقال دیتا به PS4 ضروری و مهم می‌باشد. شما باید کامپیوتر و کنسول خود را به یک مودم اینترنت اتصال دهید (این اتصال می‌تواند هم از طریق بی‌‍سیم یا Wireless و هم از طریق کابل شبکه یا LAN برقرار شود)، اما نکته اینجاست که انتقال فایل از طریق کابل با سرعت بالاتری نسبت به شبکه وای فای انجام می‌شود.

مرحله اول، نرم افزار PSX Download Helper را اجرا نمائید.(دقت کنید برای مواجه نشدن با مشکلات دسترسی، در داخل پوشه نرم افزار بر روی فایل PSXDownloadHelper.exe کلیک راست کرده و به صورت Run as Administrator اجرا نمائید). توجه داشته باشید اگر برای اولین بار است که نرم افزار را بر روی سیستم خود اجرا می‌کنید، زبان نرم افزار بر روی چینی است پس به ترتیب مراحل زیر که در عکس و به صورت تصویری هم برای شما آورده ایم، انجام دهید تا زبان نرم افزار را به انگلیسی تغییر داده و ادامه مراحل را برای بدست آوردن لینک دانلود اجرا نمائید.

بر روی فایل مشخص شده کلیک راست کرده و سپس طبق مرحله دوم بر روی گزینه Run as Administrator کلیک کنید.

اجرای صحیح نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

پس از باز شدن نرم افزار PSX Download Helper بر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید.

محیط PSX Download Helper

در پنجره باز شده طبق تصویر پائین بر روی تب مشخص شده کلیک کنید.

تغییر زبان در PSX Download Helper

سپس طبق تصویر پائین، در مرحله اول بر روی منو شناور کلیک کرده و در مرحله بعد بر روی گزینه زبان انگلیسی کلیک کنید. مرحله سوم در تصویر بالا در واقع گزینه Apply می‌باشد.

آموزش PSX Download Helper

دقت داشته باشید پس از انجام مراحل بالا حتما باید نرم افزار PSX Download Helper را بسته و دوباره اجرا نمائید تا زبان نرم افزار به انگلیسی تغییر پیدا کند.

خوب حالا قبل از اجرای دوباره نرم افزار PSX Download Helper میریم به سراغ کنسول پلی استیشن ۴ و وارد منوی تنظیمات بخش شبکه (Network) می‌شویم و کنسول خود را یا از طریق بی‌سیم (Wireless) یا از طریق کابل شبکه (LAN) به مودم اینترنتی اتصال می‌دهیم، که کامپیوتر یا لپ تاپی که بر روی آن نرم افزار PSX Download Helper قراره اجرا بشه به همان مودم متصل باشد، به طوری که اینترنت به طور مستقیم و بدون هیچ Proxy بر روی کنسول برقرار باشد.

  نقد و بررسی بازی Bloodborne

حالا میریم سر وقت نرم افزار PSX Download Helper و به شیوه‌ای که در بخش قبلی مقاله آموزش انتقال دیتا به PS4 گفتیم، نرم افزار را اجرا می‌کنیم. وقتی نرم افزار را اجرا می‌کنیم، در صفحه اصلی در قسمتی که در عکس مشخص شده، از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است، آی پی آدرسی (IP Address) است که بر روی سیستم کامپیوتر شما از سمت مودم تنظیم شده است. معمولا در مودم‌های خانگی این ادرس آی پی (IP Address) برابر با ۱۹۲.۱۶۸.۱.x (منظور از x ممکن است هر عددی از بین ۱ تا ۲۵۴ باشد) در این قسمت به نمایش در می‌آید اگر این قسمت بر روی عددی دیگر بود از منوی شناور، آی پی آدرس مورد نظر را انتخاب نمائید و آن را به خاطر بسپارید زیرا نیاز است که در تنظیماتی که در ادامه بر روی کنسول انجام خواهیم داد، آدرس آی پی سیستم خود یا نرم افزار PSX Download Helper را آنجا وارد نمائید. همچنین دقت داشته باشید همانند شکل زیر در کنار قسمت آی پی آدرس (IP Address) عددی به عنوان پورت (Port) ارتباط بین کامپیوتر و کنسول مشخص شده است که معمولا می‌توانید این عدد را بر روی ۸۰۸۰ یا ۹۰۹۰ قرار دهید و سپس بر روی گزینه استارت (Start) کلیک نمائید تا وارد بخش اصلی نرم افزار شوید.

مرحله اول در اجرای PSX Download Helper

در این قسمت شما می‌بایست همانند تصویر زیر در مرحله اول، تیک گزینه Auto Find ReplaceFile را بردارید. این گزینه برای زمانی مناسب است که شما تمامی فایل‌های دیتای بروزرسانی بازی را دانلود کرده و در کامپیوتر خود ذخیره کردید و حالا می‌خواهید آنها را از طریق نرم افزار PSX Download Helper به کنسول پلی استیشن ۴ خود انتقال دهید که با زدن این تیک به نرم افزار دستور این را می‌دهید که مسیر فایل‌ها را به صورت اتوماتیک برای دانلود به کنسول معرفی کند. بعد از برداشتن تیک مورد نظر به تب Log در نرم افزار بازگردید.

حالا در کنسول پلی استیشن ۴ خود قطعا بازی را دارید که نیاز به بروزرسانی دارد که در قسمت مرکز پیام‌ها یا Notification Center کنسول و در قسمت دانلودها (Downloads) بروزرسانی در حال انجام نبود می‌توانید بر روی بازی که مطمئن هستید که دارای بروزرسانی می‌باشد دکمه Option دسته خود را فشار داده و سپس گزینه Check For Update را انتخاب کنید تا سیستم به بررسی اینکه آیا بروزرسانی جدیدی برای بازی مورد نظر وجود دارد یا خیر بپردازد و در صورت وجود بروزرسانی به صورت نوتیفیکیشن یا پیام به شما اعلام کرده که شما هم سپس با رفتن به منو یا فهرست بالایی کنسول خود و وارد شدن در قسمت Notification سپس Downloads می‌توانید روند دانلود را مشاهده کنید. شما باید وقتی مقداری از دانلود بازی مورد نظر به میزان ۱ مگابایت و یا بیشتر گذشت، دانلود را متوقف یا Pause کنید تا بعد از تصاویر راهنما به ادامه روند انتقال دیتا به PS4 از طریق نرم افزار PSX Download Helper و کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ به کنسول پلی استیشن ۴ بپردازیم. ما در تصاویر زیر بازی PES ۲۰۱۹ را در نظر گرفتیم تا مراحل ذکر شده در بالا را به صورت قدم به قدم به شما نشان دهیم.

آپدیت بازی در پلی استیشن

لینک آپدیت بازی در پلی استیشن

صفحه دانلود در پلی استیشن 4

خوب حالا برای اینکه بتوانید لینک آپدیت بازی مورد نظر را بدست آورید به منوی تنظیمات کنسول رفته و وارد منوی شبکه (Network) شوید.

در اینجا گزینه Setup Internet Connection را انتخاب می‌کنید و بسته به اینکه کنسول خود را به چه صورتی به مودم اینترنت خود متصل کردید (بی‌سیم Wireless یا کابل شبکه LAN) گزینه مورد نظر را انتخاب می‌کنید. در اینجا ما فرض را بر این می‌گذاریم که شما با کابل شبکه، کنسول پلی استیشن خود را به دستگاه متصل کردید در نتیجه وارد گزینه Use a LAN Cable می‌شویم، در مرحله بعد وارد گزینه Custom می‌شویم، در این مرحله یعنی IP Address Setting گزینه Automatic را انتخاب می‌کنیم، در مرحله بعد یعنی DHCP HOST Name گزینه Do Not Specify را انتخاب می‌کنیم، در مرحله بعد یعنی DNS Setting نیز گزینه Automatic انتخاب می‌شود، در مرحله بعد که به نام MTU Settings هست باز هم گزینه Automatic را انتخاب می‌کنیم و اما در این مرحله یعنی Proxy Server گزینه Use را انتخاب کنید. در این مرحله که بسیار مهم است در قسمت Address باید شما آدرس آی پی کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی خود را وارد کنید که در مراحل قبل هم هنگام اجرا نرم افزار PSX Download Helper به این نکته اشاره کردیم که آی پی آدرس که در این نرم افزار نمایش داده می‌شود را به خاطر بسپارید. ما در اینجا آی پی آدرس سیستم خود یعنی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۰۶ را وارد قسمت Address در کنسول می‌کنیم و پورت را همانند پورت نرم افزار PSX Download Helper بر روی ۸۰۸۰ قرار می‌دهیم و در انتها گزینه Next را انتخاب می‌کنیم. (دقت کنید که بعد از انتخاب گزینه Next گزینه Test Internet Connection نمایش داده خواهد شد که شما به هیچ عنوان نباید این گزینه را انتخاب کنید و با فشردن دکمه دایره به عقب برگردید).

سپس به منوی اصلی رفته و وارد منوی Notification و بعد Downloads شوید.

سپس در لیست بازی‌هایی که در حال آپدیت هستند بر روی بازی مورد نظر رفته و گزینه Start را بزنید. توجه داشته باشید نرم افزار PSX Download Helper بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ شخصیتان باز بوده و در تب Log قرار داده شده باشد. بعد از استارت کردن دانلود در قسمت لاگ نرم افزار، گزینه‌هایی همانند شکل شماره ۳ در تصاویر زیر برای شما نمایان خواهد شد تا زمانی که بازی در کنسول پلی استیشن ۴ شما شروع به دریافت دیتا نکرده است منتظر بمانید و به محض اینکه حجم دانلود بروزرسانی بازی شروع به زیاد شدن کرد، دانلود را متوقف کرده و به سراغ کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی بروید تا ادامه کار را طبق آموزش ما انجام دهید.

انتقال دیتا به PS4

لینک دانلود در نرم افزار PSX Download Helper

حالا شما باید به سراغ نرم افزار PSX Download Helper رفته و از لیستی که در تب لاگ شما باز شده است با اسکرول کردن ماوس (Mouse) به سمت بالا بر روی اولین لاگ همانند شکل زیر روی گزینه کپی Copy کلیک کنید. برای درک بهتر شما عزیزان این لاگ‌ها در واقع همان لینک‌های دانلود بروزرسانی بازی مورد نظر شما هستند. لاگ اول معمولا دلتا پکیج (Delta Package) فایل‌های بروزرسانی می‌باشد و حجم آنها پائین بوده.

انتقال لینک از psx به idm

سپس به نرم افزار مدیریت دانلود کامپیوتر خود رفته (ما در این مثال از نرم افزار Internet Download Manager استفاده می‌کنیم) و لینک کپی شده در حافظه دستگاه خود را برای دانلود در نرم افزار Paste می‌کنید.

دوباره به سراغ نرم افزار PSX Download Helper میرویم و این کار را با لینک یا لاگ دوم در این نرم افزار انجام می‌دهیم. اما این بار با حجم بالاتری نسبت به لینک قبلی در نرم افزار مدیریت دانلود مواجه خواهیم شد زیرا این لینک، دیتای اصلی بروزرسانی بازی‌ها بوده در نتیجه حجم بالاتری را در بر میگیرد.

در ادامه مبحث انتقال دیتا به PS4 به نکته مهمی دقت بفرمائید که اگر بروزرسانی بازی مورد نظر شما حجمی پائین‌تر از ۴ گیگابایت داشته باشد، شما در اولین لینکی که از نرم افزار PSX Download Helper خارج و وارد نرم افزار مدیریت دانلود خود می‌کنید، متوجه می‌شوید حجم فایل دانلود زیر ۴ گیگابایت است و کار تمام است و بعد از دانلود فایل میتوانید فایل دلتا پکیج (Delta Package) و فایل اصلی را به کنسول منتقل کنید که این مرحله در ادامه مطلب توضیح داده خواهد شد. به طور مثال اگر بروزرسانی بازی مثل Call of Duty Black Ops 4 رو در نظر بگیریم تقریبا برابر با ۴۰ گیگابایت است که نرم افزار PSX این مقدار را به لینک های جداگانه که هر کدام با حجم ۴ گیگابایت است تقسیم بندی می‌کند یعنی شما ۱۰ لینک یا ۱۰ فایل ۴ گیگابایتی باید دانلود کرده و همراه فایل دلتا پکیج (Delta Package) به کنسول منتقل نمائید.

  کنترلر جدید شرکت Thrustmaster با نام eSwap Pro Controller

در مثال بالا چون بازی ما PES 2019 می‌باشد و آپدیت آن کمتر از ۴ گیگابایت است، در یک فایل بروزرسانی انجام می‌شود اما اگر بازی شما بروزرسانی بالاتر از ۴ گیگابایت داشت می‌بایست طبق مراحل گفته شده در پائین ادامه لینک ها را برای دانلود قرار دهید. تنها یک نکته وجود دارد که شما اولین لاگ یا لینک همانطور که گفته شد برای دلتا پکیج بروزرسانی می‌باشد و دومین لاگ یا لینک برای اولین لینک اصلی بروزرسانی می‌باشد، شما دیگر با نرم افزار PSX Download Helper برای گرفتن لینک هیچ کاری نداشته و فقط لینک کپی شده اصلی را دوباره در نرم افزار مدیریت دانلود خود وارد کرده اما می‌بایست تغییری داده تا پارت یا قسمت‌های بعدی لینک‌ها را برای دانلود در صف دانلود خود قرار دهید. پس به مثال زیر در عکس توجه کنید ما در این مثال به سراغ آپدیت بازی GTA V می‌رویم که ورژن بروزرسانی آن ۱.۳۰ و حجم دانلود بروزرسانی ۲۴.۵ گیگابایت می‌باشد، طبق مطالب گفته شده آپدیت GTA V باید به ۶ پارت ۴ گیگابایتی تقسیم شود که با علاوه پارت دلتا پک ۷ پارت باید بر روی کامپیوتر شما دانلود شود. بنابراین کل مراحل بالا را طی کرده تا به مرحله ای برسید که لاگ ها در نرم افزار PSX Download Helper ایجاد شود.

همانطور که در تصاویر بالا مشخص است ما اولین لینک که در واقع لینک دیتا پک بروزرسانی است برای دانلود قرار دادیم. همانطور که در تصویر دوم مشخص کردیم در انتهای لینک که مربوط به دیتا پک است با حرف DP مشخص شده است و در تصویر سوم به حجم فایل اشاره کردیم که معادل ۹۵ مگابایت است.

در تصویر بالا می‌بینید، با اینکه حجم بروزرسانی ۲۴ گیگابایت است اما ما یک پارت ۴ گیگابایتی داریم، اما بدست آوردن بقیه پارت ها بدین صورت است که شما همین لینکی که در این قسمت کپی کرده‌اید و در حافظه کوتاه مدت دستگاه شما است را وارد نرم افزار مدیریت دانلود خود میکنید اما آن را به صف دانلود اضافه نمی‌کنید و تغییری کوچک همانند تصاویر زیر در لینک می‌دهید تا ما بقی پارت‌ها را بتوانید به دست آورید. این تغییر بدین صورت است که وقتی لینک را در نرم افزار مدیریت دانلود خود PASTE می‌کنید در لینک کپی شده به دنبال نام بازی گشته و در انتهای آن عدد ۰ را به ترتیب با هر بار PASTE کردن یک عدد افزایش می دهید و هر بار یک پارت ۴ گیگابایتی را برای دانلود به شما نمایش می‌دهد، این کار را تا زمانی ادامه می‌دهید که پارت های ۴ گیگابایتی به اتمام رسیده و در انتها یک پارت با حجم پائین تر از ۴ گیگابایت به شما نمایش داده خواهد شد. در این مثال ما ۶ پارت ۴ گیگابایتی و ۱ پارت ۵۰۰ مگابایتی برای دانلود خواهیم داشت. برای این که مطمئن شوید پارت دیگری وجود ندارد عدد لینک را وقتی تغییر داده به طور مثال از ۰ که پارت اول است شروع شده و تا ۶ می‌رود اگر عدد ۷ را زده و بر روی تایید کلیک کنید دیگر حجمی برای دانلود وجود نخواهد داشت و لینک نا معتبر است. حالا پس از انجام مراحل بالا و دانلود کامل تمامی لینک‌های مورد نظر شما می‌بایست اقدام به انتقال فایل‌های بروزرسانی مورد نظر به کنسول پلی استیشن خود از طریق نرم افزار PSX Download Helper کنید که مراحل انتقال را در ادامه برای شما خواهیم گفت.

انتقال دیتای بازی‌های پلی استیشن از PS4 به کامپیوتر توسط نرم افزار PSX Download Helper

خوب شما برای انتقال دیتا به PS4 از کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی خود، می‌بایست در درجه اول نرم افزار PSX Download Helper را باز نموده و طبق عکس‌های زیر، مرحله اول وارد تب Setting شوید، در مرحله دوم تیک گزینه Auto Find Replacefile را بزنید و در مرحله سوم روی گیزنه Folder کلیک کرده و مسیر فایل‌های آپدیت مورد نظر را به نرم افزار بدهید و در پایان بر روی Apply کلیک کنید.

توجه داشته باشید که فایل‌های آپدیت می‌بایست درون یک پوشه یا Folder قرار داشته باشند و همچنین اگر شما نیاز به نصب دیتای اصلی بازی‌ای هم دارید می‌بایست فایل دیتای اصلی بازی همراه با فایل‌های آخرین آپدیت آن بازی کنار هم داخل یک پوشه یا Folder باشند تا این انتقال به درستی و بدون هیچ خطایی صورت گیرد.

انتقال دیتا از پلی استیشن

حال شما می‌بایست به کنسول پلی استیشن خود رفته و در منوی Setting وارد بخش Network شده و طبق آموزش در بخش‌های قبلی به ترتیب زیر پیش بروید:

Setup Internet Connection را انتخاب می‌کنید و بسته به اینکه کنسول خود را به چه صورتی به مودم اینترنت خود متصل کردید (بی‌سیم Wireless یا کابل شبکه LAN) گزینه مورد نظر را انتخاب می‌کنید. در اینجا ما فرض را بر این می‌گذاریم که شما با کابل شبکه، کنسول پلی استیشن خود را به دستگاه متصل کردید در نتیجه وارد گزینه Use a LAN Cable می‌شویم، در مرحله بعد که مرحله حائز اهمیت این قسمت می‌باشد وارد گزینه Custom می‌شویم، در این مرحله یعنی IP Address Setting گزینه Automatic را انتخاب می‌کنیم، در مرحله بعد یعنی DHCP HOST Name گزینه Do Not Specify را انتخاب می‌کنیم، در مرحله بعد یعنی DNS Setting نیز گزینه Automatic انتخاب می‌شود، در مرحله بعد که به نام MTU Settings هست، باز هم گزینه Automatic را انتخاب می‌کنیم و اما در این مرحله یعنی Proxy Server گزینه Use را انتخاب کنید. در این مرحله که بسیار مهم است در قسمت Address باید شما آدرس آی پی کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی خود را وارد کنید که در مراحل قبل هم هنگام اجرا نرم افزار PSX Download Helper به این نکته اشاره کردیم که آی پی آدرس که در این نرم افزار نمایش داده می‌شود را به خاطر بسپارید. ما در اینجا آی پی آدرس سیستم خود یعنی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۰۶ را وارد قسمت Address در کنسول می‌کنیم و پورت را همانند پورت نرم افزار PSX Download Helper بر روی ۸۰۸۰ قرار می‌دهیم و در انتها گزینه Next را انتخاب می‌کنیم. (دقت کنید که بعد از انتخاب گزینه Next گزینه Test Internet Connection نمایش داده خواهد شد که شما به هیچ عنوان نباید این گزینه را انتخاب کنید و با فشردن دکمه دایره به عقب برگردید).

حال پس از انجام این مراحل، مطمئن شوید که نرم افزار PSX Download Helper هنوز در کامپیوتر باز می‌باشد، بر روی دانلود آپدیت بازی مورد نظر رفته و شروع دانلود را به کنسول خود دستور دهید، حال وقتی دانلود مورد نظر شروع خواهد شد متوجه می‌شوید که سرعت دانلود بسیار زیاد می‌باشد. لازم به ذکر است که اگر بر روی بستر Wireless ، این انتقال دیتا صورت گیرد سرعت با توجه به نوع وایرلس اتصالی دستگاه پلی استیشن و کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی بین ۳ الی ۵ مگابایت بر ثانیه و اگر مثل ما از طریق کابل شبکه این دو را به مودم متصل نموده‌اید سرعت بین ۱۰ الی ۲۰ مگابایت بر ثانیه خواهد بود.

خوب حالا شما موفق به فراگریری انتقال دیتا از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی به کنسول پلی استیشن شده‌اید و از این آموزش برای انتقال دیتا برای دستگاه کنسول بازی دوستان و نزدیکان خود نیز استفاده کنید. امیدواریم این آموزش مورد استفاده شما قرار گیرد و بتوانید با سرعت بیشتری بازی‌های خود را آپدیت و یا بر روی کنسول نصب نمائید.

خواهشمندیم نظرات خودتون رو در ارتباط با آموزش انتقال دیتا به PS4 با استفاده از نرم افزار PSX Download Helper، همچنین سوالات  و پرسش‌های خود در ارتباط با بروزرسانی و یا انتقال دیتا به پلی استیشن از طریق کامپیوتر را در قسمت دیدگاه‌ها که در پایئن همین مطلب موجود است برای وب سایت گیم پاس و خوانندگانش به اشتراک بگذارید.

۵/۵ (۷ نظر)
فروش انواع پلی استیشن 4 در فروشگاه اینترنتی گیم پاس
منبع
گیم پاس
برچسب‌ها

‫۳۸۲ دیدگاه

 1. با سلام تشکر از آموزش کاملتون
  من وقتی توی کنسول پروکسی رو وارد میکنم و میرم در لیست دانلود ها که دانلود رو شروع کنم دانلود انجام نمیشه در حالی که وقتی کانکشن رو easy انتخاب میکنم و پروکسی استفاده نمیکنم دانلود از طریق کنسول انجام میشه به همین خاطر نمیتونم log بگیرم. اطلاعات مورد نیاز شما برای پاسخ دقیق تر:
  ۱-فایروال و آنتی ویروس غیرفعالن
  ۲-دیتا رو از قبل دانلود نکردم میخوام لینک بگیرم که دانلود کنم
  ۳-کنسول با وایفای و کامپیوتر از طریق lan متصل شده به مودم
  ۴-رنج ip هر دو یکیه
  مشکل اصلی اینه که کنسول به سرور های دانلود متصل نمیشه

  1. میثم عزیز سلام:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه میفرمائید.
   لطفا بفرمائید که لاگ بر روی نرم افزار PSX میوفته یا خیر؟ شما باید در کنسول در قسمت پروکسی آی پی نرم افزار PSX رو وارد بفرمائید.

   لطفا جواب رو از همین طریق بفرمائید تا ما بتونیم بهتر و سریعتر کمکتون کنیم.

   با احترام

 2. سلام خسته نباشید
  من لپ تاب و ps4 رو با کابل به مودم وصل میگم و موقعی که برای ps4 ای پی معرفی می کنم کنسول انلاین میشه ولی اصلا شروع به دانلود نمی کنه

  1. سلام محمدرضا عزیز:
   شما لازم نیست برای کنسول آی پی تعیین کنین چون هم کنسول و هم لپ تاپ اژ یک مودم به صورت اتوماتیک آی پی میگیرند.

   با احترام

 3. سلام – من هیچی از این دستگاه و بازی هاش نمی دونم _ فقط این بازی ها رو برای یکی از اشناها می خوام ///
  آیا کافیه که دیتاها رو دانلود کنم و به این روش انتقال بدم ؟
  برای بازی در حالت افلاین – این ها اجرا می شه ؟ نیاز به اکانت یا اقدام دیگه ای هست؟

  پیشاپیش تشکر
  قطعا سرعت و فروتنی در پاسخگویی باعث انتخاب شما بین رقبا می شه

  1. سلام امین عزیز:
   خیلی خوشحالیممطالب سایت گیم پاس رو مطالعه میکنید.
   ببینید فقط دیتاها برای ریختن بازی کافی نیست و شما نیاز به خرید بازی به صورت قانونی از فروشگاه پلی استیشن به صورت قانونی و یا خرید اکانت های ترکیبی یا هکی دارید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.
   با احترام

 4. سلام وقعا ممنون یایت آموزش کاملتان، من برای بازی assassin در چند پارت اول مشکلی نداشتم اما برای پارت ۵ مجبور شدم چندین بار اقدام کنم تا بشه دانلود کرد،از پارت ۶ به بعد اصلا نمیشه دانلود کرد idm میگه اجازه ندارید، چکار باید بکنم

 5. با سلام
  خسته نباشید.یه سوال خدمتتون داشتم..خاستم بدونم چطور میشه با سرعت بالا دیتای بازی رو انتقال داد؟من نهایت سرعت انتقالم ۱۰ مگا بایت بر ثانیه اس..هم دستگاه رو با کابل لن به مودم وصل کردم هم لب تاپم رو..لبتاپم هم مشخصات بالایی داره..ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. هادی عزیز سلام:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه میکنید.
   در درجه اول باید بگیم اگر کامنت بقیه دوستان رو به دقت مطالعه میکردید به جواب سوالتون دست پیدا میکردید.
   حالا مهم نیست و خوشحالیم این موضوع بهانه ای برای ارتباط ما با شما کاربر گرامی شد. موضوع مشخصات لپ تاپ نیست، موضوع استفاده از کارت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ همراه با کابل CAT6 به بالا و همچنین هاردهای سرعت بالا و استفاده از سوئیچ گیگابایتی با پورت های ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ است.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.

   با احترام گرم و صمیمانه

    1. هادی عزیز:
     فیلم های آموزشی ما در دست ساخت هستند ولی زمانی برای انتشار اونا نمیتونیم اعلام کنیم.
     در ضمن این موضوعی که سوال شما بود نیاز به فیلم آموزشی نداره فقط کارت شبکتون باید گیگابیتی باشه و اتصالات بین اونها اعم از سوئیچ و کابل هم گیگابیتی باشه مشکل سرعتتون حل خواهد شد اما اطاعت امر میکنیم و درخواست شما و بقیه کاربران رو در دستور کار قرار میدیم برای ارائه هر چه سریعتر فیلم های آموزشی‌

     امیدواریم سلامت و شاد باشید
     با احترام

 6. سلام وقت شما به خیر ممنون بابت مطالب جامع و مفیدتون
  ما گیم نت هستیم و برای انتقال اطلاعات یک سیستم می خوایم بگیریم میشه بفرمایین سرعت انتقال به چه عواملی بستیگ داره cpu ram hard و اینکه اگه سی پی یو تاثیر داره با i5 سری ۳ میشه ۵۰ مگابایت در ثانیه انتقال داد یا خیر به صورت تک کابل راهنمایی بفرمایین ممنون میشم

  1. مجید عزیز سلام:
   تمامی مسائلی که شما فرمودید در سرعت انتقال دیتا نقش دارند اما نه اونطور که شما فکر میکنید، مهترین موضوع کارت شبکه شما و کابل شماست که باید گیگابیتی یا ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ باشند، همچنین به سرعت خواندن هارد کامپیوتر و سرعت خواندن هارد کنسول مقصد نیز مرتبط است. هاردهایی که بر روی کنسول قرار دارند ۵۴۰۰ هستند و کارت شبکه پلی استیشن هم ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ یا گیگابایتی است. در نظر داشته باشید شما از یه سرعتی بیشتر اصلا نمیتونین انتقال دیتا انجام بدید. پردازنده ای هم که فرمودید مناسب این کار هست و میتونین این کار رو انجام بدید باهاش.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.

   با احترام

   1. ممنون بابت راهنمایی
    شما تنها سایتی هستین که همون موقع جواب می دین ممنون از وقتی که می ذارین

    1. مجید عزیز:
     ما همه تلاشمون اینه که تا جایی که دانشمون جواب میده به کاربران سایتمون که در واقع سرمایه های سایت ما هستند کمک کنیم. ما هم ممکنه در بعضی مواقع پاسخ کامنت ها رو دیر بدیم اما صد در صد پاسخ خواهیم داد.
     در ضمن بدونین که نظرات شما در مطالب مختلف سایت باعث دلگرمی و انرژی برای ادامه راه تیم بزرگ گیم پاس خواهد شد.

     با احترام

 7. سلام ممنون از مطلبتون
  من وقتی psx رو استارت میکنم به من پیغام میده input string was not in a correct format. این چه معنی میده چون اجازه نمیده psx استارت بشه ip تو رنجی هست که تو نمونه گفتین

  1. سلام شیدا عزیز:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه میفرمائید.
   ببینین شما حتما نرم افزار رو باید با دسترسی Administrator بر روی کامپیوتر خودتون اجرا کنین اگر نه که با یک ویندوز دیگه و سیستم دیگه امتحان بفرمائید ببینین مشکلتون حل خواهد شد یا خیر؟ نرم افزار رو هم به صورت کامل در یک فولدر Run as administrator اجرا بفرمائید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.
   با احترام

 8. سلام خسنه نباشید
  من همه پارت های دیتای اپکس رو با لپ تاپ دان کردم. فقط یه پارتش رو با گوشی دانلود کردم…
  بعد وقتی میخوام این یه پارت رو از گوشی با کابل usb به لپ تاپ منتقل کنم ارور میده…
  باگوشی های مختلف خواستم این پارت رو منتقل کنم به لپ تاپ اما همش ارور میده…
  ارورش اینطور بود:
  گوشی با کابل usb به لپتاپ وصل کردم. پنجره مربوط به گوشیم رو باز کردم. روی پارتی ک قصد انتقالش رو دارم رفتم. cut رو میزنم و وقتی توی دسکتاپ paste میکنم. اون پنجره مربوط به گوشیم ارور : not responding میاد و فایل منتقل نمیشه
  ممنون میشم کمکم کنید بتونم این پارت رو ب لپ تاپم منتقل کنم
  راستی ممنونم از پاسخگویی صبحتون

  1. رئوف عزیز سلام:
   خوشحالیم که شما هم به جمع کاربران ما پیوستید.
   ما کارمون تو حوزه بازی های ویدئویی هست و این مشکل شما مروبط به حوزه تلفن همراه میباشد اما در هر صورت به اندازه دانشمون شما رو راهنمایی میکنیم.
   رئوف عزیز شما لطف کنین پنجره مربوط به گوشی خودتون رو نبندید و از گزینه copy استفاده کنید و برای انتقال یه پنجره جدید باز کنید و اونجا paste رو بزنید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشد.

   با احترام

 9. سلام خسته نباشید
  ۱-من مودم ندارم و از اینترنت هات اسپات گوشی استفاده میکنم وقتی هات اسپات رو روشن میکنم ps4 وصل میشه ولی لپ تاپ نمیشه براای همین لپ تاپ رو از طریق کابل usb به نت گوشی وصل میکنم میخواستم بدونم که اینطوری ممکنه که psx ارور بده یا نه ؟
  ۲-ممکنه که ps4 و لپ تاپ هر کدوم به یک منبع اینترنت متصل بشن و بشه دیتا ها رو ریخت؟
  ۳-من حتی ایکن بازی fifa 20 رو ندارم اگه دیتاشو دانلود کنم ایکن باهاش میاد یا نه و اگه نه باید چکار کنم؟

  خیلی ممنونم ببخشید طولانی شد ممنون از سایت خوبتون

  1. علی عزیز سلام:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو هم مطالعه میکنید و این باعث افتخار ماست که به جمع کاربران سایت ما پیوستید و مهمتر از اون مار و لایق این دونستید که سوالتون رو دز بخش دیدگاه ها از ما بپرسید.
   علی عزیز در مورد سوال شماه ۱ باید بگیم این امر امکان پذیر میباشد اما واقعا سرعت انتقال دیتا به قدری پائین هست که شما رو پشیمان خواهد کرد اما میتونین تست بفرمائید.
   در مورد سوال شماره ۲ بله دقیقا باید به یک منبع اینترنت متصل باشند که آی پی در یک رنج دریافت کنند و بتونن دستگاه ها همدیگرو شناسایی کنن.
   در مورد موضوع سوم باید بگیم خدمتتون که علی عزیز شما ریشه موضوع رو کلا بد متوجه شدید ، خیر شما با دانلود دیتا نمیتونین که بازی رو روی دستگاه نصب بفرمائید باید حتما بازی خریداری شده باشه و به جای دانلود مستقیم به دلیل سرعت اینترنت کندی که بر روی کنسول وجود داره این شیوه رو برای نصب بازی و انتقال دیتا انتخاب کنید. بازی به خودی خود بر روی کنسولتون نصب نخواهد شد و این دیتاها برای نصب بازی نیست مثل کامپیوتر و استفاده از بازی.

   امیدواریم پاسخ ها براتون مفید بوده باشه بازم اگر سوالی بود میتونین از بخش دیدگاه ها بپرسید تا ما هم در اسرع وقت پاسخ بدیم.

   با احترام

    1. علی عزیز:
     خواهشم میکنیم . این وظیفه ماست و ما کاربران سایتمون رو سرمایه خودمون میدونیم.
     امیدواریم نظرات شما رو در دیگر مطالب سایت گیم پاس هم مشاهده کنیم.

     با احترام

 10. سلام . خسته نباشید . دیدم با متانت کامنت هارا پاسخگو هستید ، به خودم این اجازه رو دادم که سوالم رو با شما در میان بگذارم . پیشاپیش از برخورد شما سپاسگذار هستم .
  سوال اول و اصلی :
  بازی رد دد رو موقع انتقال دیتا روی فایل شماره ۹ پیام خطای مشکل دار بودن فایل رو میدهد و استپ میشود ، با اینکه دوبارهم از سایت و هم از خود سرور سونی دانلود کردم بدون مشکل و مطمئن هستم فایل درست هست و سیستم و ارتباطات اوکی هست چون بازی های دیگه رو هم در همون زمان دقیقا انتقال دادم بدون مشکل ولی باز هم این مشکل رو روی پارت ۹ رددد دارم . ممنون میشم اگه راه حلی وجود دارد ؛ با توجه به اینکه ۴۸ ساعت از موقع خرید اکانت میگذرد و فرصت انتقال دیتا تمام شده و ریسک قفل شدن وجود دارد بفرمائید .
  سوال دومم اینکه موقع نصب و انتقال دیتا اتوماتیک اپدیت ها هم می آیند و لابلای پارت های مختلف درخواست پارت های اپدیت رو هم میکنه و اگر فایل های اپدیت نباشد کلا نصب تکمیل نمیشود ، سوالم اینه ک دیدم شما فرمودید بدون پارت های اپدیت هم امکان اجرای بازی هست ، اینکار چطور مقدور میشود ؟

  1. در رابطه با سوال دومم ، کامنت ها و جواب شمارا خواندم و متوجه شدم فرمودید نیاز به تخصص شبکه دارد و در اینده نامشخص اموزش مربوطه قرار خواهد گرفت / ممنونم و جواب سوالم را گرفتم / ممنون میشم در مورد سوال ۱ راهنمایی بفرمائید

  2. رضا عزیز سلام:
   خیلی خوشحالیم مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   رضا عزیز شما میبایست پارت ۹ را به طور مستقیم از اینترنت با خود کنسول دانلود بفرمائید شاید کلش رو نه اما مقداریش رو دانلود بفرمائید و ما بقی رو دوباره از کامپیوتر و نرم افزار PSX منتقل کنید و این مشکل بسیار عادی هست، حالا راهی که هست اینه که کامپیوتر یا لپ تاپی که نر م افزار PSX روش نصبه رو حتما به اینترنت متصل باشه که دستگاه بتونه از اینترنت PSX دانلود انجام بده و هی نخواید کنسول رو به اینترنت متصل کنید.

   امیدوارم پاسخ براتون مفید بوده باشه.
   هر سوالی بود در بخش نظرات بفرمائید تا در اولین فرصت تیم گیم پاس، پاسخ شما را بدهند.

   با احترام

 11. سلام خسته نباشید. من برای گرفتن لینک دانلود بازی به مشکل بر خوردم. اول از همه psx پارت ۵ بازی رو به من میده. وکلا دهتا پارته که با پارت ۰ یازدهتا میشه.بازی انچارتد ۴ هستش و حدودا ۵۶ گیگه که اگه بخوایم حجم اون ۱۱ پارت وحساب کنیم میشه ۴۱ گیگ. پارت ۱۰ هم یک گیگه که پارت اخر محسوب میشه. ریجن اکانت ژاپنه و تو دانلود دیتا مشکلی وجود نداره.آیا اون۱۰ گیگی که میمونه آپدیت بازیه که باید جدا دانلود بشه یا نه. ممنون از سایت خوبتون

  1. سلام سینا عزیز:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه میکنید.
   کاربر گرامی دیقا باید دیتای آپدیت بازی رو هم دانلود کنین و طبق آموزش کل دیتای بازی و آپدیت رو در یک فولدر قرار بردین و بعد فرآیند انتقال رو پیش ببرید.

   امیدواریم پاسخ براتون مید بوده باشه اگر مشکلی بود از طریق بخش دیدگاه بفرمائید تا ما در اسرع وقت پاسخگو شما کاربر محترم باشیم.

   با احترام

 12. سلام من یه کنسول ps4 دارم که روش یه اکانت دارم که بازی باهاش خریداری شده . ولی نصب نیست روی کنسول من چجوری میتونم بدون این که از طریق خود کنسول دانلود کنم بازی هاشو که بعد انتقال بدم آخه اینجوری خیلی زمان میبره.

  1. سلام میلاد عزیز:
   بسیار خرسندیم که شا مطالب سایت گیم پاس رو هم مطالعه می‌کنید.

   کاربر گرامی شما می‌بایست بازی های خریداری شده رو در صف دانلودو خود در کنسول قرار بدید و سپس از طریق آموزش همین مطلب به دانلود دیتای بازی و سپس انتقال به کنسول خود از طریق کامپیوتر بپردازید.
   بازی های خریداری شده هم در Library و بخش Purchased قرار دارند.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.
   با احترام

   1. فرقی نداره که بازی توی کنسول تا چه اندازه ای دانلود شد باشه آخه من تقریبا یکی از بازی ها نصفشو دانلود کردم .

    1. سلام میلاد عزیز:
     خیر هیچ فرقی نداره که شما چقدر از آموزش رو دانلود کرده باشید. میتونین فایل هاش رو کلا دانلود کنین و بعد ادامه دانلود رو از طریق کامپیوتر شخصی انتقال بدید.

     امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.

     با احترام

    2. با سلام و عرض خسته نباشید
     من می خوام دیتای وارزون رو کپی کنم . روی پلی استیشن ۲۰ گیگه ولی با psx ۲۲ پارته
     ممنون میشمکمک کنین مشکل حل شه

     1. اخمد عزیز سلام:
      خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه میکنید.
      اگه منظورتون آپدیت بازی هست باید بگیم که تصمیم گیرنده باید شما باشید که بازی رو به صورت مستقیم با کنسول از اینترنت دانلود کنین یا اینکه اگه میخواین از کامپیوتر دانلود کنین باید تمامی آپدیت روز اول بازی رو دانلود کنین که برای بازی وارزون یا کال آف دیوتی مدرن وارفر حجمش تقریبا ۱۰۰ گیگابایت هست.

      امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.

      با احترام

      1. مرسی از پیگیریتون
       من یه سوال دیگه هم داشتم
       برای اپدیت کافیه تنها لینک اول رو تغییر عدد بدیم تا به همهی لینک ها برسیم اما اگه بخوام بازی رو از صفر و یک جا با همه لینک ها دانلود کنم بازی شامل هم دیتا و هم اپدیت هست اون موقع چطور هر دو لینک رو بدست بیارم( چون شروع دانلود روی ps4 از دیتا هست در زمان شروع دانلود چطور هر دو لینک رو بدست بیارم)

       1. احمد عزیز سلام:
        شما لینک دانلود اصلی رو که میخواید نصب کنین به دست آوردید قطعا شماره CUSA بازی هم براتون مشخص میشه بعد میتونین آپدیت بازی رو هم از سایت هایی مثل سایت گیم پاس دانلود بفرمائید.

        با احترام

 13. سلام من با برمانه psx حدود ۱۰ گیگ از بازی رو انتقال دادم اما یکباره دانلود متوقف شد همه فایلها رو چک کردم کامل دانلود شدن اخرین اپدیت بازی هم کامل دارم همه چی درسته ولی روی فایل
  dp .pkg انتقال متوقف شده نمیدونم چیکار کنم ؟

  1. سلام فرید عزیز:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید آیا عدم انتقال به خاطر بسته شدن نرم افزار PSX نیست؟ چون نرم افزار PSX بعد از انتقال هر ۱۰ الی ۱۲ گیگابایت بسته میشه و شما میبایست دوباره باز کرده و ادامه انتقال رو انجام بدید.
   حتما فایل Delta Package بازی و آپدیت ها رو هم دانلود بفرمائید.

   از همین طریق روند رو اطلاع بدید تا بتونیم ما هم در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیشم.
   با احترام

 14. سلام وخسته نباشید
  من دیتا رو طبق راهنمایی شما با برنامه منیجر دانلود کردم
  حالا ک میخوام انتقال بدم به کنسول بازم از حجم نت من کم میشه یا نه؟
  اگه ممکنه به ایمیل بنده پاسخ بدین
  ممنون

  1. مسعود عزیز سلام:
   در درجه اول خیلی خوشحالیم که شما مطالب سایت گیم پاس رو هم مطالعه میکنید.
   متاسافانه ما برای مشکلات فنی کاربران وب سایت فقط از طریق بخش کامنت پاسخگو خواهیم بود.
   برای مشکل شما هم باید بگیم خدمت شما که دوست عزیز آیا شما شماره CUSA درست رو برای دیتای بازی مد نظرتون دانلود فرمودید که میگید از نت دانلود میشه یا خیر؟

   با احترام

   1. خسته نباشید
    دوست عزیز من دانلود کردم و الان داخل لبتاپ هست دیتا بازی
    الان ک میخوام انتقال بدم بازی رو روی کنسول،
    میخواستم بدونم دوباره از حجم نت من کم میشه موقع انتقال بازی

    1. مسعود عزیز سلام:
     مسعود عزیز در درجه اول باید بگیم خدمتتون پشت سایت گیم پاس یه تیم بزرگ در حال کار هست و شما با یه شخص خاص صحت نمیکنید.
     کاربر گرامی در جواب سوال شما باید بگیم که اگر شما تمامی موارد رو درست طبق آموزش رعایت کنین و المان هایی که تو آموزش ذکر شده رو ببینید خیر از حجم اینترنت شما مصرف نخواهد شد.

     امیدواریم پاسخ برای شما مفید بوده باشه.
     با احترام

 15. اقا سلام من یه سوال برام پیش اومده فرض کنید روی یه دستگاه اکانت هکی زدیم و داریم بازی که مثلا ۴۰ گیگ هست رو دانلود میکنیم (خب ۴۰گیگ بسته اینترنت رو نابود میکنه اونم با این سرعت پایین) اگه یه مقداری از فایل دانلود بشه و ما اون فایل رو به نرم افزار psx انتقال بدیم و ریجین اون بازی بفهمیم آیا میشه بقیه فایل رو با کامپیوتر دانلود کرد و بعد دوباره به کنسول انتقال یا اینکه اینکار فقط برای بروز رسانی بازی هاست؟
  اگه برای فایل بازی بشه همچین کاری کرد بازم باید همون ۴۰گیگ دانلود بشه؟

  1. علی عزیز سلام:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو هم مطالعه میکنید و این برای ما بسیار باعث افتخار هست.
   علی جان در جواب سوال شما باید بگیم خدمتتون که بله میشه دیتای اصلی بازی رو هم از همین شیوه ای که فرمودید دانلود کنین و بعد از طریق نرم افزار PSX به کنسول انتقال بدید.
   شما دیتای بازی هر مقداری باشه چون باره اول میخواید نصب کنین باید به همان مقدار هم بر روی کامپیوتر دانلود بفرمائید البته برای نصب اولیه شما دیتای اصلی بازی و دیتای آخرین آپدیت بازی رو باید دانلود بفرمائید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه. خوشحال میشیم اگر نظرات شما رو در دیگر مطالب سایت گیم پاس هم مشاهده کنیم.

   با احترام

 16. سلام/ کسی اطلاع داره مثلا اگر خود کنسول ۱۶ گیگ یه بازی رو دانلود کرده باشه ما بخواهیم بقیشو با این نرم‌افزار بریزیم میشه ۴ تا فایل اولشو دانلود نکنیم از پارت ۵ دانلود کنیم بعد بزنیم ادامه دانلود؟

  1. سلام ابوالفضل عزیز:
   کاربر گرامی در درجه اول باید بگیم خدمتتون که پشت این سایت چندین نفر فعالیت میکنند و شخص خاصی با جنسیت خاصی به شما خدمات رسانی انجام نمیده لطفا در هنگام نوشتن کامنت یا دیدگاه دقت کنید.
   ابوالفضل عزیز ما آموزش های زیادی رو در دست ساخت داریم اما نمیتونیم قول ارائه آموزش ها رو در تایم و زمان مشخص بدیم بنابراین تایمی که شما درخواست فرمودید امکان ارائه آموش نیست.

   با احترام و تشکر از اینکه سایت گیم پاس رو هم مطالعه می‌کنید.

 17. سلام
  لینک های که با ic.05161500.122cee.gs2.sonycoment.loris-e.llnwd.net شروع میشود وقتی با همراه اول میخوام دالود کنم فیل ت رن… وقتی اون قسمت ادرس رو با gs2.ww.prod.dl.playstation.net/gs2 جایگزین میکنم دوباره همون اول بر میگرده به ادرس قبلی و دانلود نمیشن. راهکار چیه

  1. میلاد عزیز سلام:
   راهکار را شما بهتر میدونین باید از نرم افزار دور زدن تحریم ها استفاده کنید.

   با احترام

 18. با سلام .
  من یک اکانت تهیه کردم و دیتا هارو دانلود کردم چنتا از بازی هارو راحت ریختم اما اکانت ریست پسورد شده و مطمنا اگر من متصل شم بازی قفل میشه. برای انتقال افلاین من ازین روش استفاده میکنم و ایا تایید میکنید؟ با اتصال کنسول به مودم با کابل لن و تنظیم dns و ست کردن پروکسی psx و اتصال لپ تا پ به لن و اجرای psx ئ لدرس دهی دیتا.
  اگر این روشو تایید میکنید سوال دوم من مهمتره . ادرس dns من تا الان از ۱۰۸.۶۱.۱۲۸.۱۵۸ استفاده کردم که به نظرم از کار افتاده چون روی دستگاه دیگه با این ادرس بازی قفل شد.. ممکنه بگید از چه DNS استفاده کنم که دیتا ها رو افلاین بریزم تا بازیا قفل نشن!!
  با تشکر از تیم شما

  1. سلام میلاد عزیز:
   شما با همین روش میتونین ادامه بدید و مشکلی نخواهد داشت اگر به مشکل برخوردید قطعا یه جای کاری که انجام دادید مشکل داره. با همین DNS میتونین کارتون رو انجام بدید.

   با احترام

   1. ممنون از پاسخگوییی و ارزشی که برای مخاطبانتان قائیلید
    ببینین این dna ها کدام مورد تایید شما است
    چون در وب سایت دیگری شماره دو وسه رو تایید میکند. نظر شما چیست
    ۱۰۸.۶۱.۱۲۸.۱۵۸
    ۱۶۵.۲۲۷.۸۳.۱۴۵
    ۱۹۲.۲۴۱.۲۲۱.۷۹

    1. میلاد عزیز سلام:
     ما وظیفمون هست چون که مخاطبان خود رو به عنوان سرمایه های خودمون میدونیم و هر کسی برای سرمایه خودش ارزش قائل هست.
     تیم فنی گیم پاس خودشون از دی ان اس اول استفاده میکنند برای انتقال دیتا.

     امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.

     با احترام

     1. من مشکل پیش امده را برای شما تشریح میکنم ببینید نظرتان چی است
      کنسول من سهوا به اینترنت وصل شد و چنتا از بازی ها قفل شد. من دوباره اکانت ان فرد رو ساین این کردم و اکتیو. و ریستور کردم و قفل بازی باز شد و لی تا خواستم ساین اوت کنم انگار طرف همان لحظه کنسول خود را اکتیو کرده بود و باعث شد پیام ابنکه کنسول من دیگر اکتیو نیست ظاهر شد. من سریعا اینترنتو قطع کردم ولی بازی ها قفل نشد. حال سوال من اینه با توجه به اینکه دوتا بازی هنوز نصب نشدن به نظرتان ایا با اون dna. وصل شم و این شرح اتفاق قفل میشه باز یا نه

      1. میلاد عزیز سلام:
       متاسفانه فعلا قوانین مجموعه گیم پاس به ما اجازه نمیده که توضیحاتی در ارتباط با بازی های هکی یا غیر قانونی به کاربرانمون بدیم شاید بعدها حتی آموزش ها هم در سایت قرار بگیرند. بنابراین اگر توضیحی هم همکاران به شما میدهند در قسمت کامنت در ارتباط باهاش هیچ گونه مسئولیتی نخواهند داشت. اما فقط به این نکته اشاره میکنیم قائدتا و اصولی خیر نباید اتفاق خاصی بیوفته.

       امیدواریم شرایط و قوانین رو بهش احترام بگذارید و ما هم بدونین که هیج سوال شما رو بدون پاسخ نخواهیم گداشت.

       با احترام

       1. ممنون ازینکه باز هم راهنمایی کردید. سوال دیگه ای دارم
        من مردد هستم که چطور کنسول به اینترنت وصل شد ک بازی برای یک لحظه قفل شد من براتون اتفاقو توضیح میدم بنظرتان کدام عامل باعث شد.
        من اول لپ تاپو وصل کزدم به هات اسپات گوشی. سپس کنسول رو وصل کردم به لپ تاپ( داشتم یک روش و امتحان میکردم ببینم میشه یا نه) بعد از اتصال به قسمت کنترل پنل نتورک شیرینگ رفتم و اینترنت هات اسپات روی share با لن کنسول گذاشتم ( لازم بذکره که تنظیمات روی کنسول لن dns و پروکسی قبلا اعمال شده بود) خلاصه استارت کردم ببینم میشه یا نه ک نشد. وولی چک نکزدم ببینم ایا قفل شد بازی سر این یا نه. سپس وقتی دیدم این راه نشد از طریق وای فای کنسول. هات اسپاتو انتخاب کردم بعد constum انتخاب کردم dns و پروکسی و وارد کردم که تا مرحله تست ک رفتم یهو دید بازی ها قفلن. حالا متوجه نشدم ایا کار اول باعث شد یا کار دوم. نظرتان چیه

         1. با سلام مجدد
          با توجه به شرح زدن اکانت و اکتیو کردن که همزمان شد با اکتیو کردن صاحب اصلی که بالاتر توضیح دادم. و نتونستم Sign out کنم واینترنتو قطع کردم. چون رمز ظرفم عوض شده و میدونم وصل شم به نت حتما قفل میشه بازیا. آیا کنسول بن میشه؟

          1. میلاد عزیز:
           ببینید شما وقتی از اکانت های غیر قانونی استفاده می‌‍‌کنید باید همیشه احتمال بن شدن دستگاه رو هم به خودتون بدید اما درصد بن شدن کم است اما امکانش هست. حتی اگر شما از فروشگاه اینترنتی گیم پاس هم این خدمات رو خریداری کنین باز هم ما به شما و دیگر مشتریان احتمال بن شدن کنسول رو میدیم.

           امیدواریم پاسخ برای شما مفید بوده باشه.

           با احترام

       2. با سلام مجدد
        من بازیهارو دو هفته پیش نصب کردم و اینترنت قطع کردم. و تا الانم مشکلی برای انجام بازی ها نداشتم. منتهی امروز موقع اجرای بازی. یه اررور میاره به این توضیح Can not use content
        Cannot connct to server to verify license. نه علامت قفل کنار بازی. نه اینترنت وصل شدم. تا الانم مشکلی نبود. یهو این اررور داد

        1. میلاد عزیز سلام:
         سیستم در حال حاضر نیاز داره که لایسنس اجرای بازی رو تایید کنه و مطمئنا این مشکل با اتصال اینترنت ایجاد شده البته شما میفرمائید که دستگاه اینترنتش خاموش بوده اما بفرمائید این مشکل برای چه بازی پیش اومده.

         با احترام

          1. میلاد عزیز :
           این مشکل تا به حال مشاهده نشده. توسط کارشناسان فنی بررسی و در صورت پیدا کردن پاسخ قطعی و راه حل به شما از همین طریق اطلاع داده خواهد شد.

           با احترام

          2. ببینید یه مساله عجیبی رخ داده. کنسول به نت وصل نیست چون تیک نتورک من همون ابتدا بر داشتم وحتی پسورد وایرلسم همان روز عوض کردم. این به کنار من یه اکانت زدم و ازون اکانت سه تا بازی ریختم. قاعدتا اگر قفل شه باید سه تا بازی قفل شن ولی دوتاش الان اوکیه و همان اسپایدر من علامت قفل امده کنارش.

          3. سلام میلاد عزیز:
           ببینید ممکنه هنگام ریختن بازی های دیگه فرآینده قفل شدن اتفاق افتاده و امکان داره که دستگاه به اینترنت متصل شده باشه و باعث قفل شدن این بازی شده باشه. در هر صورت تا دستگاه بررسی نشه دلیلی قطعی برای این موضوع نمیشه گفت.

           با احترام

  1. ابوالفضل عزیز:
   اگر منظورتون این هست که بازی رو بتونین ببرید جای دیگه بازی کنید روی دستگاه دیگه خیر اما اگر میخواید فضای ذخیره سازیتون روی هارد اکسترنال باشه پیشنهاد میکنیم مطلب آموزش قدم به قدم افزایش فضای ذخیره سازی PS4 با استفاده از هارد اکسترنال را که در گیم پاس برای شما عزیزان منتشر شده مطالعه بفرمائید.

   با احترام

  1. سلام ابوالفضل عزیز:
   این امکان وجود داره اما واقعا به دردسرش نمیرزه و یه کم مشکله و نیاز به یه کم مهارت در کارکرد با اکانت های پلی استیشن و علم شبکه داره. ما سعی میکنیم این آموزش رو هم در سایت قرار بدیم.

   امیدواریم که جواب براتون مفید بوده باشه.

   با احترام

 19. سلام من تمام فایل بازی اسپایدر من رو میخوام بگیرم هم بازی هم اپدیت تمام مراحلم که گفتید درست رفتم مشکلم توی گرفتن لینک های بعدی چطوری صفر میزاریم اینجاشو متوجه نشدم

  1. سلام جواد عزیز:
   اگر شما دقیق آموزش رو خونده باشید تو اسلایدها و تصاویری که گذاشتیم همش مشخصه که چطور شما باید این کار رو انجام بدید. کاملا آخر لینک خورده V0100_0 که شما اگر لینک رو عوض کنین به ۱ درست میشه.

   امیدواریم دقیقتر بخونین آموزش رو متوجه بشید و ما هم در تلاش هستیم که آموزش ها رو به صورت ویدئو با کیفیت براتون تهیه کنیم.

   با احترام فراوان

 20. من می‌خوام فیفا رو آپدیت کنم و حجمش حدود ۳ گیگه. ولی ۵ با بالا log میده و همه هم یک اندازه هستن. بعد هم وقتی یکی از فایلارو دانلود می‌کنم و به همراه دلتاپک میزارم داخل پوشه و ریسام می‌کنم، به جای اینکه انتقال بده شروع می‌کنه از داخل کمنسول دانلود رو ادامه دادن. به نظرتون کجارو اشتباه کردم؟

  1. کیان عزیز سلام:
   خوشحالیم از اینکه مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید شما باید آموزش رو دقیقا مطالعه کنید و شماره هایی که تو لینک اول میاد رو انقدر عوض کنید وب به ترتیب از ۱ به ۲ و به ۳ و همینطور به بالا تا جایی که دیگه بهتون پک ۴ گیگ نده برای دانلود .
   برای راحتی کار هم پیشنهاد میکنیم که شما از سایت گیم پاس دانلود دیتای فیفا ۲۰ رو انجام بدید و سگس منتقل کنید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.

   با احترام

   1. من بیشتر برای یادگیری دارم فرآیند رو انجام میدم و دارم فیفا ۱۷ رو آپدیت می‌کنم که حجم فایلش زیر ۳ گیگه. با این حال تعداد زیادی لاگ با همون حجم ۳ گیگ بهم میده. البته با بازیهای دیگه هم امتحان گردم و همین مشکل رو دارم. مثلا بازی‌ای که حجمش حدود ۳۰۰ مگ هست رو ۱۰ تا لاگ ۳۰۰ مگ بهم میده و در نهایت وقتی پوشه رو بهش معرفی می‌کنم به جای انتقال داده‌ها، دوباره شروع می‌کنه از طریق کنسول دانلود کردن.

    1. کیان عزیز سلام:
     شما بازی ها و فایل های زیر ۴ گیگابایت رو کلا به یک فایل نیاز دارید همون یک فایل زیر ۴ گیگابایتش رو دانلود کنید کافیه به علاوه دلتا پکیج رو. اینکه در هنگام فرآیند انتقال، کنسول داره مستقیم از اینترنت دانلود میکنه حتما یه جای کارتون رو اشتباه انجام میدید و الا اصلا نباید اینگونه باشه.

     با احترام

 21. سلام دستگاه من بازیش اکانتی هست و اگر به اینترنت وصل بشه اکانتش میپره .بهترین راه انتقال دیتا چیه؟

 22. سلام ببخشید شما که میگین بزارین یه چند مگ از بازی دانلوند بشه بعد از pcانتقال بدیم که بعدش باسرعت بالا انتقال بده من مشکلم اینجاست که مثلا من بازیcrash را از شاتل لند کامل گرفتم بعد توps4 بزارم برای دانلوند خب بازی پولی هست چه طوری چند مگ دانلوند کنم وقتی پولی هست؟؟

  1. احمد عزیز سلام:
   خیلی خوشحالیم که شما مطالب سایت گیم پاس رو هم مطالعه میفرمائید.
   دوست عزیز و کاربر محترم، ببینید شما باید بازی رو به یه طریقی تهیه کرده باشید. حالا یا به صورت دیسک و فیزیکی و یا به صورت دیجیتال. خوب اگر شما بازی رو به صورت دیجیتال که تهیه کرده باشید میتونین در صف دانلود خود مقداری از بازی رو بگدارید دانلود بشه اما اگر خارج از این دو حالتی که خدمت شما عرض کردیم فکر میکنین این دیتاها رو به صورت عادی میتونین بریزید و از بازی استفاده بفرمائید باید بگیم خدمتتون اشتباه کردید جون یکجا باید لایسنس و تایید استفاده از بازی به شما داده شده باشه یا به صورت دیسک و فیزیکی و یا به صورت دیجیتال.

   امیدواریم پاسخ برای شما مفید بوده باشه. اگر باز هم سوالی در ذهن دارید میتونین از همین طریق بپرسید تا ما هم در اسرع وقت پاسخگوی شما دوست عزیز باشیم.

   با احترام

   1. ممنونم از لطفتون منو از ظلمات ps4 در اوردین 😅
    ممنون از سایت خوبتون
    عالیه سایت‌تون و پاسخ گویی‌تون🌹

    1. احمد عزیز:
     خوشحالیم که راهنمایی مفید بود برای شما.
     ممنون از نظر شما مطمئن باشید نظرات شما عزیزان باعث امید و انرژی در ادامه راه برای تیم گیم پاس است.

     خوشحال میشیم نظرات شما رو در دیگر مطالب گیم پاس هم مشاهده کنیم.

     با احترام

 23. سلام خسته نباشین..بنده به یه مشکل با psx برخودم که این بود من بازی رو داشتم بدون آپدیت میرختم مطمنم تا الان دیگه همه بلدن…خوب کاری به این ندارم من مشکلم اینجاه که من دارم بازی days gone که دیتای اصلیش ۹ پارته انتقال میدم که ۳۹ گیگه…موقع انتقال طرفای ۱۰ گیگ میزنه can not download بعد که میبندمش و از دوباره اجرا میکنم تو قسمت log یه دفعه ای ۲۰ لینک میاد میزنه can not download و نرم افزار stop wotking میزنه در صورتی مطمنم که سیستمم مشکلی نداره جون با همین سیستم قبلا بازی ریختم
  الان مشکلم‌ همینه؟؟ نمی دونم چشه؟؟ و بعد یه چیز دیگه متوجه شدم این بود تو قسمت log یه مشکلی بود که این بود از پارت ۰ شروع شده بعدش پارت ۱ بعد یه دفه رفته پارت ۴ بعدشم پارت ۷ ؟؟ الان دقیقا نمی دونم مشکلم از دیتا هست یا چیز دیگه؟؟ لطفا کمک کنید

  1. سلام عماد عزیز:
   این مشکلی که شما دارید نه از سیستم کامپیوترتونه و نه از کنسولتونه. بینین این مشکل در بعضی دیتای بازی‌ها به وجود میاد که راهش اینه که شما می‌بایست مقداری از دیتا را به طور مستقیم از اینترنت دانلود بفرمائید مثلا ۱ الی ۲ گیگابایت و دوباره ادامه انتقال رو از کامپیوتر انجام بدید.
   راهکار دوم اینه که یکبار دیگه دیتا رو از جای دیگه دانلود بفرمائید و تست کنین که این راهکار احتمال ۱ درصد مشکل شما رو برطرف میکنه پس راهکار اول رو باید انجام بدید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.
   با احترام

   1. نه میدونین دارم بدون آپدیت میریزم..اگر بزارم از نت دانلود کنه بر میگرده به حجم اولیه که باید دیتا رو داشته باشم..که ندارن و باید دانش کنم…ولی خودم حس میکنم که دیتاش مشکل داره…چون پارت ۰ و ۱ تو قسمت log بود و ۸گیگ هم انتقال پیدا کرده بود ولی پارت های ۲،۳،۵،۶ تو قسمت log نبودن…به نظرم مشکل از دیتام هست

 24. با سلام
  یه جایی تو آموزشتون نوشتید که ریجن دیتا مهم هست .. من متوجه نشدم برای دانلود دیتا بازی ریجن دستگاه مدنظر هست یا کشور اکانت PSN که ساختیم ؟ مثلا دستگاه من ریجن ۲ هست باید دیتای ریجن ۲ رو دانلود کنم یا اینکه اگه کشور اکانت PSN من اروپا باشه باید دیتای ریجن ۲ رو دانلود کنم ؟ ممنون

  1. سلام مرتضی عزیز:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   مرتضی عزیز هم ریجن دیتا و هم شماره CUSA مهم هست. شما در واقع باید ریجن بازیتون رو نگاه کنید. یعنی اگر دیسک دارید ریجن بازی روی دیسک خورده به همراه شماره CUSA بازی در واقع از ریجن بازی مهمتر شماره CUSA ش هست که باید چک بشه چون ممکنه یه بازی ریجن ۲ باشه اما ۲ تا شماره CUSA مختلف داشته باشه. اگرهم بازی شما به صورت اکانت باشه که توی آموزش گفتیم چطوری شماره CUSA بازیتون رو بدست بیارید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه و اگر سوال دیگری هم بود میتونین از همین طریق بپرسید که ما در اسرع وقت پاسخگو باشیم.

   با احتزام

 25. خیلی ممنون بابت آموزش کاملتون🌹
  اگر آموزش انتقال دیتا از طریق کابل لن cat 6 که خیلی سرعت انتقال بالا میبره بزارید ممنون میشم🌹❤

  1. عماد عزیز:
   آموزش انتقال دیتا همین مطلب هست حالا اگه شما از کابل CAT 6 گیگابیتی برای انتقال دیتا استفاده کنین قطعا سرعتتون خیلی مناسب تره ولی باید در نظر داشته باشید باید سوئیچ یا روتری که برای انتقال دیتا هم ازش استفاده می‌کنید سرعت انتقال دیتای ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ پشتیبانی کنه و الی واقعا روش انتقال دیتا همین هست.

   با احترام

 26. با سلام
  من دیتای اصلی و آپدین ۱.۱۸ بازی کال آو دیوتی رو از سایتتون دانلود کردم و طبق راهنما پروکسی رو روی لپتاپم ست کردم. اما دانلود توی دستگاه اصلا آغاز نمیشه.

  1. سلام آرمان عزیز:
   بازی Call of Duty: Modern Warfare دیروز آپدیت نسخه ۱.۱۹ ارائه داده است و احتمالا مشکل شما این است که دیتای آپدیت جدید رو ندارید.
   لطفا بررسی بفرمائید و اگر باز هم مشکل داشتید بفرمائید که ما هم در اسرع وقت پاسخ مشکل شما رو بدیم.

   با احترام

  2. با سلام
   من اکانتم هکی هست و اگر به اینترنت وشل بشه بازی هام میپره. ایا راهی هست بدون استفاده از اینترنت دیتای دانلود شده را از لبتاب به کنسول ps4 فور انتقال بدیم؟

   1. سلام امیر محمد عزیز:
    خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه میفرمائید.
    بله راهی هست ولی سایت گیم پاس هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع به عهده نخواهد گرفت. شما باید در تنظیمات DNS توی تنظیمات کارت شبکه DNS 1 رو بر روی ۱۸۰.۶۱.۱۲۸.۱۵۸ قرار بدید و DNS 2 رو هم بر روی ۰.۰.۰.۰ که هست بگذارید بمونه اینطوری بازیهاتون دیگه قفل نخواهد شد.

    با احترام

    1. با تشکر از راهنمایی بسیار خوب شما و با عرض خسته نباشید
     حالا سوال دوتا شد
     اول اینکه اگر تنضیمات اونجوری که گفتید قرار بدم بازیام قفل نمیشه شما مسئولیت چه چیزی رو به عهده نمی گیرید؟
     دوم اینکه اگر قرار دادم و قفل نشد باید به دو روش بالا دیتا بریزم؟

     1. امیر محمد عزیز:
      ما تمام تلاشمون ارائه بهترین راهکار و راهنمایی تا اندازه دانش تیم گیم پاس هست و چون ما خودمون کاری بر روی دستگاه شما انجام نمیدیم مسئولیتی هم در ارتباط با قفل شدن بازی های شما بر عهده نخواهیم گرفتم در ضمن که همیشه پیشنهاد ما استافده از بازی ها به صورت قانونی میباشد.
      اگه قفل نشد بعد وارد کردن DNS و بله بعد باید همراه با دی ان اس وارد شده مراحل بالا رو طی بفرمائید . حتما دقت بفرمائید به هیچ عنوان دستگاه رو به اینترنت متصل نکنید یعنی سعی کنید قبل از اتصال به اینترنت طب فرآیند Custom Network حتما با زدن اون دی ان اس پیش برید و بعد هم طبق آموزش فقط به علاوه اون آی پی که دادیم برای دی ان اس.

      امیدواریم پاسخ مفید بوده باشد.

      با احترام

       1. سلام امیر محمد عزیز:
        دی ان اس ها نوشته شده لطفا به کامنتی که نوشته شده مراجعه بفرمائید.

        با احترام

         1. امیر محمد عزیز:
          اعلام کردیم ضمانتی برای این کار از طرف ما وجود ندارد دوست عزیز. صد در صد این کار هم نیاز به یه تخصصی دارد ولی شیوه همین راهی بود خدمتتون توسط همکاران عرض شد.
          در جوا سوال شما باید بگیم خدمتتون که راهی برای باز رکدن قفل بازی ها هم وجود ندارد و شما میبایست فرآیند نصب بازی غیر قانونی را دوباره انجام دهید.

          امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشد.

          با احترام

          1. امیر محمد عزیز:
           در این باره هیچ کمک یا آموزشی از طرف ما قرار داده نخواهد شد اما میتونیم یه کمک کنیم اون هم اینکه از خدمات سایت ما استفاده بفرمائید. دو تا لینک براتون قرار داده خواهد شد لطفا شرایط و قوانینش رو بخونید و اگر تمایل داشتید ما در خدمتتون هستیم.

           فروش بازی های نصبی دلخواه بر روی کنسول پلی استیشن ۴ ظرفیت ۵۰۰ گیگابایت

           فروش بازی های نصبی دلخواه بر روی کنسول پلی استیشن ۴ ظرفیت ۱ ترابایت

           امیدواریم به کار شما بیاد.

           با احترام

 27. سلام خسته نباشید
  دیتا بازی با دانلود منیجیر دان میکردم یهو برق قطع شد بعد که برق اومد دانلود مجدد زدم ارور داد گفت دیتا با مشکل مواجه شده اما دانلود انجام داد بعدا دیتا مشکلی واسش پیش نمیاد بگید انتقال انجام بده؟

  1. رحمت عزیز سلام:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   در درجه اول باید بگیم خدمتتون سایت گیم پاس توسط یک تیم مدیریت می‌شود.

   ببینید خیر فقط دانلود شما از اول شروع شده و اگر فایل رو دانلود کرده مشکلی در انتقال پیش نخواهد آمد.

   امیدواریم پاسخ مفید بوده باشد.

   با احترام

 28. من همه کار هارو انجام دادم و تست هم روی کنسول همه ی مورد ها موفق بود. ولی موقع دانلود ارور cant download میده. چیکار کنم؟

  1. سلام کاربر عزیز:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   الان شما موقع دانلود از کچا این پیغام خطا رو مشاهده می‌کنید.

   لطفا بفرمائید تا ما هم بتونیم دقیقتر و در اسرع وقت شما رو راهنمایی کنیم.

   با احترام

    1. کاربر محترم:
     شما باید تمام تنظیمات طبق آموزش باشه همچنین شماره CUSA دیتای شما با شماره CUSA بازیتون یکی باشه.
     تست بفرمائید از همین طریق پاسخ دهید تا ما هم در اسرع وقت پاسخ شما رو ثبت کنیم.

     با احترام

     1. چک کردم کد دیتا یکیه همه چیم اوکی
      وقتی بدون فایل های جایگزین با psx دانلود میکنم دانلود میکنه مشکل نداره
      ولی وقتی با فایل میزارم رو دانلود ارور میده

      1. سلام کاربر عزیز:
       لطف کنین بفرمائید که چه بازی رو دارید انتقال میدید و این که آیا تیک مربوط به Auto find replace file در نرم افزار PSX رو میزنید یا نه؟ رنج آی پی نرم افزار PSX با کنسول یکی هست و شما لاگ تو قسمت لاگ ها میبینید یا خیر؟

       با احترام

       1. سلام من فایل های دیتا و اخرین اپدیت رو تو یک پوشه قرار دادم تیک auto find replaceFile رو هم زدم شروع دانلود میزنم تا ۹ گیگ به درستی انتقال میده بعد ارور cannot download میده مشکل از کجاست؟

        1. سلام سجاد عزیز:
         ببینید دقت داشته باشید که تمامی فایل ها به درستی دانلود شده باشند بعد از چک کردن این مسئله بدانید که نرم افزار PSX پس از گذشت ۱۰ الی ۱۱ گیگابایت به خودی خود بسته می‌شود و شما باید برای ادامه دوباره نرم افزار رو باز کنین و دوباره از ادامه Resume کنید تا دیتا جابجا شود لطفا این موضوع رو بررسی کنید و جواب رو از طریق پاسخ در همین بخش اعلام کنید تا ما هم در اسرع وقت پاسختون رو بدیم.

         با احترام

 29. چطور بر روی دانلود آپدیت بازی مورد نظر رفته و شروع دانلود را به کنسول خود دستور دهیم؟

  1. امیر حسین عزیز سلام:
   شما طبق آموزش تو منوی اصلی بازی قسمت Notification برید و بعد Downloads دانلود آپدیت بازی مورد نظر رو شروع کنید اگر هنوز دانلود آپدیت مورد نظر تو لیست نیومده بود بر روی بازی دکمه Option رو بزنید و سپس Check for Update کنید تا آپدیت بازی به لیست بازی اضافه بشه و بعد بقیه مراجل رو طبق آموزش پیش برید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشد.

   با احترام

 30. سلام، ببخشید ی سوال داشتم. میتونم از اینترنت خود خونه برای انتقال فایل از کامپیوتر به پی اس فور استفاده کنم بجای استفاده از ای پی آدرس خود کامپیوتر و اینا؟

  1. سلام کاربر عزیز:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   بله شما از اینترنت یا مودم خونه به صورت عادی برای این کار باید استفاده کنید. در مودر آی پی آدرس باید بگیم موضوعش با اینی که شما فرمودید فرق داره چون وقتی از مودن یا اینترنت خونه هم استفاده می‌کنید هر دستگاهی که به مودم متصل هست یک آی پی آدرس داره.

   امیدواریم که پاسخ براتون مفید بوده باشه.
   با احترام

 31. سلام
  من دیتای نسخه خودبازی و آپدیت ۱.۱۸ کالاف دیوتی وارزون رو دانلود کردم از سایتتون
  الان همرو ریختم تو یه پوشه و آدرس پوشه رو دادم به psx بعدش زدم رفته جلو تا رسیده به ۳۰گیگ الان psx ارور میده و فقط کلوز اپلیکیشن میشه کرد
  بعدش که دوباره واردش میشم تعداد لاگ ها که جلوی زبانه لاگ نوشته شده به ۲۰تا می رسه و دوباره ارور میده و ارور هم اینه : application is stopped working
  البته اینم هست که وارد خود اپلیکیشن هم که همون بار اول شدم یه اروری داده بود و الان هم که وارد psx میشم میده: input string was not in a correct format
  لطفا کمک کنید
  از روی لپ تاپ هم دارم انتقال دیتا رو انجام میدم
  ممنون

  1. و اینکه دیتای داخل ps4 زده ۲۰ گیگ اما تو سایت شما جمعا ۹ گیگ دیتا میشد برای دیتای نسخه خودبازی
   و اینکه وسطای انتقال ارور میداد ۱ یا ۲ بار که با ادامه دادن ادامه میداد گفتم شاید مهم باشه

   1. امیر محمد عزیز:
    فقط دیتای اصلی بازی ۹ گیگ هست شما باید جمعا دیتای آپدیت بازی رو هم دانلود بفرمائید که رو هم ۱۰۰ گیگابایت میشه. در ضمن اگر بازی رو تازه نصب می‌کنید نیاز به هم دیتای اصلی و هم دیتای اخرین آپدیت است.

    با احترام

  2. سلام امیر محمد عزیز:
   خوشحالیم که شما مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید مشکلی که شما دارید از سیستم عامل می‌باشد. پیغام خطای String was not in a correct format هم مشکلی نیست تقریبا در همه سیستم ها این پیغام داده میشه. ولی مشکل پیغام اولتون نا هماهنگی نرم افزار با سیستم عامل رو نشون میده که از عهده ما بابت راهنمایی خارج هست که ممکنه از خیلی مسائل بر روی سیستم عامل شما باشه.

   امیدواریم پاسخ مفید بوده باشه.
   با احترام

    1. امیر محمد عزیز:
     اینکه سیستم عامل و سیستم شما مشکل داره جزو محدوده دانش و اطلاعات ما نیست و حوزه اختیارات ما خارج هست.
     شما سعی کنین بر روی یک سیستم دیگه فرآیند انتقال رو تست کنین یه سیستم عامل دیگه.
     خیر شما تلاشتون بی نتیجه نمانده است و بدونین هنوز تلاشتون به پایان نرسیده با کمی تلاش بیشتر قطعا مشکل برطرف خواهد شد.

     یک مسئله رو هم در نظر بگیرید که حتما نرم افزار رو Run as Administrator اجرا کنید و اینکه اگر تا جایی فرآیند انتقال رو تونستین انجام بدید قطعا ما بقیش رو هم میتونین.

     با احترام گرم

      1. کاربر محترم:
       پیشنهاد میشه از یک سیستم دیگه این فرایند رو تست کنین.
       و اینکه شما چه مقدار دیتا برای نصب بازی Call of Duty: Warzone دانلود کردید و دارید و اینکه آیا بازی رو تازه میخواید نصب بفرمائید؟

       با احترام

       1. بله
        من دیتای نسخه یازی و آپدیت ۱.۱۸ که توی سایتتون بود رو دانلود کردم
        همونا کافیه دیگه؟

        1. امیر محمد عزیز:
         بله همون دیتاها کافیه و نیاز به دانلود دیتای دیگه ای نیست.

         با احترام

 32. باسلام وخستع نباشید
  ممنون از سایت شما واقعا عالیه مخصوصا قسمت انتقال دیتا
  من یه سوال داشتم اینکه در قسمت انتقال دیتا از ps4 به لپ تاب من تمام مراحل رو طبق اموزش شما پیش رفتم تا اونجایی که ادرس فایل در px download اومد و ادرس رو کپی کردم دانلود منجر که کلا حجم بازی ۶۵ گیگ بود ولی من تا ۲۵ بار کپی و پیست میکردم و همین طور ۴ گیگ میداد که میشد ۱۰۰ گیگ ومنم کنسل کردم دانلود رو کجای کار من مشکل داره .
  ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید.

  1. افشین عزیز سلام:
   خیلی خوشحالیم که شما مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   کار شما هیچ کجاش ایرادی نداره و درست پیش رفتید ولی میشه بفرمائید که این کار رو برای کدوم بازی انجام دادید که به ۱۰۰ گیگابایت رسید؟ فکر می‌کنیم برای بازی Call of Duty بوده باشه. درسته؟

   از همین طریق پاسخ دهید و ما هم در اسرع وقت پاسخ شما را خوایم داد.

   با احترام

   1. ممنون از اینکه سریع پاسخ دادین واقعا ممنونم
    من برای بازی spider man جدا اینکارو کردم و بازی resident evil 7 biohazard
    همین طور ۴ گیگ ۴ گیگ میومد برا دانلود .
    البته من اکانت ترکیبی دارم و بازیها تو لیست دانلود هست که میخام کل بازی و دانلود کنم ایا واقعا همون ۱۰۰ گیگ میشه ؟

    1. افشین عزیز:
     بله دیتای اصلی بازی‌هایی که میفرمودین بالاست. شما تا جایی پیش برید که دیگه ۴ گیگ به شما نده و لینک تموم بشه هر چند تا باشه درسته. برای دیتای اسپایدر من هم بله درسته ۱۰۰ گیگابایت دوست عزیز.

     امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.
     خوشحال میشیم نظرات شما رو در دیگر مطالب سایت گیم پاس هم مشاهده کنیم.

     با احترام

     1. از سایت شما میخام دانلود کنم ارور ۴۰۴ میده نمیتونم و بخام دانلود کنم از هر سایتی یه لینک سالم رو دانلود کنم میشه ایا؟ چون همه سایت ها بعضی از لینک هاشون خرابه .. و فایروال و انتی ویروسم غیر فعاله و ریجن بازی رو میدونم cusa02299
      بازم ممنون

      1. افشین عزیز:
       شما برای این که فایل ها رو درست دانلود کنین از نرم افزار IDM استفاده کنین و بر روی لینک راست کلیک کنید و گزینه Download with IDM رو بزنید به راحتی میتونین دانلود کنین. نکته مهم اینکه فایل های دیتای اصلی بازی رو بدون فیلتر شکن دانلود بفرمائید.
       بله میشه اما سعی کنید این کار رو انجام ندید چون ممکنه دچار مشکل بشید. مخصوصا اگر فایل ها به صورت فشرده قرار داده شده باشه مثل دیتای اصلی بازی اسپایدر من که ما قرار دادیم لینک هاش رو.

       با احترام

   2. نه برای بازی spider man & resident evil 7 biohazaed
    من کل دیتا رومیخام دانلود کنم که ۶۵ گیگ زده مرد عنکبوتی رو ولی از ۱۰۰ گیگ هم رد میشه

 33. سلام . من برنامه ی psx رو باز میکنم اون مربع بزرگه را میزنم این ارور را میدهد: value cannot be null چه کنم؟

  1. امیر حسین عزیز سلام:
   ببینید کلا نرما افزار رو پاک کنین یک با کارت شبکه کامپیوترتون رو Disable و دوباره Enable کنین و بعد آنتی ویروس و فایروال رو خاموش کنین نرم افزار رو دوباره دانلود و بعد Run as Administrator اجرا کنین. مطمئن باشید آی پی های کامپیوتر یا لپ تاپتون و کنسول یکی نباشن و دو آی پی متفاوت از یک رنج باشن دقیقا طبق آموزش.

   میتونین از همین طریق پاسخ بدید تا ما هم بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم.

   با احترام

 34. سلام
  من مودم ندارم متاسافنه و از هات اسپات گوشیم استفاده میکنم مشکلی که هست وقتی میخوام به نت پلی استیشن ۴ پروکسی بدم، پروکسی PSX کار نمیکنه با اینکه IP رنچ پی سی و PS4 ام یکیه ولی با PS4 نمیتونم کانکت شم. راه حلی هست؟

  1. علیرضا عزیز سلام:
   لطفا حتما فارسی تایپ کنید ذر غیر این صورت از دفعات دیگر کامنت شما پذیرفته نخواهد شد.

   ببینید صد در صد رنج آی پی یکی نیست اگر بود شناسایی مشید و لاگ میگرفت اما شما این مشکل رو هم برطرف کنید هنگام انتقال مشکل زیادی خواهید داشت و با سرعتی بسیار پائین فرآیند انتقال انجام میشه.
   اگر الان میخواید لاگ آپدیت بازی رو در بیارید چک کنین دقیق در یک رنج آی پی باشن.

   مشکلی بود بفرمائید در همین بخش ما هم در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

   با احترام

 35. سلام من تقریبا چهل گیگ از فایل دیتای بازی رو با کنسول دانلود کردم سی گیگ دیگه مونده میخواستم بدونم میشه ادامشو از برنامه لینکی ک میده دانلود کنم یا باید از اول دانلود کنم؟

  1. سلام محمد عزیز:
   خوشحالیم مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   شما میتونین از پارت ۴ گیگی که بهتون میده به بعد رو شروع به دانلود کنین و ادامش رو از طریق کامپیوتر انتقال بدید.

   امیدواریم پاسخ مفید بوده باشه.

   با احترام

 36. سلام روشی دادین واقعا ممنونم ولی کلا ۱۰ ساعت الانgta طول میکشه فقط از کنسول با لن زدم مودم ولی لپتاپ بدون سیم هست و اون برنامهpsx اضافه میشه خط ها و حجم مودم خیلی میخوره چطوری هست؟ باید چی بخرم

  1. علی عزیز سلام:
   ممنونیم از اینکه مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید اگه داره از حجم اینترنت شما کم میشه پس حتما فایل های درستی رو دانلود نکردین که داره از حجم میخوره. یعنی شما باید شماره CUSA مخصوص بازیتون رو دانلود کنین که روند انتقال درست صورت بگیره و حجم اینترنتتون هم کم نشه. آموزش رو درست بخونید و با بدست آوردن لینک های درست و دانلود درست شروع به انتقال دیتا از کامپویتر شخصی کنید.
   اگر مشکلی داشتید از همین طریق اعلام بفرمائید تا ما هم در اسرع وقت پاسخگو باشیم و بتونیم دقیق راهنماییتون کنیم.

   خوشحال میشیم نظراتتون رو در دیگر مطالب سایت گیم پاس مطالعه کنیم.

   با احترام

   1. همه طبث دستور انجام دادم فقط کنسول کابل داره ولی لپتاپ نداره نیم ساعت تونستم دان بشه ولی ارور زد ولی الان بازی میزنم دان فقط صفر نشون میده بدون گیگ و عدد

    1. سلام علی عیز:
     در درجه اول خواهش میکنیم از شما کلمات رو کامل بنویسید و اینکه شما اکه همه کارها رو مو به مو انجام دادید و طبق دیتا درست دانلود کردید و شماره CUSA هم درست هست مشکلی نداره که یکی از دستگاه ها از طریق وایرلس یا بدون سیم به مودمتون متصل باشه، انتقال انجام خواهد شد.پ
     حالا شما اینطوری که از گفته هاتون متوجه شدیم اینه که شما مقداری رو موفق شدید از لپ تاپ به کنسول منتقل کنین و بعد با پیغام خطا مواجه میشید. خوب پس حتما اول چک بفرمائید که تمام پارت های دانلود رو درست دریافت کردید یا خیر. دوم اینکه همه پارت ها داخل یک فولدر باشن و مسئله بعدی چک بفرمائید که بازی مورد نظرتون آپدیت جدیدی نداده باشه چون ما نمیدونیم که کدوم بازی مد نظر شما هست و شما فایل کدوم شماره آپدیت بازی رو دانلود فرمودید.

     چک بفرمائید از همین طریق اطلاع بدید ما هم در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

     با احترام

   1. علی عزیز سلام:
    آیا شماره CUSA درست دیتا رو دانلود کردید یعنی شماره CUSA دیتایی که دانلود کردید با شماره CUSA بازیتون یکی هست؟
    موضوع بعدی این آیا IP آدرسی که دستگاه ها دریافت میکنن در یک رنج هست طبق آموزش یا خیر؟ شما اول تست کنین ببینین لاگ میندازه نرم افزار یا خیر؟ اگر انداخت حتما کامپیوترتون اینترنت داشته باشه شاید نیاز داره مقداریش رو از اینترنت دانلود کنه و بعد اگه همه چیز درست باشه دوباره میاد و از دیتای داخل کامپیوتر انتقال رو انجام میده. لطفا شرایطتون رو دقیق توضیح بدید تا بتونیم کمک کنیم.

    با احترام

 37. سلام شرمنده من دیتا که بە کنسول انتقال میدم از طریق کنسول تایم دانلود رو تو کنسل میکنه اما بعد ۵دقیقه به حالت اولش تایمش دوباره زیاد میشه کا دیتا بازی رو هم دانلود کردم دایل چی میتونه باشه؟؟؟

  1. سلام رحمت عزیز:
   خوشحالیم مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید منظور شما این هست دیتا بازی مورد نظرتون رو دانلود کردید و حالا دارید از طریق نرم افزار PSX انتقال میدید و مشکل دارید و انتقال انجام نمیشه درسته؟

   با احترام

 38. سلام با تشکر از سایت خوبتون
  من بازی call of duty:modern warfare رو میخوام با روشتون اپدیت کنم. ۷ تا فایل که یکیشون DP هست برام اومد و بقیه ۴ گیگ بود. دانلود کردم اونارو بعد الان انتقال دادم تا ۷۰ گیگ با سرعتی که گفتین میره بعد دوباره کم میشه و شروع میکنه به استفاده از دیتای گوشی (من با مودم نرفتم با بسته سیمکارت رفتم). الانم که مراحل انتقال رو رفتم بازم تو psx لاگ های جدید میاد.تعداد لاگ ها هم بیشترن.

  1. سلام:
   ببینید اول اینکه شما میتونین وقتی لاگ بازی رو درآوردین همونطور که تو آموزش هم خدمت شما ارائه شده یک کلمه با نام CUSA وسط لینک هست که بعدش یک عدد این مشخص کننده شماره دیتای شما و ریجن دیتای شما هست. این رو در بیارید از طریق لینک زیر که براتون میزاریم میتونین دیتای آپدیت کامل بازی رو به روز دانلود کنین و ما همه دیتای آپدیت بازی ها رو در گیم پاس برای شما کاربران قرار میدیم. مورد بعدی اینکه شما آپدیت شماره چند رو دانلود کردید ۱.۱۷ یا ۱.۱۸ اینم دقت کنین چون بازی پریشب آپدیت داده.

   دانلود دیتای اصلی و دیتای آپدیت بازی Call of Duty Modern Warfare

   باز مشکلی بود بفرمائید در بخش نظرات راهنماییتون می‌کنیم.

   با احترام

    1. سلام:
     بله شما باید آخرین آپدیت رو دانلود بفرمائید که صد در صد الان هم مشکل انتقال دارید به خاطر همین موضوع هست که آخرین آپدیت رو دانلود نکردید.

     امیدواریم که پاسخ برای شما مفید بوده باشه.
     خوشحال میشیم که نظرات شما رو در دیگر مطالب سایت گیم پاس هم مشاهده کنیم.

     با احترام

   1. من تازه بازی رو گرفتم و میخواستم online بازی بکنم که گفت باید اول اپدیت بشه. اپدیت بازی هم ۸۵ گیگه که به نظر خیلی زیاد میاد.این عادیه؟ و ایا با روش شما هم باز باید همون ۸۵ گیگ رو بگیرم؟ و اینکه الان لازه با هر دفعه اوومدن اپدیت جدید همش ۸۵ گیگ دانلود کنم؟
    اگه جایی از کار من مشکل داره لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون

    1. سلام:
     شما چون بازی رو تازه گرفتید و باید آخرین آپدیت رو انجام بدید و بله این آپدیت هم ۸۰ الی ۹۰ گیگابایت دانلود باید بشه. اما از آپدیت های بعدی که بازی میده حجم آپدیت ها پائینتره ولی خود اگر بالا باشه شما به صرفه تره که از دیتا ها رو از سایت هایی مثل گیم پاس دانلود کنین و بعد با کامپیوتر انتقال بدید. ولی باز هم از آپدیت های بعدی تصمیم با شماست که اگر مستقیم از کنسول اپدیت کنین به صرفه تره یا از سایت های مثل گیم پاس با دانلود کنین و بعد انتقال بدید ولی سر هر آپدیت جدید باید تقریبا ۸۰ الی ۹۰ گیگابایت رو دانلود کنین اگه بخواین با کامپیوتر انتقال بدید. دلیل اینکه این راهکار هم پیشنهاد میشه چون سرعت دانلود با پلی استیشن به صورت مستقیم بسیار پائین هست.

     با احترام

      1. سلام:
       معلوم نیست بستگی به آپدیت بازی داره و مقدار آپدیتی که تیم پشتیبانی بازی می‌ددهند و بستگی به تغییرات بازی هم داره که میزان و حجم آپدیت رو مشخص میکنه.

       با احترام

 39. سلام ببخشید من هرکاری می‌کنم وارد psx نمیشه یه عبارت چینی می نویسه بعد کنارشم می نویسه value cannot be null. من ویندوز ۱۰ هستم و run as adminastor هم می کنم.

  1. سلام کاربر عزیز:
   خوشحالیم گیم پاس رو برای خواندن مطالب انتخاب کردید.
   ببینید شما می‌بایست آموزش رو کامل مطالعه کنید و مطمئن باشید پاسخ تمام سوالاتتون در آموزش داده خواهد شد. اگر باز هم مشکلی داشتید میتونین از طریق همین بخش بفرمائید و مطمئن باشید ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

   با احترام گرم و صمیمانه

 40. سلام
  من مراحل paste کردن فایل ها در idm رفتم و دو تا فایل رو گرفتم.الان میتونم به یه مودم دیگه وصل شم و بقیه رو با اون مودم download کنم؟ ip مشکلی پیش نمیاره؟

  1. با سلام کاربر عزیز:
   خیلی خوشحالیم که شما مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   در ارتباط با سوال بله شما از اینترنت دانلود منیجر میتونین با هر اینترنتی دانلود رو انجام بدید و مشکلی نیست. فقط به این نکته دقت داشته باشید که زمان زیادی از متوقف کردن دانلود نباید بگذرد. در این حالت دانلود از اول شروع خواهد شد.

   با احترام فراوان

 41. سلام بعد از استارت کردن برنامه داخل لاگ این ارور رو نشون میده بهم داخل لاگ برنامه input string was not in a correct format البته من امتحان کردم اوکی رو که میزنی میتونی بری لینک ها از کنسول دربیاری اما سوالم اینه که در کل این ارور مشکلی نداره بیاد اون اول خیلی ممنون از سایت خوبتون

  1. آرش عزیز سلام:
   ممنونیم از شما که وب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   خیر هیچ مشکلی نداره و شما به راحتی می‌تونین به کار و فرآیند انتقال ادامه بدید.

   خوشحال میشیم که نظرات شما رو در دیگر مطالب وب سایت گیم پاس هم مشاهده کنیم.

   با احترام

 42. شما امکانش را دارید با نرم افزار anydesk به لب تاپ من از طریق اینترنت وصل شید؟من آدرس فایل ها را بهتون بدم تا بتونید برام انتقال را انجام بدین؟

  1. رضا عزیز:
   خیر ما همچین خدماتی نداریم متاسفانه.
   کاربر عزیز و محترم شما اگر خیلی دقیق مطالب رو مطالعه بفرمائید میتونین دقیق با آی پی آدرس و اصطلاحات دیگه آشنا بشید و وقتی ما شما رو از طریق بخش دیدگاه راهنمایی میکنیم به درستی مشکلتون رو برطرف کنین همونطور که خیلی از کاربران تو بخش دیدگاه مشکلاتشون رو مطرح میکنن و با راهنمایی ما و همکارانمو مشکل رو برطرف میکنند.

   بازم بفرمائید تا ما بیشتر راهنماییتون کنیم.

   با احترام

  2. رضا عزیز سلام:
   مشکل شما این است که شما آپدیت شماره ۱.۸۳ رو دانلود کردید و الان بازی آپدیتش ۱.۸۴ هست. شما باید آپدیت جدید رو دانلود بفرمائید و مشکل برطرف خواهد شد.

   امیدواریم راضی بوده باشید.

   با احترام

 43. سلام.ممنون از سایت خوبتون.
  مشکلمو توی چند بخش مطرح میکنم.من بازی raimbowsix را میخوام آپدیت کنم.
  ۱)وقتی که توی کنسول بازی را آپدیت میکنم حجم آپدیت را میزنه ۴۵.۹۹۷ گیگ اما با اینترنت دانلود منیجر و طبق روش بالا که دانلود کردم شد ۴۴.۸ گیگ.مشکلش کجاست؟۱۱فایل ۴ گیگی دانلود کردم و ۱ فایل ۴۵۷مگابایت DP و ۱ فایل تتمه ۴۳۷ مگابایتی.
  ۲)طبق روند بالا من تمام فایل ها را دانلود کردم اما بخاطر حجم زیادش و سرعت اینترنتم ۳ روز طول کشید،به همینخاطر کنسول را خاموش کردم.الان که میخوام فایل هامو انتقال بدم اصلا این کار با سرعت بالایی انجام نمیشه.یعنی داره باز از اینترنت دانلود میکنه نه از طریق لب تاپ و نرم افزار PSX.مشکل کجاست؟بعد ۳ روز دانلود بازهم عملا نتونستم انتقال بدم دیتا هارا.چیکار کنم؟
  ۳)اینکه اولین مرتبه ای که نرم افزار PSX را باز کردم port را به ۹۰۹۰ تغیر دادم و کنسل را هم روی همون ۹۰۹۰ تنظیم کردم.چون با ۸۰۸۰ مینوشت port را وارد کنین.ممکنه مشکل از اینجا باشه؟
  لطفا راهنمایی کنین که ببینم مشکل کارم چیه؟بعد ۳شبانه روز آخرش نتونستم دیتا ها را انتقال بدم.ممنون از سایت بینظیرتون.

  1. رضا عزیز سلام:
   خیلی ممنونیم که گیم پاس رو برای مطالع مطالبتون انتخاب کردید و به ما اطمینان کردید.
   ۱- در مورد این مشکل مسئله ای نیست شما انتقال دیتا رو شروع کنین مقداری از دیتاتون همینکه دارید انتقال میدید از اینترنت دانلود خواهد شد. به شرطی که کامپیوتری که نرم افزار PSX رو روش نصب کردید به اینترنت متصل باشه.
   ۲- شما صد در صد اگه سرعت پائینی دارید و لاگ هایی که توی آموزش هم عکس هاش رو گذاشتیم ببینید رو نرم افزار PSX خودتون نشون میده که از اینترنت داره دانلود میکنه یا از کامپیوتر. اگر از اینترنت هست حتما دقت کنین فایل های دیتای آپدیت بازی رو در یک فولدر قرار بدید. موضوع بعدی اینکه شماره CUSA و ریجن درستی رو دانلود کرده باشید که اگر اشتباه باشه به دلیل عدم شناسایی نرم افزار خود به خود دانلود از اینترنت انجام میشه.
   ۳- شما موقعی که بر روی دکمه استارت کلیک میکنین در نرم افزار PSX حتما چک کنین که آی پی درست باشه و بدونین با پورت ۸۰۸۰ هم مشکلی نخواهد داشت اونن پیغام با زدن بر رو گزینه OK از بین میره و شما میتونین به ادامه کارتون بپردازید.

   تمام نکته های بالا رو بررسی کنید و دوباره نتیجه رو در پاسخ همین دیدگاه اعلام بفرمائید تا بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم و امیدواریم که مشکلتون رو بتونیم برطرف کنیم.

   با احترام

   1. ممنون از اینکه ایقدر سریع و کمتر از ۱ربع جواب دادین.
    همه اینکار هایی که شما گفتین را انجام دادم.هم تمام فایل ها داخل ۱ فولدرن و هم اینکه ip را همون ۹۰۹۰ بار اول زدم.
    اما نمیدونم ریجین بازی درست هست یانه.بازی من ریجین ۲ هست اما نمیدونم ریجین فایل ها چیه.
    این یکی از فایل هایی هست که دانلود کردم.EP0001-CUSA01788_00-RAINBOWSIXSIEGE0-A0183-V0100_3
    این ریجین چنده؟

    1. رضا عزیز:
     شما آی پیتون ۹۰۹۰ نیست بلکه پورت که ۹۰۹۰ هست شما سعی کنین آموزش رو دقیقتر بخونید آی پی کامپیوترتون باید در یک رنج با آی پی کنسول باشه. همچنین در نرم افزار PSX شما میبایست وقت فولدر رو انتخاب می‌کنید بعد تیک گزینه Auto Find RpelaceFile رو هم کنارش زده باشید.
     حتما ببینید ارتباط بین کنسول و نرم افزار برقرار می‌باشد یا خیر. و حتما آموزش رو کامل بخونید لطفا.
     در ضمن شما ریجن ۲ با شماره CUSA01788 می‌باشید. که باید از سایت ما یا هر سایت دیگری که دانلود میکنید، فایل های این شماره CUSA رو دانلود بفرمائید.

     امیدواریم پساخ مفید بوده باشه نتیجه رو هم از همین طریق میتونین اعلام بفرمائید.

     با احترام

     1. ممنون.اشتباه تایپی بود که نوشتم آی پی.منظورم پورت ۹۰۹۰ بود.
      بله ارتباط بین کنسول و لب تاپ برقراره.
      هیچ راهی نیست که مشخص بشه من فایل هاییی که دانلود کردم ریجین چند هستند؟
      من فایل ها را همون روشی که شما توی سایتتون توضیح دادین، مو به مو دانلود کردم.نمیدونم دیکه ریجین چند هستند و از چه سایتی دانلود کردن.
      EP0001-CUSA01788_00-RAINBOWSIXSIEGE0-A0183-V0100_3
      این یکی از فایل هاست.مشخص نمیشه ریجین چنده؟

      1. زضا عزیز:
       اگر فایل ها رو بدین شکل دانلود کردید درست هستند و با بازیتون هم همخونی دارند. شما بفرمائید که آیا وقتی فولدر رو انتخاب میکنید و تیکی که بهتون گفتیم رو میزنید و بعد شروع به دانلود میکنید از پلی استیشن لاگی بر روی نرم افزار شما میوفته؟ و آیا این لاگ قسمت دومش که مربوط به آدرس دیتای شما بر روی کامپیوتر هست شناسایی میشه یا خیر؟

       با احترام

       1. منظورتون از اینکه میگید لاگی بر روی نرم افزار میوفته یا نه چیه؟من خوب بلد نیستم.نمیشه از طریق عکس راهنمایی کنید؟

      2. من الان نگاه کردم.واقعا گیج شدم.دیتا ها همه ریجین ۲ هستند.cusa01788 هستند.
       اما انتقال انجام نمیشه.تمام فایل ها همون حجمی را دارند که شما توی سایتتون گذاشتین.
       من اگر لب تاپ و کنسول و مودم را ریست کنم میشه از اول با این فایل هایی که دانلود کردم انتقال دیتا را از اول انجام بدم؟
       لطفا بگین مشکل کار من کجاست؟ من چیکار باید بکنم.

 44. سلام ببخشید نرم افزار psx روی ویندوز ۱۰ قابل اجراست من همه چی رو امتحان کردم انتی ویروس ها و فایر وال رو غیر فعال کردم و run as admin برنامه رو اجرا کردم حتی بعدش نرم افزار رو پشتیبانی از ویندوز های دیگه هم در properties یکی یکی چک کردم اما بازم به محض استارت کردن برنامه ارور value can not be null میاد امکانش هست راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم … البته روی ویندوز ۷ تست کردم مشکلی نداشت …

  1. رضا عزیز سلام:
   ممنون که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   شما این پیغام خطا رو که دریافت میکنین با کلیک رو گزینه اوکی میتونین به ادامه کارتون بپردازید بدون مشکل. البته اگر نرم افزارتون اجار میشه اگر نه که بفرمائید راهنماییتون کنیم.

   با احترام

    1. رضا عزیز:
     بابت تاخیر در پاسخگویی عذرخواهی ما رو بپذیرید.
     رضا عزیز مشکل شما در قسمت IP کامپیوترتون می‌باشد. حتما آی پی کامپیوتر و سیستم رو بررسی بفرمائید که درست داره از مودمتون آی پی میگیره و تو رنج آی پی کنسولتون باشه. این پیغام معمولا به دلیل مشکل مربوط به آی پی آدرس می‌باشد.

     میتونین نتیجه رو از همین طریق اطلاع بدید تا باهم به یک نتیجه برسیم و شما هم مشکلتون برطرف بشه.

     با احترام

     1. ببینید الان از کنسول ip گرفتم به ۱۹۲.۱۶۸.۱.۸ و ip لپ تاپ خودم ۱۹۲.۱۶۸.۱.۹ بود … چه تغییراتی رو باید اعمال کنم حتی کانکشن ها رو یکبار disable کردم دوباره وارد شدم بازم مشکل داشت

      1. رضا عزیز:
       پس اگر مشکلتون برطرف نمیشه لطفا از همون ویندوزی که خودتون میفرمائید همه چیز اوکی هست استفاده کنید و فرایند انتقال دیتا رو انجام بدید. چون مشکل شما حتما باید بر روی سیستم دیده بشه و با آزمون خطا برطرف بشه و متاسفانه این از حوزه کاری ما خارجه. بهترین پیشنهاد استفاده از همون سیستم عامل و سیستمی هست که خودتون فرمودید مشکلی روش دیده نمیشه.

       با احترام

 45. سلام یک سوال الان موقع گرفتن لینک بازی مثل gow 4 من میتونم دیتا اصلی بازی رو با psx لینک بگیرم اما برای گرفتن اپدیتش باید چکار کنم باید یکبار انتقال بدم دیتا رو بعد از کامل شدنش وقتی داشت اپدیت رو دانلود میکرد وارد psx بشم و لینک اپدیت رو بگیرم؟ خیلی ممنون از شما

  1. سلام پوریا عزیز:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   بله دقیقا همینطور که میفرمائید هست و بعد از نصب دیتای اصلی بازی میتونین اگه دانلود داد دیتا رو در بیارید اگر هم نه که وقتی شماره cusa بازی رو میدونین از سایت هایی مثل سایت ما دیتای آپدیت بازی رو دانلود بفرمائید تا آماده باشه.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.
   خوشحال میشیم نظرات شما رو در دیگر مطالب سایت هم ببینیم.

   با احترام

   1. سلام و خیلی ممنون بابت پاسخوگیی کامل و سریع شما ببخشید یک سوال دیگه با توجه به شرایط الان که اینترنت ها مشکل پیدا کرده میتونید یک dns خوب بگید برای دانلود من دیروز متوجه یک نکته ای شدم و اونم این بود که حتی لینک دیتا رو که میخواستم با idm دانلود کنم بعضی هاش ارور میخورد و بعدش مشخص شد که فیلتره البته من با همراه اول داشتم امتحان میکردم در کل اگه روشی هست که بشه سریع تر گرفت ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر از شما

    1. پوریا عزیز سلام:
     خوشحالیم که شما راضی هستید.
     ببینید اول توضیحی راجع به لینک‌ها باید بدیم خدمت شما، لینک هایی که ما مستقیم از سرورهای پلی استیشن یا سونی برای شما قراردادیم واقعا اشک خود ما و بچه‌های تیم گیم پاس رو هم درآورده. ببینید خیلی وقت ها این لینک ها فیلتر هستند حالا معمولا نه از طرف ما بلکه از طرف سرورهای پلی استیشن. تنها راهی که پیشنهاد می‌کنیم استفاده از نرم افزارهای دور زدن تحریم هست. شما مشکلتون با DNS حل نخواهد شد.

     امدورایم پاسخ مفید بوده باشه براتون.
     با احترام

 46. سلام و خدا قوت خدمت شما
  من تمام راه هایی که گفتید رفتم و با نقطه اتصال گوشی دستگاه و لب تاپ رو به هم وصل کردم
  من به خاطر اکانت های غیر قانونی از ترس قفل شدن بازی ها نمیتونم به اینترنت وصل بشم.گزینه تست اینترنت رو هم نمیزنم وقتی روی دانلود بازی میرم ارور اتصال به اینترنت میده و بازی در قسمت دانلود نمیاد که ادامه مسیر نرم افزار رو برم.
  حتما باید به اینترنت وصل شد و مقداری از بازی رو دانلود کرد؟نمیشه بدون اتصال به اینترنت دیتای بازی رو ریخت؟من الان کلی حجم حروم کردم دیتای بازی ها رو از سایت شما گرفتم.اگه میشه روش بدون اتصال به اینترنت رو بهم بگید یا برام ایمیل کنید.
  من پرستارم و به خاطر شرایط کرونا واقعا تو وضع بدی هستم و به خاطر ساختمان سازی از لحاظ مالی بسیار تو فشار هستم و نمیتونم اکانت قانونی بخرم.به خاطر حمایت از کادر درمان هم شده راه حل رو برام توضیح بدید ممنون میشم وقت بیکاری کمی دارم حداقل با بازی بتونم درگیری ذهنی رو کم کنم
  واقعا ممنون میشم.شرمنده

  1. سلام عباس عزیز:
   خوشحالیم که شما مطالب سایت گیم پاس رو دانلود می‌کنید.
   ببینید الان شما بازی تو صف دانلود دارید که انتقال دیتا بدید یا خیر؟
   شما بازی جدید بخواید بریزید باید حتما دستگاه به اینترنت متصل باشه و شروع کنید بازی ها رو تو صف دانلود قرار بدید که باز هم ریسک قفل شدن بازی‌های قبلی برای دستگاه شما وجود داره.
   شما دقیقا بفرمائید که الان دستگاهتون رو میخواید بازی اضافه کنید یا میخواید فقط آپدیت بازی‌ها رو انجام بدید که اگر شد ما بتونیم شما رو راهنمایی کنیم.

   با احترام

   1. میخوام بازی جدید بریزم بدون اتصال اینترنت نمیشه؟
    اگه اکانت هکی باشه فقط احتمال قفل بازی هست یا احتمال بن شدن دائمی دستگاه هم هست؟
    ممنون

    1. کاربر عزیز:
     خیر. شما بدون اتصال به اینترنت نمی تونین بازی رو تو صف دانلودتون قرار بدید.
     در ارتباط با قفل بازی و بن شدن دستگاه باید بگیم احتمال این خطر وجود داره.
     معمولا دستگاه خیلی کم پیش میاد که بن بشه و اگر هم بن بشه به صورت دائم نیست ولی امکان بن شدن موقت وجود دارد اما در ارتباط با قفل شدن بازی ها بیشتر مواقع این اتفاق خواهد افتاد.

     لازم به ذکر است توضیحات بالا کاملا تجربی بوده و گیم پاس هیچ گونه مسئولیتی در قبال توضیحات در مورد بازی‌های غیر قانونی نخواهد داشت.

     با احترام

 47. سلام و خسته نباشید
  یه سوال داشتم اینکه من اگه اکانتای ترکیبی رو بخرم بعد دستگاه به اینترنت وصل باشه و یه مقدار از بازی رو دانلود کنم اکانت و بازیها قفل نمیشه؟ چون در حالت معمولی اگه اکانت ترکیبی هکی میرم کلوپها برام میریزن اگه به اینترنت وصل کنم بازیا قفل میشه
  در این روش مشکلی نداره؟ ینی اگه یه مقدار بزنم دانلود مثلا ۵-۶تا بازی رو بزنم دانلود یه مقداریشو بعد اینترنتو قطع کنم و دیتا رو انتقال بدم مشکلی برای اکانت و بازی پیش نمیاد؟

  1. سلام علی عزیز:
   خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید منظورتون از اکانت های ترکیبی اکانت ظرفیتی هست، خیر مشکلی پیش نمیاد چون اکانت ها قانونی هست و از فروشنده هم سوال بفرمائید که میتونین به اینترنت متصل کنین یا خیر قطعا پاسختون رو میدن ولی نه میتونین دقیقا کاری که گفتین رو انجام بدید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه. خوشحال میشیم نظراتتون رو در دیگر مطالب سایت گیم پاس هم مشاهده کنیم.
   با احترام

    1. علی عزیز سلام:
     بله اکانت هکی به اینترنت نباید متصل بشید. چون بازی ها امکان قفل شدنشون هست.

     با احترام

 48. سلام و خسته نباشید
  من یه مطلبی رو نمیفهمم
  وقتی یه اکانت هکی روی سیستم داری و در قسمت purchased بازی های مختلفی هست ولی دیتاشون رو نداری میتونی دیتا ها رو از سایت ها دانلود کنی و بریزی رو دستگاه و بازیشون کنی؟
  در ضمن وقتی دیتا ها رو داری دستگاه و کامپیوتر فقط از طریق مودم به هم وصل هستن و مودم به اینترنت وصل نیست؟یعنی اگه دیتا رو دانلود کرده باشی و بخوای به دستگاه انتقال بدی با همین نرم افزار باز هم باید دستگاه به اینترنت وصل بشه؟خواهشا جواب بدید ممنون میشم.شرمنده

  1. سلام کاربر عزیز:
   در درجه اول سپاسگذاریم از اینکه مطالب وب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   برای سوال اولتون بله دیتا ها از طریق سایت هایی مثل سایت ما دانلود میشه و بعد از کامپیوتر به پلی استیشن منتقل میشه.
   ببینید روند انتقال دیتا از کامپیوتر به کنسول پلی استیشن برای اکانت های هکی و غیر قانونی به شیوه های مختلفی هست که پلی استیشن به اینترنت وصل نشه و با کمی مطالعه دقیق همین مطلب میتونین راهکارش رو بدست بیارید. متاسفانه ما توضیحی در ارتباط با این موضوع نمیتونیم بدیم.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشد.
   خوشحال میشیم که نظرات شما کاربر عزیز رو در دیگر مطالب گیم پاس هم مشاهده کنیم.

   با احترام

 49. باعرض سلام و تشکر برای این مقاله جامع و دقیق که مشخصه زمان زیادی برای تنظیم اون صرف شده
  من یک PS4 دارم که قبلا بیرون دادم بازی ریختن روش
  حال برای اینکه از این به بعد خودم بازی هایی که دوست دارم رو روش بریزم چکار باید کنم
  آیا مقاله ای توی این زمینه به همین کاملی انتقال دیتا به PS4 برای من وجود داره؟
  آیا دستگاه هم رو باید اول ریست فکتوری کنم که اکانتی که بیرون روش ریخت پاک بشه یا از همون اکانت میتونم استفاده کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائین.
  با تشکر

  1. سلام امیر عزیز:
   ممنون از لطفی که به وب سایت گیم پاس دارید و ممنون از اینکه مطالب سایت گیم پاس رو دنبال می‌کنید.
   ببینید صد در صد بخش تحریریه ما ماقله های آموزشی زیادی رو در دسترس انجام دارند اما خوب تایم دقیقی برای ارائه اونها نمیتونیم به شما بدیم که بعدا شرمنده شما و دیگر کاربران بشیم.
   اما در توضیح سوال شما باید بگیم خدمتتون که، شما بازی‌هایی که بر روی دستگاهتون نصب شده به صورت غیر قانونی نصب شده و اگر شما این بازی ها رو دوباره بخواین نصب کنید باید حتما اکانت های غیر قانونی تهیه کنید که بعد از تهیه اون ها میتونین دیتای بازی ها رو از سایت هایی مثل گیم پاس دانلود و از طریق همین شیوه به کنسول پلی استیشن خودتون منتقل کنید.
   در غیر اینصورت شما می‌بایست بازی ها رو به صورت قانونی (تهیه دیسک فیزیکی یا خرید به صورت دیجیتال از فروشگاه پلی استیشن) تهیه کنید که باز اگر به صورت دیجیتال تهیه بشه میتونین دیتا ها رو از طریق سایت گیم پاس یا سایت های مشابه دانلود و سپس منتقل کنید.

   امیدواریم که پاسخ برای شما مفید بوده باشه. شما از طریق بخش دیدگاه های سایت میتونین سوالتتون رو بپرسید و بدونین که گیم پاس در اسرع وقت به شما پاسخگو خواهد بود.
   خوشحال میشیم نظراتتون رو در دیگر مطالب گیم پاس نیز مشاهده کنیم.

   با احترام

   1. ممنون از راهنماییتون. راستش انتظار پاسخ شما رو توی این زمان کوتاه و توی روز تعطیل یکم نوروز رو نداشتم. ممنون که انقدر اکتیو هستین.
    دوتاسوال داشتم :
    سوال اول اینکه اکانت غیرقانونی رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
    و سوال دوم اینکه هزینش حدودا چقدر میشه؟

    1. امیر عزیز:
     ما کاربران سایتون برامون بسیار اهمیت دارن و اونا رو سرمایه های خودمون میدونیم.
     امیر عزیز ما نمیتونیم شما را راهنمایی کنیم که شما از کجا این مدل اکانت ها رو تهیه بفرمائید و بابت قیمتش هم هیچ گونه نظری نداریم و از این بابت از شما عذرخواهی میکنیم چون از لحاظ حقوقی و انسانی برای ما مسئولیت داره. این را در نظر بگیرید که ما سایت و شخص خاصی را معرفی کنیم که به شما خدمات درست ندهند و بنابراین از لحاظ انسانی راهنمایی ما و سایت ما زیر سوال خواهد رفت.
     پیشنهاد ما همیشه و همیشه استفاده از اکانت ها و خریدهای قانونی هست ولی خوب شرایط و وضعیت کشور برای گیمرهای عزیزمان بسیار دشوار شده است.

     با احترام

      1. امیر عزیز:
       ممنونیم از شما که سایت ما رو برای مطالعه انتخاب کردید. پیشنهاد میکنیم گیم پاس رو دنبال کنید برای اینکه بخش های جدید خوبی در گیم پاس راه اندازی خواهد شد که ممکنه کار کاربرانی امثال شما هم با اون بخش ها راه بیوفته و مطمئن باشید که آموزش های زیادی رو هم در دست آماده سازی در بخش تحریریه داریم.

       سلامت، شاد و پیروز باشید.

       با احترام

 50. با سلام من فایل دیتا و بروز رسانی بازی رو از یک سایت جدا بصورت چند پارت دانلود کردم و اون رو درفایلی به نام Fortnite استخراج کردم و به PSX هم مسیرفایل Fortnite رو دادم منتها با دانلود از PS4 فایل دیتا ارسال نمیشه و هی لاگ میده و از نت مصرف میشه باید چی کارکنم؟؟

  1. محمد عزیز سلام:
   ممنونیم از اینکه مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید فرقی نداره که دیتا رو از کدوم سایت دانلود میفرمائید. مهم اینه که شماره CUSA یی که دانلود می‌کنید درست باشه چون ممکنه به طور مثال ریجن ۱ بازی چند تا شماره CUSA داشته باشه. حالا شما از این بابت اگه مطمئن هستید بفرمائید که دقیقتر راهنماییتون کنیم.

   با احترام

 51. با سلام من با اینکه مسیر دیتای بازی رو مشخص کردم ولی موقع دانلود هی لاگ می ده واز حجم نتم میره باید چیکار کنم (آموزشم با دقت خوندم)

  1. سلام محمد عزیز:
   ممنونیم از اینکه مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید وقتی این اتفاق پیش میاد حتما فایل اشتباهی یعنی شماره CUSA دانلود شده با شماره CUSA بازیتون همخونی نداره که این اتفاق میوفته.
   سعی کنید شماره CUSA صحیح بازی رو بدست بیارید و حالا یا از سایت ما دانلود بفرمائید یا مستقیم با لینک به دست اومده به دانلود بپردازید.

   با احترام

 52. سلام
  ممنون بابت پاسخگویی سریعتون فقط سوالی که هست باید هم دیتای بازی هم آپدیت دانلود بشه؟ یا فقط دیتای بازی یا فقط دیتای آپدیت؟

  1. سلام نیما عزیز:
   شما اگر اولین بار هست بازی رو نصب میکنید هم باید دیتای اصلی و هم دیتای آپدیت بازی رو دانلود بفرمائید.

   با احترام فراوان

   1. خیلی ممنونم از پاسختون
    فقط یک سوال دیگه من آپدیت فیفا رو میخوام بریزم آپدیت قیلی بدون مشکل انجام شد آپدیت جدید رو که میخوام انجام بدم حجمی که تو بازی گفته ۴.۲۶۴ گیگ هست اما حجمی که PSX میده ۴.۷۳۲ گیگ هست، دیتا رو دانلود میکنم میذارم واسه انتقال تا آخر هم لود میشه در آخر مینویسه Update file و ارور میده مشکل چی هست؟ تو قسمت آپدیت فایل Pause که میزنم یک دیتای ۱۰۰ مگابایتی هست که میخواد دانلود کنه اما دانلود نمیشه و در آخر ارور میده!

    1. سلام نیما عزیز:
     خواهش می‌کنیم. وظیفه ما پاسخ به شما کاربران سایت است که سرمایه‌های ما محسوب می‌شید.
     ببینید شاید مشکل برای دلتا پکیج که باید دانلود کنید. میتونین اون ۱۰۰ مگابایت رو بزارید از اینترنت دانلود کنه یعنی Pause کنین و بعد نتوورک کنسولتون رو ببرید مستقیم به اینترنت بدو پروکسی سرور و بعد بزنید که اون میزان از اینترنت دانلود شه چون ما هیچ اروری از این بابت روی دیتای جدید فیفا دریافت نکردیم.

     با احترام

     1. Pause که میکنم از اینترنت جدا هم که وصل میشم ادامه دانلود نمیره و ارور میده، میشه دلتا پکیج رو جدا دانلود کنم و بریزم توی همون پوشه؟

      1. دلتا پکیج یک فایل ۱۳ مگابایتی بود ریختم تو پوشه و دوباره تا آخر رفت رسید به دانلود یک فایل ۱۰۰ مگابایتی و باز ارور داد 🙁 با نت بدون پروکسی هم وصل میشم اون قسمت Preparing to download کامل میشه و میزنه update file اما باز بعدش دوباره ارور میده.

       1. نیمای عزیز:
        شما یه لطفی کنید که این آپدیت رو پاک کنین از اول دوباره نصبش کنید ببینید اوکی میشه یا خیر؟

        با حترام

        1. ده بار این کار رو کردم :دی اما نشد
         دیتا جدا هم از سایت Psdatabase دانلود کردم در صورتی که یک سایز بودن و باز هم همین مشکل پیش اومد، حالا میخوام دوباره بزارم به محظ اینکه تموم شد و وارد دانلود ۱۰۰ مگابایتی شد استاپ کنم و بزارم رو وایفای ببینم میشه یا نه. خدایی دمتون گرم که جواب میدی

          1. نیما عزیز:
           فیفا شما دیسک هست یا دیجیتال و CUSA شو هم بفرمائید لطفا.

           با احترام

          2. نیما عزیز:
           پیشنهادی که برای شما داریم اینه که اگر دیتای کامل بازی رو در دسترس دارید لطفا یکبار بازی رو پاک کنید و دوباره با آپدیت جدید نصب کنید. اگر نه که یکبار دیتای آپدیت رو دوباره دانلود بفرمائید.
           چون خود ما هم فیفاهای دفتر گیم پاس رو با همین CUSA آپدیت کردیم.

           با احترام

          3. ممنون به نظر میرسه همین کار رو باید کنم چون که جدا با نت هم گذاشتم آپدیت بشه باز همین مشکل به وجود اومد. دیتای بازی رو گذاشتم دانلود بشه.
           ممنونم از شما

 53. سلام خسته نباشید، جناب من دیتا رو درست دارم psx هم فایل رو خودش از تو فولدری که دیتا رو گذاشتم پیدا میکنه اما توی ps4 ارور data crrupted میده گذاشتم حدود ۲۰۰ مگ با خود کنسول رفت باز تا اون فایل رو میزنم ارور میاد بقیه dlcها و فایل ها کامل انتقال پیدا کرد اما یکیشون اصلا نمیره . دیتا درسته چون خود psx پیداش میکنه کد ریجن و اینا هم اوکیه

  1. علیرضا عزیز سلام:
   ممنون زا اینکه مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   شما چه بازی رو نصب فرمودید لطفا دیدگاهتون و مشکلتون رو توی مطلب همون بازی بنویسید که ما هم راحترتر بتونیم راهنماییتون کنیم.

   با احترام

 54. سلام
  نرم افزار psx هر از گاهی بسته میشه و وقتی مجدد باز میکنم دوباره از اول شروع به انتقال میکنه و نه از جای قبلی

  1. سلام علی عزیز:
   ممنونیم مطالب گیم پاس رو دنبال می کنید.
   ببینید نرم افزار PSX بعد از انتقال دیتا به میزان ۱۰ الی ۱۲ گیگابایت بسته میشه و وقتی دوباره باز میکنید دیتا از اول شروع به ریختن نمیشه به میزان حجم باقی مانده دقت بفرمایید متوجه می‌شوید فقط خط بارگذاری یا لود دوباره میاد از اول اما میزان دیتا از همونجایی شروع میشه که قطع شده و این موضوع برای همه پیش میاد

   امیدواریم پاسخ مفید بوده باشه
   خوشحال میشیم نظراتتون رو در دیگر مطالب سایت هم ببینیم.
   با احترام

 55. ممنون بابت سایت خوبتون
  سلام در رابطه با انتقال فایل ها call_of_duty modern warfair هست ودانلود شدنش!
  ما تمامی لینک هایی که روی psx بالا اومدند را در دانلود منیجر کپی و دانلود کردیم و موقع انتقال فایل ها تا ۴ گیگ
  با سرعت ۱۰ و۱۱ مگابایت میره ولی وقی از ۴ گیگا بایت بیشتر میشه سرعت دانلود میاد روی ۱ مگابایت و خیلی زمان میبره!
  اگه میشه بگید کجارو اشتباه رفتیم یا دلیلش چیه؟!

  1. سلام آریا عزیز:
   ممنونیم از اینکه مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید اول از این مطمئن بشید که وقتی انتقال دیتا سرعتش میرسه به ۱ مگابایت بر ثانیه از اینترنتتون استفاده نمیکنه…
   اگر مطمئن شدید که از اینترنتی استفاده نمیشه باید بگیم در بعضی مواقع برای خود ما هم پیش اومده دیتای بعضی بازی ها این انتفاق میوفته و سرعت انتقالشون پائین میاد در ارتباط با دیتای بازی مورد نظرتون چون خودمون هنوز تست نگرفتیم نمیتونیم محکم و مطمئن بگیم اینطور هست یا نه ولی خود ما سر بازی های دیگه پیش اومده.

   امیدواریم پاسخ مفید بوده باشه. اگر بازم سوالی بود از طریق بخش دیدگاه ها بپرسید و بدونین که ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.
   خوشحال میشیم نظراتتون رو در دیگر مطالب سایت هم مشاهده کنیم.

   با احترام

    1. آرای عزیز سلام:
     اگر از اینترنت دانلود میشه پس احتمالا شاید پکیجی رو دانلود نکردید و اگه همه پکیج ها دانلود شده و شماره های پکیج دیتا ها به ترتیب هست در فولدر مودر نظر یه پیشنهادی داریم اینکه مقداری از دیتا رو بزارید با اینترنت دانلود کنه بعد دوباره برید برای انتقال از طریق نرم افزار PSX.

     با احترام

 56. سلام و خسته نباشید
  ببخشید یک مشکلی تو روند انتقال دیتا برای من پیش اومده که خوشحال میشم راهنمایی کنید
  من تمام فایل های بازی cod warzone رو دانلود کردم و همونطوری که تو اموزشتونم گفته بودید به ترتیب شماره قبل از pkg رو عوض میکردم و لینکشو میزاشتم برای دانلود ولی الان که میخوام فایلهارو انتقال بدم روی کنسول پیام cant download
  خوشجال میشم اگه راهنمایی کنید

  1. ارسلان عزیز سلام:
   ممنوینم از اینکه مطالب سایت گیم پاس رو دنبال می‌کنید.
   هنوز تیم گیم پاس انتقال دیتا Warzone رو تست نکرده اما کاری که شما میفرمائید انجام دادید کاملا روندش درسته و تقریبا ۱۰۰ گیگابایت باید دانلود می‌کردید.
   حالا شما برای اینکه از صحت و عملکرد کارکرد نرم افزار PSX خودتون مطمئن بشین اول ببینید میتونین این انتقال دیتا رو بر روی بازی دیگری انجام بدید یا خیر؟

   از همین طریق پاسخوتون رو ثبت بفرمائید تا ما هم در اولین فرصت پاسختون رو بدیم.

   با احترام

   1. اول از همه تشکر از پاسخگویی سریعتون واقعا ممنون
    فعلا دیتای بازی دیگه ای رو ندارم که امتحان کنم .
    ولی ی مشکلی که هست وقتی برنامه Psx رو باز میکنم و گزینه استارت رو میزنم ی اروری بنام input string میده که یادم رفت تو کامنت قبل بگم مشکل از اون نیست؟
    بعدم فایلهایی که من دانلود کردم روی هم رفته ۸۴ گیگ شد ۱۰۰ گیگ نشد

    1. ارسلان عزیز:
     بابت اون ارور باید بگیم چیز خاصی نیست و برای هر کسی که از این نرم افزار استفاده می‌کنه به نمایش در میاد.
     ما هم متاسفانه دقیق بازی Warzone رو تست نکردیم.

     در اولین فرصت که بچه های گیم پاس این موضوع رو تست کردند حتما مطلبی رو براش آماده می‌کنیم که دوستان به راحتی بتونن این کار رو انجام بدن.
     شما میتونین انتقال دیتا رو هم با یه بازی رایگان یا آپدیت یک بازی دیگه تست کنین و مطمئن بشین از صحت عملکرد فرآیند انتقال دیتاتتون.

     با احترام

 57. با سلام
  ممنون از توضیحات کاملتون
  مشکلی که من دارم در رابطه با آپدیت زیر ۴ گیگ هست! سعی کردم بخونم کامل اما باز مشکل دارم! آپدیت بازی فیفا ۲۰ مثلا الان ۱.۴ گیگ هست تقریبا اما لینکی که به من میده ۵ تا لینک ۴ گیگ هست! نمیدونم چجوری فقط آپدیت رو دانلود کنم! سعی کردم جدا آپدیت ۱.۱۶ رو دانلود کنم که ۴.۸ گیگ بود و برای یکی از دوستام که همین فایل آپدیت بود رو ریختم و اوکی شد اما برای من بعد از preparing for download ارور میده و آپدیت نمیشه! ممنون میشم توضیح بدید فایل ۱ گیگ رو از کجا پیدا کنم.

  1. نیما عزیز سلام:
   ممنون از اینکه مطالب وب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید مقدار آپدیتی که شما بر روی کنسول به طور مستقیم از اینترنت میگیرید را نمیشه ملاک این قرار داد که فایل دانلود دیتا هم همان میزان باشد. اما در ارتبا با اینکه میفرمائید برای بازی فیفا به شما ۵ تا لینک دانلود میده شما طبق آموزش یکی از لینک ها رو کپی کنید و بعد شماره های مورد نظر بر روی لینک را عوض کنید و تا زمانی که به شما ۴ گیگابایت میده باید فایل ها دانلود بشه.

   موضوع بعدی اینکه شما الان از طریق سایت ما میتونین فایل های آپدیت CUSA مورد نظرتون رو از طریق لینک زیر دانلود کنید.
   دانلود دیتا آپدیت بازی فیفا ۲۰ برای کنسول پلی استیشن ۴
   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه اما اگر سوالی داشتید در همین قسمت دیدگاه ها بیان کنید تا ما در اسرع وقت پاسخگو شما باشیم.

   با احترام

 58. سلام
  تو انتقال دیتا به ps4 مشکل دارم
  لپتاپ و پی اس هردو با کابل لن به مودم وصلن
  انتی ویروس و فایروال خاموشه
  برنامه psx رو باز میکنم و در سربرگ setteng تیک auto find رو میزنم و ادرس محل فایلهای بازی رو بهش میدم
  در ps4 هم تو قسمت lan وارد میشم و در انتها ip سیستموو میدم بهش و test conection رو نمیزنم
  میام تو قسمت دانلودهای ps4 و رو دانلود بازی مورد نظر میزنم ولی بلا فاصله پیام میاد cannot download

  یک بارم لپتاب با lan و ps4 با wifi هم امتحان کردم نشد

  1. سلام شهروز عزیز:
   شما مراحل رو کامل رفتید، سوالی که اینجا مطرح میشه اینه که شما فایل هایی که دانلود کردید شماره CUSAش با شماره CUSA بازی مورد نظرتون یکی هست چون وقتی این مشکل هست که فایل هایی که کنسول نیاز به دریافت از نرم افزار PSX داره رو نمتونه پیدا کنه و یکی نیست شما شماره CUSA ها رو چک بفرمائید حتما.

   با احترام

 59. سلام
  خسته نباشید
  شرمنده من کل اپدیت کالف ورژن ۱.۱۷دانلود کردم که کلان ۲۰پارت بود تو یه پوشه گذاشتم و میخوام انتقالش بدم به کنسولم اما از پوشه انتقال نمیده از اینترنم استفاده میکنه کنسولم چیکار کنم راهنمایی کنید

  1. رحمت عزیز سلام:
   ممنونیم از اینکهه مطالب وب سایت گیم پاس رو مطالعه می‍کنید.
   ببینید سعی کنید تمام مراحل انتقال رو به ترتیب آموزش جلو برید. اگر این موضوع حل نشد حتما شماره CUSA بازی رو چک کنید که فایل های درست بازی رو دانلود کرده باشید.

   باز هم اگر سوالی بود از همین طریق بفرمائید و ما هم در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

   با احترام

 60. سلام من تمام مراحل اتصال درست انجام میدم مشکلم این وقتی بازی داره انتقال داداه میشه تو بخش log در کادر local به جای اینکه مثلا بزنه بازی داره از درایو f کامپیوترم انتقال داده میشه اینو Select the local file or drag-and-drop here to enabled the local acceleration نشون میده و همین باعث میشه سرعت انتقال مثل دانلود معمولی باشه و سرعت ۱ یا ۲ مگ بر ثانیه س که فرقی با دانلود معمولی نداره چه جوری این مشکل باید حل کنم

  1. سلام احمد عزیز:
   ممنون از اینکه مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید این حالتی که شما میفرمائید یعنی کنسول داره از اینترنت مستقیم دانلود میکنه و چرا پیغام Select the Local File رو میبنید، چون که یا فایل هایی که قرار دادید در یک فولدر رو به نرم افزار psx آدرسشون رو ندادید یا اگر دادید تیک Auto Fine Replace رو نزدید.
   حالا اگر تمام مراحل گفته شده در بالا رو انجام دادید و باز هم این مشکل هنوز پا برجاست بدونین که شماره CUSA فایلی که دانلود کردید اشتباهه و این شماره CUSA دانلود شده با شماره CUSA بازی شما یکی نیست.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.
   خوشحال میشیم که نظراتتون رو در دیگر مطالب گیم پاس هم مشاهده کنیم.

   با احترام

   1. الان دارم بازی Assassin’s Creed III Remastered نزدیک ۱۴ گیگ از حجم بازی رو با سرعت ۱۲ مگ بر ثانیه انتقال داد بعد برنامه روی کامپیوتر بسته شد الان هر چقدر تلاش میکنم سرعت پایین مشکلش هم این که تو کادر local بازی رو از کامپیوتر انتقال نمیده

    1. احمد عزیز:
     شما لطف کنین اول تب Setting ببینید فولدر انتخابی فولدری هست که دیتا ها داخلشه یا نه اگر این مورد اوکی بود موقعی که لاگ براتون میوفته به صورت دستی برید فایل دیتا پارتی که داره میریزرو انتخاب کنین یعنی بر روی Select file بزنین روی لاگ و فایل مورد نظر رو دستی انتخاب کنین که کنسول بفهمه از کجا قراره این کار رو انجام بده اگر باز هم نشد باید بزارید کنسول مقداری از دیتا رو به صورت مستقیم از اینترنت بگیره و بعد دوباره برای انتقال دیتا تلاش کنید، در بعضی مواقع این انتقال هم ممکنه رخ بده.

     با احترام

 61. سلام من برای بار اول که دارم دیتا میریزم دیتا رو از سایت شما download کردم و طبق اموزش رفتم اما رو preparing to download گیر میکنه خواستم ببینم مشکل چیه فقط من قبلش یه ۷ گیگ ش دانلود کردم

  1. سروش عزیز سلام:
   ممنونیم از اینکه مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   اول در ارتباط با این مشکلتون بگیم که احتمال داره که شما دیتای با شماره CUSA صحیحی رو دانلود نکردید که هنگام انتقال فرآیند به درستی کار نمیکنه و این که بفرمائید شما کدوم بازی مد نظرتون هست که فقط ۷ گیگابایت دیتا دانلود کردید.

   با احترام

   1. بازی rainbow six هست و یه مشکل دیگه که هست اینه که من برای apex خواستم link هاش بیاد تو log تا با idm دانلود کنکم اونم میره تو preparing گیر میکنه بعد error میده

    1. سلام سروشع عزیز:
     ببینید پس اگر شما موفق به مشاهده لاگ ها بر روی نرم افزار نشدید باید گیم که یک اشکالی در ارتباط میان نرم افزار PSX نصب شده بر روی کامپیوترتون با کنسول پلی استیشنتون وجود داره. بنابراین شما اول ارتباطتون رو چک کنید که جفت دستگاه ها به یک مودم یا اکسس پوینت متصل باشن و بعد رنج آی پی های دستگاه ها رم چک بفرمائید طبق آموزش توی یک رنج باشن.

     باز هم چک کنین و از همین طریق اطلاع بدید که بتونیم بیشتر کمکتون کنیم.
     خوشحال میشیم نظراتتون رو در دیگر مطالب وب سایت گیم پاس ببینیم.

     با احترام

 62. با سلام
  بنده تمامی مواردی که عرض کردید رو رعایت میکنم و اتصال هم با موفقیت انجام میشه چون وقتی فایل رو میزارم رو دانلود و check for update که میزنم در قسمت لاگ برنامه psx ی سری لینک میاد و نشون میده اتصال درسته اما متاسفانه حدود ۱ ساعت زمان میبره که از preparing for download تموم کنه بعدشم با سرعت بپایین نت دانلود میکنه اصلا از فایل ها استفاده نمیکنه مشکل چیه؟

  1. محمد رضوی عزیز سلام:
   ممنونیم که مطالب وب سایت گیم پاس رو مطالعه میکنید.
   ببینید این حالتی که شما میفرمائید به خاطر دانلود فایل های اشتباه هست. شما مطمئن شوید که شماره CUSA درست رو دانلود کردید و فایل هاش رو آماده کردید و اینکه فایل ها همگی در یک فولدر باشه و تیکی که در آموزش برای نشان دادن مسیر آپدیت فایل ها هم هست را زده باشید.

   با احترام

  1. سلام شهروز عزیز:
   ممنونیمم که مطالب وب سایت گیم پاس رو مطالعه میکنید.
   دوست عزیز این درست است و باید آی پی کامپیوتر یا لپ تاپ با آی پی PSX یکی باشه چون در واقع نرم افزار داره آی پی کامپیوتر رو میخونه و با کنسول پلی استیشن شما ارتباط برقرار میکنه.

   امیدواریم پاسخ برای شما مفید واقع بشه. سوال دیگری هم بود میتونین از همین طریق عنوان کنین و بدونین که ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

   با احترام

   1. ممنون از پاسخگویی. قبلا فرق میکرد. نمیدونم چرا الان یکی شده
    من برای بدست اوردن لینک دانلود اول داخل ps4، ای پی psx رو میدادم و وقتی میخاستم دیتا رو انتقال بدم به ps4، ای پی لپتاپمو میدادم و مشکلی نداشتم
    الان ای پی ps4 و psx یکی شده ، انتقال دیتا صورت نمیگیره

    1. سلام شهروز عزیز:
     آی پی کنسول و PSX تون یکی شده، دوستان در جواب کامنت قبلیتون فکر کردند آی پی کامپیوتر و PSX یکی هست که درست است. برای این کار شما باید تو قسمت Network and Sharing Center کامپیوترتون برید و کارت شبکتون رو یک بار Disable و دوباره Enable کنید البته وقتی غیر فعال میکنید حتما کنسول روشن باشه و به شبکه وصل باشه که آی پیش رو گرفته باشه. شما با این کار از مودمتون درخواست یه آی پی جدید برای کامپیوتر میکنید اینطوری مشکلتون برطرف میشه و آی پی ها متفاوت میشه.
     وقتی دو تا آی پی رو یه دستگاه باشه مشکل IP Conflict پیدا میشه و قطعا شبکه نمیتونه دو تا دستگاه رو با یه آی پی بشناسه و این مثل این میمونه تو یک خیابون دو تا پلاک ۲ وجود داشته باشه و بسته شما هیچ وقت به پلاک ۲ مورد نظر نخواهد رسید.

     تست بفرمائید اطلاع بدید مشکلی بود ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود

     با احترام

     1. سلام
      دقیقا کاری ک گفتید رو تست کردم. ای پی لپتاپ تغییر کرد. ولی بازم دیتا به ps4 انتقال پیدا نمیکنه.

      psx رو بستم و دوباره باز کردم، بازم ای پی psx با ای پی لپتاپ یکی شد

      1. سلام شهروز عزیز:
       نرم افزار psx باید آی پیش با لپ تاپ یکی باشه اما با Playstation باید فرق کنه. دقیقا طبق توضیحاتی که در آموزش دادیم، حال سوالی که برای ما پیش میاد اینکه الان مشکل شما اینه که آی پی نرم افزار با لپ تاپ یکیه یا با پلی استیشن؟

       با احترام

     2. درضمن یه مورد دیگه شما گفتید ip psx و ip لپتاب باید یکی باشه؟
      ولی تو اموزشتون گفتید برای دریافت لینک دانلود اول ip psx رو به ps4 بدید و در مرحله بعدی ک میخواید دیتا رو انتقال بدید ip لپتاپ رو بدید به ps4. درسته؟ پس چجوری این دو ip الا باید یکی باشن؟

      1. شهروز عزیز سلام:
       خیر، شما آموزش رو کامل و دقیق سعی کنید بخونید. ببینید آی پی PSX همون آی پی کامپیوتر شما هست که نشون میده حالا بستگی داره که چند تا کارت شبکه به کامپوتر متصل هست که به تعداد کارت شبکه ها چه وایرلس چه کابلی نرم افزار PSX به شما آی پی ها رو نشون میده. کلا PSX کارش اینه که آی پپی کامپیوتر رو به عنوان آی پی خودش قرار میده یعنی آی پی هایی که بر روی کامپیوتر موجود هست.

       با احترام

 63. سلام
  ممنون از اموزش خوبتون
  میشه لطفا راهنماییم کنید که انتقال اپدیت بازی از psx همزمان روی چند ps4 انجام میشه؟
  من خودم گیم نت دارم و دیدم خیلی جاها اینکارو میکنن؛ممنونم

  1. سلام رامین عزیز:
   ممنونیم از شما که مطالب سایت گیم پاس رو دنبال می‌کنید.
   ببینید در درجه اول باید توضیح بدیم که پروسه انتقال دیتا یک پروسه سنگین برای کامپیوتر محسوب میشه. اگر شما قصد دارید از یک کامپیوتر این کار رو انجام بدید باید بدونین که باید CPU قوی و رم بالا داشته باشه دستگاهتون و در درجه دوم کامپیوتر شما اگر یک کارت شبکه داره باید بدونین که بهتره همون یک به یک کنسول های محل کارتون رو آپدیت کنین. اما اگه بتونین کارت شبکه دیگه اضافه کنید به کامپیوتر میتونین دو کنسول رو با سرعت یکسان و بالا دیتاهاشون رو نصب کنید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه ، اگر باز هم سولی بود میتونین بپرسید و ما در اسرع وقت از همین طریق پاسخگو خواهیم بود.

   با احترام

   1. ممنونم از پاسخگوییتون
    من الان در انتقال دیتا مشکل پیدا کردم
    اونم خودم فک میکنم شاید چون از مغازه پارت ۰و۱رو دانلود کردم و ۹پارت باقیمانده رو اومدم خونه انجام دادم،این مشکل پیش اومده
    الانم وقتی دیتاها رو منتقل میکنم تا۳گیگ میره بعد گیر میکنه
    اپدیت بازی برای rainbow six است
    الان نمیدونم چیکار کنم ؛کلشو دوباره دانلود کنم یا فقط همون ۲پارت اول که با ای پی متفاوته
    بدجوری گیر کردم😔

    1. رامین عزیز سلام:
     عذرخواهی ما رو بابت دیرکرد در پاسخگویی بپذیرید.
     نه مشکلی نداره که شما این دیتا ها رو هر کدوم رو از یکجا دانلود کنین یا چند جا، ممکنه مشکل از جای دیگه باشه باید یه کم آزمون خطا بین کامپیوتر و کنسول انجام بدید.
     در ضمن چک بفرمائید ببینید که هنگام انتقال دیتا نرم افزار PSX هنوز باز میمونه یا نه و آیا دیتا با شماره CUSA درست رو دانلود کردید و اینکه در ادامه که میفرمائید ،کنسول آپدیت رو از اینترنت نمیگیره؟

     مشخص شد بفرمائید تا ما بتونیم بیشتر کمکتون کنیم.

     با احترام

 64. با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بپرسم وقتی دیتا هارو با این نرم افزار میخوام به صورت افلاین بریزم تو ps4 ایا کنسول به اینترنت وصل میشه؟
  میخوام ببینم میتونم اکانت ظرفیت ۱ بخرم فعالش کنم و مثلا یک هفته دیگه دیتاش رو بزنم یا نه
  چون اگه یک لحظه هم کنسول به اینترنت وصل شه بازی ها میپره
  خیلی ممنون

  1. سلام بنیامین عزیز:
   ممنونیم که گیم پاس رو دنبال می کنید.
   ببینید بله میشه دیتا ها رو به صورت آفلاین هم بر روی پلی استیشن ریخت.
   ما سعی میکنیم که در سریعترین زمان ممکن آموزش انتقال دیتا برای اکانت های ظرفیتی مثل ظرفیت ۱ و بازی های نصبی یا همون هکی رو روی سایت قرار بدیم. تمام تلاشمون اینه که بتونیم این کار رو انجام بدیم و در دستور کار بچه های تحریریه قرار دادیم این موضوع رو.

   با احترام

   1. با تشکر بابت پاسخ دادن
    سوال اخرم این هست که پس با این اموزشی که الان توی سایت هست خلاصه کنسول به اینترنت وصل میشه؟
    یعنی من اگر اینکارو بخوام با یک مودمی انجام بدم که لوکال هست و به نت دسترسی نداره اینکار امکان پذیر نیست؟

    1. بنیامین عزیز سلام:
     اگر طبق این آموزش پیش برید که دستگاه به اینترنت متصل میشه. ولی در ادامه صحبت خودتون اگر به مودمی که اینترنت بهش متصل نیست و فقط نقش DHCP Sever رو بازی میکنه و سوئیچ وصل کنید و مراحل رو طبق آموزش برید به راحتی میتونین دیتا رو منتقل کنید فقط بدونین روی کامپیوتر باید حتما اینترنت متصل باشه ولی روی پلی استیشن خیر.

     باز اگه سوالی بود به راحتی از همین طریق میتونین بپرسین. ما هم در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

     با احترام

 65. سلام ی سوال داشتم اگه دیتای بازی ای رو از اینترنت داخل لپتاپ دانلود کنیم و به ps4 انتقال بدیم زمانی که دستگاه آنلاین میشه
  دستگاه بن میشه؟
  یا بازیای دیگه میپرن؟
  منظورم اینه میشه درکنارش دستگاه رو هم آنلاین کرد یا خیر؟

  1. سلام ابوالفضل عزیز:
   ممنون از اینکه مطالب وب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   لطاف منظورتون در ارتباط با اینکه میشه دستگاه رو هم آنلاین کرد چی هست؟
   شما بازی های کپی نصب کردید منظور کپی اکانتی هست.

   بفرمائید تا بتونیم به درستی راهنماییتون کنیم.

   با احترام

  2. سلام ابوالفضل عزیز:
   ممنون از اینکه مطالب وب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   لطاف منظورتون در ارتباط با اینکه میشه دستگاه رو هم آنلاین کرد چی هست؟
   شما بازی های کپی نصب کردید منظور کپی اکانتی هست.

   بفرمائید تا بتونیم به درستی راهنماییتون کنیم.

   با احترام

 66. سلام من انتقال دیتا رو با pc کابل lan و مودم انجام میدم اولش سرعت انتقال خیلی خوبه ۸ یا ۹ گیگ با سرعت بالا منتقل میشه بعد سرعت انتقال میاد پایین بعدش هر کاری میکنم سرعت انتقال بالا نمیره مودم روشن خاموش میکنم اتصال قطع و وصل میکنم ولی بازم سرعت انتقال پایین میشه راهنمایی کنید ممنون

  1. محمد عزیز سلام:
   ممنون از اینکه مطالب وب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید لطفا بفرمائید زمانی که میگید سرعت بالا هست چند مگابایت بر ثاینه انتقال دیتا انجام میشه و زمانی که سرعت میفرمائید پائین هست به چند مگابایت بر ثانیه میرسه. بفرمائید تا ما در پاسخ بعدی بهتر بتونیم شما رو راهنمایی کنیم.

   با احترام

    1. محمد عزیز:
     آیا قسمت لاگ نرم افزار PSX رو چک میکنین که آیا داره دیتا رو میده به کنسول یا فقط لاگ رو به صورت خالی میندازه؟ یعنی داره از اینترنت میگیره یا از نرم افزار PSX؟

     1. تو سربرگ لاگ از کجا باید بفهمم که داره دیتا رو میده به کنسول یا لاگ رو به صورت خالی میندازه

      1. محمد عزیز:
       شما اگر آموزش را با دقت مطالعه بفرمائید به طور کامل متوجه خواهید شد عدد و یا طریق صحیح انتقال به چه شکل خواهد بود لطفا مطالعه بفرمائید اگر سوالی بود از همین طریق دوباره مطرح بفرمائید تا ما هم در اسرع وقت پاسخگو باشیم.

       با احترام

       1. من اموزش رو خوندم تمام مراحل انجام دادم اوایل انتقال سرعت خوبه ینی همون ۱۰ تا ۱۲ مگ بعد سرعت افت میکنه مشکل این افت سرعت میخوام بدونم از کجاست

        1. محمد عزیز سلام:
         آیا این موضوع تو چه بازی اتفاق میوفته؟ آیا تو همه بازی ها این اتفاق میوفته؟ لطفا توضیح بدید تا بتونیم دقیقتر هر آنچه را می‌دانیم در اختیار شما همراه عزیز بزاریم.

         با احترام

         1. سلام ممنون از پاسخ گویی شما تا الان ۴ تا بازی به کنسول انتقال دادم و تو هر ۴ تا انتقال این افت سرعت داشتم

        2. سلام
         داداش این مورد اگه هست یعنی داره کنسولت از اینترنت فایلهای جدیدی که شما نداشتی رو دانلود میکنه
         مثلا اپدیت بازی ۱.۴ داری نصب میکنی یهو بازی اپدیت ۱.۵ میاد که فایلشو نداشتی به برنامه معرفی کنی و کنسول داره از اینترنت دانلودش میکنه

  1. مهدی عزیز سلام:
   ممنون از اینکه مطالب م رو دنبا می کنید.
   ببینید شما این پیغام رو وقتی نرم افزار رو باز میکنید و صفحه انتخاب IP Address رو می بنید، مشاهده می‌کنید یا وقتی بر روی دکمه استارت کلیک می کنید و وارد صفحه لاگ ها می‌شوید. بفرمائید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم.

   با احترام

 67. سلام
  ممنون از مطالب خوبتون
  من زمانی که برمیگردم دانلود نیمه کاره رو resume میکنم میزنه can’t download.
  میشه بفرمایید اشکال از چیه؟
  Defender و firewall رو هم خاموش کردم

  1. سلام سعید عزیز:
   ممنون از اینکه مطالب گیم پاس رو مطالعه می‌کیند.
   ببینید این موضوع Resume ربطی به مسائلی که ذکر کردید نداره. این قابلیت باید از سمت سرورهای دانلود برای کاربران تنظیم بشه که اگر از لینک های داخل سایت گیم پاس دانلود می کنید ما دو نوع لینک داریم، یه سری های لینک های مستقیم از سرورهای پلی استیشن هست که باید بگیم بله معمولا قابلیت Resume شون مشکل داره ولی لینک هایی که از سرورهای داخل کشورمون هست که بر روی شاتل هست مشکلی نخواهند داشت و میتونید دالنود رو ادامه بدید. ولی این نکته رو هم فراموش نکنید که ممکنه در بعضی از مواقع مشکل از نرم افزار مدیریت دانلدتون و یا شرکتی که سرویس اینترنتتون رو تهیه کردین هم باشه.

   امیدوارم پاسخ براتون مفید بوده باشه. نظرات شما در دیگر مطالب وب سایت گیم پاس ما را بسیار خوشحال خواهد کرد.

   با احترام

  1. محمد عزیز:
   شما اگه از حجم اینترنتتون کم میشه حتما دیتای صحیح رو دانلود نکردید و این موضوع مشکل داره. ببینید میشه مثلا کامپیوتر با کابل لن وصل باشه و پلی استیشن ۴ با وایرلس یا برعکس فرقی نداره ولی با دو تا کابل LAN شما سرعت انتقال دیتاهاتون بالاتر میره مثلا ثانیه ای ۱۰۰ کیلوبایت میتونین با دو تا کابل لن دیتا جا به جا کنین ولی اگه یه دستگاه با وایرلس باشه به طور مثال ثانیه ای ۳۰ کیلوبایت اما شدنی هست مشکلی نداره.

   با احترام

 68. سلام با نت همراه اول میخمام وصل شم دیتا بریزم هی قسمت اینترنت کانکشن پلی فور ارور میده برا ریختن دیتا ولی با مودم سریع وصل میشه اشکال جیه مودم سرعتش خیلی پایینه

  1. سلام محمد عزیز:
   بهترین راهکار اینه که شما با اینترنت یه بار دیتا های رو روی کامپیوتر یا حالا لپ تاپتون دانلود کنین بعد بیاین با کامپیوتر انتقال بدید به کنسول پلی استیشن. یه کم این روزا وضعیت نتا محصوصا همراه اول با سرورهای پلی استیشن به مشکل خورده ولی خوب خیلی بهتر شده الان.

   با احترام

 69. سلام یک سوال داشتم من الان مثلا اومدم بازی بردرلندز سه گزاشتم همین کارو کردم داره هی لاگ ها بیشتر میشه و رسیده به ۳۵ تا در اصل کل بازی فقط ۴۳ گیگ ۳۵ تا ۴ گیگ یک چیز فضایی تازه بیشترم میشه هی چیکار کنم ؟

  1. سلام محمد عزیز:
   خیلی ممنونیم که مطالب گیم پاس رو مطالعه میکنید.
   محمد عزیز، سعی بفرمائید آموزش ها را خیلی با دقت بیشتری مطالعه بفرمائید. ببینید لاگ هایی که توی نرم افزار PSX برای شما میاد یعنی اون ۳۵ لاگی که می فرمائید، لازم نیست اون ۳۵ لاگ رو کپی کنید و ۳۵ چهار گیگی دانلود بفرمائید.
   همونطور که تو آموزش نوشتیم شما از طریق یکی از لاگ ها و کپی کردن داخل نرم افزار اینترنت دانلود منیجر و سپس بارهای بعدی با تغییر عدد پارت این لاگ به لینک های این بازی دست پیدا خواهید کرد و این تغییر شماره پارت دانلود رو تا زمانی ادامه خواهید داد که به شما یک فایلی زیر ۴ گیگابایت برای دانلود بده.
   امیدواریم که پاسخ برای شما مفید بوده باشه و اگر باز هم سوالی داشتید میتونین از همین طریق عنوان کنید و مطمئن باشید ما هم در اسرع وقت به آن پاسخ خواهیم داد.

   با احترام

   1. واقعا دستتون درد نکنه بابت این قدر سریع جواب دادن یعنی من ازلاگ اول همینطوری شماره بزارم تاوقتی که به لاگی برسم که زیر ۴ گیگ بود اون بزارم شماره اخر تمام؟ بعد لاگ اول ۴ گیگ نیست ۹ مگه اونم جزو اینا هست؟

    1. محمد عزیز:
     نه ببینید شما سعی بفرمائید دقیق مطلب رو بخونید حتما صد در صد جواب شما اونجا هست.
     شما وقتی لاگ میوفته روی نرم افزار PSX، بر روی پی لینک کلیک می کنید و میبرید لینک رو توی نرم افزار اینترنت دانلد منیجر اونجا تو قسمت Add URLs میزنید بعد لینک اول رو تو صف دانلود میزارید. حالا طبق همین آموزش یعنی همین مطلب همون لینک رو دوباره میزنید و جایی که گفته شده با عکس تو آموزش عدد لینک رو عوض می کنید که میشه پارت دوم، همینطوری دوباره عدد رو عوض می کنید میشه پارت سوم. انقدر این پروسه رو ادامه میدید که میرسید به پارتی که نرم افزار اینترنت دانلود منیجر زیر ۴ گیگابایت بهتون نشونش میده و اونجا متوجه میشید که پارت آخر برای دانلود هست.

     باز هم شما آموزش رو بخونید و اگر متوجه نشدید بفرمائید از همین طریق ما پاسخگو خواهیم بود و به شما کمک خواهیم کرد تا زمانی که مشکل شما برطرف بشه.

     با احترام

      1. بله دقیقا محمد جان، باید همین کار رو انجام بدید. تست بفرمائید اگر در روند کار مشکلی بود بفرمائید.

       با احترام

       1. بعد لینکی که کپی میکنم قسمت اد یک عدد هم گزاشتم مثلا ۱۲ همینطوری تا بالا ولی خب الان شده ۱۹ تا ۱۹ تا ۴ گیگ حجم بازی ۴۳ گیگه

        1. محمد عزیز:
         به طور مثال نرم افزار PSX به شما یک لینکی مثل لینک زیر میده.
         http://gs2.ww.prod.dl.playstation.net/gs2/ppkgo/prod/CUSA15557_00/18/f_91e8a71a2fd2e0b4ae46a97e7b99f6c8b1fc6f29aa737ea485cffdbf25073b26/f/UP0006-CUSA15557_00-FIFAFOOTBALL2020-A0116-V0100_0.pkg

         حالا شما اگه دقت بکنید در آخر لینک یک عدد هست که ۰ صفر نوشته شده. شما با تغییر اون عدد به ۱ لینک دانلود دیتای بعدی رو بدست میارید و لینک مثل زیر میشه

         http://gs2.ww.prod.dl.playstation.net/gs2/ppkgo/prod/CUSA15557_00/18/f_91e8a71a2fd2e0b4ae46a97e7b99f6c8b1fc6f29aa737ea485cffdbf25073b26/f/UP0006-CUSA15557_00-FIFAFOOTBALL2020-A0116-V0100_1.pkg

         بعد این عدد رو به ۲ تغییر میدید همینطور میرید بالا و پشت سر هم فایل های ۴ گیگابایتی رو میزارید برای دانلود تا زمانی که به یک فایل زیر ۴ گیگ برسید مثلا ۳ گیگابایت اون آخرین فایلی هست که باید دانلود بشه. بدین صورت دانلود رو انجام میدید.

         حالا اگر نتونستید میتونین درخواست دیتای بازی رو بزارید ما در اسرع وقت لینک دانلود دیتای بازی رو براتون تو سایت قرار میدیم.

         با احترام

         1. ایول درست شد شد ۷ تا پارت ۴ گیگی یک پارت ۳ ونیم گیگی درس شد واقعا ممنونم ازتون بابت راهنمایی به جا من از برنامه dap برا دانلود استفاده میکنم اگر کرکشو داشتید قرار بدید خیلی ممنون میشم چون سرعت اورجینالش ۴۰۰ برار بیشتره طبق چیزی که نوشته ولی بازم ممنون بابت راهنمایی

          1. محمد عزیز:
           امیدواریم که همیشه راضی باشید. ببینید بابت نرم افزار ما تو حوزه بازی‌های ویدئویی هست و بابت دانلود این نرم افزار شما میتونین از سایت های معروف دانلود نرم افزار استفاده کنین قطعا کرکش هم قرار دادن.

           موفق، پیروز و شاد باشید.

 70. باسلام
  سوالی داشتم در مورد اینکه اگر من اکانت هکی رو بخوام وارد دستگام کنم به چه صورت میتونم دیتای بازی رو که در کامپیوتر دانلود کردم وارد دستگاهps4 کنم و ایا بعد از اینکه دیتا رو وارد دستگاه کردم نیاز به اپدیت دارن یا خیر؟ اگه جواب بله هستش به چه طریق میتونم این اپدیت بازی رو سریعتر دانلود کنم؟
  ایا در انجام این عملیات خطری برای دستگاه وجود دارد؟ (منظور بن شدن دستگاه)
  ممنون میشم راهنماییم کنین.

  1. سلام اسماعیل عزیز:
   ممنونیم که شما مطالب وب سایت گیم پاس رو مطالعه میکنید.
   ببینید شما طبق این آموزش در گیم پاس میتونین فایل های دیتای آپدیت رو دانلود کنین حالا چه از طریق وب سایت هایی مثل وب سایت گیم پاس چه اینکه از طریق خود دستگاه لینک دانلود دیتا رو طبق همین آموزش بدست بیارید ولی قطعا چون بازی هاتون بازی غیر قانونی هست باید از وب سایت هایی مثل وب سایت ما دانلود بفرمائید و بعد از طریق نرم افزار PSX به کنسول خوودتون منتقل کنید.
   در ارتباط با اینکه پرسیدید سریعتر دانلود کنید فقط راهش دانلود دیتای بازی از طریق کامپیوتر و سپس انتقال به کنسول هست.
   ببینید در ارتباط با خطر برای کنسول باید بگیم که صد در صد خطری برای دستگاه هست. شما وقتی اکانت هکی یا غیر قانونی بازی تهیه می کنید و نصب می کنید یعنی قانون شرکت سونی رو زیر پا گذاشتید و باید بدونین بعد نصب بازی نباید دستگاه خودتون رو آنلاین کنید و بدونین امکان این که دستگاه شما بن بشه هست حالا درصدش کمه اما امکانش هست حتی اگر بازی ها رو پاک و اکانت ها رو هم پاک کنین چون امکانش هست فردی که شما از اکنتش دارید استفاده میکنین به سونی گزارش این کار رو بده و ما بقیش یعنی بن کردن دستگاه برای سونی کار خاصی نداره و بسیار راحت هست فقط اگر گزارش از طرف دارنده اکانت به سونی یا پلی استیشن داده بشه این اتفاق میوفته.

   امیدواریم که توضیحات کامل بوده باشه اما اگر باز هم سوالی در ذهن شما بود میتونین بپرسید و بدونین گیم پاس در اسرع وقت سعی در پاسخگویی به شما عزیزان خواهد کرد.

   با احترام

   1. بازم تشکر میکنم بابت پاسخ سریع و کاملتون
    یه سوال دیگه هم که داشتم در مورد ورژن بازی هستش (ریجین و CUSA) از کجا میتونم در این نوع اکانت ها ورژن دقیق بازی رو متوجه بشم؟

    1. اسماعیل عزیز:
     خواهش میکنیم ما از اینکه شما کاربرای سایتمون که سرمایه های ما هستید راضی باشید برای ما بسیار انرژی بخش است.
     بابت سوال باید بگیم که، ببینید شما وقتی این اکانت ها رو وارد دستگاه می‌‌کنید و شروع به دانلود بازی هایی که در آن ها هست می کنید بعد باید دانلود بازی ها رو متوقف کنین و بعد طبق آموزشی که در همین مطلب هست پروکسی رو آی پی کامپیوتری بدید که نرم افزار PSX روش نصب هست و بعد مراحل رو به تریتیب برید که لینک دانلود در نرم افزار به نمایش در بیاد داخل لینک CUSA بازی نوشته شده که با فهمیدن شماره CUSA بازی به راحتی دیگه میتونین تمام فایل های دیتای بازی پلی استیشن مورد نظر رو از سایت هایی مثل سایت گیم پاس دانلود بفرمائید.

     بازم سوالی بود مشکل نیست و بدونین نظرات شما در دیگر مطالب گیم پاس به ما در ادامه راه انرژی خواهد داد.

     با احترام

 71. سلام روزتون بخیر
  من دیتای اصلی بازی Call of Duty Modern Warfare را از سایت شما گرفتم و طبق آموزشتون هم ا سمت کنسول هم برنامه psx جلو رفتم لاگ های داخل برنامه هم هست ولی مشکل من اینجاست که فکر می کنم بازی توی کنسول از طریق سرور های خودش داره دانلود می کنه نه از طریق برنامه ممنون می شم راهنماییم بکنید

  1. سلام گورک عزیز:
   ببینید شما اول جک بفرمائید که آیا دیتای صحیح بازی خودتون رو دانلود کردید یعنی ریجن و Cusa مربوط به خود بازیتون دانلود شده یا خیر؟ چون وقتی شما همه مراحل رو میرید و تو برنامه PSX هم در قسمت تنظیمات یا Settings دارید دستور میدید که بازی ار فولدری که شما دیتاها رو توش ریختین دانلود کنه و به کنسول پلی استیشنتون منتقل کنه و این کار انجام نمیشه حتما مشکل از دیتا ها است و دیتای صحیحی رو دانلود نکردید و یا در پوشه معرفی شده به نرم افزار قرار ندادید. چک بفرمائید و از همین طریق اعلام کنید تا بتونیم مشکل شما رو هم با راهنمایی به خوبی حل کنیم.

   با احترام

   1. سلام
    من روز اولی که warzone اومد گذاشتم رو کنسول یکم دیتا دانلود شد بعد با psx دیتا هارو دانلود کردم
    اما وقتی با psx میخواستم دانلود کنم بازی ارور میداد رو ps4 پاک کردم و دوباره دانلود کردم اما همین روال ادامه داشت
    دستگاه اینترنت داشت و پرا-کسی ست کرده بودم برا تست یه بازی دیگه دانلود کردم و تو لاگ لینک هاش اومد
    وقتی پرا-کسی ست نمی کردم دانلود warzone انجام میشد
    حتی چون دستگاه خالی بود یبار initialize کردم دستگاه رو و ریست شد کلا باز هم همون طور بود
    الان گذاشتم خود کنسول دانلود کنه اما وحشتناک زمانبره
    بنظرتون مشکل از کجاست ؟
    ممنون میشم کمکم کنید

    1. رامین عزیز سلام:
     ببینید شما حتما بررسی کنین ببینید اول بازی دیگه ای رو از طریق نرم افزار PSX میتونین انتقال بدید فایل های دیتا رو بعد تست بازی مورد نظرتون رو انجام بدید. یعنی از صحت عملکرد نرم افزار PSX مطمئن بشید بعد برید سراغ بازی WARZONE.
     لطفا امتحان کنید نتیجه رو از همین طریق اطلاع بدید تا بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم.

     با احترام

     1. ممنونم از پاسخگویی شما
      ببینید من برای تست صحت PSX اومدم یه بازی رایگان (به علت نداشتن اکانت PSN) فکر کنم بازی WatchDog رو زدم دانلود بشه و قشنگ لینک های بازی اومد تو log نرم افزار PSX نشست و میشد دانلودش کنم
      اما وقتی بازی call of duty رو میزنم بره دانلود بشه همون اول کاری ارور میده (درصورتی که دستگاه اینترنت داره و بازی دیگه دانلود میشه! ) و کد اررو هم CE-36244-9 هست

      1. ببینید نباید به این پیغام خطا برخورد کنید شما باید کامپیوترتون هم که نرم افزار PSX روش نصبه اینترنت داشته باشه و اگه این موضوع اوکی باشه مطمئن باشید که دانلود بازی ادامه پیدا خواهد کرد و اگر هم ارور بده صد در صد لاگی را بر روی نرم افزار خواهد انداخت.

       باز هم چک بفرمائید بررسی بفرمائید بیشتر توضیح بدید تا ما هم بتونیم دقیقتر راهنمایی کنیم.
       با احترام

     2. سلام ممنون از مطلبی ک گذاشتید
      من کامپیوترم کارت شبکه نداره و فقط با کابل میتونم به نت وصل شم،با این حال بازم میشه دیتا بریزم؟

      1. سلام رضا عزیز:
       خوشحالیم مطالب سایت گیم پاس رو مطالعه میکنید.

       منظورتون با کابل، کابل USB هستش؟

       اگر منظورتون این هست خیر نمیتونین این کار رو انجام بدید، حتما باید کارت شبکه سیمی یا وایرلس داشته باشید.

       امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.
       خوشحال میشیم نظرات شما در دیگر مطالب سایت گیم پاس هم مشاهده کنیم.

       با احترام

 72. سلام من کنسول رو با لن به مودم وصل کردم و لپ تاپ هم با وای فای وصل هست زمانیکه آی پی رو از PSX میگیرم و وارد بخش Proxy کنسول میکنم طبق راهنمایی شما Test internet connection رو نمیزنم و وقتی میام به قسمت دانلود و ادامه دانلود رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته چند دقیقه هم صبر کردم لطفا راهنمایی کنین ممنونم

  1. امیرخسین عزیز سلام:
   ممنون از اینکه گیم پاس رو برای مطالعه انتخاب کردید و ما از این بابت بسیار خوشحال هستیم.
   امیرحسین عزیز در درجه اول این که وقتی لاگی روی نرم افزار PSX شما نمیوفته یعنی ارتباط کنسول و کامپیوتر یا نرم افزار PSX Download Helper برقرار نیست. حالا لطفا بفرمائید که آیا شما دیتای خاصی رو دانلود کردید و میخواید منتقل کنین یا خیر میخواین تازه با استفاده از نرم افزار PSX شماره CUSA بازیتون رو مشخص کنین که به دانلود دیتا بپرذازید؟ این سوال رو جواب بدید شاید بهتر بشه که شما رو راهنمایی کرد و لطفا دقیقا همانند آموزش قدم به قدم پیش بروید تا جایی مشکل بر نخوردید.

   بفرمائید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

   با احترام

   1. دانلود دیتا انجام دادم و میخوام به کنسول منتقل کنم منتها مشکلم اول این بود که توی تست کانکشنمو فیل میزد با روش شما که جلو رفتم نت وصل نمیشه که دانلود ادامه پیدا کنه یه ارور فرمت هم رو PSX میده

    1. امیرحسین عزیز:
     اول اینکه لطفا پیغامی که میگید رو بفرستید تا دقیق ببینیم مشکل چیه.
     مورد بعدی اینکه فایروال ویندوز رو خاموش کنید بهتر هست یا اگر نرم افزار امنیتی دارید موقع انتقال و باز کردن نرم افزار PSX سرویسش رو قطع کنید.
     حتما چک بفرمائید که آیا آی پی که PSX به شما میده آی پی شبکه مودم شما هست یا خیر یعنی اگر ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ مودم شما برای مودم هست آی پی که نرم افزار پی اس ایکس به شما نمایش میده تو همین رنج هست یا خیر؟

     بفرمائید که بتونیم شما رو راهنمایی و مشکلتون رو برطرف کنیم.

     با احترام

     1. اول که با PSX وصل میشم ارور فرمت نادرست میده این از این آی پی مودمم همونیه که شما گفتین و آی پی PSX قسمت آخرش ۱۲۸ هستش یعنی۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۲۸ ولی بازم کانکشن failed میشه در مورد فایروال هم قطع هست و مشکلی نیست فیلتر شکنمم خاموشه

      1. بابت پیغام خطا اگه منظورتون Unable to Connect to the remote server هست این پیغام مشکلی نیست.
       خوب شما لطف کنین پورت رو بر روی ۹۰۹۰ قرار بدید و بعد تست کنین.
       با تمام این شرایطی که میفرمائید و اینترنت هم بر روی کامپیوتر متصل هست باید همه چیز درست کار کنه، برای اینکه باز هم مطمئن بشید حتما لطفا دانلود رو بدون اینکه بخواید فایلی انتقال بدید انجام بدید البته پروکسی حتما پروکسی Psx رو قرار بدید رو کنسول ببینید لاگ میوفته یا نه؟ چون تمام شرایط چک شده هست و خود ما هم با این شرایط انتقال دیتا و لینک ها رو بدست میاریم.

       با احترام

 73. سلام خسته نباشید امکانش هست آخرین آپدیت بازی battlefield 1 رو اگر میتونید قرار بدید؟

  1. سلام ابوالفضل عزیز:
   ممنون از اینکه سایت گیم پاس رو برای مطالعه مطالب انتخاب کردید.
   حتما درخواست شما به بخش مربوطه ارجاع داده خواهد شد و دیتای جدیدترین آپدیت و دیتای کامل بازی Battlefield 1 برای دانلود قرار داده خواهد شد فقط باید کمی به ما فرصت بدهید. از طریق پاسخ به همین دیدگاه شما به اطلاعتان رسانده خواهد شد که شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی گیم پاس متوجه شوید.

   خوشحای میشیم نظراتتون رو برای ما بقی مطالب گیم پاس هم مشاهده کنیم.

   با احترام فراوان

    1. ابوالفضل عزیز:
     ما فقط میتونیم لینک دانلود دیتای آخرین آپدیت این بازی رو براتون قرار بدیم و لینک دالنود دیتای اصلی بازی رو نمیتونیم، فکر میکنین به درد شما بخوره لینک دانلود آخرین آپدیت، چون بازی هم دیگه آپدیتی نخواهد داد برای کاربرانش.

     با احترام

 74. سلام خسته نباشید شما دارید بازی pesoo میگید در صورتی که من fifa 20 میخوام شما میگید دانلود کنید بعد میگید puse کنید من چجوری دانلود کنم وقتی دیتای تو لبتابمه

  1. سلام امیر عزیز:
   لطفا اگر امکانش هست دیدگاهتون رو بر روی دیدگاه قبلی پاسخ دهید تا ما بتونیم بررسی کنیم که دوستان چه جوابی به شما دادند که بهتر راهنماییتون کنیم.

   با احترام

   1. سلام اقا من گیج شدم من الان دیتای فیفا ۲۰ از همین سایت دان کردم بعد میخوام انتقال بدم به ps4 منتها این جا pes19 میگه استارت بزن فلان کن کی با pes کار داره من اصلا نمیخوام ابدیت کنم میخوام انتقال بدم به دستگاهم فیفارو اصلا فیفا ۲۰ ندارم که بخوام ابدیت کنم ….. حالا شما روش انتقالو گفتین اما از این جا به بعدو ( حال پس از انجام این مراحل، مطمئن شوید که نرم افزار PSX Download Helper هنوز در کامپیوتر باز می‌باشد، بر روی دانلود آپدیت بازی مورد نظر رفته و شروع دانلود را به کنسول خود دستور دهید، حال وقتی دانلود مورد نظر شروع خواهد شد متوجه می‌شوید که سرعت دانلود بسیار زیاد می‌باشد. لازم به ذکر است که اگر بر روی بستر Wireless ، این انتقال دیتا صورت گیرد سرعت با توجه به نوع وایرلس اتصالی دستگاه پلی استیشن و کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی بین ۳ الی ۵ مگابایت بر ثانیه و اگر مثل ما از طریق کابل شبکه این دو را به مودم متصل نموده‌اید سرعت بین ۱۰ الی ۲۰ مگابایت بر ثانیه خواهد بود.) نمی فهمم… ممنون میشم راهنمایی کنین

    1. سلام امیر عزیز:
     ببینید دوست عزیز شما منظورتون از اینجا داخل مطلب هست.
     در درجه اول باید بگیم اگر ما بازی PES رو داخل مطلب نا بردیم یک مثاله و برای همه بازی ها روش به همین صورته.
     در ارتباط با سوالتون که میفرمائید بازی فیفا ۲۰ رو میخواید نصب کنید و آپدیتش رو نمیخواین اینجا شما باید بدونین که شیوه بدست آوردن شماره CUSA بازی چه در دیتای آپدیت چه دیتای اصلی به شیوره ای است که در مطلب آموزش دادیم.
     مورد آخر اینکه شما میخواید بازی فیفا رو نصب کنین خیلی هم عالی لطف کنین بفرمائید بازی فیفایی که میخواید دیتای اصلیش یعنی دیتای خود بازی نه دیتای آپدیت رو از کجا تهیه کردید یعنی باید یا به صورت قانونی فیفا رو از فروشگاه پلی استیشن خریداری کرده باشید یا اینکه به صورت اکانت های غیر قانونی یا ظرفیتی تهیه کرده باشید که در هر صورت باید نوار دانلود بازی رو تو قسمت اعلانات یا Notification مشاهده کنید که این موضوع رو بفرمائید راحت تر میتونیم راهنماییتون کنیم دوست عزیز.

     با احترام

     1. بله متوجه شدم ممنونم از توضیحاتتون فقط یک مشکل قسمتی که test connection interneto میزنی در قسمت obtain ip ad ress میزنه موفق اما در قسمت internetconnection میزنه faild به نظرتون مشکل از کجاست؟

      1. الان ۴ساعته روش کار میکنم اما نمیدونم چرا اررور میده همه ی روش ها رو تست کردم wifi یا lan یا لنو وصل کردم مستقیم به لبتاب اما اخرش میرسه به این ارور

       1. دوست عزیز:
        شما ببینید که بعد دیتایی که دانلود کردید با شماره CUSA درستی است یعنی با دیتای بازی شما همخونی دارد یا خیر؟ مراحل رو اگه درست پیش برید میتونین شماره CUSA دیتای بازی مورد نظر خودتون هم به خوبی و به راحتی متوجه شوید و CUSA درست رو از سایت ما دانلود و سپس اقدام به انتقال کنید.

        با احترام

      2. امیر عزیز سلام:
       شما اگر آموزش رو کامل مطالعه بفرمائید متوجه میشید که نباید Internet Test Connection بگیرید و باید بعد از اینکه آی پی کامپیوتر رو متوجه شدید که خود نرم افزار psx به شما نمایش میده به عنوان پروکسی در کنسول خودتون وارد کنین.

       با احترام

 75. سلام وقت بخیر . من دیتای هر بازی رو میخوام انتقال بدم چیزی حدود ۸ یا ۱۰ گیگش که دانلود میشه دیگه سوییچ میکنه رو اینترنت خونه و از طریق اینترنت ذانلود میکنه . ممنون میمشم راهنمایی کنید

  1. سلام امید عزیز:
   ممنون از اینکه مطالب گیم پاس رو مطالعه می کنید.
   ببینید موردی که شما مطرح کردید و فرمودید برای همه بازی ها این مشک هست اتفاق نمیوفته مگر یکی از فایل های دانلود شده مشکل داشته باشه که به ندرت اتفاق میوفته.
   شما دقت داشته باشید که موقع انتقال دیتا از کامپیوتر، نرم افزار PSX بعد از هر ۱۰ الی ۱۲ گیگابایت به خودی خود بسته میشه و باید شما دوباره نرم افزار رو در کامپیوتر اجرا کنید که فرآیند انتقال دوباره انجام بشه.
   اگر مشکل از بسته شدن PSX نیست دقت داشته باشید که تمام فایل ها درون یک فولدر باشند و فایلی از قلم نیوفتاده باشه و الا چون نرم افزار PSX بر روی کامپیوتر به اینترنت متصل هست و دستگاه از طریق نرم افزار دیتاها رو میگیره اگر دیتایی وجود نداشته باشد مستقیم شروع به دانلود از اینترنت میکنه.

   باز موارد رو بررسی کنید و اگر مشکلی هست بفرمائید تا در اسرع وقت شما را راهنمایی کنیم تا مشکل شما برطرف شود.

   با احترام

   1. همه اینا اوکیه ، ولی وقتی که میره از اینترنت خونه استفاده میکنه ، من رفتم داخل قسمت Log و جلوی قسمت Local این جمله رو نوشته بود
    Select the local file or drag-and-drop here to enabled the local acceleration
    ممکنه بگید مشکل از چیه ؟ فایل ها ناقصه ؟

    1. امید عزیز سلام:
     این پیغامی که شما مطرح کردید نشان دهنده اینه که نرم افزار PSX نمیتونه فایل دیتای بازی رو روی کامپیوتر شما پیدا کنه و انتقالش بده به کنسول پلی استیشن شما، حالا کاری که باید انجام بدید این است که در قسمت لاگ وقتی که PSX لاگ میندازه برای پیدا کردن فایل بر روی گزینه Select File کلیک کنید و از روی کامپیوتر فایلی را که نوبتش است که به پلی استیشن انتقال پیدا کند را انتخاب کنید. برای پیدا کردن شماره فایلی که نوبتش است به راحتی می توانید از قسمت لاگ فایل ببینید که آخرین فایلی که نرم افزار PSX در حال انتقالش بود چه شماره ای داشت و سپس شما اون رو انتخاب کنید تا نرم افزار به کار خود ادامه دهد.

     امیدوارم مشکلتون برطرف بشه اگر نشد بفرمائید تا باز بررسی کنیم و بتونیم شما رو راهنمایی کنیم.

 76. سلام و خسته نباشید.
  این سوال خیلی هاست و در بیشتر سایت ها راه حلش رو نوشتن باید آنتی ویروس و فایرفال خاموش بشه ولی من این کارم کردم نشد.
  مشکل:وقتی ای پی و پورت رو وارد میکنم وتست کانکشن میزنم در قسمت اینترنت کانکشن مینویسه Faild اگه راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم.من یه بار قبلا از طریق همین دستگاه هم این کار رو انجام دادم و شد ولی الان نمیدونم چرا نمیشه؟ا ین برنامه نسخه ی دیگه ای هم داره؟

  1. سلام دوست عزیز:
   ممنون که گیم پاس رو برای مطالعه مطالبتون انتخاب کردید.
   ببینید شما تست کانکشن نگیرید اگر اتصال بین کنسول و کامپیوتر در یک شبکه و با آی پی درست انجام بگیره معمولا مشکلی بوجود نمیاره و با پورت ۸۰۸۰ پیش فرض نرم افزار هم به خوبی کار میکنه در مواقعی خاص شما باید پروت رو روی ۹۰۹۰ قرار بدید. مطمئن باشید که دیتای صحیح بازی رو دانلود کردید و در فولدر مخصوص قرار دادید.
   اگر باز مشکل برقرار بود بفرمائید که راه های آزمون و خطای دیگه ای رو باهم بررسی کنیم.

   با احترام

 77. سلام ببخشید اگه من ۹۰۰ مگابایت ازدیتای بازی رو از خود کنسول دانلود کرده باشم امکانش هست بقیشو از پی سی انتقال بدم؟ یا میشه ریست کرد دانلود از اول شروع کنه که بتونم انتقال بدم؟؟

  1. سلام دوست عزیز:
   بله میشه انتقال رو ما بقیش رو از پی سی انتقال بدید مشکلی هم پیش نمیاد ولی باید کل دیتا مورد نظر رو دانلود بفرمائید و بعد اقدام به انتقال کنید.

   در صورت داشتن هر گونه سوال میتونین از همین طریق دیدگاه خودتون رو ثبت کنید تا ما هم در کوتاهترین زمان ممکن به آن پاسخ بدیم.

   با احترام

 78. سلام خسته نباشید، شما روش اتصال با کابل رو گفتید ولی روش اتصال بی سیم رو توضیح ندادید لطفا توضیح بدید
  شبیه همین اتصال با کابل رو من برای بیسیم انجام دادم: استفاده از وایفای رو زدم، قسمت تنظیم دستی،بعدش قسمت manually همچین چیزی زدم، ssid رو اسم مودم گذاشتم و رمز رو none زدم و بعدش همون مراحل اتصال با کابل رو انجام دادم و وقتی گزینه test internet conection اومد اومدم بیرون(البته دفعه قبلش اشتباهی زدم ولی مراحل رو دوباره انجام دادم) اومدم Downloads و زدم روی ادامه که اومد روی preparing download روی ۱۰ درصد و ادامه نداد دیگه…..
  تو برنامه psx هم یچیزی زده بود مبنا بر اینکه correct format نیست و همچین چیزایی

  1. سلام ابولفضل عزیز:
   ممنون از اینکه مطالب گیم پاس رو دنبال می‌کنید.
   ببینید در درجه اول چون حجم دیتاهایی که شما قراره جابجا کنید بالا هست اتصال با وای فای یا بیسیم پیشنهاد نمیشه اما شما باید لپ تاپ یا کامپیوتر شخصیتون رو به اینترنت متصل کنید به صورتی که لپ تاپ دارای اینترنت باشه بعد از اون مراحل اتصال کنسول پلی استیشن ۴ به اینترنت رو طی میکیند یعنی در منو به اول گزینه Easy رو انتخاب میکنید بعد هم به اسم wifi ی که میخواید کنسول رو متصل میکنید و بعد از اون به قسمت دانلودها میرید و بازی مورد نظر رو کمی میزارید که دانلودش بره بعد Pause میکنید. حالا باید برید تو لپ تاپ و PSX رو باز کنید و ببینید که چه آی پی میگیره از لپ تاپ و بعد روی کنسول قسمت Network بعد wifi و حالا وقتی اسم شبکه بی سیم یا SSID تون رو انتخاب کردید به جای Easy گزینه Custom را انتخاب کنید و طبق مراحل گفته شده در آموزش پیش برید.

   می‌بینید که خیلی تفاوتی نداره فقط تنها فرقش اینه که شما به جای گزینه LAN مراحل رو روی گزینه WiFi جلو میبرید.
   با اگر مشکلی داشتید در پاسخ همین دیدگاه بفرمائید تا ما در اسرع وقت شما رو راهنمایی کنیم.

   با احترام

 79. سلام،وقتی بازی کمی در کنسول دانلود شده و بعدش متوقف میکنم،لینک psx رو در IDM میزارم که یه بازی ۶ گیگ که ۱گیگش دانلود شد رو یه لینک ۷۰۰ کیلو بایتی نشون میدده و یه لینک برای یه بازی دیگه رو که ۳۲ گیگ هست،۴ گیگ نشون میده و لینکش رو تا هر عددی تغییر میدم،حجم تغییری نمیکنه.باید چیکار کنم؟لطفا راهنماییم کنید.

  1. سلام پارسا عزیز:
   ممنون که گیم پاس رو انتخاب کردید برای خوندن مطالب.
   ببینید شما حتما مطمئن شید که در لینک قسمتی که اعداد رو تصحیح می کیند درست باشه چون شما دقیقا مسیر رو درست میرید و وقتی که دیتای شما بالای ۴ گیگ باشه باید به شما چند پارت دانلود بده.
   لطفا بفرمائید که دیتایی که قصد دانلود دارید دیتای اصلی بازی هست یا دیتای آپدیت بازی و برای کدام بازی هاست؟

   با احترام

   1. سلام،مشکلم حل شد فقط وقتی رزیدنت اویل ۷ لینکش رو میخوام کپی کنم، یه دونه ۴ گیگی هست که تا آخر بهش شماره اضافه میکنم تا وقتیکه حجم فایل زیر ۴ بشه.ولی هیچ چیز دیگه یا لینک دیگه ای نیست که بخوام دلتا پکیج رو دانلود کنم،مدل بازی هست یا psx اونو پیدا نکرده؟اصلا دلتا پکیج حتما بودنش ضروریه وقتیکه لینکش هم نیومده؟

    1. سلام پارسا عزیز:

     خوشحالیم که مشکل شما حل شده.
     بابت دلتا پکیج باید بگیم خدمتتون، تجربه نشون داده نبود این فایل هنگام انتقال دیتا ممکنه روند رو با مشکل موجه کنه اما شما میتونید امتحان کنید اگه به مشکل برخوردید از طریق بخش دیدگاه اعلام کنید ما هم لینک دانلود دلتا پکیج CUSAدرخواستیتون رو قرار میدیم.

     با احترام

 80. سلام. وقت بخیر.
  یه سوال دارم
  می خواستم ببینم میشه آپدیت بازی های نصب شده روی ps4 رو به وسیله لپ تاپ دانلود کرد و بعد از اون با هارد اکسترنال انتقال داد به دستگاه؟
  من مشکلی که دارم اینه که محل اینترنتم با محل دستگاهم توی دو تا خونه ی مختلفن و نمیتونم به صورت شبکه به هم وصلشون کنم
  ممنون از لطفتون

  1. سلام آرمان عزیز:

   یه هنچین قابلیتی وجود نداره متاسفانه و فکر نمیکنیم بعد از گذشت چند سال سونی بخواد آپدیتی بده که یه همچین قابلیتی به سیستم عامل پلی استیشن ۴ اضافه کنه.

   با احترام

  2. سلام خسته نباشید
   من فایل دیتا رو دانلود کردم و موقع انتقال نرم افزار psx فایل دیتامو شناسایی میکنه اما داخل کنسول نمیریزه ممنون میشیم کمک کنید با تشکر از سایت خوبتون

   1. سلام علی سینا عزیز:
    ممنونیم از شما که مطالب وب سایت گیم پاس رو مطالعه می کنید.
    ببینید اول از همه باید از شما بپرسیم که شما دیتای کدوم بازی رو الان دانلود کردید و دیتای اصلی بازی یا دیتای آپدیت؟ واینکه میفرمائید موقع انتقال نرم افزار دیتا رو میشناسه منظورتون این است که وقتی درخواست از طرف کنسول برای دانلود میاد روی psx لاگ ها میوفته و خط دوم لاگ ها هم شناسایی میشه قسمتی که فایل دیتای ذخیره شده روی کامپیوتر شما رو به کنسول مشناسونه؟

    لطفا پاسخ رو بنویسید تا در ادامه بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم.

    با احترام

 81. سلام خسته نباشید من مودم رو بع لب تابم و کابل به پی اس فور برقرار میکنم
  پروکسی و .. رو هم انجام‌میدم
  یکم از دیتا کالاف دان‌کردم کار رو برنامه انجام دادم وقتی استارت میکنم ک بقیه از دیتای ک دان کردم تو لب تابه بره نمیره اصلان تکون نمیخورع چکار کنم ممنون میشم پاسخ بدید

  1. سلام آقای حسین غفاری عزیز:
   ببینید با توجه به فرمایش شما که همه مراحل رو درست انجام دادید. یک موضوع اینجا میمونه که آیا شما دیتای درستی رو برای بازیتون دانلود کردید یا خیر یعنی اینکه شماره CUSA که دانلود کردید با شما CUSA بازیتون یکی هست یا خیر این رو حتما چک بفرمائید. اگر بازم مشکلی داشتید همینجا مطرح بفرمائید تا در اسرع وقت کارشناسان ما پاسخ شما را بدهند.

   با احترام

   1. ممنون از پاسختون من اکانتم ریجن امریکاست
    منم ریجن ۱ دانلود کردم از سایتتون
    این درسته دیگ‌
    یه بحث دیگم هست ک فک نکنم ربطی داشته باشه خود کنسول ریجن ۲ هست ولی خوب گفتم خود اکانت ک ساختم ریجن امریکاس ممنون میشم راه حلی داشته باشید برام ممنون❤

    1. آقای حسین غفاری عزیز:
     اول راجع به این توضیح بدم که شما دستگاهتون یک ریجن داره، اکانتتون یک ریجن و بدونید که بازی هم یک ریجن خاص داره. اگر بازی رو به صورت قانونی و دیجیتال خریداری کردید بازی شما هم ریجن ۱ میشه ولی اگه بازی رو به صورت فیزیکی یا دیسک خرید کردید باید ببینید که بازی شما چه ریجنی هست. حالا جدا از ریجن بازی که هر ریجنی باشه این نکته مهمه که شماره CUSA بازی شما چنده. برای بدست آوردن اگه بازی به صورت دیسک هست معمولا پشت دیسک یا روی دیسک کلمه CUSA با یک عددی نوشته شده است اما اگر بازی رو به صورت دیجیتال خریداری یا تهیه کردید باید توی آموزش با قسمت روش دوم: بدست آوردن لینک دانلود دیتا یا فایل‌های بروزرسانی از طریق نرم افزار PSX Download Helper رو مطالعه کنین و از این طریق شماره CUSA رو در بیارید و بعد از اون بیاید و فایل صحیح رو دانلود کنین.

     مشکل این که الان این قضیه پیش اومده به احتمال خیلی زیاد و یقین برای همسان نبودن شماره CUSA بازی و دیتای دانلود شده می‌باشد.

     باز هم اگر مشکلی بود در خدمتتون هستیم و بفرمائید تا راهنماییتون کنیم.

     با احترام فراوان

  1. با سلام
   ممنون از اینکه سایت گیم پاس رو انتخاب کردید.
   ببینید از لحاظ فنی شدنی هست اما باید دقت داشته باشید که هات اسپات گوشیتون توی یک رنج آی پی بده به دستگاه ها و مورد بعدی که بسیار مهمه سرعت انتقال دیتا هست که خیلی پائینه با هات اسپات گوشی و ممکنه شما رو منصرف کنه از اینکار ولی با تمام این تفاسیر این کار پیشنهاد نمیشه.

   با احترام

   1. سلام منم با هات اسپات گوشی این کارو میکنم سرعت اینترنم ۵ مگابایته فک میکنید اینکه بازی رو انتقال نمیده و از خود کنسول دانلود میکنه مشکلم چیه چون شماره دیتا بازی رو هم درست دانلود کردم ولی بازم با خود کنسول دانلود میکنه موقع انتقال .. برای انتقال دیتای اصلی بازی اپدیت بازیم لازمه یا دیتا رو به تنهایی میشه انتقال داد؟

    1. علی عزیز سلام:
     ممنونیم از شما که گیم پاس رو برای مطالعه مطالب انتخاب میکنید.
     ببینید کلا انتقلا دیتا از طریق هات اسپات گوشی از سمت ما پیشنهاد نمیشه، اولین و مهمترین دلیلش این هست که اگر این کا رو انجام میدید یه کم نیاز به دانش شبکه دارید و بعد اگر هم این اتقاق به درستی رخ بده سرعت انتقال بسیار پایئن هست برای همین پیشنهاد میکنیم از یک مودم یا یک روتر سوئیچ این وسط استفاده کنید که هم دقیقتر و هم راحت تر و با سرعت بیشتری انتقال دیتا صورت بگیره.
     دقت داشته باشید وقتی که هات اسپاتتون رو روشن میکنید چک کنید که کنسول پلی استیشن ۴ شما و لپ تاپ یا کامپیوتر شخصیتون تو یک رنج IP دریافت کنن. به طور مثال اگر لپ تاپ شما رنچ آی پی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۰۰ گرفته باید کنسول شما هم آی پی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۰۲ (عدد ۳ رقیم آخر آی پی هر عددی باشه) را دریافت کرده باشد.

     تست بفرمائید و میتونین مشکلتون رو از همین طریق به ما اطلاع بدید تا ما هم در کوتاهترین زمان ممکن به دیدگاه شما پاسخ دهیم.

     با احترام

 82. سلام.خسته نباشید.
  آقا چنتا سوال داشتم
  الان بازیا روی کنسول من اکانتی(غیر قانونی)هست و مغازه دار واسم ریخته.من الان بخام کنسولمو وصل کنم به نت واسه آپدیت بازیام، بازیام قفل میشه.راهه دیگه ای نداره که به نت وصل نشه واسه انتقال آپدیت بازیا؟
  و اینکه از کجا بفهمم بازیام ریجن چنده؟!امکانش هست اصن بشه فهمید؟!

  1. سلام Hamed جان وقتتون بخیر:

   ببینید در مورد بازی‌هایی که به صورت غیر قانونی بر روی کنسول ریخته میشه شما نمیتونید بازی‌ها رو آپدیت کنید ولی میتونین از کسی که تهیه کردید هم بپرسید که آیا امکانش هست که آپدیت بشن یا نه در مواقعی امکان آپدیت شدن بازی هم وجود داره ولی امکان از بین رفتن بازی بسیار بالاست. برای آپدیت و پیدا کردن CUSA بازی هم راهی جز اتصال دستگاه به اینترنت و سپس طبق آموزش مقاله متصل شدن به نرم افزار PSX راهی نیست.

   سوال یا مشکل دیگه ای هم بود میتونین مطرح بفرمائید، ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستیم.

   با احترام فراوان

   1. دوست عزیز بازیهای من ظرفیت ۱ هست دیروز بردم همشون مخصوصا فیفا۲۰ اپدیتش ریختن برام چیزی هم نشد

    1. سلام شایان عزیز:
     حرف شما کاملا درسته ولی شما یک درصد هم امکان از بین رفتن بازی و پرداخت هزینه دوباره بازی رو بدید می‌بینید که صرفه اقتصادی نداره. ما نمیگیم که نمیشه اما پیشنهاد نمیکنیم تصمیم گیرنده شما دوستان عزیز هستید که به چه صورت بازی رو بر روی کنسول خود نصب می‌کنید.

     باز هم از شما ممنونیم که اطلاعات خودتون رو با کاربرا به اشتراک میگذارید امکانش هست این اطلاعات برای بقیه خوانندگان گیم پاس مورد استفاده بهینه قرار بگیره.

     با احترام

     1. فقط یک مورد دیگه هست بپرسم ازتون خیلیها داخل سایتهای مختلف نوشت چهره بازیکن ها اظافه شده اما همچین چیزی نیست تعداد خیلی کمی تغییرات انجام شده

      1. شایان عزیز:

       لطفا بفرمائید که چهره بازیکن‌ها توی چه بازی اضافه شده؟ و خواهشی که داریم از شما نظراتتون داخل صفحه همون بازی عنوان کنین که شاید کمک بهتری به ما بقی کاربران سایت بشه.

       با احترام

       1. بازی فیفا ۲۰ داخل کلیه سایتها نوشتن ۵۰ چهره بازیکن جدید اومده ولی اخرین اپدیت ۱.۱۰ نصب کزدم چنین چیزی من ندیدم
        با تشکر از شما دوست عزیز

        1. شایان عزیز:
         چیزی که شما میفرمائید جهره بازیکنان جدید نیست، در واقع بر روی شبیه سازی چهره ۲۹ بازیکن تو این آپدیت کار کردن که بیشتر مربوط به لینگ‌های انگلستان هستش. ولی در کل هر چی میگذره فیفا با ارائه آپدیت روز به روز بهتر و بهتر میشه.

         با احترام

   2. با سلام من جدیدا بازی هامو بدون اینکه به اینترنت مودم رو وصل کنم اتقال میدم به کنسولم
    تنها کاری که میکنم تمامی دیتا ها رو توسط pc دان میکنم و سیم تلفن رو از مودم می کشم و بعد توسط نرم افزار psx به کنسولم انتقال میدم خیلی راحت هیچ یک از بازی های هکیم قفل نمیشه

    1. سلام دوست عزیز:

     ممنون از اینکه مطالب سایت ما رو مطالعه کردید.
     بله صحبت شما کاملا درسته و امکانش هم هست ولی ما هیچ وقت پیشنهاد استفاده غیر قانونی رو نمیدیم ولی حرف شما کاملا درست و شدنی هست.

     امیدواریم موفق و پیروز باشید و خوشحالیم سایت گیم پاس رو انتخاب کردید.

     با احترام

 83. سلام خسته نباشید
  من دیتای بازی ark به همراه ابدیت ۲۰۷ دانلود کردم
  متاسفانه مقدار ابدیتش ۴۰ گیگ بود که الان موقع انتقال ابدیت ۲۰۸ میخواد میخواستم ببینم راهی هست از همین فایل ۲۰۷ برای انتقال به ps4 استفاده کنم یا باید حتما ایدیت ۲۰۸ رو دانلود کنم؟

  1. سلام :
   اگه منظورتون از شماره CUSA بازی هست، بله حتما باید شماره CUSA مربوط به خود بازی دانلود بشه و بعد انتقال بدید و راهی نیست.

   با احترام

 84. سلام تقریبا ی سال است با این ابزار دانلود نکردم ولی الان هر کاری میکنم نمیتونم فایل ها رو استخراج کنم در اصل پلی استیشن ۴ با لپ تابم کانکت نمیشه ۸۰۸۰ رو هم با ۹۰۹۰ تغییر دادم بازم نشد مشکل چیه قبلا ابنطوری نبود سریع لینک دانلود استخراج میکردم و بعد دانلود نصبش میکردم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

  1. سلام:
   ببینید این موضوع که شما میگین یعنی عدم ارتباط نرم افزار و لپ تاپ به عوامل زیادی بستگی داره.
   شما لطف کنید اول راه ارتباطیتون رو چک کنید که با کابل LAN متصل شدید یا وایرلس بعد این ارتباط با مودم هست و اینکه لپ تاپ اینترنتش متصل هست یا خیر . موضوع بعدی آیا چند مگابایت از دانلود بر روی کنسول پلی استیشن شما انجام شده و بعد تو تنظیمات Network کنسول PS4تون, گزینه Proxy رو تغییر میدید؟

   لطفا این موارد رو بررسی کنید و بعد بفرمائید تا با هم مشکلتون رو برطرف کنیم.

   با احترام

 85. سلام.من دیتای بازی رد دد از سایت شما دانلود کردم اما اپدیتاشو دانلود نکردم.بعد با برنامه psxمیخوام این دیتارو انتقال بدم که انتقال نمیده از اینترنت دانلود میکنه،ایا امکانش هست که اپدیتا کنا ر دیتا نیست که انتقال نمیده؟!بعد یه سوال دیگه این پارتها که هر کدوم۴گیگابایت هست نیاز به Extract شدن دارن یا اماده هستن برا انتقال. ممنون میشم جواب بدین،

  1. سلام و درود فراوان:
   اول ممنونیم که سایت ما رو انتخاب کردید.
   در جواب سوال اولتون باید بگم که شما حتما باید دقت به CUSA یا ریجن بازیتون داشته باشید و دیتایی که میگیرید، ریجنش و CUSA با بازی یکسان باشه و اینکه باید بگیم بله امکان داره چون بازی رو از اول میخواید نصب کنید (اگه مورد قبلی اشاره شده یعنی ریجن و CUSA بازی و دیتای دانلود شده یکی هست) دیتای آپدیت بازی هم باید دانلود بشه و در فولدر دیتای اصلی ریخته بشه و بعد شروع به انتقال بدی چرا که خیلی اوقات این اتقاقی که برای شما میوفته از نبود فایل آپدیت بازی کنار دیتای اصلی و کلی بازی هست.
   در جواب سوال دومتون هم باید بگم که فایل ها نیازی به Extract (اکسترکت) ندارن و فایل ها رو مستقیم میتونین برای انتقال در یک فولدر یا پوشه قرار بدین.

   سوال و مشکلی بود مطرح بفرمائید تا بررسی و پاسخ دهیم.

   با احترام

 86. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که ایا امکان انتقال دیتای بیشتر از یک بازی به شکل همزمان وجود دارد؟و اگر بله ایا باید دیتای تمام بازی های مورد نظر به همراه اخرین ورژن اپدیتشان را در یک folder ریخت؟و سپس با استفاده از psx به ps4 انتقال داد.

  1. با سلام و درود فراوان:
   این کاری که گفتید میشه انجام داد و راهی که تو ذهنتون بود و نوشتید کاملا درست است ولی مشکل اینجاس سرعت انتقال دیتا از کامپیوتر یا نرم افزار PSX به کنسول پلی استیشن ۴ بسیار پائین میاد حتی اگر همه المان ها مثل کارت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ و کابل شبکه CAT6 هم رعایت بشه که با بیشترین سرعت بتونین انتقال رو انجام بدید اما سرعت برای انتقال دیتای چند تا بازی پائین میاد. ولی این کار شدنی هست و شما باید دیتای بازی های مورد نظرتون رو داخل یک فولدر بریزید و اون فولدر رو به نرم افزار PSX آدرس بدید برای انتقال دیتا و بر روی کنسول حالا چه یک کنسول چه چند کنسول آدرس IP لپ تاپ رو به عنوان Proxy Server روی کنسول تعریف کنید و فرآیند انتقال دیتا رو شروع کنید.

   با احترام

 87. سلام
  من همه دیتاهای بازی fifa 20 دانلود کردم موقع انتقال دیتا تا حجم ۲۰ گیگابایت دیتا منتقل شد بعد از اون همش ارور cannot download میاد حتی چند بار بدون proxy مقداری از دیتای بازیو مستقیم دانلود کردم و بعد دوباره با psx امتحان کردم بازم همین ارور میاد و تازه اینکه وقتی بازیو Resume می کنم توی psx قسمت log هیچ لینکی بهم نمیده
  خواهشا کمک کنید با تشکر

  1. سلام
   مشکلی که نوشتید میتونه از چند بخش باشه اما جند تا نکته رو براتون اینجا مینویسیم اگه مشکل برطرف نشد اعلام کنین که مرحله به مرحله بریم جلو تا بتونیم مشکل رو برطرف کنیم.
   در مرحله اول:
   کامپیوتر یا لپ تاپی که روش نرم افزار PSX رو نصب کردید حتما باید اینترنت داشته باشه و در یک شبکه با کنسولتون قرار داشته باشه یعنی فرض میکنیم که شما از مودم اینترنت استفاده میکنین کامپیوتر یا لپ تاپی که PSX روش نصبه رو با کابل یا به صورت وایرلس وصل کنین به مودم و سعی کنین تمامی فایروال های ویندوزیتون هم خاموش کنیم یا غیر فعال کنید و از طرقی کنسول پلی استیشنتون هم باید به همون مودم متصل باشه و پروکسی روش بخوره حتما.
   مرحله دوم:
   اینکه وقتی تو کامپیوتر یا لپ تاپتون نرم افزار PSX رو باز میکنین در قسمتی که آی پی نشون میده آی پی باشه که خارج از رنج شبکتون نباشه یعنی خارج از رنج آی پی نباشه که مودم داره به دستگاه هایی میده که بهش وصل هستند که معمولا این رنج با ۱۹۲.۱۶۸.۱ شروع میشه این موضوع نشون میده که دقیقا نرم افزار به درستی آمده کار هست.
   مرحله سوم:
   همه بخش ها و پارت های دیتاتون رو چک کنین شاید اونجا پارتی از دیتا هست که شما دانلود نکردید به دقت این پارت ها رو چک کنین شاید یکی رو از قلم انداختین برای دانلود.

   به این چند تا موضوع دقت بفرمائید با مشکلی بود از طریق همین قسمت مطرح کنین تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده بشه.

   با احترام

   1. کامپیوتر اینترنتش از طریق کابل LAN هست کنسول هم به همین شکل،مشکل IP ندارم برنامه به خوبی کار می کنه
    دوم اینکه :فکر کنم مشکل از پارت های دیتای بازی باشه چون من همه دیتارو از همون سایتی که بازیو ازش خریداری کردم دان کردم ولی وقتی با کنسول چک کردم اونجا داخل کنسول ۴۲ گیگ بود درصوتی که همه ی دیتای دانلودی من ۳۹ گیگ بود ولی وقتی لینکی ک تو برنامه PSX نشون میداد و میگفت این دیتا الان نیازه رو میدیدم این دیتا تو اون پارت هایی که من دانلود کرده بودم موجود بود ولی بازم هر کاری میکردم نمیرفت حتی به صورت تکی هم دیتا رو انتخاب میکردم بازم نمیرفت ، لینک هایی هم که بهم میداد بعضیاشون با ic شروع میشدن بعضیاشونم با gs2 بعد ی سری جاها خوندم که لینکایی که با ic شروع میشن فیلتر شدن، یعنی می تونه مشکل از این باشه ، راهی هست که این مشکل حل بشه؟

    1. سلام جناب آقای مهدی:
     در درجه اول دیرکرد ما در پاسخدهی را ببخشید مشکلی در قسمت پاسخ به دیدگاه های سایت پیش اومده بود که برطرف شد.
     ببینید اول از همه باید بگم که لینک های دیتای بازی ها همگی در کشورمون به درستی کار میکنند و اونی که میفرمائید شروع لینک ها بستگی به سرور های شرکت سونی دارن چرا که دیتای بازی ها و دیتای آپدیت بازی ها با لینک های متفاوتی قابل دانلود هستن و نیازی به نرم افزاری نیست که بخواین دانلودشون انجام بشه.
     شما یه لطفی بکنین اول از همه اگه میشه بفرمائید ریجن بازی فیفا شما چند هست و دوم اینکه اگه عدد CUSA بازی رو هم دارید بدی که خیلی خوبه و اگه نه که در مرحله سوم یکی از لینک هایی که نرم افزار PSX به شما میده ترجحا اولین لینک رو کپی کنید اینجا برامون که ما از روش بتونیم ما بقی لینک ها رو به شما بدیم برای دانلود کامل و بعد شما به راحتی مشکلتون حل میشه چون با توضیحاتی که دادید مشکل اتصال نرم افزار و کنسول با هم دیگه رو ندارید.

     با احترام منتظر توضیحات یا ارسال لینک شما هستیم

 88. درود من همیشه از موبایل به عنوان مودم برای کامپیوترم استفاده میکنم. حالا اگر ps4 و کامپیوتر رو با هم به موبایل متصل کنم از طریق wifi میتونم انتقال دیتا انجام بدم؟ یا حتماً باید مودم باشه؟

  1. سلام و تشکر از شما بابت مطالعه مقاله در گیم پاس.

   ببینین این کار در اصل شدنی هست در صورتی که IP هایی که به کامپیوتر و کنسول پلی استیشن شما ارائه میده در یک رنج باشن به عنوان مثال اگر به کامپیوتر شما آی پی با رنج ۱۹۲.۱۶۸.۱۷۳.۱ میده به کنسول شما هم آی پی در همین رنج ارائه بده مثل ۱۹۲.۱۶۸.۱۷۳.۲ اما هات اسپات گوشی ذاتا برای انتقال اطلاعات و پهنای باند آن در حد انتقال دیتای اینترنت شما است. شما میتونین تست رو انجام بدید اما سرعت انتقال دیتا به قدری پائین هست که ممکنه ساعت ها برای انتقال دیتا وقتتون رو بگیره و بهتره که حالا جایی که مودم اینترنت یا یک Access Point وایرلس هست انتقال دیتا رو به کنسول خودتون انجام بدید.

 89. با سلام
  یه مشکلی دارم که موقع انتقال دیتا گاهی به جای اینکه دیتا از شبکه انتقال پیدا کنه حجمش رو از اینترنت میگیره بعد دوباره بر میگرده روی شبکه و گاهی اوقات هم با اینکه همه چیز درست هست یعنی شماره CUSA درست رو دانلود کردم اما بازم انتقال دیتا استرات نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم.

  با احترام

  1. سلام:
   سلام دقت داشته باشین که همراه فایل‌های دانلودی حتما آخرین دلتا پکیج هم در فولدری که فایل های آپدیت هست قرار بدید تا این اتفاق نیوفته. مورد بعدی اینکه با توجه به تجربه ما در برخی موارد با اینکه همه چیز درست است اما فایل های دیتای آپدیت ها مشکل دارن و یا انتقال از طریق نرم افزار PSX Download Helper انجام نمشه یا اینکه باید حتما مقداری از دیتا از اینترنت به صورت مستقیم دانلود بشه و بعد دوباره شما بتونین به صورت لوکال و از طریق شبکه خودتون انتقال دیتا رو انجام بدید.

   باز هم اگر سوالی بود ما در خدمت شما هستیم و آماده پاسخگویی به سوالات شما

 90. درود
  خسته نباشید.
  برای ست کردن آی پی کنسول و pc با مودم تمام مراحل انجام دادم ولی در بخش internet conction ارور falid رو میده.
  به فایروال و آنتی ویروس مربوط میشه یا گزینه ی Test Internet Connection؟

  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  1. با سلام:
   در مرحله اول شما باید آی پی کامپیوتر خودتون رو روی حالتی بزارید که از DHCP مودمتون آی پی رو بگیره یا به زبان ساده تر روی حالت اتوماتیک قرار بدید که همون آی پی میشه آی پی نرم افزار PSX شما، حالا روی کنسول فقط باید طبق مراحل توضیح داده شده در آموزش جلو برید اما در آخر نیازی نیست که شما گزینه Test Internet Connection رو بزنید و همه چیز آمادست که دیتای مورد نظر رو انتقال بدید. باز اگر مشکلی بود همینجا مطرح بفرمائید تا بتونیم کمکتون کنیم مشکلتون حل بشه و با موفقیت دیتا رو انتقال بدید به کنسولتون.