آموزشآموزش کنسولپلتفرم‌هاپلی استیشن

آموزش انتقال دیتا به PS4 از طریق نرم افزار PSX Download Helper

آموزش تصویری گام به گام انتقال دیتا به PS4 از طریق نرم افزار PSX Download Helper در کامپیوتر

آموزش رایگان راه اندازی فروشگاه اینترنتی
جدیدترین‌های پاییز-زمستان بادی اسپینر رسیدند!

با توجه به اینکه بسیاری از ما به اینترنت‌های مناسب برای کنسول‌های بازی دسترسی نداریم و اگر هم داشته باشیم با مشکل کندی سرعت دانلود آپدیت بازی‌ها در کنسول پلی استیشن ۴ مواجه هستیم، در این مقاله با عنوان آموزش انتقال دیتا به PS4 قصد داریم تا راهکاری بسیار مفید به شما عزیزان آموزش دهیم تا از طریق آن بتوانید بازی‌های نصب شده بر روی کنسول خودتون رو با سرعت بالاتر و همچنین راحت‌تر بروزرسانی کنید، همچنین مطمئنا اطراف شما دوستان و نزدیکانی نیز هستند که از کنسول پلی استیشن ۴ برای لذت بازی استفاده می‌کنند و با این مشکل مواجه هستند، اما شما از طریق این روش می‌توانید بروزرسانی بازی‌های نصب شده بر روی کنسول این عزیزان را نیز انجام دهید، بنابراین در گیم پاس با آموزش انتقال دیتا به PS4 همراه باشید تا نشان دهیم که چطور انتقال دیتا  از طریق کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ خود و با استفاده از نرم افزار PSX Download Helper به PS4 را به راحتی می‌توانید انجام دهید.

قدم اول برای بروزرسانی یا آپدیت بازی‌های نصب شده بر روی پلی استیشن ۴ خود از طریق نرم افزار PSX Download Helper این است که نرم افزار را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود نرم افزار PSX Download Helper

در قدم بعدی نیاز به یک مودم اینترنت (ADSL، TD-LTE، WIMAX) برای اتصال دستگاه پلی استیشن ۴ خود به اینترنت دارید همچنین در کنار دستگاه کنسول نیاز به یک کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ است.

برای درک بهتر از روند انتقال دیتا به PS4 ، باید به شما همراهان گیم پاس توضیح بدهیم که تمام بازی‌هایی که شما بر روی کنسول خود نصب می‌کنید هنگام آپدیت، فایل‌هایی را از سرورهای شرکت سونی برای بروزرسانی، دانلود می‌کنند و پس از اتمام دانلود، شروع به نصب آن‌ها بر روی کنسول و جایگزینی فایل‌های بروزرسانی ورژن جدید با فایل‌های بروزرسانی ورژن قبلی بازی می‌کنند. این فایل‌ها را به دو روش می‌توان از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی به کنسول بازی منتقل کرد و برزورسانی بازی‌‌های مورد نظر را انجام داد که در ادامه مقاله آموزش انتقال دیتا به PS4 به این دو روش اشاره خواهیم کرد اما قبل از آن به این نکته دقت داشته باشید که وقتی بروزرسانی جدید بازی در دسترس برای دانلود بر روی کنسول شما قرار می‌گیرد دارای ورژن‌های مختلفی است، به طور مثال بازی فیفایی که بر روی کنسول شما است، اگر بروزرسانی جدید آن در دسترس قرار گیرد، در قسمت مرکز پیام‌های دستگاه کنسول پلی استیشن ۴ یا (Notification Center) و قسمت دانلود (Downloads) نمایش داده خواهد شد و بر روی خط دانلود بازی فیفای شما شماره این ورژن بروزرسانی نوشته می‌شود، به طور مثال ۱.۰۹ ، که نکته حائز اهمیت و مهم در هنگام دریافت و انتقال فایل آپدیت ورژن بروزرسانی بازی می‌باشد. در ادامه به توضیح روش‌های دریافت فایل‌های آپدیت بازی‌های پلی استیشن می پردازیم و سپس طریقه انتقال آن را توضیح خواهیم داد.

روش اول: دانلود فایل‌های بروزرسانی از طریق وب سایت‌های ارائه دهنده

در روش اول انتقال دیتا به PS4 شما می‌توانید فایل‌ها یا دیتای بروزرسانی بازی مورد نظر خود را از سایت‌های معروف ایرانی، جستجو کرده و دانلود کنید. به طور مثال شما به دنبال فایل یا دیتای بروزرسانی ورژن ۱.۰۹ بازی فیفا هستید بنابراین به یکی از این سایت‌های عنوان شده مراجعه کرده و دانلود را از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی خود انجام می‌دهید. یکی از نقاط ضعف این روش برای دانلود دیتای یا فایل آپدیت بازی‌ها این است که معمولا سایت‌ها در زودترین حالت تقریبا یک الی دو روز دیرتر از عرضه آپدیت بازی‌ها توسط کنسول شما آن‌ها را برای دانلود قرار می‌دهند و اگر شما برای بازی کردن به صورت آنلاین عجله داشته باشید این موضوع می‌تواند یک نکته منفی برای شما محسوب شود اما نگران نباشید چون در روش دوم که برای شما در ادامه ذکر خواهیم کرد می‌توانید خود شما نیز آدرس دانلود فایل‌های بروزرسانی را بدست آورده و از طریق نرم افزار مدیریت دانلود کامپیوتر یا لپ تاپ مانند Internet Download Manager با سرعت بالا به دانلود فایل‌ها و دیتای آپدیت بازی بپردازید و سپس به کنسول خود منتقل کرده و بازی کنید.

نکته حائز اهمیت و بسیار مهم دیگر در مبحث انتقال دیتا به PS4  این است که هنگام دانلود فایل یا دیتای بروزرسانی بازی‌های کنسول شما از سایت‌های مرجع، بحث ریجن بازی‌های شما بر روی کنسول مطرح می‌باشد. اگر بازی‌ها را به صورت دیسک تهیه و بر روی کنسول خود نصب کردید، با دقت کردن به پشت کاور یا قاب دیسک بازی، متوجه می‌شوید ریجن (Reagion) بازی تهیه شده چه عددی است، چرا که در پشت قاب این گزینه نوشته شده است. اما اگر بازی را به صورت دیجیتال بر روی اکانت خود تهیه کردید دقت داشته باشید که هنگام ساخت اکانت، کشور اکانت خود را کجا قرار داده‌اید. کشور آمریکا ریجن ۱، کشورهای اروپایی ریجن ۲ و ژاپن ریجن ۳ می‌باشد. پس شما نیز باید نسبت به ریجن بازی دیتا یا فایل بروزرسانی، همان ریجن را از سایت‌ها ذکر شده دانلود کنید.

روش دوم: بدست آوردن لینک دانلود دیتا یا فایل‌های بروزرسانی از طریق نرم افزار PSX Download Helper

در مبحث آموزش انتقال دیتا به PS4، شما می‌بایست لینک دانلود دیتا یا فایل بروزرسانی بازی‌‌های مورد نظر خود را از طریق نرم افزار PSX Download Helper بدست آورده و سپس با کپی کردن آدرس این لینک‌ها در داخل نرم افزارهای مدیریت دانلود کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی خود، دانلود آن‌ها را انجام داده و سپس دوباره از طریق نرم افزار PSX Download Helper این فایل ها را به کنسول پلی استیشن ۴ خود منتقل نمائید. لازم به ذکر است حجم اینترنت شما فقط و فقط هنگام دانلود فایل مصرف شده و هنگام انتقال فایل‌ها شما در واقع از طریق یک شبکه خانگی و بدون مصرف اینترنت آپدیت یا بروزرسانی مورد نظر خود را انجام می‌دهید.

برای شروع به نکاتی اشاره می‌کنیم که رعایت آنها در مبحث انتقال دیتا به PS4 ضروری و مهم می‌باشد. شما باید کامپیوتر و کنسول خود را به یک مودم اینترنت اتصال دهید (این اتصال می‌تواند هم از طریق بی‌‍سیم یا Wireless و هم از طریق کابل شبکه یا LAN برقرار شود)، اما نکته اینجاست که انتقال فایل از طریق کابل با سرعت بالاتری نسبت به شبکه وای فای انجام می‌شود.

مرحله اول، نرم افزار PSX Download Helper را اجرا نمائید.(دقت کنید برای بر نخوردن با مشکلات دسترسی، در داخل پوشه نرم افزار بر روی فایل PSXDownloadHelper.exe کلیک راست کرده و به صورت Run as Administrator اجرا نمائید). توجه داشته باشید اگر برای اولین بار است که نرم افزار را بر روی سیستم خود اجرا می‌کنید، زبان نرم افزار بر روی چینی است پس به ترتیب مراحل زیر که در عکس و به صورت تصویری هم برای شما آورده ایم، انجام دهید تا زبان نرم افزار را به انگلیسی تغییر داده و ادامه مراحل را برای بدست آوردن لینک دانلود اجرا نمائید.

بر روی فایل مشخص شده کلیک راست کرده و سپس طبق مرحله دوم بر روی گزینه Run as Administrator کلیک کنید.

اجرای صحیح نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

پس از باز شدن نرم افزار PSX Download Helper بر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید.

محیط PSX Download Helper

در پنجره باز شده طبق تصویر پائین بر روی تب مشخص شده کلیک کنید.

تغییر زبان در PSX Download Helper

سپس طبق تصویر پائین در مرحله اول بر روی منو شناور کلیک کرده و در مرحله بعد بر روی گزینه زبان انگلیسی کلیک کنید. مرحله سوم در تصویر بالا در واقع گزینه Apply می‌باشد.

آموزش PSX Download Helper

دقت داشته باشید پس از انجام مراحل بالا حتما باید نرم افزار PSX Download Helper را بسته و دوباره اجرا نمائید تا زبان نرم افزار به انگلیسی تغییر پیدا کند.

خوب حالا قبل از اجرای دوباره نرم افزار PSX Download Helper میریم به سراغ کنسول پلی استیشن ۴ و وارد منوی تنظیمات بخش شبکه (Network) می‌شویم و کنسول خود را یا از طریق بی‌سیم (Wireless) یا از طریق کابل شبکه (LAN) به مودم اینترنتی اتصال می‌دهیم که کامپیوتر یا لپ تاپی که بر روی آن نرم افزار PSX Download Helper قراره اجرا بشه ، به همان مودم متصل باشد، به طوری که اینترنت به طور مستقیم و بدون هیچ Proxy بر روی کنسول برقرار باشد.

  آخرین بروزرسانی Need for Speed Heat امکان نوسازی ماشین شما را می‌دهد

حالا میریم سر وقت نرم افزار PSX Download Helper و به شیوه‌ای که در بخش قبلی مقاله آموزش انتقال دیتا به PS4 گفتیم، نرم افزار را اجرا می‌کنیم. وقتی نرم افزار را اجرا می‌کنیم، در صفحه اصلی در قسمتی که در عکس مشخص شده، از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است، آی پی آدرسی (IP Address) است که بر روی سیستم کامپیوتر شما از سمت مودم تنظیم شده است، معمولا در مودم‌های خانگی این ادرس آی پی (IP Address) برابر با ۱۹۲.۱۶۸.۱.x (منظور از x ممکن است هر عددی از بین ۱ تا ۲۵۴ باشد) در این قسمت به نمایش در می‌آید اگر این قسمت بر روی عددی دیگر بود از منوی شناور، آی پی آدرس مورد نظر را انتخاب نمائید و آن را به خاطر بسپارید زیرا نیاز است که در تنظیماتی که در ادامه بر روی کنسول انجام خواهیم داد، آدرس آی پی سیستم خود یا نرم افزار PSX Download Helper را آنجا وارد نمائید. همچنین دقت داشته باشید همانند شکل زیر در کنار قسمت آی پی آدرس (IP Address) عددی به عنوان پورت (Port) ارتباط بین کامپیوتر و کنسول مشخص شده است که معمولا می‌توانید این عدد را بر روی ۸۰۸۰ یا ۹۰۹۰ قرار دهید و سپس بر روی گزینه استارت (Start) کلیک نمائید تا وارد بخش اصلی نرم افزار شوید.

مرحله اول در اجرای PSX Download Helper

در این قسمت شما می‌بایست همانند تصویر زیر در مرحله اول، تیک گزینه Auto Find ReplaceFile را بردارید. این گزینه برای زمانی مناسب است که شما تمامی فایل‌های دیتای بروزرسانی بازی را دانلود کرده و در کامپیوتر خود ذخیره کردید و حالا می‌خواهید آنها را از طریق نرم افزار PSX Download Helper به کنسول پلی استیشن ۴ خود انتقال دهید که با زدن این تیک به نرم افزار دستور این را می‌دهید که مسیر فایل‌ها را به صورت اتوماتیک برای دانلود به کنسول معرفی کند. بعد از برداشتن تیک مورد نظر به تب Log در نرم افزار بازگردید.

حالا در کنسول پلی استیشن ۴ خود قطعا بازی را دارید که نیاز به بروزرسانی دارد که در قسمت مرکز پیام‌ها یا Notification Center کنسول و در قسمت دانلودها (Downloads) بروزرسانی در حال انجام نبود می‌توانید بر روی بازی که مطمئن هستید که دارای بروزرسانی می‌باشد دکمه Option دسته خود را فشار داده و سپس گزینه Check For Update را انتخاب کنید تا سیستم به بررسی اینکه آیا بروزرسانی جدیدی برای بازی مورد نظر وجود دارد یا خیر بپردازد و در صورت وجود بروزرسانی به صورت نوتیفیکیشن یا پیام به شما اعلام کرده که شما هم سپس با رفتن به منو یا فهرست بالایی کنسول خود و وارد شدن در قسمت Notification سپس Downloads می‌توانید روند دانلود را مشاهده کنید. شما باید وقتی مقداری از دانلود بازی مورد نظر به میزان ۱ مگابایت و یا بیشتر گذشت، دانلود را متوقف یا Pause کنید تا بعد از تصاویر راهنما به ادامه روند انتقال دیتا به PS4 از طریق نرم افزار PSX Download Helper و کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ به کنسول پلی استیشن ۴ بپردازیم. ما در تصاویر زیر بازی PES ۲۰۱۹ را در نظر گرفتیم تا مراحل ذکر شده در بالا را به صورت قدم به قدم به شما نشان دهیم.

آپدیت بازی در پلی استیشن

لینک آپدیت بازی در پلی استیشن

صفحه دانلود در پلی استیشن 4

خوب حالا برای اینکه بتوانید لینک آپدیت بازی مورد نظر را بدست آورید به منوی تنظیمات کنسول رفته و وارد منوی شبکه (Network) شوید.

در اینجا گزینه Setup Internet Connection را انتخاب می‌کنید و بسته به اینکه کنسول خود را به چه صورتی به مودم اینترنت خود متصل کردید (بی‌سیم Wireless یا کابل شبکه LAN) گزینه مورد نظر را انتخاب می‌کنید. در اینجا ما فرض را بر این می‌گذاریم که شما با کابل شبکه، کنسول پلی استیشن خود را به دستگاه متصل کردید در نتیجه وارد گزینه Use a LAN Cable می‌شویم، در مرحله بعد وارد گزینه Custom می‌شویم، در این مرحله یعنی IP Address Setting گزینه Automatic را انتخاب می‌کنیم، در مرحله بعد یعنی DHCP HOST Name گزینه Do Not Specify را انتخاب می‌کنیم، در مرحله بعد یعنی DNS Setting نیز گزینه Automatic انتخاب می‌شود، در مرحله بعد که به نام MTU Settings هست باز هم گزینه Automatic را انتخاب می‌کنیم و اما در این مرحله یعنی Proxy Server گزینه Use را انتخاب کنید. در این مرحله که بسیار مهم است در قسمت Address باید شما آدرس آی پی کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی خود را وارد کنید که در مراحل قبل هم هنگام اجرا نرم افزار PSX Download Helper به این نکته اشاره کردیم که آی پی آدرس که در این نرم افزار نمایش داده می‌شود را به خاطر بسپارید. ما در اینجا آی پی آدرس سیستم خود یعنی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۰۶ را وارد قسمت Address در کنسول می‌کنیم و پورت را همانند پورت نرم افزار PSX Download Helper بر روی ۸۰۸۰ قرار می‌دهیم و در انتها گزینه Next را انتخاب می‌کنیم. (دقت کنید که بعد از انتخاب گزینه Next گزینه Test Internet Connection نمایش داده خواهد شد که شما به هیچ عنوان نباید این گزینه را انتخاب کنید و با فشردن دکمه دایره به عقب برگردید).

سپس به منوی اصلی رفته و وارد منوی Notification و بعد Downloads شوید.

سپس در لیست بازی‌هایی که در حال آپدیت هستند بر روی بازی مورد نظر رفته و گزینه Start را بزنید. توجه داشته باشید نرم افزار PSX Download Helper بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ شخصیتان باز بوده و در تب Log قرار داده شده باشد. بعد از استارت کردن دانلود در قسمت لاگ نرم افزار، گزینه‌هایی همانند شکل شماره ۳ در تصاویر زیر برای شما نمایان خواهد شد تا زمانی که بازی در کنسول پلی استیشن ۴ شما شروع به دریافت دیتا نکرده است منتظر بمانید و به محض اینکه حجم دانلود بروزرسانی بازی شروع به زیاد شدن کرد، دانلود را متوقف کرده و به سراغ کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی بروید تا ادامه کار را طبق آموزش ما انجام دهید.

انتقال دیتا به PS4

لینک دانلود در نرم افزار PSX Download Helper

حالا شما باید به سراغ نرم افزار PSX Download Helper رفته و از لیستی که در تب لاگ شما باز شده است با اسکرول کردن ماوس (Mouse) به سمت بالا بر روی اولین لاگ همانند شکل زیر روی گزینه کپی Copy کلیک کنید. برای درک بهتر شما عزیزان این لاگ‌ها در واقع همان لینک‌های دانلود بروزرسانی بازی مورد نظر شما هستند. لاگ اول معمولا دلتا پکیج (Delta Package) فایل‌های بروزرسانی می‌باشد و حجم آنها پائین بوده.

انتقال لینک از psx به idm

سپس به نرم افزار مدیریت دانلود کامپیوتر خود رفته (ما در این مثال از نرم افزار Internet Download Manager استفاده می‌کنیم) و لینک کپی شده در حافظه دستگاه خود را برای دانلود در نرم افزار Paste می‌کنید.

دوباره به سراغ نرم افزار PSX Download Helper میرویم و این کار را با لینک یا لاگ دوم در این نرم افزار انجام می‌دهیم. اما این بار با حجم بالاتری نسبت به لینک قبلی در نرم افزار مدیریت دانلود مواجه خواهیم شد زیرا این لینک، دیتای اصلی بروزرسانی بازی‌ها بوده در نتیجه حجم بالاتری را در بر میگیرد.

در ادامه مبحث انتقال دیتا به PS4 به نکته مهمی دقت بفرمائید که اگر بروزرسانی بازی مورد نظر شما حجمی پائین‌تر از ۴ گیگابایت داشته باشد، شما در اولین لینکی که از نرم افزار PSX Download Helper خارج و وارد نرم افزار مدیریت دانلود خود می‌کنید، متوجه می‌شوید حجم فایل دانلود زیر ۴ گیگابایت است و کار تمام است و بعد از دانلود فایل میتوانید فایل دلتا پکیج (Delta Package) و فایل اصلی را به کنسول منتقل کنید که این مرحله در ادامه مطلب توضیح داده خواهد شد. به طور مثال اگر بروزرسانی بازی مثل Call of Duty Black Ops 4 رو در نظر بگیریم تقریبا برابر با ۴۰ گیگابایت است که نرم افزار PSX این مقدار را به لینک های جداگانه که هر کدام با حجم ۴ گیگابایت است تقسیم بندی می‌کند یعنی شما ۱۰ لینک یا ۱۰ فایل ۴ گیگابایتی باید دانلود کرده و همراه فایل دلتا پکیج (Delta Package) به کنسول منتقل نمائید.

  تیزر Shifting Tides از جزئیات اپراتورهای جدید بازی Rainbow Six Siege

در مثال بالا چون بازی ما PES 2019 می‌باشد و آپدیت آن کمتر از ۴ گیگابایت است، در یک فایل بروزرسانی انجام می‌شود اما اگر بازی شما بروزرسانی بالاتر از ۴ گیگابایت داشت می‌بایست طبق مراحل گفته شده در پائین ادامه لینک ها را برای دانلود قرار دهید. تنها یک نکته وجود دارد که شما اولین لاگ یا لینک همانطور که گفته شد برای دلتا پکیج بروزرسانی می‌باشد و دومین لاگ یا لینک برای اولین لینک اصلی بروزرسانی می‌باشد، شما دیگر با نرم افزار PSX Download Helper برای گرفتن لینک هیچ کاری نداشته و فقط لینک کپی شده اصلی را دوباره در نرم افزار مدیریت دانلود خود وارد کرده اما می‌بایست تغییری داده تا پارت یا قسمت‌های بعدی لینک‌ها را برای دانلود در صف دانلود خود قرار دهید. پس به مثال زیر در عکس توجه کنید ما در این مثال به سراغ آپدیت بازی GTA V می‌رویم که ورژن بروزرسانی آن ۱.۳۰ و حجم دانلود بروزرسانی ۲۴.۵ گیگابایت می‌باشد، طبق مطالب گفته شده آپدیت GTA V باید به ۶ پارت ۴ گیگابایتی تقسیم شود که با علاوه پارت دلتا پک ۷ پارت باید بر روی کامپیوتر شما دانلود شود. بنابراین کل مراحل بالا را طی کرده تا به مرحله ای برسید که لاگ ها در نرم افزار PSX Download Helper ایجاد شود.

همانطور که در تصاویر بالا مشخص است ما اولین لینک که در واقع لینک دیتا پک بروزرسانی است برای دانلود قرار دادیم. همانطور که در تصویر دوم مشخص کردیم در انتهای لینک که مربوط به دیتا پک است با حرف DP مشخص شده است و در تصویر سوم به حجم فایل اشاره کردیم که معادل ۹۵ مگابایت است.

در تصویر بالا می‌بینید، با اینکه حجم بروزرسانی ۲۴ گیگابایت است اما ما یک پارت ۴ گیگابایتی داریم، اما بدست آوردن بقیه پارت ها بدین صورت است که شما همین لینکی که در این قسمت کپی کرده‌اید و در حافظه کوتاه مدت دستگاه شما است را وارد نرم افزار مدیریت دانلود خود میکنید اما آن را به صف دانلود اضافه نمی‌کنید و تغییری کوچک همانند تصاویر زیر در لینک می‌دهید تا ما بقی پارت‌ها را بتوانید به دست آورید. این تغییر بدین صورت است که وقتی لینک را در نرم افزار مدیریت دانلود خود PASTE می‌کنید در لینک کپی شده به دنبال نام بازی گشته و در انتهای آن عدد ۰ را به ترتیب با هر بار PASTE کردن یک عدد افزایش می دهید و هر بار یک پارت ۴ گیگابایتی را برای دانلود به شما نمایش می‌دهد، این کار را تا زمانی ادامه می‌دهید که پارت های ۴ گیگابایتی به اتمام رسیده و در انتها یک پارت با حجم پائین تر از ۴ گیگابایت به شما نمایش داده خواهد شد. در این مثال ما ۶ پارت ۴ گیگابایتی و ۱ پارت ۵۰۰ مگابایتی برای دانلود خواهیم داشت. برای این که مطمئن شوید پارت دیگری وجود ندارد عدد لینک را وقتی تغییر داده به طور مثال از ۰ که پارت اول است شروع شده و تا ۶ می‌رود اگر عدد ۷ را زده و بر روی تایید کلیک کنید دیگر حجمی برای دانلود وجود نخواهد داشت و لینک نا معتبر است. حالا پس از انجام مراحل بالا و دانلود کامل تمامی لینک‌های مورد نظر شما می‌بایست اقدام به انتقال فایل‌های بروزرسانی مورد نظر به کنسول پلی استیشن خود از طریق نرم افزار PSX Download Helper کنید که مراحل انتقال را در ادامه برای شما خواهیم گفت.

انتقال دیتای بازی‌های پلی استیشن از PS4 به کامپیوتر توسط نرم افزار PSX Download Helper

خوب شما برای انتقال دیتا به PS4 از کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی خود، می‌بایست در درجه اول نرم افزار PSX Download Helper را باز نموده و طبق عکس‌های زیر، مرحله اول وارد تب Setting شوید، در مرحله دوم تیک گزینه Auto Find Replacefile را بزنید و در مرحله سوم روی گیزنه Folder کلیک کرده و مسیر فایل‌های آپدیت مورد نظر را به نرم افزار بدهید و در پایان بر روی Apply کلیک کنید.

توجه داشته باشید که فایل‌های آپدیت می‌بایست درون یک پوشه یا Folder قرار داشته باشند و همچنین اگر شما نیاز به نصب دیتای اصلی بازی‌ای هم دارید می‌بایست فایل دیتای اصلی بازی همراه با فایل‌های آخرین آپدیت آن بازی کنار هم داخل یک پوشه یا Folder باشند تا این انتقال به درستی و بدون هیچ خطایی صورت گیرد.

انتقال دیتا از پلی استیشن

حال شما می‌بایست به کنسول پلی استیشن خود رفته و در منوی Setting وارد بخش Network شده و طبق آموزش در بخش‌های قبلی به ترتیب زیر پیش بروید:

Setup Internet Connection را انتخاب می‌کنید و بسته به اینکه کنسول خود را به چه صورتی به مودم اینترنت خود متصل کردید (بی‌سیم Wireless یا کابل شبکه LAN) گزینه مورد نظر را انتخاب می‌کنید. در اینجا ما فرض را بر این می‌گذاریم که شما با کابل شبکه، کنسول پلی استیشن خود را به دستگاه متصل کردید در نتیجه وارد گزینه Use a LAN Cable می‌شویم، در مرحله بعد که مرحله حائز اهمیت این قسمت می‌باشد وارد گزینه Custom می‌شویم، در این مرحله یعنی IP Address Setting گزینه Automatic را انتخاب می‌کنیم، در مرحله بعد یعنی DHCP HOST Name گزینه Do Not Specify را انتخاب می‌کنیم، در مرحله بعد یعنی DNS Setting نیز گزینه Automatic انتخاب می‌شود، در مرحله بعد که به نام MTU Settings هست، باز هم گزینه Automatic را انتخاب می‌کنیم و اما در این مرحله یعنی Proxy Server گزینه Use را انتخاب کنید. در این مرحله که بسیار مهم است در قسمت Address باید شما آدرس آی پی کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی خود را وارد کنید که در مراحل قبل هم هنگام اجرا نرم افزار PSX Download Helper به این نکته اشاره کردیم که آی پی آدرس که در این نرم افزار نمایش داده می‌شود را به خاطر بسپارید. ما در اینجا آی پی آدرس سیستم خود یعنی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۰۶ را وارد قسمت Address در کنسول می‌کنیم و پورت را همانند پورت نرم افزار PSX Download Helper بر روی ۸۰۸۰ قرار می‌دهیم و در انتها گزینه Next را انتخاب می‌کنیم. (دقت کنید که بعد از انتخاب گزینه Next گزینه Test Internet Connection نمایش داده خواهد شد که شما به هیچ عنوان نباید این گزینه را انتخاب کنید و با فشردن دکمه دایره به عقب برگردید).

حال پس از انجام این مراحل، مطمئن شوید که نرم افزار PSX Download Helper هنوز در کامپیوتر باز می‌باشد، بر روی دانلود آپدیت بازی مورد نظر رفته و شروع دانلود را به کنسول خود دستور دهید، حال وقتی دانلود مورد نظر شروع خواهد شد متوجه می‌شوید که سرعت دانلود بسیار زیاد می‌باشد. لازم به ذکر است که اگر بر روی بستر Wireless ، این انتقال دیتا صورت گیرد سرعت با توجه به نوع وایرلس اتصالی دستگاه پلی استیشن و کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی بین ۳ الی ۵ مگابایت بر ثانیه و اگر مثل ما از طریق کابل شبکه این دو را به مودم متصل نموده‌اید سرعت بین ۱۰ الی ۲۰ مگابایت بر ثانیه خواهد بود.

خوب حالا شما موفق به فراگریری انتقال دیتا از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی به کنسول پلی استیشن شده‌اید و از این آموزش برای انتقال دیتا برای دستگاه کنسول بازی دوستان و نزدیکان خود نیز استفاده کنید. امیدواریم این آموزش مورد استفاده شما قرار گیرد و بتوانید با سرعت بیشتری بازی‌های خود را آپدیت و یا بر روی کنسول نصب نمائید.

خواهشمندیم نظرات خودتون رو در ارتباط با آموزش انتقال دیتا به PS4 با استفاده از نرم افزار PSX Download Helper، همچنین سوالات  و پرسش‌های خود در ارتباط با بروزرسانی و یا انتقال دیتا به پلی استیشن از طریق کامپیوتر را در قسمت دیدگاه‌ها که در پایئن همین مطلب موجود است برای وب سایت گیم پاس و خوانندگانش به اشتراک بگذارید.

۵/۵ (۶ نظر)
منبع
گیم پاس
برچسب‌ها

‫۷۳ دیدگاه

 1. سلام روزتون بخیر
  من دیتای اصلی بازی Call of Duty Modern Warfare را از سایت شما گرفتم و طبق آموزشتون هم ا سمت کنسول هم برنامه psx جلو رفتم لاگ های داخل برنامه هم هست ولی مشکل من اینجاست که فکر می کنم بازی توی کنسول از طریق سرور های خودش داره دانلود می کنه نه از طریق برنامه ممنون می شم راهنماییم بکنید

  1. سلام گورک عزیز:
   ببینید شما اول جک بفرمائید که آیا دیتای صحیح بازی خودتون رو دانلود کردید یعنی ریجن و Cusa مربوط به خود بازیتون دانلود شده یا خیر؟ چون وقتی شما همه مراحل رو میرید و تو برنامه PSX هم در قسمت تنظیمات یا Settings دارید دستور میدید که بازی ار فولدری که شما دیتاها رو توش ریختین دانلود کنه و به کنسول پلی استیشنتون منتقل کنه و این کار انجام نمیشه حتما مشکل از دیتا ها است و دیتای صحیحی رو دانلود نکردید و یا در پوشه معرفی شده به نرم افزار قرار ندادید. چک بفرمائید و از همین طریق اعلام کنید تا بتونیم مشکل شما رو هم با راهنمایی به خوبی حل کنیم.

   با احترام

 2. سلام من کنسول رو با لن به مودم وصل کردم و لپ تاپ هم با وای فای وصل هست زمانیکه آی پی رو از PSX میگیرم و وارد بخش Proxy کنسول میکنم طبق راهنمایی شما Test internet connection رو نمیزنم و وقتی میام به قسمت دانلود و ادامه دانلود رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته چند دقیقه هم صبر کردم لطفا راهنمایی کنین ممنونم

  1. امیرخسین عزیز سلام:
   ممنون از اینکه گیم پاس رو برای مطالعه انتخاب کردید و ما از این بابت بسیار خوشحال هستیم.
   امیرحسین عزیز در درجه اول این که وقتی لاگی روی نرم افزار PSX شما نمیوفته یعنی ارتباط کنسول و کامپیوتر یا نرم افزار PSX Download Helper برقرار نیست. حالا لطفا بفرمائید که آیا شما دیتای خاصی رو دانلود کردید و میخواید منتقل کنین یا خیر میخواین تازه با استفاده از نرم افزار PSX شماره CUSA بازیتون رو مشخص کنین که به دانلود دیتا بپرذازید؟ این سوال رو جواب بدید شاید بهتر بشه که شما رو راهنمایی کرد و لطفا دقیقا همانند آموزش قدم به قدم پیش بروید تا جایی مشکل بر نخوردید.

   بفرمائید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

   با احترام

   1. دانلود دیتا انجام دادم و میخوام به کنسول منتقل کنم منتها مشکلم اول این بود که توی تست کانکشنمو فیل میزد با روش شما که جلو رفتم نت وصل نمیشه که دانلود ادامه پیدا کنه یه ارور فرمت هم رو PSX میده

    1. امیرحسین عزیز:
     اول اینکه لطفا پیغامی که میگید رو بفرستید تا دقیق ببینیم مشکل چیه.
     مورد بعدی اینکه فایروال ویندوز رو خاموش کنید بهتر هست یا اگر نرم افزار امنیتی دارید موقع انتقال و باز کردن نرم افزار PSX سرویسش رو قطع کنید.
     حتما چک بفرمائید که آیا آی پی که PSX به شما میده آی پی شبکه مودم شما هست یا خیر یعنی اگر ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ مودم شما برای مودم هست آی پی که نرم افزار پی اس ایکس به شما نمایش میده تو همین رنج هست یا خیر؟

     بفرمائید که بتونیم شما رو راهنمایی و مشکلتون رو برطرف کنیم.

     با احترام

     1. اول که با PSX وصل میشم ارور فرمت نادرست میده این از این آی پی مودمم همونیه که شما گفتین و آی پی PSX قسمت آخرش ۱۲۸ هستش یعنی۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۲۸ ولی بازم کانکشن failed میشه در مورد فایروال هم قطع هست و مشکلی نیست فیلتر شکنمم خاموشه

      1. بابت پیغام خطا اگه منظورتون Unable to Connect to the remote server هست این پیغام مشکلی نیست.
       خوب شما لطف کنین پورت رو بر روی ۹۰۹۰ قرار بدید و بعد تست کنین.
       با تمام این شرایطی که میفرمائید و اینترنت هم بر روی کامپیوتر متصل هست باید همه چیز درست کار کنه، برای اینکه باز هم مطمئن بشید حتما لطفا دانلود رو بدون اینکه بخواید فایلی انتقال بدید انجام بدید البته پروکسی حتما پروکسی Psx رو قرار بدید رو کنسول ببینید لاگ میوفته یا نه؟ چون تمام شرایط چک شده هست و خود ما هم با این شرایط انتقال دیتا و لینک ها رو بدست میاریم.

       با احترام

 3. سلام خسته نباشید امکانش هست آخرین آپدیت بازی battlefield 1 رو اگر میتونید قرار بدید؟

  1. سلام ابوالفضل عزیز:
   ممنون از اینکه سایت گیم پاس رو برای مطالعه مطالب انتخاب کردید.
   حتما درخواست شما به بخش مربوطه ارجاع داده خواهد شد و دیتای جدیدترین آپدیت و دیتای کامل بازی Battlefield 1 برای دانلود قرار داده خواهد شد فقط باید کمی به ما فرصت بدهید. از طریق پاسخ به همین دیدگاه شما به اطلاعتان رسانده خواهد شد که شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی گیم پاس متوجه شوید.

   خوشحای میشیم نظراتتون رو برای ما بقی مطالب گیم پاس هم مشاهده کنیم.

   با احترام فراوان

    1. ابوالفضل عزیز:
     ما فقط میتونیم لینک دانلود دیتای آخرین آپدیت این بازی رو براتون قرار بدیم و لینک دالنود دیتای اصلی بازی رو نمیتونیم، فکر میکنین به درد شما بخوره لینک دانلود آخرین آپدیت، چون بازی هم دیگه آپدیتی نخواهد داد برای کاربرانش.

     با احترام

 4. سلام خسته نباشید شما دارید بازی pesoo میگید در صورتی که من fifa 20 میخوام شما میگید دانلود کنید بعد میگید puse کنید من چجوری دانلود کنم وقتی دیتای تو لبتابمه

  1. سلام امیر عزیز:
   لطفا اگر امکانش هست دیدگاهتون رو بر روی دیدگاه قبلی پاسخ دهید تا ما بتونیم بررسی کنیم که دوستان چه جوابی به شما دادند که بهتر راهنماییتون کنیم.

   با احترام

   1. سلام اقا من گیج شدم من الان دیتای فیفا ۲۰ از همین سایت دان کردم بعد میخوام انتقال بدم به ps4 منتها این جا pes19 میگه استارت بزن فلان کن کی با pes کار داره من اصلا نمیخوام ابدیت کنم میخوام انتقال بدم به دستگاهم فیفارو اصلا فیفا ۲۰ ندارم که بخوام ابدیت کنم ….. حالا شما روش انتقالو گفتین اما از این جا به بعدو ( حال پس از انجام این مراحل، مطمئن شوید که نرم افزار PSX Download Helper هنوز در کامپیوتر باز می‌باشد، بر روی دانلود آپدیت بازی مورد نظر رفته و شروع دانلود را به کنسول خود دستور دهید، حال وقتی دانلود مورد نظر شروع خواهد شد متوجه می‌شوید که سرعت دانلود بسیار زیاد می‌باشد. لازم به ذکر است که اگر بر روی بستر Wireless ، این انتقال دیتا صورت گیرد سرعت با توجه به نوع وایرلس اتصالی دستگاه پلی استیشن و کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی بین ۳ الی ۵ مگابایت بر ثانیه و اگر مثل ما از طریق کابل شبکه این دو را به مودم متصل نموده‌اید سرعت بین ۱۰ الی ۲۰ مگابایت بر ثانیه خواهد بود.) نمی فهمم… ممنون میشم راهنمایی کنین

    1. سلام امیر عزیز:
     ببینید دوست عزیز شما منظورتون از اینجا داخل مطلب هست.
     در درجه اول باید بگیم اگر ما بازی PES رو داخل مطلب نا بردیم یک مثاله و برای همه بازی ها روش به همین صورته.
     در ارتباط با سوالتون که میفرمائید بازی فیفا ۲۰ رو میخواید نصب کنید و آپدیتش رو نمیخواین اینجا شما باید بدونین که شیوه بدست آوردن شماره CUSA بازی چه در دیتای آپدیت چه دیتای اصلی به شیوره ای است که در مطلب آموزش دادیم.
     مورد آخر اینکه شما میخواید بازی فیفا رو نصب کنین خیلی هم عالی لطف کنین بفرمائید بازی فیفایی که میخواید دیتای اصلیش یعنی دیتای خود بازی نه دیتای آپدیت رو از کجا تهیه کردید یعنی باید یا به صورت قانونی فیفا رو از فروشگاه پلی استیشن خریداری کرده باشید یا اینکه به صورت اکانت های غیر قانونی یا ظرفیتی تهیه کرده باشید که در هر صورت باید نوار دانلود بازی رو تو قسمت اعلانات یا Notification مشاهده کنید که این موضوع رو بفرمائید راحت تر میتونیم راهنماییتون کنیم دوست عزیز.

     با احترام

     1. بله متوجه شدم ممنونم از توضیحاتتون فقط یک مشکل قسمتی که test connection interneto میزنی در قسمت obtain ip ad ress میزنه موفق اما در قسمت internetconnection میزنه faild به نظرتون مشکل از کجاست؟

      1. الان ۴ساعته روش کار میکنم اما نمیدونم چرا اررور میده همه ی روش ها رو تست کردم wifi یا lan یا لنو وصل کردم مستقیم به لبتاب اما اخرش میرسه به این ارور

       1. دوست عزیز:
        شما ببینید که بعد دیتایی که دانلود کردید با شماره CUSA درستی است یعنی با دیتای بازی شما همخونی دارد یا خیر؟ مراحل رو اگه درست پیش برید میتونین شماره CUSA دیتای بازی مورد نظر خودتون هم به خوبی و به راحتی متوجه شوید و CUSA درست رو از سایت ما دانلود و سپس اقدام به انتقال کنید.

        با احترام

      2. امیر عزیز سلام:
       شما اگر آموزش رو کامل مطالعه بفرمائید متوجه میشید که نباید Internet Test Connection بگیرید و باید بعد از اینکه آی پی کامپیوتر رو متوجه شدید که خود نرم افزار psx به شما نمایش میده به عنوان پروکسی در کنسول خودتون وارد کنین.

       با احترام

 5. سلام وقت بخیر . من دیتای هر بازی رو میخوام انتقال بدم چیزی حدود ۸ یا ۱۰ گیگش که دانلود میشه دیگه سوییچ میکنه رو اینترنت خونه و از طریق اینترنت ذانلود میکنه . ممنون میمشم راهنمایی کنید

  1. سلام امید عزیز:
   ممنون از اینکه مطالب گیم پاس رو مطالعه می کنید.
   ببینید موردی که شما مطرح کردید و فرمودید برای همه بازی ها این مشک هست اتفاق نمیوفته مگر یکی از فایل های دانلود شده مشکل داشته باشه که به ندرت اتفاق میوفته.
   شما دقت داشته باشید که موقع انتقال دیتا از کامپیوتر، نرم افزار PSX بعد از هر ۱۰ الی ۱۲ گیگابایت به خودی خود بسته میشه و باید شما دوباره نرم افزار رو در کامپیوتر اجرا کنید که فرآیند انتقال دوباره انجام بشه.
   اگر مشکل از بسته شدن PSX نیست دقت داشته باشید که تمام فایل ها درون یک فولدر باشند و فایلی از قلم نیوفتاده باشه و الا چون نرم افزار PSX بر روی کامپیوتر به اینترنت متصل هست و دستگاه از طریق نرم افزار دیتاها رو میگیره اگر دیتایی وجود نداشته باشد مستقیم شروع به دانلود از اینترنت میکنه.

   باز موارد رو بررسی کنید و اگر مشکلی هست بفرمائید تا در اسرع وقت شما را راهنمایی کنیم تا مشکل شما برطرف شود.

   با احترام

   1. همه اینا اوکیه ، ولی وقتی که میره از اینترنت خونه استفاده میکنه ، من رفتم داخل قسمت Log و جلوی قسمت Local این جمله رو نوشته بود
    Select the local file or drag-and-drop here to enabled the local acceleration
    ممکنه بگید مشکل از چیه ؟ فایل ها ناقصه ؟

    1. امید عزیز سلام:
     این پیغامی که شما مطرح کردید نشان دهنده اینه که نرم افزار PSX نمیتونه فایل دیتای بازی رو روی کامپیوتر شما پیدا کنه و انتقالش بده به کنسول پلی استیشن شما، حالا کاری که باید انجام بدید این است که در قسمت لاگ وقتی که PSX لاگ میندازه برای پیدا کردن فایل بر روی گزینه Select File کلیک کنید و از روی کامپیوتر فایلی را که نوبتش است که به پلی استیشن انتقال پیدا کند را انتخاب کنید. برای پیدا کردن شماره فایلی که نوبتش است به راحتی می توانید از قسمت لاگ فایل ببینید که آخرین فایلی که نرم افزار PSX در حال انتقالش بود چه شماره ای داشت و سپس شما اون رو انتخاب کنید تا نرم افزار به کار خود ادامه دهد.

     امیدوارم مشکلتون برطرف بشه اگر نشد بفرمائید تا باز بررسی کنیم و بتونیم شما رو راهنمایی کنیم.

 6. سلام و خسته نباشید.
  این سوال خیلی هاست و در بیشتر سایت ها راه حلش رو نوشتن باید آنتی ویروس و فایرفال خاموش بشه ولی من این کارم کردم نشد.
  مشکل:وقتی ای پی و پورت رو وارد میکنم وتست کانکشن میزنم در قسمت اینترنت کانکشن مینویسه Faild اگه راهنماییم کنید واقعا ممنون میشم.من یه بار قبلا از طریق همین دستگاه هم این کار رو انجام دادم و شد ولی الان نمیدونم چرا نمیشه؟ا ین برنامه نسخه ی دیگه ای هم داره؟

  1. سلام دوست عزیز:
   ممنون که گیم پاس رو برای مطالعه مطالبتون انتخاب کردید.
   ببینید شما تست کانکشن نگیرید اگر اتصال بین کنسول و کامپیوتر در یک شبکه و با آی پی درست انجام بگیره معمولا مشکلی بوجود نمیاره و با پورت ۸۰۸۰ پیش فرض نرم افزار هم به خوبی کار میکنه در مواقعی خاص شما باید پروت رو روی ۹۰۹۰ قرار بدید. مطمئن باشید که دیتای صحیح بازی رو دانلود کردید و در فولدر مخصوص قرار دادید.
   اگر باز مشکل برقرار بود بفرمائید که راه های آزمون و خطای دیگه ای رو باهم بررسی کنیم.

   با احترام

 7. سلام ببخشید اگه من ۹۰۰ مگابایت ازدیتای بازی رو از خود کنسول دانلود کرده باشم امکانش هست بقیشو از پی سی انتقال بدم؟ یا میشه ریست کرد دانلود از اول شروع کنه که بتونم انتقال بدم؟؟

  1. سلام دوست عزیز:
   بله میشه انتقال رو ما بقیش رو از پی سی انتقال بدید مشکلی هم پیش نمیاد ولی باید کل دیتا مورد نظر رو دانلود بفرمائید و بعد اقدام به انتقال کنید.

   در صورت داشتن هر گونه سوال میتونین از همین طریق دیدگاه خودتون رو ثبت کنید تا ما هم در کوتاهترین زمان ممکن به آن پاسخ بدیم.

   با احترام

 8. سلام خسته نباشید، شما روش اتصال با کابل رو گفتید ولی روش اتصال بی سیم رو توضیح ندادید لطفا توضیح بدید
  شبیه همین اتصال با کابل رو من برای بیسیم انجام دادم: استفاده از وایفای رو زدم، قسمت تنظیم دستی،بعدش قسمت manually همچین چیزی زدم، ssid رو اسم مودم گذاشتم و رمز رو none زدم و بعدش همون مراحل اتصال با کابل رو انجام دادم و وقتی گزینه test internet conection اومد اومدم بیرون(البته دفعه قبلش اشتباهی زدم ولی مراحل رو دوباره انجام دادم) اومدم Downloads و زدم روی ادامه که اومد روی preparing download روی ۱۰ درصد و ادامه نداد دیگه…..
  تو برنامه psx هم یچیزی زده بود مبنا بر اینکه correct format نیست و همچین چیزایی

  1. سلام ابولفضل عزیز:
   ممنون از اینکه مطالب گیم پاس رو دنبال می‌کنید.
   ببینید در درجه اول چون حجم دیتاهایی که شما قراره جابجا کنید بالا هست اتصال با وای فای یا بیسیم پیشنهاد نمیشه اما شما باید لپ تاپ یا کامپیوتر شخصیتون رو به اینترنت متصل کنید به صورتی که لپ تاپ دارای اینترنت باشه بعد از اون مراحل اتصال کنسول پلی استیشن ۴ به اینترنت رو طی میکیند یعنی در منو به اول گزینه Easy رو انتخاب میکنید بعد هم به اسم wifi ی که میخواید کنسول رو متصل میکنید و بعد از اون به قسمت دانلودها میرید و بازی مورد نظر رو کمی میزارید که دانلودش بره بعد Pause میکنید. حالا باید برید تو لپ تاپ و PSX رو باز کنید و ببینید که چه آی پی میگیره از لپ تاپ و بعد روی کنسول قسمت Network بعد wifi و حالا وقتی اسم شبکه بی سیم یا SSID تون رو انتخاب کردید به جای Easy گزینه Custom را انتخاب کنید و طبق مراحل گفته شده در آموزش پیش برید.

   می‌بینید که خیلی تفاوتی نداره فقط تنها فرقش اینه که شما به جای گزینه LAN مراحل رو روی گزینه WiFi جلو میبرید.
   با اگر مشکلی داشتید در پاسخ همین دیدگاه بفرمائید تا ما در اسرع وقت شما رو راهنمایی کنیم.

   با احترام

 9. سلام،وقتی بازی کمی در کنسول دانلود شده و بعدش متوقف میکنم،لینک psx رو در IDM میزارم که یه بازی ۶ گیگ که ۱گیگش دانلود شد رو یه لینک ۷۰۰ کیلو بایتی نشون میدده و یه لینک برای یه بازی دیگه رو که ۳۲ گیگ هست،۴ گیگ نشون میده و لینکش رو تا هر عددی تغییر میدم،حجم تغییری نمیکنه.باید چیکار کنم؟لطفا راهنماییم کنید.

  1. سلام پارسا عزیز:
   ممنون که گیم پاس رو انتخاب کردید برای خوندن مطالب.
   ببینید شما حتما مطمئن شید که در لینک قسمتی که اعداد رو تصحیح می کیند درست باشه چون شما دقیقا مسیر رو درست میرید و وقتی که دیتای شما بالای ۴ گیگ باشه باید به شما چند پارت دانلود بده.
   لطفا بفرمائید که دیتایی که قصد دانلود دارید دیتای اصلی بازی هست یا دیتای آپدیت بازی و برای کدام بازی هاست؟

   با احترام

   1. سلام،مشکلم حل شد فقط وقتی رزیدنت اویل ۷ لینکش رو میخوام کپی کنم، یه دونه ۴ گیگی هست که تا آخر بهش شماره اضافه میکنم تا وقتیکه حجم فایل زیر ۴ بشه.ولی هیچ چیز دیگه یا لینک دیگه ای نیست که بخوام دلتا پکیج رو دانلود کنم،مدل بازی هست یا psx اونو پیدا نکرده؟اصلا دلتا پکیج حتما بودنش ضروریه وقتیکه لینکش هم نیومده؟

    1. سلام پارسا عزیز:

     خوشحالیم که مشکل شما حل شده.
     بابت دلتا پکیج باید بگیم خدمتتون، تجربه نشون داده نبود این فایل هنگام انتقال دیتا ممکنه روند رو با مشکل موجه کنه اما شما میتونید امتحان کنید اگه به مشکل برخوردید از طریق بخش دیدگاه اعلام کنید ما هم لینک دانلود دلتا پکیج CUSAدرخواستیتون رو قرار میدیم.

     با احترام

 10. سلام. وقت بخیر.
  یه سوال دارم
  می خواستم ببینم میشه آپدیت بازی های نصب شده روی ps4 رو به وسیله لپ تاپ دانلود کرد و بعد از اون با هارد اکسترنال انتقال داد به دستگاه؟
  من مشکلی که دارم اینه که محل اینترنتم با محل دستگاهم توی دو تا خونه ی مختلفن و نمیتونم به صورت شبکه به هم وصلشون کنم
  ممنون از لطفتون

  1. سلام آرمان عزیز:

   یه هنچین قابلیتی وجود نداره متاسفانه و فکر نمیکنیم بعد از گذشت چند سال سونی بخواد آپدیتی بده که یه همچین قابلیتی به سیستم عامل پلی استیشن ۴ اضافه کنه.

   با احترام

 11. سلام خسته نباشید من مودم رو بع لب تابم و کابل به پی اس فور برقرار میکنم
  پروکسی و .. رو هم انجام‌میدم
  یکم از دیتا کالاف دان‌کردم کار رو برنامه انجام دادم وقتی استارت میکنم ک بقیه از دیتای ک دان کردم تو لب تابه بره نمیره اصلان تکون نمیخورع چکار کنم ممنون میشم پاسخ بدید

  1. سلام آقای حسین غفاری عزیز:
   ببینید با توجه به فرمایش شما که همه مراحل رو درست انجام دادید. یک موضوع اینجا میمونه که آیا شما دیتای درستی رو برای بازیتون دانلود کردید یا خیر یعنی اینکه شماره CUSA که دانلود کردید با شما CUSA بازیتون یکی هست یا خیر این رو حتما چک بفرمائید. اگر بازم مشکلی داشتید همینجا مطرح بفرمائید تا در اسرع وقت کارشناسان ما پاسخ شما را بدهند.

   با احترام

   1. ممنون از پاسختون من اکانتم ریجن امریکاست
    منم ریجن ۱ دانلود کردم از سایتتون
    این درسته دیگ‌
    یه بحث دیگم هست ک فک نکنم ربطی داشته باشه خود کنسول ریجن ۲ هست ولی خوب گفتم خود اکانت ک ساختم ریجن امریکاس ممنون میشم راه حلی داشته باشید برام ممنون❤

    1. آقای حسین غفاری عزیز:
     اول راجع به این توضیح بدم که شما دستگاهتون یک ریجن داره، اکانتتون یک ریجن و بدونید که بازی هم یک ریجن خاص داره. اگر بازی رو به صورت قانونی و دیجیتال خریداری کردید بازی شما هم ریجن ۱ میشه ولی اگه بازی رو به صورت فیزیکی یا دیسک خرید کردید باید ببینید که بازی شما چه ریجنی هست. حالا جدا از ریجن بازی که هر ریجنی باشه این نکته مهمه که شماره CUSA بازی شما چنده. برای بدست آوردن اگه بازی به صورت دیسک هست معمولا پشت دیسک یا روی دیسک کلمه CUSA با یک عددی نوشته شده است اما اگر بازی رو به صورت دیجیتال خریداری یا تهیه کردید باید توی آموزش با قسمت روش دوم: بدست آوردن لینک دانلود دیتا یا فایل‌های بروزرسانی از طریق نرم افزار PSX Download Helper رو مطالعه کنین و از این طریق شماره CUSA رو در بیارید و بعد از اون بیاید و فایل صحیح رو دانلود کنین.

     مشکل این که الان این قضیه پیش اومده به احتمال خیلی زیاد و یقین برای همسان نبودن شماره CUSA بازی و دیتای دانلود شده می‌باشد.

     باز هم اگر مشکلی بود در خدمتتون هستیم و بفرمائید تا راهنماییتون کنیم.

     با احترام فراوان

  1. با سلام
   ممنون از اینکه سایت گیم پاس رو انتخاب کردید.
   ببینید از لحاظ فنی شدنی هست اما باید دقت داشته باشید که هات اسپات گوشیتون توی یک رنج آی پی بده به دستگاه ها و مورد بعدی که بسیار مهمه سرعت انتقال دیتا هست که خیلی پائینه با هات اسپات گوشی و ممکنه شما رو منصرف کنه از اینکار ولی با تمام این تفاسیر این کار پیشنهاد نمیشه.

   با احترام

   1. سلام منم با هات اسپات گوشی این کارو میکنم سرعت اینترنم ۵ مگابایته فک میکنید اینکه بازی رو انتقال نمیده و از خود کنسول دانلود میکنه مشکلم چیه چون شماره دیتا بازی رو هم درست دانلود کردم ولی بازم با خود کنسول دانلود میکنه موقع انتقال .. برای انتقال دیتای اصلی بازی اپدیت بازیم لازمه یا دیتا رو به تنهایی میشه انتقال داد؟

    1. علی عزیز سلام:
     ممنونیم از شما که گیم پاس رو برای مطالعه مطالب انتخاب میکنید.
     ببینید کلا انتقلا دیتا از طریق هات اسپات گوشی از سمت ما پیشنهاد نمیشه، اولین و مهمترین دلیلش این هست که اگر این کا رو انجام میدید یه کم نیاز به دانش شبکه دارید و بعد اگر هم این اتقاق به درستی رخ بده سرعت انتقال بسیار پایئن هست برای همین پیشنهاد میکنیم از یک مودم یا یک روتر سوئیچ این وسط استفاده کنید که هم دقیقتر و هم راحت تر و با سرعت بیشتری انتقال دیتا صورت بگیره.
     دقت داشته باشید وقتی که هات اسپاتتون رو روشن میکنید چک کنید که کنسول پلی استیشن ۴ شما و لپ تاپ یا کامپیوتر شخصیتون تو یک رنج IP دریافت کنن. به طور مثال اگر لپ تاپ شما رنچ آی پی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۰۰ گرفته باید کنسول شما هم آی پی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۰۲ (عدد ۳ رقیم آخر آی پی هر عددی باشه) را دریافت کرده باشد.

     تست بفرمائید و میتونین مشکلتون رو از همین طریق به ما اطلاع بدید تا ما هم در کوتاهترین زمان ممکن به دیدگاه شما پاسخ دهیم.

     با احترام

 12. سلام.خسته نباشید.
  آقا چنتا سوال داشتم
  الان بازیا روی کنسول من اکانتی(غیر قانونی)هست و مغازه دار واسم ریخته.من الان بخام کنسولمو وصل کنم به نت واسه آپدیت بازیام، بازیام قفل میشه.راهه دیگه ای نداره که به نت وصل نشه واسه انتقال آپدیت بازیا؟
  و اینکه از کجا بفهمم بازیام ریجن چنده؟!امکانش هست اصن بشه فهمید؟!

  1. سلام Hamed جان وقتتون بخیر:

   ببینید در مورد بازی‌هایی که به صورت غیر قانونی بر روی کنسول ریخته میشه شما نمیتونید بازی‌ها رو آپدیت کنید ولی میتونین از کسی که تهیه کردید هم بپرسید که آیا امکانش هست که آپدیت بشن یا نه در مواقعی امکان آپدیت شدن بازی هم وجود داره ولی امکان از بین رفتن بازی بسیار بالاست. برای آپدیت و پیدا کردن CUSA بازی هم راهی جز اتصال دستگاه به اینترنت و سپس طبق آموزش مقاله متصل شدن به نرم افزار PSX راهی نیست.

   سوال یا مشکل دیگه ای هم بود میتونین مطرح بفرمائید، ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستیم.

   با احترام فراوان

   1. دوست عزیز بازیهای من ظرفیت ۱ هست دیروز بردم همشون مخصوصا فیفا۲۰ اپدیتش ریختن برام چیزی هم نشد

    1. سلام شایان عزیز:
     حرف شما کاملا درسته ولی شما یک درصد هم امکان از بین رفتن بازی و پرداخت هزینه دوباره بازی رو بدید می‌بینید که صرفه اقتصادی نداره. ما نمیگیم که نمیشه اما پیشنهاد نمیکنیم تصمیم گیرنده شما دوستان عزیز هستید که به چه صورت بازی رو بر روی کنسول خود نصب می‌کنید.

     باز هم از شما ممنونیم که اطلاعات خودتون رو با کاربرا به اشتراک میگذارید امکانش هست این اطلاعات برای بقیه خوانندگان گیم پاس مورد استفاده بهینه قرار بگیره.

     با احترام

     1. فقط یک مورد دیگه هست بپرسم ازتون خیلیها داخل سایتهای مختلف نوشت چهره بازیکن ها اظافه شده اما همچین چیزی نیست تعداد خیلی کمی تغییرات انجام شده

      1. شایان عزیز:

       لطفا بفرمائید که چهره بازیکن‌ها توی چه بازی اضافه شده؟ و خواهشی که داریم از شما نظراتتون داخل صفحه همون بازی عنوان کنین که شاید کمک بهتری به ما بقی کاربران سایت بشه.

       با احترام

       1. بازی فیفا ۲۰ داخل کلیه سایتها نوشتن ۵۰ چهره بازیکن جدید اومده ولی اخرین اپدیت ۱.۱۰ نصب کزدم چنین چیزی من ندیدم
        با تشکر از شما دوست عزیز

        1. شایان عزیز:
         چیزی که شما میفرمائید جهره بازیکنان جدید نیست، در واقع بر روی شبیه سازی چهره ۲۹ بازیکن تو این آپدیت کار کردن که بیشتر مربوط به لینگ‌های انگلستان هستش. ولی در کل هر چی میگذره فیفا با ارائه آپدیت روز به روز بهتر و بهتر میشه.

         با احترام

   2. با سلام من جدیدا بازی هامو بدون اینکه به اینترنت مودم رو وصل کنم اتقال میدم به کنسولم
    تنها کاری که میکنم تمامی دیتا ها رو توسط pc دان میکنم و سیم تلفن رو از مودم می کشم و بعد توسط نرم افزار psx به کنسولم انتقال میدم خیلی راحت هیچ یک از بازی های هکیم قفل نمیشه

    1. سلام دوست عزیز:

     ممنون از اینکه مطالب سایت ما رو مطالعه کردید.
     بله صحبت شما کاملا درسته و امکانش هم هست ولی ما هیچ وقت پیشنهاد استفاده غیر قانونی رو نمیدیم ولی حرف شما کاملا درست و شدنی هست.

     امیدواریم موفق و پیروز باشید و خوشحالیم سایت گیم پاس رو انتخاب کردید.

     با احترام

 13. سلام خسته نباشید
  من دیتای بازی ark به همراه ابدیت ۲۰۷ دانلود کردم
  متاسفانه مقدار ابدیتش ۴۰ گیگ بود که الان موقع انتقال ابدیت ۲۰۸ میخواد میخواستم ببینم راهی هست از همین فایل ۲۰۷ برای انتقال به ps4 استفاده کنم یا باید حتما ایدیت ۲۰۸ رو دانلود کنم؟

  1. سلام :
   اگه منظورتون از شماره CUSA بازی هست، بله حتما باید شماره CUSA مربوط به خود بازی دانلود بشه و بعد انتقال بدید و راهی نیست.

   با احترام

 14. سلام تقریبا ی سال است با این ابزار دانلود نکردم ولی الان هر کاری میکنم نمیتونم فایل ها رو استخراج کنم در اصل پلی استیشن ۴ با لپ تابم کانکت نمیشه ۸۰۸۰ رو هم با ۹۰۹۰ تغییر دادم بازم نشد مشکل چیه قبلا ابنطوری نبود سریع لینک دانلود استخراج میکردم و بعد دانلود نصبش میکردم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

  1. سلام:
   ببینید این موضوع که شما میگین یعنی عدم ارتباط نرم افزار و لپ تاپ به عوامل زیادی بستگی داره.
   شما لطف کنید اول راه ارتباطیتون رو چک کنید که با کابل LAN متصل شدید یا وایرلس بعد این ارتباط با مودم هست و اینکه لپ تاپ اینترنتش متصل هست یا خیر . موضوع بعدی آیا چند مگابایت از دانلود بر روی کنسول پلی استیشن شما انجام شده و بعد تو تنظیمات Network کنسول PS4تون, گزینه Proxy رو تغییر میدید؟

   لطفا این موارد رو بررسی کنید و بعد بفرمائید تا با هم مشکلتون رو برطرف کنیم.

   با احترام

 15. سلام.من دیتای بازی رد دد از سایت شما دانلود کردم اما اپدیتاشو دانلود نکردم.بعد با برنامه psxمیخوام این دیتارو انتقال بدم که انتقال نمیده از اینترنت دانلود میکنه،ایا امکانش هست که اپدیتا کنا ر دیتا نیست که انتقال نمیده؟!بعد یه سوال دیگه این پارتها که هر کدوم۴گیگابایت هست نیاز به Extract شدن دارن یا اماده هستن برا انتقال. ممنون میشم جواب بدین،

  1. سلام و درود فراوان:
   اول ممنونیم که سایت ما رو انتخاب کردید.
   در جواب سوال اولتون باید بگم که شما حتما باید دقت به CUSA یا ریجن بازیتون داشته باشید و دیتایی که میگیرید، ریجنش و CUSA با بازی یکسان باشه و اینکه باید بگیم بله امکان داره چون بازی رو از اول میخواید نصب کنید (اگه مورد قبلی اشاره شده یعنی ریجن و CUSA بازی و دیتای دانلود شده یکی هست) دیتای آپدیت بازی هم باید دانلود بشه و در فولدر دیتای اصلی ریخته بشه و بعد شروع به انتقال بدی چرا که خیلی اوقات این اتقاقی که برای شما میوفته از نبود فایل آپدیت بازی کنار دیتای اصلی و کلی بازی هست.
   در جواب سوال دومتون هم باید بگم که فایل ها نیازی به Extract (اکسترکت) ندارن و فایل ها رو مستقیم میتونین برای انتقال در یک فولدر یا پوشه قرار بدین.

   سوال و مشکلی بود مطرح بفرمائید تا بررسی و پاسخ دهیم.

   با احترام

 16. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که ایا امکان انتقال دیتای بیشتر از یک بازی به شکل همزمان وجود دارد؟و اگر بله ایا باید دیتای تمام بازی های مورد نظر به همراه اخرین ورژن اپدیتشان را در یک folder ریخت؟و سپس با استفاده از psx به ps4 انتقال داد.

  1. با سلام و درود فراوان:
   این کاری که گفتید میشه انجام داد و راهی که تو ذهنتون بود و نوشتید کاملا درست است ولی مشکل اینجاس سرعت انتقال دیتا از کامپیوتر یا نرم افزار PSX به کنسول پلی استیشن ۴ بسیار پائین میاد حتی اگر همه المان ها مثل کارت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ و کابل شبکه CAT6 هم رعایت بشه که با بیشترین سرعت بتونین انتقال رو انجام بدید اما سرعت برای انتقال دیتای چند تا بازی پائین میاد. ولی این کار شدنی هست و شما باید دیتای بازی های مورد نظرتون رو داخل یک فولدر بریزید و اون فولدر رو به نرم افزار PSX آدرس بدید برای انتقال دیتا و بر روی کنسول حالا چه یک کنسول چه چند کنسول آدرس IP لپ تاپ رو به عنوان Proxy Server روی کنسول تعریف کنید و فرآیند انتقال دیتا رو شروع کنید.

   با احترام

 17. سلام
  من همه دیتاهای بازی fifa 20 دانلود کردم موقع انتقال دیتا تا حجم ۲۰ گیگابایت دیتا منتقل شد بعد از اون همش ارور cannot download میاد حتی چند بار بدون proxy مقداری از دیتای بازیو مستقیم دانلود کردم و بعد دوباره با psx امتحان کردم بازم همین ارور میاد و تازه اینکه وقتی بازیو Resume می کنم توی psx قسمت log هیچ لینکی بهم نمیده
  خواهشا کمک کنید با تشکر

  1. سلام
   مشکلی که نوشتید میتونه از چند بخش باشه اما جند تا نکته رو براتون اینجا مینویسیم اگه مشکل برطرف نشد اعلام کنین که مرحله به مرحله بریم جلو تا بتونیم مشکل رو برطرف کنیم.
   در مرحله اول:
   کامپیوتر یا لپ تاپی که روش نرم افزار PSX رو نصب کردید حتما باید اینترنت داشته باشه و در یک شبکه با کنسولتون قرار داشته باشه یعنی فرض میکنیم که شما از مودم اینترنت استفاده میکنین کامپیوتر یا لپ تاپی که PSX روش نصبه رو با کابل یا به صورت وایرلس وصل کنین به مودم و سعی کنین تمامی فایروال های ویندوزیتون هم خاموش کنیم یا غیر فعال کنید و از طرقی کنسول پلی استیشنتون هم باید به همون مودم متصل باشه و پروکسی روش بخوره حتما.
   مرحله دوم:
   اینکه وقتی تو کامپیوتر یا لپ تاپتون نرم افزار PSX رو باز میکنین در قسمتی که آی پی نشون میده آی پی باشه که خارج از رنج شبکتون نباشه یعنی خارج از رنج آی پی نباشه که مودم داره به دستگاه هایی میده که بهش وصل هستند که معمولا این رنج با ۱۹۲.۱۶۸.۱ شروع میشه این موضوع نشون میده که دقیقا نرم افزار به درستی آمده کار هست.
   مرحله سوم:
   همه بخش ها و پارت های دیتاتون رو چک کنین شاید اونجا پارتی از دیتا هست که شما دانلود نکردید به دقت این پارت ها رو چک کنین شاید یکی رو از قلم انداختین برای دانلود.

   به این چند تا موضوع دقت بفرمائید با مشکلی بود از طریق همین قسمت مطرح کنین تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده بشه.

   با احترام

   1. کامپیوتر اینترنتش از طریق کابل LAN هست کنسول هم به همین شکل،مشکل IP ندارم برنامه به خوبی کار می کنه
    دوم اینکه :فکر کنم مشکل از پارت های دیتای بازی باشه چون من همه دیتارو از همون سایتی که بازیو ازش خریداری کردم دان کردم ولی وقتی با کنسول چک کردم اونجا داخل کنسول ۴۲ گیگ بود درصوتی که همه ی دیتای دانلودی من ۳۹ گیگ بود ولی وقتی لینکی ک تو برنامه PSX نشون میداد و میگفت این دیتا الان نیازه رو میدیدم این دیتا تو اون پارت هایی که من دانلود کرده بودم موجود بود ولی بازم هر کاری میکردم نمیرفت حتی به صورت تکی هم دیتا رو انتخاب میکردم بازم نمیرفت ، لینک هایی هم که بهم میداد بعضیاشون با ic شروع میشدن بعضیاشونم با gs2 بعد ی سری جاها خوندم که لینکایی که با ic شروع میشن فیلتر شدن، یعنی می تونه مشکل از این باشه ، راهی هست که این مشکل حل بشه؟

    1. سلام جناب آقای مهدی:
     در درجه اول دیرکرد ما در پاسخدهی را ببخشید مشکلی در قسمت پاسخ به دیدگاه های سایت پیش اومده بود که برطرف شد.
     ببینید اول از همه باید بگم که لینک های دیتای بازی ها همگی در کشورمون به درستی کار میکنند و اونی که میفرمائید شروع لینک ها بستگی به سرور های شرکت سونی دارن چرا که دیتای بازی ها و دیتای آپدیت بازی ها با لینک های متفاوتی قابل دانلود هستن و نیازی به نرم افزاری نیست که بخواین دانلودشون انجام بشه.
     شما یه لطفی بکنین اول از همه اگه میشه بفرمائید ریجن بازی فیفا شما چند هست و دوم اینکه اگه عدد CUSA بازی رو هم دارید بدی که خیلی خوبه و اگه نه که در مرحله سوم یکی از لینک هایی که نرم افزار PSX به شما میده ترجحا اولین لینک رو کپی کنید اینجا برامون که ما از روش بتونیم ما بقی لینک ها رو به شما بدیم برای دانلود کامل و بعد شما به راحتی مشکلتون حل میشه چون با توضیحاتی که دادید مشکل اتصال نرم افزار و کنسول با هم دیگه رو ندارید.

     با احترام منتظر توضیحات یا ارسال لینک شما هستیم

 18. درود من همیشه از موبایل به عنوان مودم برای کامپیوترم استفاده میکنم. حالا اگر ps4 و کامپیوتر رو با هم به موبایل متصل کنم از طریق wifi میتونم انتقال دیتا انجام بدم؟ یا حتماً باید مودم باشه؟

  1. سلام و تشکر از شما بابت مطالعه مقاله در گیم پاس.

   ببینین این کار در اصل شدنی هست در صورتی که IP هایی که به کامپیوتر و کنسول پلی استیشن شما ارائه میده در یک رنج باشن به عنوان مثال اگر به کامپیوتر شما آی پی با رنج ۱۹۲.۱۶۸.۱۷۳.۱ میده به کنسول شما هم آی پی در همین رنج ارائه بده مثل ۱۹۲.۱۶۸.۱۷۳.۲ اما هات اسپات گوشی ذاتا برای انتقال اطلاعات و پهنای باند آن در حد انتقال دیتای اینترنت شما است. شما میتونین تست رو انجام بدید اما سرعت انتقال دیتا به قدری پائین هست که ممکنه ساعت ها برای انتقال دیتا وقتتون رو بگیره و بهتره که حالا جایی که مودم اینترنت یا یک Access Point وایرلس هست انتقال دیتا رو به کنسول خودتون انجام بدید.

 19. با سلام
  یه مشکلی دارم که موقع انتقال دیتا گاهی به جای اینکه دیتا از شبکه انتقال پیدا کنه حجمش رو از اینترنت میگیره بعد دوباره بر میگرده روی شبکه و گاهی اوقات هم با اینکه همه چیز درست هست یعنی شماره CUSA درست رو دانلود کردم اما بازم انتقال دیتا استرات نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم.

  با احترام

  1. سلام:
   سلام دقت داشته باشین که همراه فایل‌های دانلودی حتما آخرین دلتا پکیج هم در فولدری که فایل های آپدیت هست قرار بدید تا این اتفاق نیوفته. مورد بعدی اینکه با توجه به تجربه ما در برخی موارد با اینکه همه چیز درست است اما فایل های دیتای آپدیت ها مشکل دارن و یا انتقال از طریق نرم افزار PSX Download Helper انجام نمشه یا اینکه باید حتما مقداری از دیتا از اینترنت به صورت مستقیم دانلود بشه و بعد دوباره شما بتونین به صورت لوکال و از طریق شبکه خودتون انتقال دیتا رو انجام بدید.

   باز هم اگر سوالی بود ما در خدمت شما هستیم و آماده پاسخگویی به سوالات شما

 20. درود
  خسته نباشید.
  برای ست کردن آی پی کنسول و pc با مودم تمام مراحل انجام دادم ولی در بخش internet conction ارور falid رو میده.
  به فایروال و آنتی ویروس مربوط میشه یا گزینه ی Test Internet Connection؟

  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  1. با سلام:
   در مرحله اول شما باید آی پی کامپیوتر خودتون رو روی حالتی بزارید که از DHCP مودمتون آی پی رو بگیره یا به زبان ساده تر روی حالت اتوماتیک قرار بدید که همون آی پی میشه آی پی نرم افزار PSX شما، حالا روی کنسول فقط باید طبق مراحل توضیح داده شده در آموزش جلو برید اما در آخر نیازی نیست که شما گزینه Test Internet Connection رو بزنید و همه چیز آمادست که دیتای مورد نظر رو انتقال بدید. باز اگر مشکلی بود همینجا مطرح بفرمائید تا بتونیم کمکتون کنیم مشکلتون حل بشه و با موفقیت دیتا رو انتقال بدید به کنسولتون.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن