افت فریم ریت Cyberpunk 2077 روی ایکس باکس سری ایکس با وجود آپدیت جدید

افت فریم ریت Cyberpunk 2077 روی ایکس باکس سری ایکس

با وجود انتشار آپدیت جدید برای Cyberpunk 2077، این بازی همچنان بر روی ایکس باکس سری ایکس ضعف عملکرد و مشکل افت فریم ریت دارد.

کمتر کسی در دنیای بازی‌های ویدیویی وجود دارد که نداند انتشار بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ محصول CD Projekt Red با چه اشکلات و ایراداتی روبرو شد و چقدر دردسر برای بازیکنان به وجود آورد.

البته باز هم همه گیمرها به خاطر دارند در مدتی که از عرضه این بازی می‌گذرد، سی دی پراجکت رد توانسته با انتشار آپدیت‌ها و بروزرسانی‌های متعدد تا حدود زیادی ایرادات بازی را رفع کند و Cyberpunk 2077 را به حد مطلوب خود نزدیک کند.

حالا با گذشت ۷ ماه از انتشار این بازی، به نظر می‌رسد بازی Cyberpunk 2077 هنوز هم ضعف‌هایی دارد. این موضوع بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر Digital Foundry گزارش شده است.

گزارش دیجیتال فاندری نشان می‌دهد فریم ریت نسخه ایکس باکس سری ایکس سایبر پانک ۲۰۷۷ مدام سقوط می‌کند. این در حالی است که نسخه پلی استیشن ۵ بازی عملکرد بهتری دارد و روی ۶۰ فریم بر ثانیه ثابت است.

لازم به یادآوری است که نسخه نسل نهم Cyberpunk 2077 هنوز ارائه نشده است و این بازی با استفاده از قابلیت Backward Compatibility روی کنسول‌های PS5 و Xbox Series X و Xbox Series S اجرا می‌شود.

  جزئیات بیشتر از کاراکترها و شهرها در تریلر جدید بازی Shenmue 3

حالا باید منتظر باشیم تا ببینیم اینبار سی دی پراجکت رد چه راه حلی برای رفع این مشکل در نظر خواهد گرفت. با ما همراه باشید و اگر تجربه این باگ بازی را داشته‎‌اید، آن را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “افت فریم ریت Cyberpunk 2077 روی ایکس باکس سری ایکس با وجود آپدیت جدید” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.