EA به سرمایه‌ گذاری روی مجموعه Star Wars Jedi: Fallen Order ادامه می‌دهد

ادامه سرمایه‌ گذاری EA روی Star Wars Jedi: Fallen Order

همانطور که انتظار می‌رفت، EA به سرمایه‌گذاری بر روی مجموعه موفق و پرطرفدار Star Wars Jedi: Fallen Order ادامه می‌دهد.

این بازی که یکی از موفق‌ترین بازی‌های الکترونیک آرتز در سال‌های اخیر بوده است، نه تنها مورد تحسین منتقدان قرار گرفت بلکه با جمع‌آوری بیش از ۲۰ میلیون بازیکن، موفقیت تجاری خوبی نیز داشت. بنابراین این موضوع که EA ارزش این مجموعه خاص را تشخیص داده و متعهد به سرمایه گذاری در آن است، تعجب برانگیز نیست.

ادامه سرمایه‌گذاری EA بر روی Star Wars Jedi: Fallen Order توسط اندرو ویلسون (Andrew Wilson) مدیر عامل این شرکت در مصاحبه‌ای که اخیرا انجام داده است، به صورت رسمی تأیید شد.

ویلسون در این مصاحبه در بخشی از صحبت‌های خود در خصوص موفقیت‌های بیشتر این بازی با انتشار نسخه نسل نهمی آن برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و سری، به این موضوع پرداخت.

اگرچه دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هنوز به صورت رسمی معرفی نشده، اما چندی پیش الکترونیک آرتز خبر از ساخت آن توسط استودیو ریسپاون داد. علاوه بر این قبلا اعلام شده بود که نسخه ۲۰۱۹ این بازی، آغازی برای این مجموعه است. با جمع بندی این موارد می‌توان انتظار داشت بازی Wars Jedi: Fallen Order 2 در آینده‌ای نه چندان دور معرفی شود.

  آموزش آلتیمیت تیم فیفا 21 - قسمت هشتم

اگر شما هم از طرفداران جنگ ستارگان هستید و اقدام به خرید بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نموده‌اید، نظرات خود را در خصوص این بازی و همچنین ساخت ادامه آن با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “EA به سرمایه‌ گذاری روی مجموعه Star Wars Jedi: Fallen Order ادامه می‌دهد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.