سی دی پراجکت رد در حال استخدام نیرو برای یک پروژه جدید

استخدام سی دی پراجکت رد برای پروژه جدید

آگهی استخدامی که اخیرا سی دی پراجکت رد منتشر نموده است، خبر از آغاز یک پروژه جدید در این استودیو بازی‌سازی می‌دهد.

در این آگهی که به منظور استخدام یک برنامه‌نویس دوربین بازی ویدیویی منتشر شده، آمده است که فرد مورد نظر می‌بایست تجربه کار با دوربین‌های Real-Time سوم شخص در بازی‌ها را داشته باشد.

با وجود اینکه اطلاعات بیشتری در خصوص شغل مورد آگهی ارائه نگردیده، اما کاملا مشخص است که بازی بعدی سی دی پراجکت رد یک عنوان سوم شخص خواهد بود. علاوه بر این، محل استخدام و شروع به کار این عنوان شغلی نیز شهر ونکوور کانادا ذکر شده است.

وقتی در سال ۲۰۱۸ سی دی پراجکت رد یک طراح رزمی استخدام کرد، بازی سایبر پانک ۲۰۷۷ چندین سال بود که در حال توسعه بود. به همین دلیل همگان به سادگی متوجه شدند که ایده استخدام طراح حرکات رزمی برای شکل دادن به مبارزات این بازی است.

اما اکنون که اطلاعاتی از بازی بعدی این استودیو در دست نیست، بنابراین چیز زیادی از این استخدام نیز نمی‌شود فهمید، البته غیر از سوم شخص بودن آن.

با اینحال طرفدارن ویچر امیدوارند که پروژه بعدی، نسخه جدید The Witcher باشد. از طرفی بسیاری نیز معتقدند که احتمالا این استخدام برای ساخت حالت سوم شخص بازی سایبر پانک ۲۰۷۷ است تا در بروزرسانی‌های آینده این بازی در دسترس قرار گیرد. اما با توجه به اینکه این بازی مدتهاست عرضه شده و ساخت آن به پایان رسیده، این فرضیه کمی بعید است و به نظر می‌رسد که یک بازی جدید در راه باشد.

  Cd Projekt Red اعلام کرد در برابر شکایات قضایی از خود دفاع می‌کند

استخدام سی دی پراجکت رد برای پروژه جدید

نظر شما چیست؟ شما دوست دارید ویچر جدید را بازی کنید یا حالت سوم شخص بازی Cyberpunk 2077؟ یا کلا یک عنوان جدید را ترجیح می‌دهید؟

اولین کسی باشید که برای “سی دی پراجکت رد در حال استخدام نیرو برای یک پروژه جدید” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.