اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشن

تلاش سی دی پراجکت رد برای بازگشت Cyberpunk 2077 به پلی استیشن استور

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

طبق آخرین اخبار، سی دی پراجکت رد برای بازگشت بازی Cyberpunk 2077 به پلی استیشن استور تلاش می‌کند و برای تحقق این امر با سونی در تعامل است.

این دومین ماهی است که به دنبال تصمیم بی سابقه سونی برای حذف بازی Cyberpunk 2077 از پلی استیشن استور، این بازی در این فروشگاه در دسترس نیست.

حتماً به خاطر دارید که این بازی در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۲۸ آذر ۱۳۹۹ تقریباً پس از یک ماه از انتشار پرتاخیر خود، به دلیل مشکلات و باگ‌های زیادی که به خصوص بر روی کنسول پلی استیشن ۴ داشت، از Playstation Store حذف شد.

در ادامه مشکلات متعدد بازی، سی دی پراجکت رد تمام تلاش خود را به کار برد تا این مشکلات را رفع کند، و در این راستا چند بروزرسانی نیز برای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ منتشر کرد. همچنین راه حل موقتی نیز برای رفع مشکل Takemura ارائه کرد.

این استودیوی لهستانی اعلام کرد که برای بازگرداندان بازی به فروشگاه پلی استیشن استور با سونی در تعامل است، اما به نظر می‌رسد که راهی طولانی برای انجام این کار در پیش رو دارد. چرا که سایبرپانک ۲۰۷۷ همچنان عملکرد ضعیفی دارد و تعداد خرابی‌ها و مشکلاتی که دارد بسیار زیاد است.

چنین عملکرد ضعیفی برای یکی از مورد انتظارترین بازی‌های دهه بسیار ناامید کننده است و به نظر می‌رسد دردسرهای سی دی پراجکت رد تمامی ندارد. اگر شما هم از کاربران پلی استیشن بوده و منتظر آمدن این بازی به پلی استیشن استور هستید، نظرات خود را در این خصوص با گیم پاس به اشتراک بگذارید.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
PushSquare

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا