اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشن

Rockstar به ساخت بازی‌های تک نفره ادامه خواهد داد

حتی با موفقیت عنوان‌های GTA Online و Red Dead Online این کمپانی به ساخت بازی‌های تک نفره پایبند است

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

Take-Two، کمپانی مادر Rockstar و ۲K Games، اعلام کرده است که به سرمایه گذاری خود در بازی‌های تک نفره ادامه خواهد داد.

در حالی که شرکت‌های فوق ممکن است بیشتر به خاطر بازی‌های چند نفره و سرویس‌های آنلاین خود مانند GTA Online و Red Dead Online شناخته شوند، این استودیو متعهد شده است که روی تجربیات تک نفره تمرکز کند.

این موضوع، طی یک تماس در هفته گذشته مطرح شد، مدیر عامل شرکت Take-Two، آقای Strauss Zelnick توضیح داد که Rockstar استودیویی است که بر روی داستان پردازی و تجربیات تک نفره تمرکز خواهد کرد، حتی با موفقیت گسترده GTA Online.

این مدیر اظهار داشت که این استودیو می‌خواهد این الگو را دنبال کند، بازی‌هایی مانند GTA V به عنوان یک تجربه تک نفره معرفی می‌شود اما در کنار آن یک حالت چندنفره بزرگ هم ارائه می‌شود.

زلنیک گفت:” افراد در Rockstar Games قصد داشتند یک تجربه قدرتمند تک نفره و داستان محور را ارائه کنند. Rockstar همیشه به خاطر داستان‌های عالی و تجربیات عالی تک نفره شناخته شده است و علاوه بر این، یک فرصت عظیم چند نفره را طی سالهای گذشته ایجاد کرده است”.

زلینک معتقد است موفقیت سرویس‌های آنلاین بازی‌هایی مثل Red Dead و GTA V مدیون وجود بخش تک نفره در این بازی‌ها است، او همچنین بیان کرد این کمپانی مجبور نیست یکی را انتخاب کند. زلنیک گفت: “Rockstar می تواند هر دو مورد را انجام دهد.”

زلنیک در مورد گمانه زنی‌های پیش بینی شده برای بازی‌های تک نفره که از مدتها قبل مطرح می‌شدند، گفت: “فقط چند سال پیش بحثی پیش آمد، که راکستار دیگر قصد ساخت بازی‌های تک نفره را ندارد، باید بگویم این بحث اصلا در شرکت ما به وجود نیامد و منشا آن دفتر رقبای ما بوده است و هیچوقت به این موضوع فکر نکردیم. ما هیچوقت بصورت خاص و علنی اعلام نکردیم که دیگر قصد ساخت بازی‌های تک نفره را نداریم”.

  Red Dead Redemption 2 به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد

در حال حاضر، GTA V از زمان انتشار اصلی خود هشت سال پیش تاکنون هیچ نوع بسته الحاقی داستانی نداشته است، اما GTA Online در طول سال‌ها با گسترش محتوای رایگان به طور مداوم، از محتوای غنی و متنوعی برخوردار بوده است.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamesRadar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا